Apartmány Gambit

Ubytování Strmilov, Strmilov 62 - Apartmány

Apartmány Gambit - Strmilov
Apartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - StrmilovApartmány Gambit - Strmilov

Strmilov, kde se objekt nachází, leží na pomezí Čech a Moravy a je nazýván branou do České Kanady. Krásná příroda s lesními porosty, vodními plochami a zelenými loukami vytváří ideální podmínky pro rekreaci a trávení volných dní.

Doporučená kapacita objektu je 20 až 48 lidí v 16 ložnicích, maximální kapacita objektu je 58 osob.

VÍTÁME UBYTOVÁNÍ SKUPIN.

Skupinám vycházíme vstříc jednak sníženou cenou a i tím, že platí pouze za obsazené postele. V hlavní sezóně vychází cena z 215,- Kč za lůžko a noc, mimo sezónu z 170,- Kč. Cena víkendu 600,- Kč. Děti mají slevu.

Objekt Gambit nabízí pronájem apartmánů a pokojů. Mimo ubytovací prostory jsou v objektu dvě velké společenské místnost, společná jídelna, kuchyně a velký sál - tělocvična. Tím poskytuje výborné podmínky především pro akce větších skupin jako teambuilldingy, workshopy, sportovní či vzdělávací soustředění, rodinné sešlosti, oslavy a setkání přátel či spolužáků.

Skupiny mají zadarmo stolní tenis, fotbálek a kulečník.
Dále k objektu patří rozsáhlé zahrady zasahující až do volné přírody. Na zahradě je k dispozici bazén.

SKUPINA MÁ K DISPOZICI CELÝ OBJEKT, NAVÍC MAJITEL V OBJEKTU NEBYDLÍ, takže je zaručeno maximální soukromí.

Vybavení a služby penzionu

Rozsáhlou terasovitou zahradou na jižním svahu objekt přímo navazuje na volnou přírodu, louky, lesy a sousedí s potokem a vodní nádrží Zájezek, které jsou rybářským revírem Hamerský potok.
Na zahradě je venkovní posezení, ohniště, zahradní nábytek a a dva venkovní bazény, jeden zabudovaný, druhý nadzemní. Bazény jsou k dispozici v době hlavní sezóny.
Zahrada je také vybavena pro děti. Skluzavka, houpačky, dětský nábytek a pískoviště. Někdy si na zahradě klienti nebo jejich děti postaví stany.
Na jedné terase zahrady je menší travnaté hřiště.
V hracím sálu je stůl na stolní tenis, fotbálek a stůl na kulečník. Skupiny mají jako bonus k pobytu možnost hrát fotbálek i kulečník zadarmo.

V případě menší skupiny jde objekt provozně rozdělit na dvě samostatné oddělené části zaručující soukromí. Přednost dáváme ale pronájmu celého objektu, třeba i menší skupině.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Parkování několika aut na parkovišti vzdáleném 30 m od objektu. Kola jsou uskladněna v objektu.
Autobusová zastávka je 50 m od objektu.

Stravování

V objektu jsou dvě společné kuchyně vybavené ledničkou, sporákem, mikrovlnkou, a dostatkem nádobí na vaření pro velkou skupinu. V přízemí objektu vedle jídelny a společenské místnosti je další možnost vaření ve společné čajové kuchyňce. V jedné centrální kuchyni je pračka a myčka.
Mimo to je možnost vlastního vaření v dalších kuchyni a kuchyňském koutu v apartmánech. V kuchyních je lednička, sporák nebo vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a nádobí.

Ve Strmilově je několik obchodů a restaurací. Nejbližší prodejna a restaurace je vzdálená asi 50 m na náměstí ve Strmilově. V restauraci je také možnost domluvit stravování skupiny.

Ubytování - pokoje:

V objektu jsou k dispozice větší apartmány a menší pokoje.

Apartmán Citadela má kapacitu šest lůžek a dvě přistýlky. V patře je dále apartmán Radouch s třemi lůžky a třemi přistýlkami.
V přízemí objektu, v sousedství největší kuchyně, najdeme Lorenzův apartmán s šesti lůžky a jednou přistýlkou. V objektu je i apartmán Florianův se čtyřmi lůžky a dvěma přistýlkami. V případě, že se objekt dělí na dvě skupiny, je možné tento apartmán přiřadit k oběma částem.

Mimo apartmány jsou v objektu pokoje, největší s výhledem do zahrady je třílůžkový s přistýlkou. Další jsou dvoulůžkový s dvěma přistýlkami a dvoulůžkový s jednou přistýlkou. V objektu dále najdete pět dvoulůžkových pokojů, jeden jednolůžkový s přistýlkou a jeden jednolůžkový. V některých dvoulůžkových pokojích není manželské dvoulůžko a několik místnosti jsou přístupné po strmějším schodišti.


Lůžkoviny a povlečení je k dispozici.
Předností objektu je skutečnost, že velmi podstatnou část objektu zabírají prostory sloužící ne ubytování, ale k trávení volného času. V objektu jsou dvě společenské místnost, společná jídelna a kuchyně.
Přímo v objektu je hrací sál, který se používá jako tělocvična. Tělocvična nebo velký sál hodí pro společný program velké skupiny. Velice vítaný je v případě deštivého počasí pro náhradní program.

Výlety, sport a zábava v okolí

V okolí se nachází hrady, zámky a městské památkové rezervace.
- Dačice - zámek s uměleckými sbírkami v anglickém stylu, muzeum cukru, první vyrobený kostkový cukr na světě.
- Slavonice - městská památková rezervace, goticko renesanční ­ domy na dvou náměstích, mařížský porcelán.

- Klášter - kostel Nejsvětější Trojice. Klášter leží u hranic s Rakouskem, tři kilometry východně od Nové Bystřice.
- Kostelní Vydří vyhlášené poutní místo v blízkosti Dačic, kostel Pany Marie Karmelské
- hrad Landštejn - počátky ve 13.stol., jedna z našich nejrozsáhlejších a nejlépe dochovaných hradních zřícenin v románském stylu, z hradní věže výhled na Českou Kanadu a Rakousko.
- Žirovnice - zámek, expozice perleťářství
- Roštejn - gotický hrad poloviny 14.stol., renesanční přestavba, sbírky Muzea Vysočiny v Jihlavě.
- Telč městská památková rezervace na seznamu UNESCO, Náměstí Zachariáše„ z Hradce, původně gotický, dnes renesanční ­ zámek.
- Jindřichův Hradec - po Pražském hradu a zámku u v Českém Krumlově nejrozsáhlejší­ hradní komplex v ČR z r. 1220,jedinečný svojí zachovanou, goticko - renesanční podobou, muzeum.

Sportovní rybolov je možné provozovat na rybářském revíru Hamerský potok, který sousedí se zahradou. Další možností je soukromý rybník Amerika, vzdálený 1,5 km, kde mohou nájemci objektu chytat bezplatně, pokud jsou ryby vraceny do vody.


Rybníky: Komorník, Hejtman, Ratmírovský, Osika, Zvůle.
Lyžování: Značené běžkařské tratě v okolí Javořice a sjezdovka u Mrákotína a Nové Bystřice.

Cykloturistika:
- Značené turistické a cykloturistické trasy v okolí Strmilova, Javořice (Míchova skála, Štamberk, zatopený žulový lom u Sumrakova, Tůmův vrch) a Českou Kanadou (Pivničky, Hradisko, Bradlo, Vysoký kámen, Pfaffenschlag).

Další turistické zajímavosti
- Úzkokolejná železniční trať Českou Kanadou z Jindřichova Hradce do Nové Bystřice, parní lokomotiva, přepadení vlaku v Lomech, nejmenší zastávka Kaproun.
- Opevnění Československa k obraně státní hranice před II. světovou válkou z let 1935 - 38,soustava.

Ceník ubytování v apartmánech

od 200,- kčza osobu a noc - LÉTO
170,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
30000,- kčSILVESTR: Základní cena 30000,- Kč je pro 20 lidí včetně. Každý další zvyšuje pronájem o 1000,- Kč za pobyt pro dospělého a 600,- Kč za dítě. Silvestrovský pobyt je až na týden za jednotnou cenu.
Provoz, poplatky, ceny

TÝDENNÍ PRONÁJEM /6-7 NOCÍ/:
Hlavní sezóna: 1500,- Kč pro dospělého, 1300,- Kč za dítě.
Vedlejší sezóna: 1400,- Kč pro dospělého, 1100,- Kč za dítě.
Mimo sezónu: 1200,- Kč pro dospělého, 900,- Kč za dítě.

KRATŠÍ PRONÁJEM /4-5 NOCÍ/:
Vedlejší sezóna: 1200,- Kč pro dospělého, 900,- Kč za dítě.
Mimo sezónu: 900,- Kč pro dospělého, 700,- Kč za dítě.

VÍKEND /1-3 NOCI/:
Vedlejší sezóna: 800,- Kč pro dospělého, 600,- Kč za dítě.
Mimo sezónu: 600,- Kč pro dospělého, 500,- Kč za dítě.

Sleva za přistýlku je 300 korun u týdenního pronájmu, 150 korun při kratších pobytech a 100 korun za víkend.

Při pronájmu po jednotlivých apartmánech se cena kalkuluje z 350,- Kč za lůžko a noc pro dospělého a 270,- Kč za dítě.

Ceny jsou pouze orientační. Protože podporujeme slevami hromadné především dětské, studentské ale i sportovní a jiné akce, doporučujeme poslat konkrétní nezávaznou poptávku a obratem vám bude navržena cena i s případnými slevami.
Uvítáme i popis a složení skupiny. Pak vám můžeme poslat rozpis a umístění pokojů, případně i navrhnout optimální rozmístění klientů po objektu. Vše samozřejmě naprosto nezávazně. Při počtu účastníků nad 20 má pořadatel pobyt zdarma, nad 30 dva pořadatelé, nad 40 tři pořadatelé zdarma.

V objektu doporučujeme obsadit 38 lůžek a 10 přistýlek. Při větší skupině je možnost ještě dalších deseti přistýlek. Přistýlka je běžné lůžko, třeba u zkosené stěny, na rozkládacím gauči, na palandě nebo se přistýlka počítá i při vyšším počtu osob na pokoji, nejde o spartakiádní lehátko. Lůžkoviny a povlečení jsou samozřejmostí.

Velká skupina je nad 25 lidí, při takovém počtu už je možné domluvit pronájem celého objektu. Snažíme se a dáváme přednost pronájmu celého objektu , třeba i menší skupině. Neváhejte se nezávazně zeptat.
Malá skupina je 10 až 25 lidí. V případě menších skupin jde objekt provozně rozdělit na dvě samostatné oddělené části zaručující soukromí oběma skupinám.

Pokud byste potřebovali menší objekt, podívejte se na prezentaci e-chalupy č.5296 ROŠÁDA v Kunžaku.

OSTATNÍ INFORMACE:
Platby za elektrickou energii a vodu, případně ztopené dřevo se platí zvlášť, dle skutečné spotřeby. V ceně není zahrnut rekreační poplatek obci.

Za velkého a středního psa se zvyšuje pronájem o 800,- Kč za týden, za malého psa nebo jiné zvíře o 500,- Kč. Když nechcete nebo nemůžete provádět závěrečný úklid, zvyšuje se cena pronájmu o 1800,- Kč za celý objekt.

Při převzetí objektu můžeme požadovat kauci ve výši 4000,- Kč, která je
samozřejmě vratná.

Dospělý se počítá od 15 let, dítě je ve věku 4 až 14 let, za dítě do 4 let bez nároku na lůžko se zvyšuje pronájem o 400,- Kč za týden/ pobyt.

TERMÍNY:

Hlavní sezóna je v termínu 1.7.- 20.8.
V hlavní sezóně dáváme přednost týdenním pobytům od soboty do soboty.

Termíny 25.- 30.6. a 20.- 30.8. a víkendy okolo svátků a prázdnin, konkrétně 1.5., 8.5., 28.9., 28.10., 17.11, podzimních prázdnin, Vánoc a Velikonoc jsou vedlejší sezóna. V době vedlejší sezóny preferuji pronájem v délce všech volných dnů – celé svátky.

U týdenních pobytů nástup v sobotu od 18.00 hodin, odjezd v sobotu do 12.00 hodin, individuální domluva je možná. Mimo sezónu, při kratších pobytech příjezd od rána, odjezd do večera dle dohody. Když je to možné, vždy se snažíme vyhovět individuálním požadavkům.

Objekt je v provozu celoročně. Možnost ubytování i na víkend, pro velkou skupinu výjimečně i na jednu noc. Silvestrovské pobyty. Vánoční a Velikonoční pobyty.

Jakékoliv další informace rádi nezávazně poskytneme.
Letní sezóna: 1.7.- 20.8.
Vedlejší sezóna: 25.- 30.6. a 20.- 30.8. a víkendy okolo svátků a prázdnin, konkrétně 1.5., 8.5., 28.9., 28.10., 17.11, podzimních prázdnin, Vánoc a Velikonoc

Kontakty

Adresa apartmánů: Strmilov 62

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
777 314 111, 384 392 389
Web:
ubytovani.strmilov.cz/ubytovani/gambit/

Volné a obsazené termíny:

Apartmány Gambit - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmány Gambit.

Apartmán Strmilov
Apartmán Strmilov, Dlouhá 111, StrmilovApartmán Strmilov 1Apartmán Strmilov 2Apartmán Strmilov 3

Ubytování je vhodné zvláště pro rodiny s dětmi a cyklisty. Rodinný domek se nachází v klidné části obce Strmilova a má velký uzavřený částečně zatravněný dvůr.... zobrazit detail

Hezká chalupa
Apartmány Strmilov, Obcizna 199Hezká chalupa 1Hezká chalupa 2Hezká chalupa 3

Chalupa se nachází v opravdu klidné části jihočeské obce Strmilov, v okrese Jindřichův Hradec. Objekt byl kompletně zrekonstruován v roce 2015. Strmilov je ideální výchozí místo pro... zobrazit detail

Chalupa Dajan
Apartmány Strmilov, Kunžatecká 292Chalupa Dajan 1Chalupa Dajan 2Chalupa Dajan 3

Rekreační domek na okraji malého městečka Strmilov v České Kanadě má 3 apartmány pro celkem 21 osob včetně 4.přistýlek. V přízemí se nachází 2 apartmány. Apartmán... zobrazit detail

Penzion Pražák
Penzion Strmilov, Martínkov 468Penzion Pražák 1Penzion Pražák 2Penzion Pražák 3

Rodinný objekt se nachází v městečku Strmilov. V oblasti Jižních Čech a České Kanady. Mezi městy Jindřichův Hradec a Telč. Dům nabízí příjemné ubytování s ideální... zobrazit detail

Prázdninový dům Cihelna
Apartmán Strmilov, Strmilov ,Příhon 289Prázdninový dům Cihelna 1Prázdninový dům Cihelna 2Prázdninový dům Cihelna 3

Bývalá venkovská usedlost v krásné jihočeské krajině. Na okraji města Strmilov, umístěná v zelení o samotě. Nejbližší obytné stavení 250 m. Dvoupodlažní venkovský dům postavený v roce 2002... zobrazit detail

Apartmány Strmilov - Leština
Apartmány Leština u Strmilova, Leština ev.č. 26Apartmány Strmilov - Leština 1Apartmány Strmilov - Leština 2Apartmány Strmilov - Leština 3

Jde o zařízenou vybavenou chatu v Obci Leština. Kapacita objektu je pro 8 osob v chatové rekreační oblasti v blízkosti lesa nedaleko rybníků Komorník a nově... zobrazit detail

Adnev Bohemia
Apartmán Kunžak, Kunžak, Hradecká 183Adnev Bohemia 1Adnev Bohemia 2Adnev Bohemia 3

Máme pro Vás připravené LUXUSNÍ ubytování v krásném a zemitém stylu “PROVANCE„. Apartmán se nachází v malebné vesnici Kunžak, která spadá do ČESKÉ KANADY. Kunžak je... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 55601)