Chalupa Viktor

Ubytování v obci Řepčice, Řepčice ev. č. 328 - Chalupa, České středohoří

Chalupa Viktor - Řepčice
Chalupa Viktor - ŘepčiceChalupa Viktor - ŘepčiceChalupa Viktor - ŘepčiceChalupa Viktor - ŘepčiceChalupa Viktor - ŘepčiceChalupa Viktor - ŘepčiceChalupa Viktor - ŘepčiceChalupa Viktor - ŘepčiceChalupa Viktor - ŘepčiceChalupa Viktor - ŘepčiceChalupa Viktor - ŘepčiceChalupa Viktor - ŘepčiceChalupa Viktor - ŘepčiceChalupa Viktor - ŘepčiceChalupa Viktor - ŘepčiceChalupa Viktor - Řepčice

Bývalá zemědělská usedlost se nachází v malebné obci Řepčice, v chráněné krajinné oblasti, mezi zříceninami hradu Kalich a Panna, na konci obce s částečně oploceným pozemkem. Okolí zahrnuje řadu památek a krásnou přírodu - kopce, louky, lesy a lesní zvířátka, Výborná volba pro pěší a cykloturistiku nebo jen volné zevlování s knihou na lehátku na dvoře.
Zajímavými cíli v blízkém okolí jsou: zřícenina hradů Kalich a Panna, Trojhora, Sedlo, skanzen lidové architektury Zubrnice, zámek Ploskovice a Velké Březno, vodopády v Bobří soutěsce, údolí Peklo v Zahrádkách, kopec Lovoš, kopec Milešovka, kopec Sedlo, Konojedské bochníky, Vísecká rychta v Kravařích, Úštěk, kostelíčky a kalvárie v Ostré u Úštěka, Zoopark Srdov, Muzeum kočárků Srdov, historické Litoměřice.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

V přízemí se nachází větší vstupní chodba, odkud je přístup do pokoje se 4mi lůžky, TV a dobře vybavenou kuchyní, v přízemí se nachází koupelna s WC a pračkou, technická místnost (sklep) a vstup do společenské místnosti (bývalá konírna a chlív) s barovým pultem a posezením, odkud je další východ na dvůr. V patře je roubený pokoj se 3mi lůžky, TV, další plně vybavenou kuchyní a klavírem. z chodby vstup do obou ložnic (1x 6 lůžek, 1x 3 lůžka + dětská postýlka, v patře druhá koupelna se sprchovým koutem, wc a pračkou. V ceně povlečení, utěrky a ručníky na ruce.

Přehled vybavení a služeb chalupy

Příjezdová cesta a parkování

Parkování ve dvoře před chalupou pro 4 auta (částečně oplocené) nebo za chalupou 4 auta.

Stravování

Výborné a vyhlášené papáníčko - Motorest Nučnice (u Labe) a U Doušů v Kravařích. Další: restaurace U Volných v Tašově, restaurace v Ploskovicích naproti zámku, na náměstí v Litoměřicích, v Pivovaru v Litoměřicích, restaurace v Habřině.

Ubytování - pokoje:

Pokoj v přízemí - 4 lůžka.
Velká ložnice v patře - 6 lůžek.
Malá ložnice v patře - 3 lůžka + dětská postýlka.
Roubenka - 3 lůžka.

Výlety, sport a zábava v okolí

Aquapark V Děčíně, jezero Chmelař v Úštěku, koupaliště v Kravařích, rybník v Třebušině.

ZOO Usti nad Labem, ZOO Děčín, zámek Děčín, růžová zahrada v Děčíně, Hrad Hazmburk, Levandulová zahrada Klapý, Zámek Libochovice, zámek Roudnice nad Labem, Tiské stěny, cyklostezka podél Labe přes Děčín do Německa, Máchovo jezero.
Práchen - Panská skála.

Ceník ubytování na chalupě

350,- kčza osobu a noc - LÉTO
290,- kčza osobu a noc - ZIMA
290,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
15000,- kčSILVESTR: max 10osob
Vždy skutečná spotřeba el.energie (1kw 6,90) a spotřeba dřevěných briket (1bal 10kg 150,-) a rekreační poplatek obci 10,- za dospělou osobu.
poplatek za psíka 100,- /noc Při počtu do 4 osob je k dispozici pokoj v přízemí s 1 až 4mi lůžky s vlastní kuchyní a koupelnou s wc, 290,- (350,- letní prazdniny) os/noc + vždy potřeba el.energie a dřevěných briket.
Letní sezóna: 1.7. - 31.8.
Zimní sezóna: 1.9. - 30.6.

Kontakty

Adresa chalupy: Řepčice ev. č. 328

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
603 256 251

Chalupa Viktor - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa Viktor.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 66786)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání