Mlýn Byňov

Ubytování v Byňově, Byňov 20 - Apartmán, Krušné hory

Mlýn Byňov - Byňov
Mlýn Byňov - ByňovMlýn Byňov - ByňovMlýn Byňov - ByňovMlýn Byňov - ByňovMlýn Byňov - ByňovMlýn Byňov - ByňovMlýn Byňov - ByňovMlýn Byňov - ByňovMlýn Byňov - ByňovMlýn Byňov - ByňovMlýn Byňov - ByňovMlýn Byňov - ByňovMlýn Byňov - ByňovMlýn Byňov - ByňovMlýn Byňov - ByňovMlýn Byňov - Byňov

Mlýn Byňov, dříve Passtreicherův mlýn, najdete na prvních císařských mapách z roku 1764 n. l. Mohutná kamenná stavba v meandru Homolského potoka uprostřed staletých listnatých lesů, na úpatí Českého středohoří, nabízí nevšední místo k odpočinku, relaxaci, ale i aktivní trávení volného času. Rodina Jílkova vdechla při kompletní rekonstrukci stavbě nový život a zve Vás, abyste i vy okusili příjemný pobyt ve zdech, které pamatují staletí a přitom nabízejí ubytování v soudobém komfortu při zachování genia loci malebného místa. V areálu stojí dvě budovy staré a nové mlýnice. Zatím je zrekonstruována ta nová, stará budova včetně mlýnského kola zatím na rekonstrukci čekají.

Impozantní zahrada s vlastním rybníkem, s přírodně čistou vodou, nabízí osvežení v horkých letních dnech a relaxaci ve dnech, kdy se můžete jen zaposlouchat do šumu majestátních stromů doprovázeného nekonečným zurčením potoka. Zahrada, jejíž součástí je i dětský koutek, skýtá mnohá zákoutí pro grilování, rodinný odpočinek, nebo jen pro přečtení dobré knížky s nevšední kulisou a klidem.
Všechny apartmány jsou nekuřácké a zapovězen je i vstup domácím mazlíčkům, naopak děti jsou u nás vítány.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Každý apartmán je plně vybaven.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování na dvoře objektu zdarma.

Stravování

Všechny apartmány mají nadstandardně vybavené kuchyně pro dlouhodobý pobyt. K dispozici je kompletní sada pro vaření, kompletní sada servírovacího nádobí.

Ubytování - pokoje:

Nabízíme ubytování v šesti luxusních a nadstandardně zařízených, stylových aprtmánech (1kk - 3kk) s plně vybavenou kuchyní.
Zatímco podkrovní apartmány jsou zalité sluncem a dýchají moderním pojetím, v prvním a druhém podlaží najdete syrové staleté kamenné stěny kombinované s vkusným vybavením. Všechny apartmány mají nadstandardně vybavené kuchyně pro dlouhodobý pobyt, elektrické vytápění doplňují krbová kamna pro romantické zimní večery, prostorné ložnice s manželskými postelemi, koupelny s vanou a pokud na nás budete hodně "tlačit", připravíme vám i HD TV a přístup k Internetu (to však jen na vlastní nebezpečí, že si narušíte klidný odpočinek od civilizace a shonu všedních dní :)
Na přání je možné doplnit i dětskou postýlku a další vybavení pro nejmenší (apartmány v dispozici 3+KK mají samostatný dětský pokoj).

U černého lišáka (1kk): Kouzelná podkrovní garsoniéra pro dva. Ve třetím podlaží najdete stylové místo právě pro vás dva. Vyklápěcí balkónek ve střeše, výhled do zahrady a lesa přímo z postele, krbová kamna a plně vybavený kuchyňský kout. Chybíte již jen vy dva a volný víkend.

U mlýnské babičky (3kk): Mohutné staleté klenby apartmánu s ložnicí a dětským pokojem. Ráno přímý vstup na terasu se snídaní v přírodě. Plně vybavená kuchyně, koupelna s vanou, kamenné stěny dýchající romantikou u sálajících krbových kamen, u nichž se může sejít až pětičlenná rodina.

Větrná mentolka (3kk): Mentolová barva je to, co dalo apartmánu jméno. Jinak zde po větru není ani památky, natož u roztopených krbových kamen, nebo je libo raději vanu plnou pěny. Prostorný apartmán pro vekou rodinu, dětský pokoj, komora a špičkově vybavená kuchyně s posezením jak na peci.

Výlety, sport a zábava v okolí

V místě a okolí možný bohatý zážitkový, turistický i kulturní program, pěší a cykloturistika, letní i zimní sporty.
Zámek Velké Březno (10 min)
Zámek Ploskovice (20 min)
Zámeček Větruše (25 min)
Hrad Střekov (25 min)
Zámek Děčín (25 min)
Pevnost Königstein (90 min)
Soutěsky Hřensko (60 min)
Pravčická brána (75 min)
Děčínský Sněžník (45 min)
Skanzen Zubrnice (20 min)
Skalní město Tisá (40 min)
Pevnost Terezín (40 min)

Více na stránkách objektu: https: //www. mlynbynov. cz/aktivity - v - okoli.

Ceník ubytování v apartmánu

2900,- kčza apartmán a noc - LÉTO
2600,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
3400,- kčSILVESTR: Apartmán U černého lišáka
Uvedené ceny jsou mimo hlavní sezónu.
Hlavní sezóna je od 1.6. do 31.8.

Ceník pro hlavní sezónu:
Apartmán U černého lišáka: 2900,- Kč
Apartmán U kulaté baby: 3400,- Kč (2 osoby), 3600,- Kč (3 nebo 4 osoby)
Apartmán Větrná mentolka: 3600,- Kč (2 osoby), 3900,- Kč (3 a 4 osoby) , 4200,- Kč (5 osob)
Apartmán Mlýnská babička: 3400,- Kč (2 osoby), 3600,- Kč (3 osoby) , 3900,- Kč (4 osob)

Délka pobytu: min. 2 noci Děti do 4 let mají pobyt zdarma. Je možné připravit dětskou postýlku pro děti do 3 let. U dlouhodobých pobytů (delších než 10 dní) vám rádi připravíme speciální cenovou nabídku. SNÍDANĚ: 200 Kč na osobu - Snídani na konkrétní čas doručíme k dveřím apartmánu (kontinentální snídaně pro celou rodinu bez servisu, čerstvé pečivo).
Letní sezóna: od 1.6. do 31.8.

Kontakty

Adresa apartmánu: Byňov 20

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
723 642 564, 603 411 604
Web:
www.mlynbynov.cz

Mlýn Byňov - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Mlýn Byňov.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 62083)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání