Chalupa Česká Kanada

Ubytování Matějovec, 10 - Apartmány

Chalupa Česká Kanada - Matějovec
Chalupa Česká Kanada - MatějovecChalupa Česká Kanada - MatějovecChalupa Česká Kanada - MatějovecChalupa Česká Kanada - MatějovecChalupa Česká Kanada - MatějovecChalupa Česká Kanada - MatějovecChalupa Česká Kanada - MatějovecChalupa Česká Kanada - MatějovecChalupa Česká Kanada - MatějovecChalupa Česká Kanada - MatějovecChalupa Česká Kanada - MatějovecChalupa Česká Kanada - Matějovec

Staročeská chalupa v srdci České Kanady se nachází v malebné vesničce Matějovec. Obsahuje 3 prostorné apartmány s celkovou kapacitou 14 osob. Každý z apartmánů má samostatný vchod. Součástí užívání je k dispozici soukromý TENISOVÝ kurt. Vesnice je vzdálená 2 km od bizoní farmy Rožnov, 20 km od Jindřichova Hradce, 25 km od Telče a 10 km od Slavonic. Obec leží na okraji východní části Novobystřické vrchoviny. V severní části obce je několik rybníků, nejznámější je Hladový rybník. Ten je obklopen rašeliništěm a je vhodný ke koupání.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Každý z apartmánů je vybaven dvojlůžky nebo samostatnými postelemi s úložným prostorem na osobní věci. Kuchyně jsou plně vybaveny – dvou plotýnkou, lednicí, varnou konvicí, mikrovlnou troubou. Součástí každého apartmánu je jídelní kout s lavicí. Součástí chalupy je ohniště, připojení Wifi.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Dostupnost autem je přímo na místo, parkování na pozemku u chalupy. Další možností je autobusové spojení z města Dačice.

Stravování

Každý z apartmánů má samostatnou plně vybavenou kuchyň s nádobím. Nejbližší obchod vzdálen 5 km (Český Rudolec). V okolí se nacházejí restaurace (Rožnov, Zvůle, Český Rudolec, Slavonice, Landštějn).

Ubytování - pokoje:

Apartmán č. 1:
se nachází v přízemí chalupy, součástí jsou dva dvoulůžkové pokoje s výhledem na náves. První pokoj je vybavený manželskou postelí a druhý s oddělenými postelemi. Součástí apartmánu je plně vybavená kuchyně s jídelnou. Doménou tohoto apartmánu jsou kachlová kamna s možností přitopení. Součástí je sprchový kout s WC.

Apartmán č. 2:
kuchyň s jídelním koutem se nacházejí v přízemí apartmánu se samostatným východem na terasu a do zahrady. V kuchyni jsou krbová kamna. Po soukromém schodišti se dostanete do podkroví, kde se nachází pokoj se třemi lůžky. Součástí je sprchový kout s WC.

Apartmán č. 3:
je celý v podkroví, obsahuje dva pokoje. Menší pokoj je vybaven dvěma samostatnými lůžky, velký pokoj je zařízený manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky. Součástí apartmánu je plně vybavená kuchyně s jídelním koutem. Součástí je sprchový kout s WC.

Výlety, sport a zábava v okolí

Česká Kanada je vhodná v létě pro cykloturistiku a zimě se zde nachází spoustu běžkařských tras. V okolí najdete krásná místa na výlety: Bizoní farmy Rožnov (restaurace) a Veclov), hrad Landštejn, úzkokolejná vlaková trať Nová Bystřice – Jindřichův Hradec (v létě parní lokomotiva), zámek Dačice, Jindřichův Hradec, Telč, dále pevnostní areál Slavonice, Lanový park Landštejn, rozhledna u Jakuba, přírozdní skalní útvar Ďáblova prdel a spoustu dalších zajímavostí.
Matějovec: Kostel sv. Oldřicha a Linharta - jednolodní barokní kostel z poloviny 18.století, postaven majitelem Rudolce Františkem Alexandrem Hartlem, Kamenný kříž před kostelem z roku 1825.
Hladový rybník - někdy též nazývaný Hlaďák či Hlaďáček.
Korunní rybnik - někdy též nazývaný Vraňák.
Pstruhový rybník - mezi Matějovcem a Landštejnem. Někdy též nazývaný Elbruk.

Ceník ubytování v apartmánech

4200,- kčza apartmány a noc - LÉTO
3900,- kčza apartmány a noc - MIMO SEZÓNA
Pronajímáme jednotlivé apartmány, v sezóně (červen - srpen) upřednostňujeme pronájem celé chalupy na týdenní pobyty (sobota - sobota).
Kapacita je celkem 13 lůžek s možností přistýlky, po domluvě k dispozici dětská postýlka. Po zbytek roku možnost pronájmu apartmánů po dohodě.
Pronájem celé chalupy 4200kč/noc max. 14os. Cena apartmánů: Apartmán č. 1 4os. = 1400Kč/noc, Apartmán č. 2 3os. =1050Kč/noc, Apartmán č. 3 6os. = 2100kč/noc.

Po Vaší písemné, emailové, nebo telefonické rezervaci provedete úhradu na číslo účtu, které Vám bude zděleno emailem. Uhradíte 30% ceny za ubytování. Úhrada musí být provedena do jednoho týdne po rezervaci, jinak se rezervace ruší. Doplatek sjednané ceny za ubytování uhradíte nejpozději 20 dnů před nástupním termínem na stejné číslo účtu.
Kauce v hodnotě 3000kč se platí při nástupu.

Ubytovací podmínky: Obvyklý termín nástupu týdenních pobytů je sobota od 14.00 hodin. Obvyklý termín ukončení týdenních pobytů je sobota do 10.00 hodin. Termín nástupu a ukončení pobytu je možné přizpůsobit po dohodě provozovatelem objektu.
Host přebírá po dobu pobytu v prostorách chalupy plnou odpovědnost za stav užívaných prostor a inventáře a zavazuje se respektovat ubytovací řád a další nařízení. Platí zákaz kouření v celém objektu apartmánů.

V den odjezdu prosíme naše hosty o běžný úklid (vynesení košů, uklizené nádobí, svlečené lůžkoviny,.. ), usnadní nám to čas a budeme se moci věnovat důkladnějšímu úklidu před příjezdem dalších hostů. Moc vám děkujeme :-)

Kontakty

Adresa apartmánů: 10

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
724 213 199

Chalupa Česká Kanada - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa Česká Kanada.

Penzion Klondike
Penzion Valtínov, Valtínov 25Penzion Klondike 1Penzion Klondike 2Penzion Klondike 3

Penzion Klondike leží v obci Valtínov v Jižních Čechách v oblasti Česká Kanada. Celková ubytovací kapacita Penzionu Klondike je 33 lůžek a 9 přistýlek (23 +... zobrazit detail

Chalupa
Apartmány Stálkov, Stálkov 36Chalupa 1Chalupa 2Chalupa 3

K dispozici 3 samostatné apartmány, (1x třílůžkový, 1x čtyřlůžkový, 1x pětilůžkový s odděleným pokojíčkem). Chalupa se nachází uprostřed obce Stálkov, který je vzdálen od města Slavonic... zobrazit detail

Na konci světa
Penzion Stálkov, Stálkov 3,Slavonice 378 81Na konci světa 1Na konci světa 2Na konci světa 3

Penzion Na konci světa se nachází v malebné vesnici Stálkov v srdci přírodního parku Česká Kanada. Penzion nabízí pěkné a klidné ubytování na samotném okraji Stálkova.... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 59220)