Malá Normandie

Ubytování Držkov, čp. 70 - Penzion

Malá Normandie - Držkov
Malá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - DržkovMalá Normandie - Držkov

Ubytování v soukromí v bývalém malém statku se sklářskou dílnou a velkou zahradou, v klidné části obce.

TURISTIKA, CYKLOTURISTIKA... a francouzský PÉTANQUE :-), ale i LETNÍ INTENZIVNÍ KURZY FRANCOUZŠTINY, v zimě BĚŽKY I SJEZDOVKY...

Z naší obce je blízko nejen do Jizerských hor, ale také Krkonoš a Českého ráje (Jablonec n. N. - Bedřichov 16 km, Malá Skála 16 km, Turnov 23 km, Příchovice - Kořenov 15 km, Harrachov 23 km).

V LÉTĚ:
K dispozici všem je zahrada se zákoutími, terasou, grilem, ohništěm a velká travnatá plocha pro míčové hry. Pro větší děti "domek" ve větvích jabloně s lezeckou stěnkou a houpačkami. Pár metrů od domu je obecní dětské hřiště se zařízením pro malé i velké... a na okraji obce také bike park a naučná stezka. V okolí jsou lesy pro houbaře a značené turistické i cyklotrasy.
KOUPÁNÍ: přírodní lom s průzračnou vodou 3 km, koupaliště 5 km a 9 km, přehrada a plavecké bazény 14 km.
CYKLOTRASY: Greenway Jizera nebo Stezka Járy Cimrmana (Navarov 3 km), Hřebenovka (Černá Studnice 8 km), Odra - Nisa (pramen řeky Nisy 9,5 km), další klasické cyklotrasy v dosahu 3 km (4248,4249,4251).
TURISTIKA: modrá značka 100 m od ubytování, Palackého stezka údolím Kamenice (3 km),...

V OBCI: Díky centrálnímu umístění Malé Normandie v obci, je v dosahu 200 m restaurace, obchod a pekárna, ale i autobusová zastávka a další vybavenost: kadeřnice, masáže, pošta, hasičský klub s kulečníkem,... ale i lékař a zubařská ordinace...

Vzhledem k nabízeným možnostem ubytování (studio, samostatný domek nebo dva dvoulůžkové pokoje), Malá Normandie je vhodná pro pobyt rodin, přátel, párů i sportovních nadšenců :-)

V ZIMĚ:
Udržované běžecké tratě v okolí obce (běžky nazujete u domu... )
Areály pro rodinné lyžování jsou v sousedních obcích Plavy a Zásada (3 km). Další lyžařská centra (Tanvaldský špičák, Zlatá Olešnice, Vysoké nad Jizerou, Příchovice, U Čápa, Bedřichov,... ) jsou v dosahu 10 km.
Větší lyžařské areály: Harrachov, Rokytnice n. J. nebo Ještěd, 23 km.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

"SKLENĚNKA" vybavená kuchyňka (varná konvice, kávovar, mikrovlnka, lednička, elektrický indukční dvouvařič, nádobí, příbory, atd. pro 6 osob), jídelní stůl a židle pro 6 osob, stolek a dvě křesla u krbových kamen. Pokoj Korálek má TV/satelit a terásku s přístupem do zahrady. V celém objektu je wifi zdarma. Venkovní posezení s grilem a volný přístup do celé zahrady.

Studio "NORMANDIE" má vybavenou kuchyňskou linku: lednička, elektrický indukční dvouvařič, varná konvice, toustovač, mikrovlnka, nádobí, příbory, atd. pro 4 osoby) jídelní pult, 2 židle, 2 taburety. Koupelna se sprchou a WC. TV (Netflix) + wifi. Viz. popis a fota na našich stránkách :-)

Pokoje "NATURA" a "ROMANTIKA": česká TV, wifi zdarma, stůl se 2 židlemi, odpočivný kout s křeslem, knihovnička. K dispozici je společná "čajová" kuchyňka s varnou konvicí a skleničkami, a malá lednička. Bez možnosti jiného vaření. Restaurace v obci (200 m). Snídaně (v ceně pokoje) jsou podávány v jídelně v přízemí. Velká terasa, gril a zahrada se zákoutími jsou volně k dispozici.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Na noc uzavírané parkoviště pro 4 osobní auta přímo u objektu. Značená asfaltová příjezdová cesta je v zimě udržovaná.

Přímé spojení autobusovou dopravou na lince Praha - Harrachov a Praha - Rokytnice n. J. (zastávka 200 m), nebo Praha - Jablonec nad Nisou s dalšími spoji, vlakem je spojení do 3 km vzdálené obce Plavy (přijedeme pro vás).

Stravování

Driketa "SKLENĚNKA" a studio "NORMANDIE" mají možnost vlastního vaření ve vybavené kuchyňce. Pro všechny je v zahradě možnost grilování + ohniště na táborák.
V obci je pekárna (denně 6 - 18 h, 250 m), obchod se smíšeným zbožím (200 m). Restaurace U Polmanů s českou kuchyní (200 m), posezení v příjemném Hasičském klubu (kulečník, šipky) nebo ve vinném sklípku se zajímavou nabídkou moravských vín (500 m).

Ubytování - pokoje:

Tři druhy ubytování:

Samostatný domek - bývalá sklářská dílna - "SKLENĚNKA" pro 4 - 6 osob, má dva třílůžkové pokoje v podkroví a menší obytnou část (20 m2) s kuchyní a jídelnou v přízemí. Dvě terásky s posezením a grilem + zahrada s dětským koutkem k dispozici. Dětské hřiště 100m, bikepark a naučná stezka v obci (viz. dále)...

Studio "NORMANDIE" (35 m2) pro max. 4 osoby (2 dospělí+2 děti), je dispozičně rozdělené na část obytnou, jídelní a odpočinkovou, včetně pracovního koutu. Má jedno dvoulůžko a dvě rozkládací křesla (přistýlky).

Dva dvoulůžkové pokoje, "NATURA" a "ROMANTIKA" (cca 17 m2), se společnou čajovou kuchynkou, které je možné pronajmout buď jednotlivě nebo společně se studiem.

Výlety, sport a zábava v okolí

Výlety po okolí na kole, na běžkách i pěšky... K dispozici máme podrobné informace a mapy okolí.

LYŽAŘSKÉ VLEKY 3 KM: ZÁSADA A PLAVY. Další cca 10 km (Vysoké n. J., U Čápa, Desná, Příchovice, Paseky n. J. ). Větší centra - Ještěd, Harrachov a Rokytnice 23 km.

TURISTIKA: značená trasa 100 m od domu, další v návaznosti: rozhledna Černá Studnice, údolí Kamenice (Palackého a Riegrova stezka), Bozkovské jeskyně, atp.

CYKLISTIKA: několik cyklotras cca 2 km od domu, dále cyklostezka Járy Cimrmana a Greenway Jizera. Nový bikepark v obci, další ve vedlejší obci Zásada.

KOUPÁNÍ: lom Jílové (3 km), koupaliště Huť (5 km), koupaliště Železný Brod (9 km), přehrada a krytý bazén Jablonec nad Nisou (14 km), ...

NEJBLIŽŠÍ TURISTICKÉ CÍLE:
Kozí farma na Pěnčíně, dolomitová jeskyně Bozkov, zřícenina hradu Navarov a údolí řeky Kamenice s navazujícími turistickými stezkami, naučná stezka "K mokřadu Zásada", sklárna Harrachov, výroba hraček Albrechtice, sportovní aktivity a horolezecké terény Malá Skála, skalní město Hrubá Skála, žulové skály v Jizerských horách,...

HRADY A ZÁMKY v blízkosti: Sychrov, Hrubý Rohozec, Valdštejn, Hrubá Skála, Frýdštejn, Frýdlant, Grabštejn, ...

MUZEA: (sklo, bižuterie, etnografie), Jablonec nad Nisou, Liberec, Vysoké n. J., Paseky n. J., Železný Brod, Turnov,...

LYŽOVÁNÍ:
Udržované běžecké tratě v okolí obce (běžky nazujete u domu... )
2 lyžařské vleky s areály pro rodinné lyžování jsou v sousedních obcích Plavy a Zásada (3 km). Větší lyžařská centra (Zlatá Olešnice, Vysoké nad Jizerou, Příchovice, U Čápa, Bedřichov, Tanvaldský špičák, ... ) jsou v dosahu 10 km, Harrachov, Rokytnice n. J. nebo Ještěd 23 km.

KOUPÁNÍ V OKOLÍ:
koupaliště Huť (5 km), lom v Jílovém (3 km), koupaliště Železný Brod (9 km), přehrada a krytý bazén v Jablonci n. N. (14 km)
JINÉ MOŽNOSTI ZÁBAVY: ve vedlejší obci (3 km): pivovar, bowling a tandemové lety.

Ostatní zajímavosti do 25 km: (s autobusovým spojením)
západní Krkonoše - Harrachov a Rokytnice n. J., Český ráj (Suché skály, Turnov), hrady a zámky (Frýdštejn, Sychrov, Hrubá Skála, Hrubý Rohozec, Valdštejn,... ). Jablonec nad Nisou s přehradou a krytým bazénem, muzeem skla a bižuterie, divadlem (14 km), Liberec s botanickou a zoologickou zahradou, IQ centrem, lanovkou na Ještěd, muzeem, galerií, divadlem a mnoha dalšími možnostmi (23 km).

Ceník ubytování v penzionu

od 750,- kčza pokoj a noc - LÉTO
od 850,- kčza pokoj a noc - ZIMA
2500,- kčSILVESTR: Cena za objekt/noc, samostatný objekt SKLENĚNKA, kapacita 6 osob.Vratná kauce 5.000 Kč
PLATBY pouze převodem NA ÚČET.
Cena vždy za objekt nebo pokoj nebo studio/noc.
Domek "Skleněnka" pro max. 6 osob. Cena od 1.400 Kč/objekt/noc. Vratná kauce 3.000 Kč.
Studio "Normandie" pro max. 4 osoby, cena od 750 Kč/studio/noc. Vratná kauce 2.000 Kč.
Dvoulůžkové pokoje "Natura" a "Romantika", cena se snídaní od 750 Kč/pokoj/noc.
Rekreační poplatek obci je v ceně.
Viz. přehledný ceník a storno podmínky na našich stránkách : [mala-normandie.cz/cenik]
Provoz sezonní.
Letní sezóna: od 1.5. do 15.10.
Zimní sezóna: od 20.12. do 15.3. (podle sněhu)
Velikonoční prázdniny.

Kontakty

Adresa penzionu: čp. 70

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
728 669 927
Web:
mala-normandie.cz
Facebook:
www.facebook.com/mala.normandie

Volné a obsazené termíny:

Malá Normandie - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Malá Normandie.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 56246)