Ubytování U Horsáků

Ubytování ve Skorošicích, Skorošice 48 - Apartmán, Jeseníky

Ubytování U Horsáků - Skorošice
Ubytování U Horsáků - SkorošiceUbytování U Horsáků - SkorošiceUbytování U Horsáků - SkorošiceUbytování U Horsáků - SkorošiceUbytování U Horsáků - SkorošiceUbytování U Horsáků - SkorošiceUbytování U Horsáků - SkorošiceUbytování U Horsáků - SkorošiceUbytování U Horsáků - SkorošiceUbytování U Horsáků - SkorošiceUbytování U Horsáků - SkorošiceUbytování U Horsáků - SkorošiceUbytování U Horsáků - SkorošiceUbytování U Horsáků - SkorošiceUbytování U Horsáků - Skorošice

Ubytování U Horsáků se nachází v obci Skorošice na Jesenicku v České vysočině na rozhraní Rychlebských hor a Vidnavské nížiny. Svou polohou je vhodné pro pěší i pro cykloturistiku. Apartmán leží cca 2km od města Žulová, 13km města Vidnava, 18 km od města Jeseník a 13 od města Javorník, kde najdete mnoho krásných míst, které stojí za navštívení. Hranice s Polskem jsou 15km. U domu na velkém pozemku na konci slepé uličky v obci se nachází ohniště s posezením vedle potoka, také posezení na zahradě s ovocnými stromy, k využití je trampolína a dětský domek s pískovištěm, houpačkou a skluzavkou. V garáži je možné uskladnění kol, koloběžek, lyží.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Nádobí, sklokeramický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toustovač, presso na mletou kávu, chladnička s mrazákem, dřevěný stůl + 7 židlí, krbová kamna, rádio.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování pro 3 a více aut. Lze využít garáž pro uskladnění kol, lyží...

Stravování

Restaurace U Hamplů, hospoda U Martina v Tomíkovicích, Bašta v Nýznerově (letní sezóna), penzión Safír, nádražní restaurace a kavárna Eleonora v Žulové v Žulové, hotel Černá Voda, Hospůdka U Sysla Velká Kraš (mimo sezónu omezené prac. doby)
2x Coop v obci.

Ubytování - pokoje:

V apartmánu naleznete: 1 třílůžkový pokoj 14m² (1dvojlůžko + 1 rozkládací gauč + TV), 1 čtyřlůžkový pokoj 19 m² (1 dvojlůžko a 2 samostatná lůžka + TV se chystá instalace) + kuchyně 15m².

Výlety, sport a zábava v okolí

Možnost objednání masáže v sousedním domě - https: //masaze - jana - rychleby. webnode. cz/

Možnost objednání projížděk na koních v obci - osoby do 80kg, vhodné pro děti - https: //www. facebook. com/stajerychleby

Lokalita v podhůří Rychlebských hor a Jeseníku vhodná především pro pěší turistiku nebo cykloturistiku https: //rychleby. cz/.

Nad obcí se nachází jeden z vrcholů Rychlebských hor - Špičák - součást hřebenové trasy Rychlebskými horami a navazujícími Jeseníky.

Obří židle na Sedmilánském vrchu je dostupný cíl pro rodiny s dětmi.

Součástí Skorošic jsou "Nýznerovské vodopády na Stříbrném potoce" a místní Muzeum.

V obci lze využít travnaté fotbalové hřiště nebo cyklostezka (za kostelem) vhodná i pro inline brusle, která je navíc lemovaná fit stezkou. Lze si pronajmout místní tělocvičnu s miniposilovnou 182Kč/hod - OÚ.

V Žulové je úžasné vystoupit nebo vyjet na kole na Chrámový vrch - "Boží hora" s kostelíčkem a výhledy na krajinu (též lemováno fit stezkou). Nachází se zde také naleziště granátu - hessonitu.

V blízkosti (6km) v obci Černá Voda se nachází cyklotraily "Rychlebské stezky" i pro náročné http: //www. rychlebskestezky. cz/cs. Zde lze také navštívit zříceninu hradu Kaltenštejn nebo přírodní útvar Venušiny misky a stoletý dub. Zde je také naleziště křišťálu a záhnědy.

Směrem na Javorník se nachází zámek Jánský vrch (v létě pohádková stezka v zahradách zdarma), zřícenina hradu Rychleby, Čertova kazatelna, Račí údolí s krásnou obnovenou Tančírnou, rozhledna Borůvková hora, lesní bar v Zálesí...

Směrem na Jeseník musíte navštívit klimatické lázně v Jeseníku - "Priessnitzovy lázně" (venkovní stezka pro děti, labyritn... ), Rozhlednu Zlatý Chlum + Čertovi kameny.

Další zajímavosti v okolí jsou: Jeskyně Na Pomezí, Jeskyně Na Špičáku, Lesní Bar v Lipové lázně, Schrotovy léčebne lázně, lanovka Ramzová - Šerák, , hornický skanzen ve Zlatých Horách + poutní místo Marie Hilfs (křížová cesta), Rejvíz – Mechové jezírko, lázně Karlova studánka, vodní nádrž Dlouhé stráně – lanovka Kouty nad Desnou (Rysí stezka), Praděd, Adrenalin Park Jeseníky na Orlím ranči, Faunapark v Horní Lipové, Dolní Morava (stezka v oblacích + mamutíkův vodní park), kryté sportovně zábavní centrum Bělá v pohybu v v Bělé pod Pradědem....
Důl Hraničná (potápění - www. minehraniczna. cz)
možný let nad jesenickem - https: //www. facebook. com/yesflyjesenik/

Lyžařská střediska: Miroslav - Lipová Lázně, Lázeňský vrch - Jeseník lázně, Jeseník - Na Smrťáku, Kovárna - Horní Lipová, Filipovice, Ramzová - Bonera, Ramzová - Skiaréna R3,Ski klub Ramzová pod Klínem, Zetocha Petříkov, Petříkov - Kaste + Relax, Jonas park Ostružná, SKI Ostružná - Řetězárna, Na Hájovně Branná, Kouty nad Desnou a nejvyšší hora Jeseníku Praděd s lyžařským střediskem, kde se lyžuje nejdéle v roce.

Možnosti koupání: lomy - Rampa Černá Voda, Transgranit Žulová, Vaněk, Vycpálek, Arcibiskupský, Brankopy, Pelnář, Rokliny, Štachlovice, Kaolinka...; kryté bazény - Priessnitz Jeseník, Javorník, Česká Ves, Helios - Horní Lipová; koupaliště - Jeseník, Červenka Javorník, Velká Kraš

Atrakce Polsko – Zloty Stock – kopalnia zlota + nejdelší lanový park, Wroclaw – aquapark, laser guns, zoo, Bardo – rafty…..

Ceník ubytování v apartmánu

10000,- kčza apartmán a týden - LÉTO
12100,- kčza apartmán a týden - ZIMA
17000,- kčSILVESTR: 7 nocí
1. noc 2500Kč
2. noc + 2500Kč
3. a každá další noc + 1000Kč za celý apartmán (Velikonoce a Silvestr navýšení ceny)
V topné sezóně + 300Kč/noc. Vyúčtování elektřiny dle spotřeby.
Ceny jsou kalkulovány pro 7 osob. Při menším počtu osob se cena neupravuje.
záloha ve výši 50%, případně dle domluvy, doplatek při příjezdu
zrušení rezervace více než 31 dní před příjezdem - bez storno poplatků, vracíme celou výši zaplacené zálohy
zrušení rezervace méně než 30 dní před datem nástupu - stornovací poplatek činí 50% z ceny pobytu (zaplacená záloha jej již nevratná)
Cena nezahrnuje místní poplatek z pobytu dle platného ceníku obce Skorošice (5 Kč za noc/18+let), dřevo dle domluvy, pojištění pobytů - pobyt je pouze na vlastní zodpovědnost. Za úrazy, poškození a zničení majetku (odpovědnost za škody způsobené na zdraví a majetku třetí osobě), za škody způsobené přírodními živly a za škody s těmito událostmi spojené NEODPOVÍDÁME.
Ceny jsou smluvní.

UBYTOVACÍ ŘÁD:
Check in: od 14hod – provedení apartmánem, seznámení s pozemkem, zápis do knihy hostů
Check out: do 10hod
Klíče: při ubytování dostanete 1 klíč od hlavních dveří, 1 klíč od bočních dveří a 1 klíč od garáže.
Zahradní posezení: podsedáky a deky jsou uloženy ve stanu s podsadou. Prosíme na noc vrátit zpět.
Ohniště: vidličky na opékání jsou pod stolkem, dříví na zadní zahradě.
Dětské hřiště: pro děti do 12 let. Na vlastní nebezpečí.
Trampolína: nosnost do 180kg, není vhodné pro děti do 3 let. Na vlastní nebezpečí.
Wiffi: Ubytovani Skorosice
Masáže: v sousedním domě - Jana Horsák 731 773 837 (klasická + horké kameny + reflexologie + baňky - 1hod 500Kč)
Housekeeping: pokud potřebujete během pobytu vyměnit ručníky, doplnit mýdlo, jar, nebo jste si všimli nějaké závady, prosím nahlaste nám to.
UVNITŘ APARTMÁNU JE ZAKÁZÁNO KOUŘIT
Letní sezóna: od 16.5. - 14.9.
Zimní sezóna: tj. topná sezóna od 15.9. - 15.5. - příplatek 300Kč/den

Kontakty

Adresa apartmánu: Skorošice 48

 
we speak english - +420 734 533 528
mowimy po polsku - +420 734 533 528
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
+420 734 533 528, +420 731 773 837
Web:
www.skorosiceubytovani.cz/index.php

Ubytování U Horsáků - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Ubytování U Horsáků.

Penzion Pod ořechem
Penzion Skorošice, Skorošice 75Penzion Pod ořechem 1Penzion Pod ořechem 2Penzion Pod ořechem 3

Penzion Pod ořechem Skorošice - apartmán nabízí ubytování v soukromí pro 2 – 10 lidí. Levné ubytování v Rychlebských horách a Jeseníkách, poblíž Rychlebské stezky, Lesní... zobrazit detail

Erlenův Dvůr
Penzion Skorošice, Nýznerovská 191, 790 65 SkorošiceErlenův Dvůr 1Erlenův Dvůr 2Erlenův Dvůr 3

Ubytujte se v soukromí zcela nových útulných apartmánů Erlenův Dvůr. Atraktivní lokalita na rozhraní Jeseníků a Rychlebských hor v obci Skorošice. Skorošice se nachází v okrese... zobrazit detail

Ubytování U Ztraceného potoka
Penzion Vápenná, Vápenná 462Ubytování U Ztraceného potoka 1Ubytování U Ztraceného potoka 2Ubytování U Ztraceného potoka 3

Provozujeme ubytování v soukromí na krásném rozhraní Rychlebských hor a Jeseníků. Jsme tým mladých nadšenců, kteří milují přírodu a lidi, tak jsme to spojili dohromady a... zobrazit detail

Apartmán Pod Lesem
Apartmán Tomíkovice, Tomíkovice 335, 790 65 ŽulováApartmán Pod Lesem 1Apartmán Pod Lesem 2Apartmán Pod Lesem 3

Přijeďte si k nám odpočinout do nově vybudovaného apartmánu Pod Lesem v obci Tomíkovice - Žulová. Naleznete zde klid, ticho a pohodu k rekreačnímu bydlení. Nacházíme... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 63321)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání