samostatný apartmán pod Rejvízem

Ubytování Ondřejovice, č.p.14 - Apartmán

samostatný apartmán pod Rejvízem - Ondřejovice
samostatný apartmán pod Rejvízem - Ondřejovicesamostatný apartmán pod Rejvízem - Ondřejovicesamostatný apartmán pod Rejvízem - Ondřejovicesamostatný apartmán pod Rejvízem - Ondřejovicesamostatný apartmán pod Rejvízem - Ondřejovicesamostatný apartmán pod Rejvízem - Ondřejovicesamostatný apartmán pod Rejvízem - Ondřejovicesamostatný apartmán pod Rejvízem - Ondřejovicesamostatný apartmán pod Rejvízem - Ondřejovicesamostatný apartmán pod Rejvízem - Ondřejovicesamostatný apartmán pod Rejvízem - Ondřejovicesamostatný apartmán pod Rejvízem - Ondřejovicesamostatný apartmán pod Rejvízem - Ondřejovicesamostatný apartmán pod Rejvízem - Ondřejovicesamostatný apartmán pod Rejvízem - Ondřejovicesamostatný apartmán pod Rejvízem - Ondřejovice

Nabízíme Vám k ubytování a rekreaci prostorný apartmán v rodinném domě se samostatným odděleným vchodem. Naprosté soukromí s venkovním posezením a parkováním u objektu pro dovolenou, pobyt, relax, rekreaci. Nejbližší okolí láká k výletům po oblíbeném Rejvízu, Rychlebských stezkách a cyklostezkách okolních obcí.

PRO NAŠE HOSTY MÁME PŘIPRAVENY VYJÍŽĎKY NA KONÍCH
- pro začátečníky i pokročilé jezdce, vodění na koních pro nejmenší děti. Nabízíme jízdu na koni pro každého.

parkování u ubytování, pro 2 vozy, pejsci na dotaz.
BEZBARIEROVÝ PŘÍSTUPJedná se o samostatný stylově zařízený apartmán po rekonstrukci, kde v přízemí objektu se nachází kompletně útulně zařízený prostor k relaxaci. Pozemek s venkovním posezením u Ondřejovického potoka, grilem.
Apartmán je postaven 4,7km od velmi turisticky atraktivní lokality Jeseníků, horské osady Rejvíz.
Příznivci zimních sportů využijí velké množství lyžařských středisek v blízkém okolí. V létě možnost turistiky, cykloturistiky a houbaření.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Apartmán je kompletně vybaven pro co největší spokojenost našich klientů, K vybavení patří televize, dvd přehrávač, satelit, internetové připojení WIFI, domácí kino včetně projekce, v kuchyni krmící židlička, lednice s mrazákem, presovač na kafe, koktejlovač, vybavení kuchyně včetně nádobí a všeho potřebného pro vaření, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, sklokeramická deska, multifunkční trouba, myčka nádobí, infrasauna, automatická pračka. K venkovnímu vybavení patří pěkné venkovní posezení, možnost grilování, samostatné parkování u objektu pro dvě vozidla.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

U objektu jsou dvě parkovací místa. Dopravní obslužnost je velmi dobrá.

Stravování

Apartmán je vybaven kompletní kuchyní včetně nádobí a příslušenství pro běžné každodenní užívání.

Ubytování - pokoje:

Hlavní společenská místnost je vybavená dvojlůžkem na spaní, skříní, velkou televizí, wifi, dále rozkládací sedací soupravou z možností přistýlky pro dvě osoby. Oddělené spaní umožňuje patro na spaní v kuchyni o rozměrech plnohodnotného dvojlůžka, další přistýlka, postýlka pro malé dítě. Nemůžete večer spát a ráno je světlo? můžete spustit venkovní rolety dokonalá tma nepřeruší Váš spánek.

Výlety, sport a zábava v okolí

Obec Ondřejovice leží v pannenské přírodě Jeseníků 4,5km od nejvýše položené obci ve Slezsku horské osady Rejvíz (780m/nad mořem). Vzhledem k této skutečnosti poloha apartmánu přímo vybízí k toulkám přírodou po lokalitách a hlubokých lesích Rejvízu. Nesmíte minout naučné stezky K mechovému jezírku v chráněné krajinné oblasti Jeseníků. Rejvíz je místo kde můžete strávit celý den v lese a nepotkat žádného žádného turistu či houbaře.
Zhruba 3,5km od apartmánu v Údolí Ztracených štol je další velmi zajímavé místo, dobový skanzen Zlatorudné mlýny. Na tomto místě se v roce 2010 konalo mistrovství světa v rýžování zlata.
Zlaté Hory 4,5km od Ondřejovic také nabízí možnosti vyžití, významné poutní místo kostel Panny Marie Pomocné, kulturní památky zříceniny hradů Koberštejn, Edelštejn, sanatorium Edel speleoterapie, rozsáhlé pozůstatky dolování na Příčném vrchu, rozhledna na hranici s Polskem Biskupská kupa, přírodní památka Černé jezero, hornické muzeum Zlaté Hory, Ski areál Příčná Zlaté Hory nabízí sportovní vyžití.
Zhruba 2km od Zlatých Hor se v malém polském městečku Jarnoltówek nachází rekreační středisko s krásným krytým bazénem saunou a masážemi.
Rozhledna Zlatý chlum v Jeseníku, město Jeseník s jeho vodní tvrzí, Lázně Jeseník a mnoha krásnými místy v okolí lázeňského parku Vincenze Priessnitze.
V městečku Karlova Studánka kde se točily části filmu S tebou mě baví svět je krytý bazén a masáže na velmi profesionální úrovni. Lázeňské městečko se nachází pod vrcholem nejvyšší horou Moravy Pradědem.
Na opačnou stranu od Karlovy Studánky zhruba 33km od apartmánu se nachází město Javorník s kulturní památkou zámkem Jánský Vrch.
Nelze také nezmínit významné a unikátní vodní dílo Dlouhé Stráně ve výšce horní nádrže 1350m/nad mořem. Toto je pouze stručný výčet míst našeho malebného kraje kdy při Vaší návštěvě zjistíte že zdaleka tento seznam není úplný.

Ceník ubytování v apartmánu

7500,- kčza apartmán a týden - LÉTO
7500,- kčza apartmán a týden - ZIMA
300/4osob,- kčza apartmán a týden - MIMO SEZÓNA
Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend,podle počtu osob. Silvestrovské pobyty,od 2-7 osob. Vánoční pobyty.
Vybavení apartmánu je vše v ceně krom infrasauny 150Kč/hodinu provozu a domácí projekce 180Kč na den.zprostředkování jízdy na koních,cena dle požadavků klienta.
REZERVACE APARTMÁNU :ZÁLOHA NA ÚČET
Letní sezóna:ČERVEN-ZÁŘÍ
Zimní sezóna:mimosezonní pobyt sleva

Kontakty

Adresa apartmánu: č.p.14

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
603772345, 737583307
Web:
www.usenku.cz

Volné a obsazené termíny:

samostatný apartmán pod Rejvízem - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od samostatný apartmán pod Rejvízem.

Chalupa U Anděla
Apartmány Ondřejovice, Ondřejovice 195Chalupa U Anděla 1Chalupa U Anděla 2Chalupa U Anděla 3

Máte rádi pohyb, chcete se dostat do formy či shodit pár nadbytečných kil nebo čistě relaxovat? * Turistika nebo kola? * S rodinou nebo s kamarády?... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 56357)