Apartmán Volavka

Ubytování Hlinsko, Poličská 1573 - Apartmán

Apartmán Volavka - Hlinsko
Apartmán Volavka - HlinskoApartmán Volavka - HlinskoApartmán Volavka - HlinskoApartmán Volavka - HlinskoApartmán Volavka - HlinskoApartmán Volavka - HlinskoApartmán Volavka - HlinskoApartmán Volavka - HlinskoApartmán Volavka - HlinskoApartmán Volavka - HlinskoApartmán Volavka - HlinskoApartmán Volavka - HlinskoApartmán Volavka - HlinskoApartmán Volavka - HlinskoApartmán Volavka - HlinskoApartmán Volavka - Hlinsko

Apartmán Volavka vždy nabízíme pouze jako celek jedné rodině či skupině, užívat si tak můžete naprostého soukromí. Součástí ubytování je vlastní kinosál a wellness. Apartmán Volavka se skládá ze dvou nových, moderních a samostatných bytových jednotek. Každá z nich nabízí ložnici s manželskou postelí a TV, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a TV, vybavenou kuchyň a prostornou koupelnu s WC. Ubytování je ideální variantou jak pro uzavřenou skupinu či rodinu toužící po soukromí, klidu a odpočinku, ale i zábavě v případě nepříznivého počasí, tak pro uspořádání soukromé narozeninové oslavy, rozlučky se svobodou, nebo dámské či pánské jízdy.
Pro nejen večerní zábavu se můžete přesunout do soukromého kinosálu s vybaveným barem, přímo v prostorách apartmánu. Pohodlné sedačky, obrovské plátno, široká nabídka filmů všech žánrů a profesionální zvuk 7.1 Dolby Atmos vám naladí zážitek, jako v tom nejlepším multiplexu. Před nebo po promítání se občerstvíte v přilehlém vybaveném baru s pípou, ledovačem, kávovarem Nespresso a samozřejmě profesionálním strojem na popcorn – bez toho to v kině prostě nejde!
O dokonalé uvolnění se a relaxaci těla a mysli se postará soukromé spa přímo v apartmánu, jen pár kroků od vašich pokojů. Zahřát se můžete ve finské sauně Jacuzzi Sasha nebo parní lázni a poté se příjemně zchladit pod zážitkovou sprchou s několika režimy. Po saunových ceremoniálech si odpočinete na luxusním relaxačním lůžku nebo třeba ve vířivce Jacuzzi se sklenkou něčeho dobrého.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Privátní wellness, vlastní kinosál a vybavený bar. Finská sauna 90°C, zážitková sprcha, Parní sauna 45°C, Vířivá vana pro dvě osoby 36°C, relax lůžko s nebesy, hvězdné nebe, hudba, mini bar.
Dvě vybavené kuchyně.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování přímo u objektu pro 2 - 4 auta.

Stravování

Ubytování se nachází cca 50m od obchodního domu Billa, restaurace Zlatá studna cca 100m, v apartmánu se nachází dvě kuchyně a bar.

Ubytování - pokoje:

2x ložnice s manželskou postelí, 2x přistýlka rozkládací pohovka. Ubytování lze pro max 8 osob.

Výlety, sport a zábava v okolí

Město Hlinsko je centrem mikroregionu Hlinecko, který se rozprostírá na rozhraní dvou chráněných krajinných oblastí – Žďárské vrchy a Železné hory.
Najdete zde tolik kulturně - historických památek, které se mohou stát cílem krátkých výletů, že nebudete vědět, kam dřív. K nejznámějším patří Muzeum v přírodě Vysočina, jehož expozice na Veselém Kopci a na Betlémě přímo v Hlinsku vám přiblíží život obyvatel v minulých staletích v prostředí malebných původních i autenticky rekonstruovaných roubených chalup. S místními tradicemi se můžete osobně setkat i během Adámkových folklorních slavností v Hlinsku, anebo tradičních masopustů pravidelně konaných v mnoha obcích mikroregionu, které navíc od roku 2010 patří na seznam kulturních památek UNESCO.
Okolí Hlinska je hustě protkáno sítí turistických tras a cyklostezek, které vás provedou nejkrásnějšími zákoutími kraje, divokou přírodou i těmi nejlepšími místy na odpočinek. Zavítat můžete třeba do Toulovcových maštalí – přírodní rezervace tvořené pískovcovými skalními útvary (tzv. Budislavské skály) a plné vzácných druhů z říše flóry i fauny.
A u venkovních aktivit a zvířat ještě zůstaneme – náš kraj totiž můžete objevovat i z kočáru taženého koňmi. Pan Trávníček z Hamer u Hlinska vás vezme na vyjížďku, na které budou k obdivování nejen krásy okolí, ale i samotní plemenní hřebci v zápřahu.
Chcete - li se během dovolené oddávat i sportovním aktivitám, určitě vás potěší, že v zimních měsících můžete navštívit některý z nedalekých lyžařských areálů vhodných pro celou rodinu – nejbližší najdete přímo v Hlinsku, další pak v Trhové Kamenici, v Hluboké nebo ve Svratce.
V letních měsících si zase můžete vyzkoušet golf na devítijamkovém hřišti ve Svobodných Hamrech, anebo koupací biotop přímo v Hlinsku. Celoročně pak doporučujeme k návštěvě krytý bazén kousek od apartmánu, v jehož prostorách najdete i fitness centrum, saunu, sál na squash, solárium a také bar s občerstvením. Pravidelně si zde můžete zacvičit i třeba aquaaerobic.
A když vás nepříznivé počasí zažene pod střechu, můžete se vydat třeba do Městského muzea a galerie na některou z aktuálních nebo stálých výstav – charakteristický ráz zdejší krajiny učaroval nejednomu malíři. Anebo do turisty i místními vyhledávaného Pekla Čertovina. Pětipatrové peklo je unikátním zábavním centrem pro děti i dospělé. Uvnitř vás provede smečka sympatických čertů a pověstné jsou hříšné páteční “all you can eat” večery obžerství.

Ceník ubytování v apartmánu

8000,- kčza apartmán a noc - LÉTO
8000,- kčza apartmán a noc - ZIMA
8000,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
48000,- kčSILVESTR: Cena za 4 noci
Vratná kauce 5000 Kč je vybírána po příjezdu. Městský poplatek je započítán v ceně.
Minimální délka pobytu jsou 2 noci.
Možnost dokoupit sud piva 15l Pilsner za 1000 Kč.

Kontakty

Adresa apartmánu: Poličská 1573

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
604 103 684
Web:
apartmanvolavka.cz

Apartmán Volavka - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmán Volavka.

Penzion Betlém
Penzion Hlinsko, Veleslavínova 1612Penzion Betlém 1Penzion Betlém 2Penzion Betlém 3

Penzion BETLÉM je umístěn v centru města Hlinska ve stejnojmenném skanzenu, který je součástí Souboru lidových staveb Vysočina (mimo jiné má ve své péči i skanzen... zobrazit detail

Apartmány V Domečku
Apartmány Hlinsko, Rubešova 595Apartmány V Domečku 1Apartmány V Domečku 2Apartmány V Domečku 3

Apartmány V Domečku nabízí ubytování ve třech apartmánech v centru Hlinska, v právě zrekonstruovaném domku. Apartmány se nachází v prvním patře domu, jsou úplně nové, snažíme... zobrazit detail

Na Kamenném schodě
Apartmány Hlinsko, Veleslavínova 1641Na Kamenném schodě 1Na Kamenném schodě 2Na Kamenném schodě 3

Chaloupka Na Kamenném schodě se nachází na Českomoravské vrchovině na rozhraní Železných hor a Žďárských vrchů, ve středu města Hlinska, ve velmi klidné části památkové rezervace... zobrazit detail

Ubytování - apartmán
Apartmán Holetín, Horní Holetín 156Ubytování - apartmán 1Ubytování - apartmán 2Ubytování - apartmán 3

Apartmán se nachází v rodinném domě, v poklidné zóně ve vesničce Holetín, která se nachází nedaleko Hlinska v Čechách. Apartmán je v prvním poschodí v rodinném... zobrazit detail

Chata s ubytováním a apartmánem
Penzion Hlinsko, Chata Na Stráni 1132Chata s ubytováním a apartmánem 1Chata s ubytováním a apartmánem 2Chata s ubytováním a apartmánem 3

Chata Na Stráni je opravdu chatou na stráni a je téměř nejvyšším bodem Hlinska. Původem patří do období 19.století. Nyní jsou Vám k dispozici tři pokoje... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 64081)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování