Penzion Minor

Ubytování České Budějovice, Školní 8 - Penzion

Penzion Minor - České Budějovice
Penzion Minor - České BudějovicePenzion Minor - České BudějovicePenzion Minor - České BudějovicePenzion Minor - České BudějovicePenzion Minor - České BudějovicePenzion Minor - České BudějovicePenzion Minor - České BudějovicePenzion Minor - České BudějovicePenzion Minor - České BudějovicePenzion Minor - České BudějovicePenzion Minor - České BudějovicePenzion Minor - České Budějovice

Penzion Minor České Budějovice najdete nedaleko centra města i výstaviště, nedaleko VŠTE, firmy Robert Bosch, Motor a pivovaru Budvar.

Levné ubytování je vhodné pro jednotlivce, manželské i zamilované páry, mladé i seniory, dovolenou, rodiny s dětmi, služební cesty, pracovní skupiny a pro všechny, kteří hledají ve městě nejlevnější hotely a penziony.

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice nabízí firmám a organizacím, zdarma pronájem menších školících prostor v příjemném prostředí restaurace, za účelem přednášek, prezentací, instruktáží, besed, pracovních porad, obchodních schůzek a seminářů.

Ubytování České Budějovice Minor je oblíbené a často navštěvované, je situováno v prostorném apartmánu a pohodlných pokojích, komfortně vybavených minibarem, vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí s rádiem a se satelitním příjmem, rychlé připojení k Wi - Fi internetu je zdarma a je dostupné v celém penzionu.

Kromě příjemného ubytování v Českých Budějovicích Vám penzion nabídne uzavíratelné monitorované parkoviště pro osobní automobily. Také parkování dodávkových automobilů je možné a bezproblémové.

Pro cykloturisty a motocyklisty nabízí penzion zdarma garáž pro jízdní kola a motocykly.

Ubytování se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky je akceptováno, ale pouze po předchozí dohodě s recepcí penzionu.

Penzion České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde jsou pro hosty připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.

Dovolená strávená ve městě České Budějovice nemá chybu, neboť v okolí města v oblasti Jižní Čechy se nachází mnoho cyklistických i turistických tras a velké množství kulturních a historických památek.

Penzion hostům během dovolené doporučuje prohlídku historického centra města, nebo návštěvu v Muzeu piva, které se nachází v pivovaru Budvar České Budějovice a je vzdáleno pouhých 700 m od ubytovacího zařízení.

Levné ubytování České Budějovice je vzdáleno pouhých 6 km od zámku Hluboká nad Vltavou. Výlet kde můžete, kromě Státního zámku navštívit také Lovecký zámek se ZOO je možné absolvovat také výletní lodí po řece Vltavě.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Oblíbené a často navštěvované ubytování České Budějovice je situováno v komfortním apartmánu a v prostorných a pohodlných pokojích, kvalitně vybavených minibarem, vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí s rádiem a satelitním příjmem. Některé pokoje jsou navíc vybaveny malou kuchyňskou linkou s mikrovlnkou a varnou konvicí. Rychlé připojení k Wi - Fi internetu je zdarma a je dostupné v celém penzionu.

Penzion Minor České Budějovice ubytovaným hostům nabízí zdarma pronájem menších školících prostor v salonku a v příjemném členitém prostředí vlastní restaurace.

Ubytování České Budějovice se školícími prostory pro instruktáže, besedy, přednášky, prezentace, semináře.
Kapacita pronajímaných školících prostor v penzionu Minor České Budějovice je zhruba pro 5 - 15 osob, ale maximálně i pro 20 osob.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Kromě levného ubytování v Českých Budějovicích, Vám nabídneme uzavíratelné monitorované parkoviště s pěti stání pro osobní automobily.
Pro cykloturisty a motocyklisty nabízí penzion zdarma garáž pro jízdní kola a motocykly.

Stravování

Penzion Minor České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde připravuje pro své hosty chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šestichodového snídaňového menu od 7: 00 do 10: 00 hodin.

Ubytování - pokoje:

Ubytování České Budějovice je situováno v příjemném prostředí, v komfortnm apartmánu a v perfektně čistých jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových pokojích.

Řadíme se mezi nejlepší hotely a penziony ve městě České Budějovice a rádi vyhovíme Vašemu přání, zda upřednostňujete postele spojené (manželské), nebo oddělené.

Pro dovolenou ve městě České Budějovice, rodiny s dětmi nebo pro skupiny, ale i pro jednotlivce nabízíme velice výhodné levné ubytování v prostorném dvoupokojovém apartmánu (pro 1 - 4 osoby). Předsíň s ledničkou, mikrovlnkou a varnou konvicí. Obývák s pohodlnou sedací soupravou a větší televizí s rádiem. Vlastní koupelna a WC je samozřejmostí. Televize je i v ložnici.

Výlety, sport a zábava v okolí

V okolí Českých Budějovic a v Jižních Čechách se nachází mnoho cyklistických i turistických tras a velké množství kulturních a historických památek.

Penzion Minor České Budějovice doporučuje hostům ve volném čase i v době dovolené prohlídku historického centra města, nebo návštěvu v Muzeu piva, které se nachází v pivovaru Budvar a je vzdáleno pouhých 700 m od ubytování.

Ubytování České Budějovice je vzdáleno pouhých 6 km od zámku Hluboká nad Vltavou. Výlet kde můžete, kromě Státního zámku navštívit také Lovecký zámek se ZOO je možné absolvovat také výletní lodí po řece Vltavě a prožít krásnou a zajímavou dovolenou v Jižních Čechách.

Ceník ubytování v penzionu

400,- kčza osobu a noc - LÉTO
400,- kčza osobu a noc - ZIMA
400,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
400,- kčSILVESTR: Běžné ceny - stejné jako po celý rok.
Ceník za pokoje:


Jednolůžkový pokoj 750 Kč

Dvoulůžkový pokoj 1090 Kč

Třílůžkový pokoj 1390 Kč

Třílůžkový pokoj s přistýlkou 1590 Kč


Ceník za apartmán:


Apartmán pro jednu osobu 990 Kč

Apartmán pro dvě osoby 1600 Kč

Apartmán pro tři osoby 1800 Kč

Apartmán pro čtyři osoby 1990 Kč


Upřesnění cen a ostatních služeb:

Platby pouze v hotovosti, předem.
Penzion nepřijímá platební karty.
Ubytování je možné hradit i z fondu FKPS.
Děti do 4 let mají pobyt zdarma.
Ceny včetně DPH.
Parkování před penzionem zdarma.
Pro cyklisty a motocyklisty garáž zdarma.
Uzavřené parkoviště, poplatek 90 Kč.
Kvalitní snídaně za příplatek 100 Kč.
Poplatek za 1 ubytovaného psa 150 Kč.
Od 1. 1. 2020 dle nařízení Magistrátu v České Budějovice je vybírán ubytovací poplatek 15 Kč za osobu/noc pro Úřad města.
Celoročně od 1. ledna do 31. prosince

Kontakty

Adresa penzionu: Školní 8

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
387 314 949, 721 589 838
Web:
www.penzionminor.cz
Facebook:
www.facebook.com/Penzion-Minor-ubytování-České-Budějovice-394021337297616/

Penzion Minor - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion Minor.

Penzion České Budějovice
Penzion České Budějovice, Školní 8Penzion České Budějovice 1Penzion České Budějovice 2Penzion České Budějovice 3

Ubytování České Budějovice pro služební pracovní cesty i dovolenou v Jižních Čechách. Penzion se nachází v tiché části, nedaleko centra města České Budějovice, poblíž VŠTE, pivovaru... zobrazit detail

Apartmán - penzion
Penzion České Budějovice, B. Smetany 61, 37001 České BudějoviceApartmán - penzion 1Apartmán - penzion 2Apartmán - penzion 3

Plánujete cestu do Českých Budějovic, máte vše zajištěno, sbaleno, ale stále nemáte zajištěné ubytování? V tom případě máme pro Vás nabídku příjemného ubytování v Českých Budějovicích.... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 54495)