Penzion Stanský mlýn

Ubytování Stan, Stan 25, Hlínsko v Čechách - Penzion

Penzion Stanský mlýn - Stan
Penzion Stanský mlýn - StanPenzion Stanský mlýn - StanPenzion Stanský mlýn - StanPenzion Stanský mlýn - StanPenzion Stanský mlýn - StanPenzion Stanský mlýn - StanPenzion Stanský mlýn - StanPenzion Stanský mlýn - StanPenzion Stanský mlýn - StanPenzion Stanský mlýn - StanPenzion Stanský mlýn - StanPenzion Stanský mlýn - StanPenzion Stanský mlýn - StanPenzion Stanský mlýn - StanPenzion Stanský mlýn - StanPenzion Stanský mlýn - Stan

Penzion Stanský mlýn se nachází ve Východních Čechách na Českomoravské vrchovině, na rozhraní Železných hor a Žďárských vrchů, nedaleko Hlinska v Čechách. Mlýn leží na malebném místě a jak už to tak u mlýnů bývá - v údolí řeky, v tomto případě Chrudimky, na dohled od posledních chaloupek obce Stan, takže téměř na samotě. Nenabízíme Vám luxus a ruch hotelových komplexů a přímořských letovisek, ale klidný odpočinek a pobyt na zdravém venkovském vzduchu.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Každý apartmán má vlastní kuchyň, vybavenou veškerým potřebným zařízením. Posezení ve stylově vybavené společenské místnosti – bývalé mlýnici. Tato místnost Vám poslouží také v tom případě, že by jste zde chtěli uspořádat oslavu svých narozenin či svatbu. Z mlýnice je přístup také na venkovní terasu, která nabízí příjemné letní posezení s výhledem do okolní přírody.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkoviště s nachází ve dvoře penzionu. Počet parkovacích míst je 5.

Stravování

Každý apartmán má vlastní kuchyň, vybavenou veškerým potřebným zařízením.
V okolí 3 km se nachází restaurace a obchody se smíšeným zbožím: stylová restaurace ve Svobodných Hamrech, restaurace U Kováře Matěje na Veselém Kopci, restaurace v Údavech, hotel Styl Hlinsko, SKI Restaurant pod sjezdovkou, restaurace Na Radnici v Trhové Kamenici a obchod se smíšeným zbožím ve Vítanově a Všeradově.

Ubytování - pokoje:

Celková kapacita objektu je 21 lůžek rozdělených do 3 samostatných apartmánů a 2 pokojů.
Apartmány jsou stylově a komfortně vybaveny nábytkem z masivu. 2 z nich jsou šestilůžkové a jeden čtyřlůžkový. Každý apartmán má kuchyň a ložnici. Samozřejmostí každého apartmánu je televizor, připojení k internetu, lednička, mikrovlnná trouba a kompletně zařízená kuchyň.
Také je možné se ubytovat ve 2 pokojích, z nichž jeden je dvoulůžkový a jeden třílůžkový. Vybavení je stejné jako v apartmánech, najdete tam kuchyňský kout, koupelnu a záchod.

Výlety, sport a zábava v okolí

Okolí je jako stvořené pro dokonalou dovolenou na kole i pěšky. Malebné údolí řeky Doubravky, Skanzen Veselý Kopec (3km), Rozhledna Zubří u Trhové Kamenice, Prales Polom v Horním Bradle, Muzeum loutek v Chrudimi, Zámek ve Slatiňanech – Hipologické muzeum, Kočičí Hrádek, Zámek ve Žlebech – ukázka chovu dravých ptáků, Zámek Nové Hrady, Keltská stezka v Nasavrkách, Sečská přehrada, Přehrada Pařížov, Toulovcovy Maštale, Devět skal, Velké Dářko – největší rybník na Vysočině, Zřícenina hradu Lichnice, Celoroční koupání poskytuje krytý plavecký bazén v Hlinsku.

Ceník ubytování v penzionu

380,- kčza osobu a noc - LÉTO
350,- kčza osobu a noc - ZIMA
350,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
Provoz celoročně. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
Ubytování pouze na 1 noc 1 osoba: 500 Kč/os/noc
Ubytování pouze na 1 noc 2 osoby: 450 Kč/os/noc
Děti do 10 let 250 Kč/dítě/noc (mimo sezónu).
Děti do 10 let 280 Kč/dítě/noc (v sezóně).
Děti do 2 let bez nároku na lůžko zdarma.
Pes 70 Kč/noc.

Kontakty

Adresa penzionu: Stan 25, Hlínsko v Čechách

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
777912091, 777912092
Web:
www.stanskymlyn.cz
Facebook:
www.facebook.com/Stanskymlyn

Penzion Stanský mlýn - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion Stanský mlýn.

Apartmánový dům
Penzion Rváčov, Rváčov24Apartmánový dům 1Apartmánový dům 2Apartmánový dům 3

Apartmánový dům se nachází ve vesnici Rváčov, vzdálený 4km od města Hlinska. V roce 2015 se Rváčov stal vesnicí Pardubického kraje. Přijeďte prožít Vaší dovolenou na... zobrazit detail

Apartmán Hlinsko - Chlum
Apartmán Chlum, Chlum 1Apartmán Hlinsko -  Chlum 1Apartmán Hlinsko -  Chlum 2Apartmán Hlinsko -  Chlum 3

Ubytování v rodinném domě (Horní patro) téměř na samotě u lesa. V dolním patře bydlí majitelé. Ubytování nabízí 6 lůžek + 2 na rozkládací pohovce, kolem... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 51730)