Šumavská chata

Ubytování v Chlumu, Chlum 71 - Apartmán, Šumava

Šumavská chata - Chlum
Šumavská chata - ChlumŠumavská chata - ChlumŠumavská chata - ChlumŠumavská chata - ChlumŠumavská chata - ChlumŠumavská chata - ChlumŠumavská chata - ChlumŠumavská chata - ChlumŠumavská chata - ChlumŠumavská chata - ChlumŠumavská chata - ChlumŠumavská chata - ChlumŠumavská chata - ChlumŠumavská chata - ChlumŠumavská chata - ChlumŠumavská chata - Chlum

Stará chalupa v novém kabátě v národním parku Šumava, nedaleko Vltavy.
Nově zrekonstruovaný objekt nabízí kvalitní zázemí ve dvou plně vybavených apartmánech se samostatnými vchody, které lze snadno propojit v jeden velký.
Součástí chalupy je Finská sauna, koupací zahradní jezírko, garáž vhodná pro úschovu kol a lyží, altánek, kamenný gril, ohniště či domeček pro děti plný hraček atd.
Chata je kompletně oplocená, proto je vhodná i pro majitele pejsků, kteří zde mají výběh. Parkovacích míst je zde dostatek.
Zhruba 200 metrů od chaty se napojíte na snad nejhezčí Šumavskou cyklostezku, po které se dostanete na Lipno, Medvědí stezku, Plešné jezero, Schwarzenberský kanál, Černý kříž, Stožec, Nové údolí, Jelení vrchy, České Žleby atd. Stezka vede podél horního toku Vltavy a napojuje se na lipenský okruh. Místa jsou vhodná i pro pěší turistiku. Rybník ke koupání je kousek a k Vltavě je to cca 500 metrů. Chata je proto ideální i pro ty, kteří chtějí během dovolené splout horní tok Vltavy, ze Soumarského mostu na Pěknou či až do Nové Pece.
Podrobný ceník najdete na našich stránkách WWW. SUMAVSKACHATA. CZ
Upozornění: V oblasti kde se dům nachází je celoročně zakázáno provozování jakékoli světelné a zvukové pyrotechniky (ohňostrojů)!

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Naleznete zde snad vše, co k dovolené patří, včetně krásného venkovního kamenného krbu, či zaskleného altánku, ve kterém se dá sedět i za chladnějších večerů.
Součástí chaty je SAUNA a venkovní koupací jezírko, jsou zde síta na sušení hub, košíky a vše k houbaření či rybaření. Chata má svou vinotéku a výčepní zařízení pro milovníky piva. Sud není problém zajistit, po předchozí dohodě s majitelem.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

S příjezdem či parkováním před či v objektu není žádný problém.

Stravování

Každý z apartmánů má plně vybavenou novou kuchyni, včetně veškerých spotřebičů (myčka, lednička, mrazák, trouba, mikrovlnka, kávovar, atd. ) venku je velký gril. Součástí je i pivní výčep. Opravdu dobrá restaurace je vzdálená 5km. Další možností je dovoz jídel z Volar, dovoz je zdarma, hradí se pouze cena jídla.

Ubytování - pokoje:

Vždy preferujeme pronájem celé chaty, apartmány lze snadno propojit, možné je ovšem pronajmutí apartmánů i samostatně.
Apartmán 1 má jednu dvoulůžkovou a dvě třílůžkové ložnice, plus možnost dvou přistýlek.
Apartmán 2 má dvě čtyřlůžkové ložnice.

Výlety, sport a zábava v okolí

Především zde naleznou zábavu cyklisté, houbaři, rybáři či vodáci a milovníci přírody. Nově máme i saunu a koupací jezírko.

Ceník ubytování v apartmánu

43000,- kčza apartmán a týden - LÉTO
33000,- kčza apartmán a týden - ZIMA
33000,- kčza apartmán a týden - MIMO SEZÓNA
59000,- kčSILVESTR: Cena včetně všech poplatků pro až 14 osob za týden!
Prodloužený víkend (3noci) cena 20.000,-Kč včetně veškerých poplatků.
Podrobnější ceník najdete na WWW. SUMAVSKACHATA. CZ! V ceně jsou zahrnuté poplatky za energie, dřevo, ložní prádlo, ručníky atd.
Chata má dva plně vybyvené apartmány s vlastními vchody, které lze pronajmout i jednotlivě, ale pouze mimo letní sezónu (až na vyjimky). Pokud si mimo sezónu pronájemete pouze jeden apartmán, jsme ochotni nechat druhý prázdný kvůli Vašemu soukromí.
Provoz celoročně, možnost ubytování na víkend, Silvestrovské pobyty, Vánoční pobyty.
PS: Nebojte se zavolat či napsat, rádi zodpovíme vaše dotazy či uděláme konkrétní kalkulaci ceny :-)
Letní sezóna:
Zimní sezóna:

Kontakty

Adresa apartmánu: Chlum 71

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
608 978 296
Web:
www.sumavskachata.cz
Facebook:
www.facebook.com/sumavskachata/

Šumavská chata - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Šumavská chata.

Resort Kadleců - Chalupa Míša
Apartmán Chlum, Chlum 69Resort Kadleců - Chalupa Míša 1Resort Kadleců - Chalupa Míša 2Resort Kadleců - Chalupa Míša 3

1.12.- 3.12.2023 - volná chalupa Míša nebo Jiřík s velkou slevou + dárek zdarma!!!!! Vánoce - volné apartmány ve Volarech + dárek zdarma... Novinka: půjčujeme elektrokola... zobrazit detail

Resort Kadlecu - Chalupa Jiřík
Chalupa Chlum, Chlum 67Resort Kadlecu - Chalupa Jiřík 1Resort Kadlecu - Chalupa Jiřík 2Resort Kadlecu - Chalupa Jiřík 3

1.12.- 3.12.2023 - volná chalupa Míša nebo Jiřík s velkou slevou + dárek zdarma!!!! Vánoce - zatím volné apartmány ve Volarech + dárek zdarma..... Chalupa Jiřík... zobrazit detail

Apartmány Pěkná na Šumavě
Apartmán Pěkná, Pěkná 9Apartmány Pěkná na Šumavě 1Apartmány Pěkná na Šumavě 2Apartmány Pěkná na Šumavě 3

Nově zrekonstruované apartmány se nachází v malé vesnici Pěkná, v srdci šumavské přírody, nedaleko hlavního tahu z Volar na Lipno. Apartmány jsou svojí velikostí vhodné pro... zobrazit detail

Apartmány Pěkná 10
Apartmán Pěkná, Pěkná 10, 384 51 Nová PecApartmány Pěkná 10 1Apartmány Pěkná 10 2Apartmány Pěkná 10 3

Nově zrekonstruovaný apartmánový dům v obci Pěkná, schoulený mezi vojenským újezdem Boletice na straně jedné a Národním parkem Šumava na straně druhé. Ideální místo pro klidnou... zobrazit detail

Kovárna
Chalupa Pěkná, Pěkná 34Kovárna 1Kovárna 2Kovárna 3

Objekt je bývalou kovárnou, sloužící tak skoro až do revoluce. Po celkové rekonstrukci má objekt dvě obytná podlaží a podkroví, stojí na samém okraji poklidné vesnice... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 56420)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání