Apartmány Gambit

Ubytování Strmilov, Strmilov 62 - Apartmány

Apartmány Gambit - Strmilov
Apartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - Strmilov

Obec Strmilov, kde se objekt nachází, leží na pomezí Čech a Moravy a je nazývána branou do České Kanady. Krásná příroda s lesními porosty, vodními plochami, to je bezprostřední okolí městečka Strmilov, tím jsou vytvářeny ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, houbaření a rybaření.

Vedle velmi atraktivního prostředí nabízí dům samotný svým vybavením výborné podmínky především pro akce větších skupin jako teambuilldingy, workshopy, sportovní či vzdělávací soustředění, rodinné sešlosti, oslavy a setkání přátel či spolužáků.

Objekt Gambit nabízí ubytování a pronájem apartmánů, pokojů a ateliérů.

Ubytování je také vhodné pro sportovně založené lidi, rodiny s dětmi nebo sportovní pobyty, protože přímo v objektu je tělocvična.
Tělocvičnu je možno proměnit na přednáškový, hrací nebo taneční sál.
K dispozici jsou i plně vybavené IT ateliéry v nebytové části objektu.
Gambit - Dům stojí svou nejpůvodnější obytnou částí v samém centru města a současně rozsáhlou terasovitou zahradou na jižním svahu přímo navazuje na volnou přírodu, lesy, řeku a vodní nádrž Zájezek. Umístěním areálu je tedy zajištěno nerušené soukromí a kontakt s přírodou v domě ve středověku založeném Řádem německých rytířů, kterému za svůj vznik vděčí celé město Strmilov. Samotná stavba představuje ukázky historie stavitelského umění v rozsahu nejméně sedmi století - od gotického sklepení, přes selsky barokní štít až po interiery z 19.století a současné velmi moderní úpravy některých apartmánů a prostor pro sport a zábavu. Snahou architekta bylo maximálně zachovat nenapodobitelného Génia Loci při poskytnutí maximálního moderního komfortu uživatelům a dlužno dodat, že architekt nezklamal.

Vítáme ubytování skupin. SKUPINA MÁ K DISPOZICI VŽDY CELÝ OBJEKT, NAVÍC MAJITEL V OBJEKTU NEBYDLÍ, takže je zaručeno maximální soukromí skupiny.
V případě menší skupiny jde objekt provozně rozdělit na dvě samostatné oddělené části zaručující soukromí. Přednost dáváme ale pronájmu celého objektu, třeba i menší skupině.
Skupinám vycházíme vstříc jednak sníženou cenou a i tím, že platí pouze za obsazené postele. Také mají zadarmo stolní tenis, fotbálek a kulečník.
Obsazovat letní sezónu po jednotlivcích či rodinách je možno až od června.

Vybavení a služby penzionu

Rozsáhlou terasovitou zahradou na jižním svahu objekt přímo navazuje na volnou přírodu, louky, lesy a sousedí s potokem a vodní nádrží Zájezek, které jsou rybářským revírem Hamerský potok.
Na zahradě je venkovní posezení, ohniště, zahradní nábytek a a dva venkovní bazény, jeden zabudovaný, druhý nadzemní. Bazény jsou k dispozici v době hlavní sezóny.
Zahrada je také vybavena pro děti, skluzavka, houpačky, dětský nábytek a pískoviště. Někdy si na zahradě klienti nebo jejich děti postaví stany.
Na jedné terase zahrady je menší travnaté hřiště.
V hracím sálu jsou dva stoly na stolní tenis, malá trampolína fotbálek a nově bude stůl na kulečník. Skupiny mají jako bonus k pobytu možnost hrát fotbálek i kulečník zadarmo.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Parkování několika aut 15 m od objektu nebo na hlídaném parkovišti vzdáleném 30 m. Kola jsou uskladněna v objektu.
Autobusová zastávka je 50 m od objektu.
Objekt má uzavřený dvůr i rozsáhlou zahradu s venkovním posezením. Na zahradě jsou bazény.

Stravování

V objektu jsou dvě centrální vybavené kuchyně s ledničkou, sporákem, mikrovlnkou, myčkou a dostatkem nádobí na vaření pro velkou skupinu.
Mimo to je možnost vlastního vaření v dalších třech vybavených kuchyňkách nebo kuchyňských koutech v apartmánech. V kuchyních je lednička, sporák nebo vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a nádobí. V přízemí objektu vedle jídelny a společenské místnosti je další možnost vaření ve společné čajové kuchyňce. V jedné centrální kuchyni je pračka.

Ve Strmilově je několik obchodů a restaurací. Nejbližší prodejna a restaurace je vzdálená asi 100 m na náměstí ve Strmilově. V restauraci je také možnost domluvit stravování skupiny.

Ubytování - pokoje:

V objektu jsou k dispozice větší apartmány a menší pokoje a ateliéry.
Některé místnosti jsou přístupné po strmějším schodišti.
Lůžkoviny a povlečení je k dispozici.
Předností objektu je skutečnost, že velmi podstatnou část objektu zabírají prostory sloužící ne ubytování, ale k trávení volného času. V objektu jsou dvě společenské místnost, společná jídelna a kuchyně.
Přímo v objektu je hrací sál, který se používá jako tělocvična. Tělocvična nebo velký sál hodí pro společný program velké skupiny. Velice vítaný je v případě deštivého počasí pro náhradní program.

Výlety, sport a zábava v okolí

V okolí se nachází hrady, zámky a městské památkové rezervace.
- Dačice - zámek s uměleckými sbírkami v anglickém stylu, muzeum cukru, první vyrobený kostkový cukr na světě.
- Slavonice - městská pamamátková rezervace, goticko renesanční ­ domy na dvou náměstích, mařížský porcelán.

- Klášter - kostel Nejsvětější Trojice. Klášter leží u hranic s Rakousem, tři kilometry východně od Nové Bystřice.
- Kostelní Vydří vyhlášené poutní místo v blízkosti Dačic, kostel Pany Marie Karmelské
- Landštejn - počátky ve 13.stol., jedna z našich nejrozsáhlejších a nejlépe dochovaných hradních zřícenin v románském stylu, z hradní věže výhled na Českskou Kanadu a Rakousko.
- Žirovnice - zámek, expozice perleťářství
- Roštejn - gotický hradz poloviny 14.stol., renesanční přestavba, sbírky Muzea Vysočiny v Jihlavě.
- Janštejn - zřícenina gotického hradu.
- Telč městská pamamátková rezervace na seznamu UNESCO, Náměstí Zachariáše„ z Hradce, původně gotický, dnes renesanční ­ zámek.
- Jindřichův Hradec - po Pražském hradu a zámku u v Českém Krumlově nejrozsáhlejší­ hradní komplex v ČR z r. 1220,jedinečný svojí zachovanou, goticko - renesanční podobou, muzeum.

Sportovní rybolov je možné provozovat na rybářském revíru Hamerský potok, který sousedí se zahradou. Další možností je soukromý rybník Amerika, vzdálený 1,5 km, kde mohou nájemci objektu chytat bezplatně, pokud jsou ryby vraceny do vody.


Rybníky: Komorník, Hejtman, Ratmírovský, Osika, Zvůle.
Lyžování: Značené běžkařské tratě v okolí Javořice a sjezdovka u Mrákotína a Nové Bystřice.

Cykloturistika:
- Značené turistické a cykloturistické trasy v okolí Strmilova, Javořice (Míchova skála, Štamberk, zatopený žulový lom u Sumrakova, Tůmův vrch) a Českou Kanadou (Pivničky, Hradisko, Bradlo, Vysoký kámen, Pfaffenschlag).

Další turistické zajímavosti
- Úzkokolejná železniční trať Českou Kanadou z Jindřichova Hradce do Nové Bystřice, parní lokomotiva, přepadení vlaku v Lomech, nejmenší zastávka Kaproun.
- Opevnění Československa k obraně státní hranice před II. světovou válkou z let 1935 - 38,soustava.

Ceník ubytování v apartmánech

od 220,- kčza osobu a noc - LÉTO
od 150,- kčza osobu a noc - ZIMA
od 150,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
25000,- kčSILVESTR: Základní cena 25000,- Kč je pro 15 lidí včetně. Každý další zvyšuje pronájem o 1000,- Kč za pobyt. Silvestrovský pobyt je až na týden za jednotnou cenu.
Objekt je v provozu celoročně.
Hlavní sezóna je v termínu 1.7.- 20.8. Vedlejší sezóna v termínech 20.- 30.6.a 20.- 30.8. Dále v termínech víkendů 1.5., 8.5., 28.9., 28.10., 17.11 a o Velikonocích. V hlavní sezóně dáváme přednost týdenním pobytům od soboty do soboty. V době vedlejší sezóny preferuji pronájem v délce všech volných dnů.

V objektu je 34 lůžek.
Níže uvedené ceny jsou uvedené pouze pro orientaci. Skupinám, zvláště s programem, poskytujeme slevy. Nejlépe je zaslat nám naprosto nezávaznou poptávku. Cenu vaší skupině včetně všech slev navrhneme a obratem pošleme zpět. V případě zájmu můžeme navrhnout i optimální rozložení skupiny po objektu.

TÝDENNÍ PRONÁJEM V SEZÓNĚ vychází z 290,- Kč za lůžko a noc v dvoulůžkovém pokoji, 275,- Kč ve vícelůžkovém pokoji, sleva za přistýlku je 50,- Kč. Dítě má další slevu 40,- Kč denně. Příplatek za jednolůžkový pokoj je 120,- Kč denně.

V době VEDLEJŠÍ SEZÓNY je sleva 30% na týdenní pronájem.

V době MIMO SEZÓNU je sleva 40% na týdenní pronájem.

Pronájem objektu v době VEDLEJŠÍ SEZÓNY NA 4 - 6 NOCÍ vychází z 275,- Kč za lůžko a noc v dvoulůžkovém pokoji, 250,- Kč ve vícelůžkovém pokoji sleva za přistýlku je 50,- Kč. Dítě má další slevu 40,- Kč denně. Příplatek za jednolůžkový pokoj je 120,- Kč denně.

Pronájem objektu v době VEDLEJŠÍ SEZÓNY NA 2 - 3 NOCI vychází z 290,- Kč v dvoulůžkovém pokoji, 275,- Kč ve vícelůžkovém pokoji, sleva za přistýlku je 50,- Kč. Dítě má další slevu 40,- Kč denně. Příplatek za jednolůžkový pokoj je 120,- Kč denně.

Pronájem objektu MIMO SEZÓNU NA 4 - 6 NOCÍ vychází z 250,- Kč za lůžko a noc v dvoulůžkovém pokoji, 225,- Kč ve vícelůžkovém pokoji sleva za přistýlku je 50,- Kč. Dítě má další slevu 40,- Kč denně. Příplatek za jednolůžkový pokoj je 120,- Kč denně.

Pronájem objektu MIMO SEZÓNU NA 2 - 3 NOCI vychází z 275,- Kč v dvoulůžkovém pokoji, 250,- Kč ve vícelůžkovém pokoji a 190,- Kč na přistýlce. Dítě má slevu 40,- Kč denně. Příplatek za jednolůžkový pokoj je 150,- Kč denně.

Při týdenním pronájmu PO JEDNOTLIVÝCH APARTMÁNECH je cena 390,- Kč za lůžko a 290,- Kč za přistýlku za den, dítě má slevu 40,- Kč denně. Při kratších pobytech se cena přiměřeně zvyšuje.
Za velkého a středního psa se zvyšuje pronájem o 800,- Kč za pobyt, za malého psa nebo jiné zvíře o 500,- Kč.
Dětskou slevu poskytujeme dítěti na lůžku či přistýlce ve věku 4 - 15 let. Dítě do 4 let může být bez nároku na lůžko za příplatek k pronájmu 400,- Kč za týden.
Když nechcete nebo nemůžete provádět závěrečný úklid, zvyšuje se cena pronájmu o 1800,- Kč za objekt, 900,- Kč za část objektu.
Při počtu účastníků nad 20 má pořadatel pobyt zdarma, nad 30 dva pořadatelé, nad 40 tři pořadatelé zdarma.
Malá skupina je osm až dvacet lidí. Velká skupina je nad 20 lidí, při takovém počtu už je možné domluvit pronájem celého objektu. Cena pronájmu se odvíjí od velikosti skupiny, čím větší skupina a delší pobyt, tím příznivější cena.
V ceně pronájmu nejsou poplatky obci, platby za elektřinu, vodu, případně ztopené dřevo.
Při týdenních pobytech příjezd v sobotu po 18 hodině, odjezd příští sobotu do 12 hodin. Mimo sezónu, při kratších pobytech příjezd od rána, odjezd do večera dle dohody. Když je to možné, vždy se snažím vyhovět individuálním požadavkům.
Při příjezdu můžeme požadovat kauci ve výši 4000,- Kč, která je samozřejmě vratná.
Letní sezóna: 1.7.- 20.8.
Vedlejší sezóna: 20.- 30.6.a 20.- 30.8. Dále v termínech víkendů 1.5., 8.5., 28.9., 28.10., 17.11 a o Velikonocích.

Kontakty

Adresa apartmánů: Strmilov 62

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
777 314 111, 384 392 389
Web:
rekreace.strmilov.cz/gambit.php

Volné a obsazené termíny:

Apartmány Gambit - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmány Gambit.

Apartmán Strmilov
Apartmán Strmilov, Dlouhá 111, StrmilovApartmán StrmilovKoupelnaKuchyňka

Rodinný domek se nachází ve středu obce Strmilov. Apartmán s vlastním vchodem je v uzavřené zatravněném dvoře s výhledem na dvůr. zobrazit detail

Hezká chalupa
Apartmány Strmilov, Obcizna 199Hezká chalupa 1Hezká chalupa 2Hezká chalupa 3

Chalupa se nachází v opravdu klidné části jihočeské obce Strmilov, v okrese Jindřichův Hradec. Objekt byl kompletně zrekonstruován v roce 2015. Strmilov je ideální výchozí místo pro... zobrazit detail

Chalupa Dajan
Apartmány Strmilov, Kunžatecká 292Chalupa Dajan 1Chalupa Dajan 2Chalupa Dajan 3

Rekreační domek na okraji malého městečka Strmilov v České Kanadě má 3 apartmány pro celkem 21 osob včetně 4.přistýlek. V přízemí se nachází 2 apartmány. Apartmán... zobrazit detail

Penzion Pražák
Penzion Strmilov, Martínkov 468Penzion Pražák 1Penzion Pražák 2Penzion Pražák 3

Rodinný objekt se nachází v městečku Strmilov. V oblasti Jižních Čech a České Kanady. Mezi městy Jindřichův Hradec a Telč. Dům nabízí příjemné ubytování s ideální... zobrazit detail

Penzion Cihelna
Apartmán Strmilov, Strmilov ,Příhon 289Penzion Cihelna 1Penzion Cihelna 2Penzion Cihelna 3

Bývalá venkovská usedlost v krásné jihočeské krajině. Na okraji města Strmilov, umístěná v zelení o samotě. Nejbližší obytné stavení 250 m. Dvoupodlažní venkovský dům postavený v roce 2002... zobrazit detail

Apartmány Strmilov - Leština
Apartmány Leština u Strmilova, Leština ev.č. 26Apartmány Strmilov - Leština 1Apartmány Strmilov - Leština 2Apartmány Strmilov - Leština 3

Jde o zařízenou vybavenou chatu v Obci Leština. Kapacita objektu je pro 8 osob v chatové rekreační oblasti v blízkosti lesa nedaleko rybníků Komorník a nově... zobrazit detail

Adnev Bohemia
Apartmán Kunžak, Kunžak, Hradecká 183Adnev Bohemia 1Adnev Bohemia 2Adnev Bohemia 3

Máme pro Vás připravené LUXUSNÍ ubytování v krásném a zemitém stylu “PROVANCE„. Apartmán se nachází v malebné vesnici Kunžak, která spadá do ČESKÉ KANADY. Kunžak je... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 55601)