Penzion Minor

Ubytování České Budějovice, Školní 8 - Penzion

Penzion Minor - České Budějovice
Penzion Minor - České BudějovicePenzion Minor - České BudějovicePenzion Minor - České BudějovicePenzion Minor - České BudějovicePenzion Minor - České BudějovicePenzion Minor - České BudějovicePenzion Minor - České BudějovicePenzion Minor - České BudějovicePenzion Minor - České BudějovicePenzion Minor - České BudějovicePenzion Minor - České BudějovicePenzion Minor - České BudějovicePenzion Minor - České Budějovice

Penzion Minor České Budějovice patří mezi oblíbené hotely a penziony ve městě. Nabízí kvalitně vybavené pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a prostorné, komfortně zařízené dvoupokojové apartmá pro 1 - 4 osoby.
Levné ubytování najdete nedaleko centra města i výstaviště České Budějovice, poblíž firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.
Všechny pokoje penzionu jsou vybaveny vlastním WC, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem. Rychlé internetové Wi-fi připojení je k dispozici v celém objektu.
Levné ubytování Vám poskytne snídani v restauraci a parkování na uzavřeném parkovišti, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem.
Penzion Vám po předchozí dohodě s recepcí umožní pobyt se psem.
Ubytování České Budějovice je ideální pro mladé i seniory, cyklisty, motocyklisty, rodinnou dovolenou, i pro služební cesty a pracovní skupiny.
Penzion České Budějovice lze využít jako výchozí bod pro procházky či výlety do okolí města nebo celých Jižních Čech.

Vybavení a služby penzionu

Penzion Minor České Budějovice Vám po předchozí dohodě s recepcí umožní pobyt se psem.

Ubytování České Budějovice je ideální pro mladé i seniory, cyklisty, motocyklisty, rodinnou dovolenou, i pro služební cesty a pracovní skupiny a pobyt v něm lze využít jako výchozí bod pro procházky či výlety do okolí města nebo celých Jižních Čech.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Levné ubytování najdete nedaleko centra města i výstaviště České Budějovice, poblíž firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar, ve Školní ulici č.8.

Penzion je od centra a výstaviště České Budějovice vzdálen jen několik málo minut jízdy autem.

Hosté hledající v Českých Budějovicích kvalitní levné penziony, určitě kromě příjemné ceny ocení snadnou a bezproblémovou dopravní dostupnost vlastním automobilem, nebo při využití přímé linky MHD č. 6, od nádraží. Stanice MHD - České Budějovice - Kněžské Dvory - Škola je v těsné blízkosti penzionu.

Kromě příjemného ubytování v Českých Budějovicích Vám nabídneme uzavíratelné monitorované parkoviště pro osobní automobily. Také parkování dodávkových automobilů je možné a bezproblémové.

Pro cykloturisty a motocyklisty nabídne penzion Minor České Budějovice zdarma garáž pro jízdní kola a motocykly.

Stravování

V Českých Budějovicích se řadíme mezi penziony, které připavují denně kvalitní snídaně.

Penzion Minor České Budějovice nabízí a připravuje snídaně dle vlastního výběru hosta, z šesti položek snídaňového menu.

Snídaně se podává ve vlastní restauraci a lze si je objednat předem při objednávce pobytu, nebo až při příjezdu na recepci ubytování České Budějovice.

Ubytování - pokoje:

Ubytování České Budějovice, oblíbené a často navštěvované, je situováno v prostorných a pohodlných pokojích, komfortně vybavených minibarem, vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí s rádiem a se satelitním příjmem, rychlé připojení k Wi-Fi internetu je zdarma a je dostupné v celém objektu.
Penzion Minor České Budějovice Nabízí kvalitně vybavené pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a prostorné, komfortně zařízené dvoupokojové apartmá pro 1 - 4 osoby.

Výlety, sport a zábava v okolí

Penziony České Budějovice mají ideální výchozí polohu pro cesty do širokého okolí města, kde se nachází ojedinělá koncentrace pohádkových hradů a zámků.

Penzion Minor České Budějovice Vám doporučuje výlet do Hluboké nad Vltavou, kde kromě Státního zámku můžete navštívit také Lovecký zámek OHRADA se ZOO.

Levné ubytování je také vhodné pro romantický a příjemný víkendový pobyt v Českých Budějovicích.

Ceník ubytování v penzionu

400,- kčza osobu a noc - LÉTO
400,- kčza osobu a noc - ZIMA
400,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
400,- kčSILVESTR: Běžné ceny - stejné jako po celý rok.
Ceník za pokoje:


Jednolůžkový pokoj 750 Kč

Dvoulůžkový pokoj 1090 Kč

Třílůžkový pokoj 1390 Kč

Třílůžkový pokoj s přistýlkou 1590 Kč


Ceník za apartmá:


Apartmá pro jednu osobu 990 Kč

Apartmá pro dvě osoby 1600 Kč

Apartmá pro tři osoby 1800 Kč

Apartmá pro čtyři osoby 1990 KčUpřesnění cen a ostatních služeb:


Platby pouze v hotovosti, předem.

Penzion nepřijímá platební karty.

Ubytování je možné hradit i z fondu FKPS.

Děti do 4 let mají pobyt zdarma.

Ceny včetně DPH.

Parkování před penzionem zdarma.

Pro cyklisty a motocyklisty garáž zdarma.

Uzavřené parkoviště, poplatek 90 Kč.

Kvalitní snídaně za příplatek 100 Kč.

Poplatek za 1 ubytovaného psa 150 Kč.

Ceny penzionu jsou platné celoročně.
Celoročně od 1. ledna do 31. prosince

Kontakty

Adresa penzionu: Školní 8

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
387 314 949, 721 589 838
Web:
www.penzionminor.cz
Facebook:
www.facebook.com/Penzion-Minor-ubytování-České-Budějovice-394021337297616/

Penzion Minor - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion Minor.

Apartmán - penzion
Penzion České Budějovice, B. Smetany 61, 37001 České BudějoviceApartmán - penzion 1Apartmán - penzion 2Apartmán - penzion 3

Plánujete cestu do Českých Budějovic, máte vše zajištěno, sbaleno, ale stále nemáte zajištěné ubytování? V tom případě máme pro Vás nabídku příjemného ubytování v Českých Budějovicích.... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 54495)