Apartmány Pěkná na Šumavě

Ubytování Pěkná, Pěkná 9 - Apartmán

Apartmány Pěkná na Šumavě - Pěkná
Apartmány Pěkná na Šumavě - PěknáApartmány Pěkná na Šumavě - PěknáApartmány Pěkná na Šumavě - PěknáApartmány Pěkná na Šumavě - PěknáApartmány Pěkná na Šumavě - PěknáApartmány Pěkná na Šumavě - PěknáApartmány Pěkná na Šumavě - PěknáApartmány Pěkná na Šumavě - PěknáApartmány Pěkná na Šumavě - PěknáApartmány Pěkná na Šumavě - PěknáApartmány Pěkná na Šumavě - PěknáApartmány Pěkná na Šumavě - PěknáApartmány Pěkná na Šumavě - PěknáApartmány Pěkná na Šumavě - PěknáApartmány Pěkná na Šumavě - PěknáApartmány Pěkná na Šumavě - Pěkná

V RÁMCI SITUACE OHLEDNĚ KORONAVIRU NABÍZÍME MOŽNOST STŘEDNĚDOBÉHO POBYTU (7 dní a více) ZA CENOVĚ VÝHODNÝCH PODMÍNEK. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. PŘEDÁNÍ KLÍČŮ PROBĚHNE NA DÁLKU, INSTRUKCE VÁM ZAŠLEME. PRO KONKRÉTNÍ NABÍDKU NÁM NEVÁHEJTE ZAVOLAT.

Nově zrekonstruované apartmány se nachází v malé vesnici Pěkná, v srdci šumavské přírody, nedaleko hlavního tahu z Volar na Lipno. Apartmány jsou svojí velikostí vhodné pro větší skupiny nebo rodiny (celkový počet osob každého apartmánu je 9 (7 lůžek + 2 přistýlky). Celková kapacita tedy až 18 osob.

Ceny jsou platné za 1 apartmán. Lze rezervovat jednotlivě nebo oba dohromady jako celek.
Ubytování je možné i na 1 noc s výjimkou víkendů, kdy je možná rezervace alespoň na 2 noci. Individuální ceny pro Vánoce, Silvestr a Velikonoce.
Hostům je k dispozici zahrádka s dřevěným altánkem včetně krbu vhodného na grilování.
Wi - Fi v obou apartmánech zdarma.
Domácí mazlíčci vítáni.
Kouření možno na venkovním balkónu.
Povlečení, sprchové mýdlo, ručníky zajištěné.
Těšíme se na Vaši návštěvu a v případě jakýkoliv dotazů se neváhejte ozvat.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

V ceně ubytování je využití venkovního altánku s krbem a posezením, ideální na grilování. K dispozici je dále prádelna pro uskladnění kol či jiného Vašeho vybavení.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování v bezprostřední blízkosti objektu zdarma. Rezervace není nutná.

Stravování

V obou apartmánech plně vybavené kuchyně. Nádobí a základní kuchyňské vybavení k vaření zde je. Obě kuchyně disponují elektrickou varnou deskou, myčkou, prostornou lednicí s mrazákem a troubou.

Ubytování - pokoje:

.
Apartmán 1:
Ložnice A (2 osoby) - dvoupostel.
Ložnice B (2 osoby) - patrová postel.
Ložnice C (3 osoby) - dvoupostel navrchu + jednolůžková postel dole.
Obývák (2 osoby) - rozkládací pohovka.

Apartmán 2:
Ložnice A (2 osoby) - dvoupostel.
Ložnice B (3 osoby) - patrová postel + jednolůžková postel dole.
Ložnice C (2 osoby) - patrová postel (vlastní koupelna se záchodem).
Obývák (2 osoby) - rozkládací pohovka.

Výlety, sport a zábava v okolí

Široké sportovní a rekreakční využití. Pouhé 2 km od domu se nachází asfaltová cykloztezka č. 2055,která slouží i jako dráha pro inline brusle. [www. lipno. cz/volny - cas/in - line - brusleni/cyklostezka - ze - stozce - do - nove - pece/]. Cyklostezka je součástí Šumavské magistrály.
1 km vzdálený horní tok Vltavy je vhodný pro milovníky vodáctví. Ideální je trasa Soumarský most - Pěkná [www. npsumava. cz/gallery/35/10673 - splouvani_2017_tisk. pdf], kde splouvání zakončíte pouhých pár minut chůze od apartmánu.

Ceník ubytování v apartmánu

1990,- kčza apartmán a noc - LÉTO
1750,- kčza apartmán a noc - ZIMA
1490,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
24990,- kčSILVESTR: Pobyt v termínu 26.12.2020 - 2.1.2021
V RÁMCI SITUACE OHLEDNĚ KORONAVIRU NABÍZÍME MOŽNOST STŘEDNĚDOBÉHO POBYTU (7 dní a více) ZA CENOVĚ VÝHODNÝCH PODMÍNEK. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. PŘEDÁNÍ KLÍČŮ PROBĚHNE NA DÁLKU, INSTRUKCE VÁM ZAŠLEME. PRO KONKRÉTNÍ NABÍDKU NÁM NEVÁHEJTE ZAVOLAT.

Jednorázový poplatek za úklid 790 Kč. Ostatní poplatky (energie, vytápění, zapůjčení ložního prádla a ručníků) jsou již zahrnuty v ceně. Domácí mazlíčci vítáni. Minimální doba pobytu 2 noci.

O velkých prázdninách (26.6.2020 - 6.9.2020) fixní cena za 1 týden 14 720 Kč včetně všech poplatků. Den odjezdu a příjezdu flexibilní (zpravidla od soboty do soboty).

Pro závaznou rezervaci vybíráme 50% zálohu předem. Zbytek se doplácí po příjezdu. Vzhledem k aktuální situaci ohledně koronaviru se zavazujeme zálohu vrátit, v případě, že současné opatření (karanténa) zůstane v době před Vaším příjezdem stále aktuální.
Zimní sezóna: 2.1.2020 - 29.3.2020
Letní sezóna: 1.5.2020 - 30.9.2020

Kontakty

Adresa apartmánu: Pěkná 9

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
+420 728 721 261

Volné a obsazené termíny:

Apartmány Pěkná na Šumavě - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmány Pěkná na Šumavě.

Šumavská chata
Apartmán Chlum, Chlum 71Šumavská chata 1Šumavská chata 2Šumavská chata 3

Stará chalupa v novém kabátě v národním parku Šumava, nedaleko Vltavy. Nově zrekonstruovaný objekt nabízí kvalitní zázemí ve dvou plně vybavených apartmánech se samostatnými vchody, které... zobrazit detail

Resort Kadlecu - Chalupa Misa
Apartmány Chlum, Chlum 69Resort Kadlecu - Chalupa Misa 1Resort Kadlecu - Chalupa Misa 2Resort Kadlecu - Chalupa Misa 3

!!!! pro aktuální dostupnost prosím volejte!!!!!!! Chalupa Chlum Míša v srdci národního parku Šumava na polosamotě po kompletní rekonstrukci. Ideální na týdenní či víkendové pobyty. Najděte... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 54303)