Malá Normandie

Ubytování Držkov, čp. 70 - Penzion

Malá Normandie - Držkov
Malá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - Držkov

Ubytování (nejen) s FRANCOUZŠTINOU! Bývalý malý statek v klidné a zelené části obce, s velkou zahradou (1.700 m2) a zákoutími pro odpočinek.
Dva objekty, tři typy ubytování: samostatný domek "Skleněnka" (6 osob) v druhém objektu vybavené studio "Normandie" (2+2 osoby) nebo dva pokoje (cena se snídaní) "Romantika" (dvoulůžko) a "Natura" (2 lůžka nebo dvoulůžko).

TURISTIKA, CYKLOTURISTIKA, BĚŽKY I SJEZDOVKY... Také ale LETNÍ INTENZIVNÍ KURZY FRANCOUZŠTINY ve spolupráci s libereckou Alliance Française.
Hrajeme francouzský PÉTANQUE, potřebné vybavení půjčíme :-)

Velká zahrada (1.700 m2), zákoutí s posezením pod stromy, terasy s grilem, posezení u ohniště, velká travnatá plocha pro míčové hry, pro větší děti máme "domek" ve větvích jabloně s lezeckou stěnkou a houpačkou. Pár metrů od domu je obecní dětské hřiště s prolézačkami, houpačkou a kolotočem. V obci také bike park.

Úschova kol a lyží, 2 kola máme k dispozici. Zdarma k zapůjčení stolní tenis, badminton, stolní společenské hry, knihy a turistická dokumentace - mapy, průvodci,...
Důležité: PLATBY pouze PŘEVODEM NA ÚČET :-)

KOUPÁNÍ: lom Jílové (3 km), koupaliště Huť (5 km), koupaliště Železný Brod (9 km), přehrada a krytý bazén Jablonec nad Nisou (14 km), ...

LYŽAŘSKÉ VLEKY 3 KM: ZÁSADA A PLAVY. Další čtyři cca 10 km (Vysoké n. J., U Čápa, Desná, Příchovice, Paseky n. J.,... ). Ještěd, Harrachov a Rokytnice 23 km.

Vybavení a služby penzionu

"SKLENĚNKA" vybavená kuchyňka (varná konvice, kávovar, mikrovlnka, lednička, elektrický indukční dvouvařič, nádobí, příbory, atd. pro 6 osob), jídelní stůl a židle pro 6 osob, stolek a dvě křesla u krbových kamen. Pokoj Korálek má TV/satelit a terásku s přístupem do zahrady. V celém objektu je wifi zdarma. Venkovní posezení s grilem a volný přístup do celé zahrady.

Studio "NORMANDIE" má vybavenou kuchyňskou linku: lednička, elektrický indukční dvouvařič, varná konvice, toustovač, mikrovlnka, nádobí, příbory, atd. pro 4 osoby) jídelní pult, 2 židle, 2 taburety. Koupelna se sprchou a WC. TV (Netflix) + wifi. Viz. popis a fota na našich stránkách :-)

Pokoje "NATURA" a "ROMANTIKA": česká TV, wifi zdarma, stůl se 2 židlemi, odpočivný kout s křeslem, knihovnička. K dispozici je společná "čajová" kuchyňka s varnou konvicí a skleničkami, a malá lednička. Bez možnosti jiného vaření. Restaurace v obci (200 m). Snídaně (v ceně pokoje) jsou podávány v jídelně v přízemí. Velká terasa, gril a zahrada se zákoutími jsou volně k dispozici.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Na noc uzavírané parkoviště pro 5 osobních aut přímo u objektu. Značená asfaltová příjezdová cesta je i v zimě udržovaná.
Přímé spojení autobusovou dopravou na lince Praha - Harrachov a Praha - Rokytnice n. J. (zastávka 200 m), nebo Praha - Jablonec nad Nisou s dalšími spoji, vlakem je spojení do 3 km vzdálené obce Plavy (přijedeme pro vás).

Stravování

Driketa "SKLENĚNKA" a studio "NORMANDIE" mají možnost vlastního vaření ve vybavené kuchyňce. V zahradě grilování + ohniště na táborák.
V obci je pekárna (denně 6 - 18 h, 250 m), obchod se smíšeným zbožím (200 m). Restaurace U Polmanů s českou kuchyní (200 m), (další restaurace v okolí), posezení v příjemném Hasičském klubu (kulečník, šipky) nebo ve vinném sklípku se zajímavou nabídkou moravských vín (500 m).

Ubytování - pokoje:

Samostatný objekt, bývalá sklářská dílna (driketa) "SKLENĚNKA" (2 - 6 osob), s kuchyní a dvěma ložnicemi - pokoj "Korálek" (17 m2) 2 - 3 lůžka (dvoulůžko a jedno kratší lůžko) s teráskou a přímým vstupem do zahrady. Pokoj "Jablůňka" (18 m2) má 3 lůžka (dvoulůžko+1 lůžko nebo 3 oddělená lůžka), výhled na hřbety západních Krkonoš. V přízemí společná část s vybavenou kuchyňkou, jídelním stolem, stolkem a dvěma křesly (20 m2).
Studio "NORMANDIE" 35 m2,s kuchyňským koutem a koupelnou s WC max. pro 4 osoby (dvoulůžko + 2 přistýlky). Nemá oddělenou ložnici.
Pokoje "NATURA" (17 m2) a "ROMANTIKA" (18 m2): dvoulůžkové pokoje s koupelnou. Možnost 1 přistýlky pro dítě do 8 let. Ubytování je se snídaní. K dispozici "čajová" kuchyňka s varnou konvicí, malou ledničkou a potřebným nádobím (viz. bližší popis níže nebo naše www stránky).

Výlety, sport a zábava v okolí

K dispozici podrobné informace a mapy okolí.

TURISTIKA: značená trasa 100 m od domu, další v návaznosti: rozhledna Černá Studnice, údolí Kamenice (Palackého a Riegrova stezka), Bozkovské jeskyně, atp.

CYKLISTIKA: několik cyklotras cca 2 km od domu, navíc cyklostezka Járy Cimrmana a Greenway Jizera. Nový bikepark v obci, další ve vedlejší obci Zásada.

NEJBLIŽŠÍ TURISTICKÉ CÍLE:
Kozí farma na Pěnčíně, dolomitová jeskyně Bozkov, zřícenina hradu Navarov a údolí řeky Kamenice s navazujícími turistickými stezkami, naučná stezka "K mokřadu Zásada", sklárna Harrachov, výroba hraček Albrechtice, sportovní aktivity a horolezecké terény Malá Skála, skalní město Hrubá Skála, žulové skály v Jizerských horách,...

HRADY A ZÁMKY v blízkosti: Sychrov, Hrubý Rohozec, Valdštejn, Hrubá Skála, Frýdštejn, Frýdlant, Grabštejn, ...

MUZEA: (sklo, bižuterie, etnografie), Jablonec nad Nisou, Liberec, Vysoké n. J., Paseky n. J., Železný Brod, Turnov,...

LYŽOVÁNÍ:
Udržované běžecké tratě v okolí obce (běžky nazujete u domu... )
2 lyžařské vleky s areály pro rodinné lyžování jsou v sousedních obcích Plavy a Zásada (3 km). Větší lyžařská centra (Zlatá Olešnice, Vysoké nad Jizerou, Příchovice, U Čápa, Bedřichov, Tanvaldský špičák, ... ) jsou v dosahu 10 km, Harrachov, Rokytnice n. J. nebo Ještěd 23 km.

KOUPÁNÍ V OKOLÍ:
koupaliště Huť (5 km), lom v Jílovém (3 km), koupaliště Železný Brod (9 km), přehrada a krytý bazén v Jablonci n. N. (14 km)
JINÉ MOŽNOSTI ZÁBAVY: ve vedlejší obci (3 km): pivovar, bowling a tandemové lety.

Ostatní zajímavosti do 25 km: (s autobusovým spojením)
západní Krkonoše - Harrachov a Rokytnice n. J., Český ráj (Suché skály, Turnov), hrady a zámky (Frýdštejn, Sychrov, Hrubá Skála, Hrubý Rohozec, Valdštejn,... ). Jablonec nad Nisou s přehradou a krytým bazénem, muzeem skla a bižuterie, divadlem (14 km), Liberec s botanickou a zoologickou zahradou, IQ centrem, lanovkou na Ještěd, muzeem, galerií, divadlem a mnoha dalšími možnostmi (23 km).

Ceník ubytování v penzionu

od 1400,- kčza penzion a noc - LÉTO
od 1850,- kčza penzion a noc - ZIMA
2500,- kčSILVESTR: Cena za objekt/noc, samostatný objekt SKLENĚNKA, kapacita 6 osob.Vratná kauce 5.000 Kč
PLATBY pouze převodem NA ÚČET. Cena objekt/noc(=Skleněnka pro 6 osob). Cena apartmán/víkend (=studio Normandie pro max. 4 osoby). Provoz sezonní. Dvoulůžkové pokoje se snídaní : od 700 Kč/pokoj/noc.
Driketa "Skleněnka" má ceny za objekt, podle délky pobytu a období (viz. ceník na našich internetových stránkách). Vratná kauce 3.000 Kč.
Studio od 750 Kč/studio/noc (bez snídaně, kapacita max. 4 osoby). Vratná kauce 2.000 Kč.
Pokoje "Natura" a "Romantika" mají cenu se snídaní, podle sezony a délky ubytování: od 750 Kč/pokoj/noc se snídaní.
Rekreační poplatek obci je v ceně.
Letní sezóna: od 1.5. do 15.10.
Zimní sezóna: od 20.12. do 15.3. (podle sněhu)
Velikonoční prázdniny.

Kontakty

Adresa penzionu: čp. 70

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
728 669 927
Web:
mala-normandie.cz
Facebook:
www.facebook.com/mala.normandie

Volné a obsazené termíny:

Malá Normandie - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Malá Normandie.

Signum Laudis
Penzion Velké Hamry, Velké Hamry 429Penzion Signum Laudis - letní pohledApartmán VIKTORIE - bílý nábytek vyžaduje péčiApartmán STELLA - vyjímečný prostor s trámovím střechy

Nabídka pobytu v jediném penzionu autentické architektury zlaté doby prvorepublikových vil. V penzionu Signum Laudis budete jako u nejlepších přátel, kteří Vám půjčí k pobytu svůj... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 56246)