Penzion Slunečno

Ubytování Kamenice u Dobšína, Kamenice 1 - Penzion

Penzion Slunečno - Kamenice u Dobšína
Penzion Slunečno - Kamenice u DobšínaPenzion Slunečno - Kamenice u DobšínaPenzion Slunečno - Kamenice u DobšínaPenzion Slunečno - Kamenice u DobšínaPenzion Slunečno - Kamenice u DobšínaPenzion Slunečno - Kamenice u DobšínaPenzion Slunečno - Kamenice u DobšínaPenzion Slunečno - Kamenice u DobšínaPenzion Slunečno - Kamenice u DobšínaPenzion Slunečno - Kamenice u DobšínaPenzion Slunečno - Kamenice u DobšínaPenzion Slunečno - Kamenice u DobšínaPenzion Slunečno - Kamenice u DobšínaPenzion Slunečno - Kamenice u DobšínaPenzion Slunečno - Kamenice u DobšínaPenzion Slunečno - Kamenice u Dobšína

Nový Penzion Slunečno se nachází v jižní části Českého ráje, asi 1,5 km pískovcovým údolím od hradu Kost. Je situován na kraji obce Kamenice - Dobšín, hned u vstupu do lesů a cest a cyklotras Český ráj.
V blízkosti se nachází řada památek, koupališť a zajímavých míst: Trosky, Valečov, středověká krčma Dětenice, golf Ml. Boleslav.
Pension Slunečno je otevřen od léta 2012.Nové pokoje s krásnými koupelnami. Restaurace a salonek s knihovnou dotvářejí velmi příjemné prostředí. Terasa a kvalitní kuchyně potěší dospělé, travnaté louky vybízejí k míčovým hrám. Venkovní bazén i dětské hřiště.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Restaurace s celodenním provozem vč. snídaní. Oddělená snídárna
Salonek pro svatby a školení. Wi - Fi.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Bus zastávka Kamenice Dobšín (u penzionu) směr od Sobotky, Turnova a Mladé Boleslavi. Parking zdarma na vlastním parkovišti.

Stravování

Roddinný penzion Slunečno nabízí kvalitní domácí i minutkovou kuchyni. pořádáme v pruběhu roku mnoho kulinářských akcí. Pro ubytované připravíme vše od snídaní, svačin - coffebreaků, obědů až po rauty a večeře. Lze objednat polopenze i plné penze, snídaně. Pokoje jsou vybaveny kuchyňkami a ledníčkami.

Ubytování - pokoje:

Rodinný Penzion Slunečno má kapacitu 42 lůžek v 10 pokojích. Každý pokoj má koupelnu se sprchovým koutem. Zcela nové vybavení. Všechny pokoje mají TV, koberce, skříň. 3 Pokoje jsou vybaveny kuchyňkou. Ubytování se psem dovoleno.

Výlety, sport a zábava v okolí

Půjčovna Segway v Penzionu Slunečno.
Dětské hřiště, bazén, Moravský vinný sklípek (od X/2014), Geocaching, ping - pong.
V Českém ráji a nejbližším okolí Penzionu Slunečno:
Hrady Kost, trosky, valečov, Valdštejn, zámky Hrubá Skála, Sychrov, Mnichovo Hradiště, dále pak Prachovské Skály - Skalni město. Branžež, Jinolické rybníky, Kryté bazény v Turnově a Jičíně, Aquapark Babylon. Známá středověká krčma Dětenice. Nádherné cyklotrasy a pro pěší turistiku.

Ceník ubytování v penzionu

580,- kčza osobu a noc - LÉTO
470,- kčza osobu a noc - ZIMA
390,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
580,- kčSILVESTR: min.3 dny
Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
Pro delší pobyty Vám rádi zpracujeme nabídku - přesně dle Vašich představ!
Pište - volejte!

Sezona 580,- , děti 350,-
Mimo sezonu 470,- děti 2-12 330,-
Letní sezóna: 20.6.-5.9.
Zimní sezóna: ostatní

Kontakty

Adresa penzionu: Kamenice 1

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
775 101 144, 603 205 680
Web:
www.slunecno-cesky-raj.cz
Facebook:
www.facebook.com/PenzionSlunecno

Penzion Slunečno - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion Slunečno.

Penzion U Zábranských
Penzion Dobšín, DOBŠÍN 36Penzion U Zábranských 1Penzion U Zábranských 2Penzion U Zábranských 3

Penzion se nachází v klidné části obce, přímo proti lesíku. Jsou zde ideální podmínky pro turistiku a cyklistiku. Možnosti koupání: Koupaliště Sobotka, Komárovský rybník v obci... zobrazit detail

Privát Folprechtovi
Penzion Dobšín, Dobšín 39Privát Folprechtovi 1Privát Folprechtovi 2Privát Folprechtovi 3

5 - pokojový penzion se nachází v Českém Ráji v blízkosti hradu Kost a zámku Humprecht, vhodný především pro návštěvy rodin s dětmi. Všechny podrobnější informace najdete na [www.dobsin.wz.cz] zobrazit detail

Vila Maruška
Penzion Žehrov, Žehrov 19Vila Maruška 1Vila Maruška 2Vila Maruška 3

Náš penzion leží ve vesnici Žehrov v blízkosti hradu Kost v Českém ráji. Žehrov je malá vesnička, křižovatka cyklistických stezek. Spadá pod obec Žďár. zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 54780)