Prázdninový dům

Ubytování Haslice, Haslice 11 - Apartmány

Prázdninový dům - Haslice
Prázdninový dům - HaslicePrázdninový dům - HaslicePrázdninový dům - HaslicePrázdninový dům - HaslicePrázdninový dům - HaslicePrázdninový dům - HaslicePrázdninový dům - HaslicePrázdninový dům - HaslicePrázdninový dům - HaslicePrázdninový dům - HaslicePrázdninový dům - HaslicePrázdninový dům - HaslicePrázdninový dům - HaslicePrázdninový dům - HaslicePrázdninový dům - HaslicePrázdninový dům - Haslice

Pronájem samostatné části domu (dům + zahrada) pro rodiny s dětmi, páry či skupiny osob, v soukromí, krásné přírodě CHKO Českého středohoří, poblíž Litoměřic, Ústí nad Labem a Děčína (Hřensko, Jetřichovice - České Švýcarsko), 80 km od Prahy.

Hostům je k dispozici udržovaná zahrada s posezením, přenosným grilem, ohništěm a venkovní vířivkou, k bezplatnému zapůjčení dvě jízdní kola a koloběžka, dále potom krytá veranda se stolním tenisem a místnost s billiardovým stolem. Pro děti je na zahradě pískoviště, klouzačka, malá trampolína, venkovní hry (pétanque, badminton... ). Dům je plně vybavený, s Wi - Fi připojením a internetovou O2 TV s archivem pořadů, v jídelně je k dispozici DVD s výběrem filmů. Je možno objednat poskytnutí sportovních a relaxačních masáží. Do domu i na zahradu mají přístup pouze hosté - plné soukromí, vlastní vchod a parkovací místo pro dva osobní automobily před domem.

Velmi klidná a tichá lokalita (14 trvale obydlených domů), s dobrou dostupností okolních měst, ideální výchozí bod pro pěší tůry a cyklo výlety (přímo kolem domu vede cyklotrasa č. 3066,která spojuje Litoměřice s Labskou stezkou přes České středohoří).

Majitel je v případě potřeby k dispozici v zadní části domu, která je však zcela stavebně, pohledově a zvukově oddělená (neprůhledné ploty, vzrostlá zeleň), a to i včetně zcela samostatné zahrady - vše je k dispozici výhradně hostům, nejedná se o apartmán, žádné prostory nejsou společné a není tak nutno mít obavy o soukromí. Součástí výhradního pronájmu bez přístupu majitele jsou všechny prostory uvedené na fotografiích.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Dům je kompletně vybaven.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Parkování u domu zdarma - místo pro dva osobní automobily. Příjezd k domu 50m po štěrkové cestě od silnice.

Stravování

Restaurace 1km.

Ubytování - pokoje:

K dispozici jsou dvě samostatné ložnice (v jedné dvoulůžko, ve druhé dvě postele, které je možno oddělit, zde je rovněž místo na dětskou postýlku), dále potom obývací pokoj propojený s chodbou, s velkou rozkládací sedací soupravou (pro dvě dospělé osoby či tři děti).

Výlety, sport a zábava v okolí

Značená cyklotrasa v místě ubytování, vyjížďky na koních, muzeum E. Hybše 2km, Kalich, Panna, Sedlo - tři vrchy s pozůstatky hradů, skanzen Zubrnice a muzeální železnice s možností výletu historickými vlaky 7km, restaurace 1km, v blízkém okolí rybníky a sjezdovka s vlekem.

Ceník ubytování v apartmánech

2099,- kčza apartmány a noc - LÉTO
2099,- kčza apartmány a noc - ZIMA
2099,- kčza apartmány a noc - MIMO SEZÓNA
Cena za 1 noc pro dvě osoby činí 2.099,- Kč.
Cena za 1 noc pro 3 - 5 osob (včetně dětí) činí 2.299,- Kč

Pes menšího plemene + 90,- Kč / den.

V ceně je zahrnuta spotřebovaná elektrická energie.

Za poplatek 150 Kč/ den / 1ks možné zapůjčení elektrického přímotopu.

Minimální délka pronájmu jsou 2 noci, v období od letních prázdnin 6 nocí (víkend - víkend).

Záloha na pronájem domu činí 10% a je nevratná. Kauce na škody jsou sjednány individuálně.

Kontakty

Adresa apartmánů: Haslice 11

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
730 661 194
Web:
www.haslice.mozello.cz
Facebook:
www.facebook.com/dumkpronajmu/

Volné a obsazené termíny:

Prázdninový dům - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Prázdninový dům.

Elegantní apartment na faře
Apartmán Zubrnice, Zubrnice 39Elegantní apartment na faře 1Elegantní apartment na faře 2Elegantní apartment na faře 3

Elegantní apartmán ve výjimečném domě, ve vsi považované za perlu Středohoří. Apartmán se nachází v památkově chráněné budově, někdejší faře postavené pro českého obrozence, filosofa a... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 51688)