Bludenská Chata

Ubytování Pernink, Pernink ev. č. 74 - Apartmány

Bludenská Chata - Pernink
Bludenská Chata - PerninkBludenská Chata - PerninkBludenská Chata - PerninkBludenská Chata - PerninkBludenská Chata - PerninkBludenská Chata - PerninkBludenská Chata - PerninkBludenská Chata - PerninkBludenská Chata - PerninkBludenská Chata - PerninkBludenská Chata - PerninkBludenská Chata - PerninkBludenská Chata - PerninkBludenská Chata - PerninkBludenská Chata - PerninkBludenská Chata - Pernink

Nabízíme k pronájmu dva samostatné mezonetové apartmány 2+kk ( každý má samostatný vstup ), které jsou součástí naší Bludenské chaty. Ubytování je výjimečné především svojí polohou na okraji obce Pernink v těsné blízkosti potoka Bílá Bystřice. Je jen na vás kterým směrem se vydáte!

Jedná se o výjimečné klidné místo uprostřed malebné krušnohorské krajiny. Chata je ideální výchozí bod pro letní i zimní dovolenou.

V letním období nabízí Krušnohorská magistrála společně s navazujícími naučnými stezkami a značenými turistickými cestami využití k pěší a cykloturistice. Na trasách je mnoho přírodních a technických zajímavostí např. Vlčí jámy, cínový důl Rolava i horské obce a městečka s muzei a památkami.
Ničím nerušenou poklidnou atmosféru horského prostředí si ale klidně můžete vychutnat i v pohodlí gauče u kamen s plápolajícím ohněm. Dovolená na horách to může být i ticho a klid.
Přímo v obci se nachází dva menší lyžařské areály vhodné především pro začátečníky a děti. Nechybí zde ani lyžařská školička s velice ochotnými instruktory. Pro náročnější lyžaře jsou k dispozici ski areály Plešivec a Potůčky, které jsou vzdáleny asi 10 min jízdy autem. Pro ty nejnáročnější je vhodný skiareál Boží dar, Neklid a Klínovec (dojezd 20 min. ), vždy s možností bezplatného parkování. Milovníci bílé stopy jistě ocení, že do 200m od chaty mohou naskočit bez čekání do běžecké stopy, která je součástí Krušnohorské magistrály KLM, propojující Boží dar a Blatenský Vrch a další trasy na Jelení nebo dále na německou stranu.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Naše vybavení kuchyňky je celkem skromné, kuchyňka disponuje varnou konvicí, kávovarem Nespresso, dvouplotýnkovým vařičem, mikrovlnkou s grilem a lednicí. Nádobí a příbory jsou taktéž k dispozici.
Obývací pokoj je vybaven pouze gaučíkem na posezení u krbových kamen Jotul, které ve spojení s kvalitním vínem doporučujeme jako terapii místo blbostí, které chrlí televize. Tu bohužel k dispozici nemáme.
Ale nebojte, bez civilizace nezůstanete, na vaše vlastní nebezpečí vám poskytneme heslo k WiFi, bez které se asi vaše děti neobejdou. Ta k dispozici je.
Pro každý apartmán na letní sezonu připravujeme samostatné venkovní posezení s možností využití přenosného ohniště nebo grilu na dřevěné uhlí ( dřevěné uhlí je nutné si zajistit vlastní ). Konečně počasí dovolilo a první opravdu prostorná terasa je hotová!

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Příjezdová cesta k chatě je po zpevněné obecní cestě, většinou protahované a sjízdné. Vzhledem k mírnému stoupání však doporučujeme přibalit i sněhové řetězy, které se tady při kalamitním počasí mohou hodit.
Parkování pro dvě osobní auta je možné před chatou, na rozšířené obecní cestě a jedno parkovací místo s omezenou výškou je možné pod přístřeškem.
Parkování nebývá vždy protaženo, s tím se musí počítat.

Stravování

Možnost stravování v Perninku je možné (s ohledem na aktuální situaci) ve dvou místních restauracích, v horském bistru Abertamy, nebo si můžete udělat výlet za kulinářským zážitkem do Horní Blatné (4 min. autem ) restaurace Faustův dvůr.

Ubytování - pokoje:

Apartmány 1 a 2 jsou velikostně stejné, pouze symetricky otočené.
Každý apartmán má vždy samostatný vstup s uzavřeným zádveřím a předsíní. V přízemí je koupelna, obývací prostor s kuchyňským koutem a schodiště. Ložnice, umístěná v podkroví je společná pro dvě dvoulůžkové postele s kapacitou pohodlně 4 osoby, po dohodě je možné přidat přistýlku pro 1 osobu.

Výlety, sport a zábava v okolí

Rozhledna Blatenský vrch, Vlčí jámy, skicentrum a rozhledna Klínovec, skicentrum a rozhledna Plešivec, skicentrum Potůčky, Velflink, rašeliniště Boží dar, Ježíškova cesta, rašeliniště Abertamy, cínové doly Rolava, Sauersack, MFF Karlovy Vary, zaniklé obce Jelení a Rýžovna, lanové centrum Plešivec, výletní místo Fichtelberg, skokanský můstek Oberwiesenthal, Perninský viadukt, železniční stanice Pernink.

Ceník ubytování v apartmánech

11200,- kčza apartmán a týden - LÉTO
13650,- kčza apartmán a týden - ZIMA
8750,- kčza apartmán a týden - MIMO SEZÓNA
15000,- kčSILVESTR: Uvedena cena za 5 nocí pro 4 (max.5) osoby
Cena stanovena za noc obsahuje standardní úklid, povlečení, spotřebované energie a dřevo pro zatopení v krbových kamnech. Cena nezahrnuje ubytování domácích mazlíčků.
Pro rezervaci požadujeme platbu min. za jednu noc pobytu, 14 dní před začátkem pobytu by mělo být doplaceno min. 50% ceny pobytu předem na bank. účet.
Zbytek částky požadujeme doplatit nejpozději v den začátku pobytu.

Storno podmínky:
1. Storno podmínky se vztahují na zrušení rezervace ubytování ze strany zájemce.
2. Zavazujeme se neúčtovat storno poplatky v případě zrušení rezervace 30 dnů před ohlášeným příjezdem.
Jsme oprávněni účtovat storno poplatky u objednávek za následujících podmínek:
• písemně nebo e-mailem potvrzenou rezervaci je možno zrušit bez storno poplatku nejpozději 30 dnů před příjezdem pouze písemně nebo e-mailem. Rezervační poplatek vám vrátíme.
• storno poplatky v případě zrušení rezervace od 30 do 7 dnů před ohlášeným příjezdem jsou ve výši rezervačního poplatku.
• při zrušení rezervace méně než 7 dnů před příjezdem nebo nenastoupení ubytování, je účtováno ve výši 50% z celkové ceny pobytu.
3. V případě storna z důvodů neodvratitelných událostí (úmrtí v rodině, hospitalizace klienta nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, živelná pohroma) se storno poplatek neúčtuje. Výše uvedené skutečnosti je klient povinen doložit písemným dokladem na adresu majitele chaty nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku. V případě storna z jiných vážných důvodů je po dohodě možná změna termínu.
4. V případě předčasného ukončení či přerušení pobytu bez zavinění ubytovatele nevzniká ubytovateli povinnost vrátit objednavateli zaplacenou cenu pobytu ani její poměrnou část.
Letní sezóna: od 15.června do 15.září
Zimní sezóna: od 15.listopadu do 15.dubna
O letních prázdninách preferujeme týdenní pobyty.
Kratší pobyty jsou možné za víkendové ceny. viz. níže.

Kontakty

Adresa apartmánů: Pernink ev. č. 74

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
777 181 972, 602 714 508

Volné a obsazené termíny:

Bludenská Chata - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Bludenská Chata.

Ragazi
Penzion Pernink, Blatenská 327Ragazi 1Ragazi 2Ragazi 3

Ubytování na horské chatě na okraji obce Pernink v blízkosti sjezdovek s max. kapacitou 8osob+2 přistýlky. (na kratší pobyt 15 osob vč. přistýlek) 4x ložnice, společenská... zobrazit detail

Apartmány Andělská
Apartmán Pernink, Andělská 436Apartmány Andělská 1Apartmány Andělská 2Apartmány Andělská 3

Apartmány Andělská se nacházejí v rodinném domě v Andělské ulici č. p. 436 v obci Pernink v Krušných Horách v nadmořské výšce 890 m. Oba apartmány mají samostatné vchody se zádveřími... zobrazit detail

Zlatý Jelen
Penzion Pernink, Nádražní 284Zlatý Jelen 1Zlatý Jelen 2Zlatý Jelen 3

Ubytování v příjemně zařízených pokojích ve středu obce Pernink, z oken pohled do přírody na kopeček, který je v zimě krásně zasněžený. V blízkosti lyžařské vleky,... zobrazit detail

Kutloch u Trpoše
Apartmán Pernink, Střední 64, PerninkKutloch u Trpoše 1Kutloch u Trpoše 2Kutloch u Trpoše 3

Kutloch u Trpoše se nachází v krásném prostředí Krušných hor, který je rájem pro cyklisty, turisty, lyžaře, rodiny s dětmi a pro všechny, kteří hledají klid,... zobrazit detail

Pension u Matěje
Penzion Pernink, T. G. Masaryka 53Pension u Matěje 1Pension u Matěje 2Pension u Matěje 3

Pension u Matěje je nově zrekonstruovaný rekreační objekt, který se nachází v Krušných horách v malebné obci Pernink. V zimě je přímo u domu snow park,... zobrazit detail

Penzion Pernink
Penzion Pernink, T.G. Masaryka 13Penzion Pernink 1Penzion Pernink 2Penzion Pernink 3

Chata Pernink se nachází v obci Pernink, v krásném prostředí Krušných hor v nadmořské výšce 840 m. Levné stylové ubytování je vhodné pro jednotlivce, rodiny s... zobrazit detail

Horská chata U Ježíška
Penzion Pernink, Nádražní 79Horská chata U Ježíška 1Horská chata U Ježíška 2Horská chata U Ježíška 3

Horskou chatu U Ježíška najdete v obci Pernink v Krušných horách nedaleko Karlových Varů v nadmořské výšce 850 metrů nad mořem! Obec Pernink poskytuje veškeré základní... zobrazit detail

Apartmán Pavča
Apartmán Pernink, Nádražní 293Apartmán Pavča 1Apartmán Pavča 2Apartmán Pavča 3

Kompletně a moderně vybavený Apartmán PAVČA je situován v klidné části obce Pernink v nádherném prostředí Krušných hor jen 20 km od Karlových Varů a 7... zobrazit detail

Apartmán „V patře“
Apartmán Pernink, Karlovarská 409, 362 36 PerninkApartmán „V patře“ 1Apartmán „V patře“ 2Apartmán „V patře“ 3

Mezonetový byt v nově zrekonstruovaném objektu nabízí pohodlné ubytování pro 4 až 6 osob v turisticky atraktivní obci Pernink. Obec leží v Krušných horách, v blízkosti... zobrazit detail

Lambo
Penzion Pernink, nádražní 265Lambo 1Lambo 2Lambo 3

Chata "Lambo 2" ve Pstruží. Kapacita 22 - 24 osob viz níže!!! Od ledna 2014 je také zprovozněn nový supermoderní ski areál Plešivec [www. skiarealplesivec. cz].... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 61478)