Apartmán ve vile k pronájmu

Ubytování Černovice, Tyršova 353 - Apartmány

Apartmán ve vile k pronájmu - Černovice
Apartmán ve vile k pronájmu - ČernoviceApartmán ve vile k pronájmu - ČernoviceApartmán ve vile k pronájmu - ČernoviceApartmán ve vile k pronájmu - ČernoviceApartmán ve vile k pronájmu - ČernoviceApartmán ve vile k pronájmu - ČernoviceApartmán ve vile k pronájmu - ČernoviceApartmán ve vile k pronájmu - ČernoviceApartmán ve vile k pronájmu - ČernoviceApartmán ve vile k pronájmu - ČernoviceApartmán ve vile k pronájmu - ČernoviceApartmán ve vile k pronájmu - Černovice

Příjemné ubytování v 1.patře vily v klidné části města Černovice. Město Černovice se nachází na pomezí Vysočiny a jižních Čech. Vila je nedaleko zámecké obory (150m), autobusové zastávky (Sokolovna 200m, náměstí 500m), vlakového nádraží (300m "úzkokolejka") a náměstí (500m) s obchody, kde koupíte vše potřebné. V centru města je pošta, bankomat ČSOB, kavárna Budík, Černovická hospůdka a resort Mlýn. Vila stojí uprostřed zahrady, která je kompletně oplocena, s venkovním posezením, krbem a parkováním u vily. Byt je vybaven vstupní halou, 2 ložnicemi, společenskou místností, kuchyňkou, koupelnou, samostatným WC a balkonem s posezením. Na zahradě je možnost uzamčení kol v zahradním domku. V blízkosti vily jsou 2 dětská hřiště, hřiště s umělým povrchem, s travnatým povrchem, tenisový kurt a 1km vzdálené koupaliště Klínot. Je zde možnost cyklo i pěších výletů a v období houbařské sezóny v okolních lesích ráj pro houbaře.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

1.ložnice: 1x manželská postel s možností 1 přistýlky, šatní skříň, 2 křesla, televizor.
2.ložnice: 2x lůžko s možností 1 přistýlky, 2 skříňky, křeslo "ušák", televizor, krb, který slouží pouze jako dekorace, povlečení dle počtu osob. K dispozici dětská postýlka.
Společenská místnost: velký stůl s lavicemi, křeslo "ušák", psací stůl, televizor.
Kuchyňka: sklokeramická deska, trouba, rychlovarná konvice, mikrovlnka, lednice s mrazáčkem a běžné nádobí. Koupelna: vana, umyvadlo, policová skříň, zrcadlo, ručníky dle počtu osob. WC.
Vstupní hala: botník, věšák se zrcadlem, menší policová skříň.
Balkon: stůl, 2 křesílka.
Zahrada: pergola se zahradním nábytkem, krbem, rošt, opékače. Fatboy (polohovatelný pytel), kopací míč, volejbalový míč, kroket, petanque, badminton, líný tenis, dětská houpačka (loďka), uzamykatelný zahradní domek na kola. Mapa s cyklotrasami, karty ("prší, žolíky"), kostky.
Možnost půjčení různých stolních her, pexesa a jiných druhů karet. WiFi.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Vila dobře přístupná, 2 parkovací místa přímo u vily.

Stravování

Vybavená kuchyňka. Obchody v centru města (500m). Černovická hospůdka v centru, resort Mlýn (700m)..

Ubytování - pokoje:

Ze vstupní haly je vchod na balkon, WC, do koupelny, společenské místnosti a 1.ložnice. 1.ložnice je propojena dveřmi s 2.ložnicí a z 2.ložnice jsou dveře do společenské místnosti. Společenská místnost je barovým pultem propojena s kuchyňkou.

Výlety, sport a zábava v okolí

Sport v Černovicích: cyklo a pěší turistika, tenis, hřiště s umělým povrchem, s travnatým povrchem, 2 dětská hřiště ( jedno i s pískovištěm), koupaliště Klínot, v sezóně si přijdou na své borůvkáři a houbaři. V zimě, pokud je dostatek sněhu, jsou zde upraveny tratě pro běžkaře.
Možnost koupání: koupaliště Klínot Černovice (1km), lom Antonka (15km), pískovna Jindřiš (32km), aquapark Jindřichův Hradec (34km), bazén Pelhřimov (30km), Tábor (28 km), koupaliště Chýnov (15km), lom Horní Cerekev (35km), koupaliště Kamenice nad Lipou (14km)
Výlety v Černovicích:
Na krásné vyhlídce (pod Svidníkem)
Vyhlídka pod Vrchy
Památník židovských obětí
Svidník 739 m. n. m.
V Černovicích je krásný zámek, kde má sídlo Domov Kopretina (domov pro mentálně a tělesně postižené) a ZŠ speciální a praktická škola. U zámku jsou obory, které Vám nabídnou krásnou procházku okolo zámeckého rybníka (800m) nebo modřínovou alejí (1000m, zde se každý rok konají závody - Běh pod modříny v několika kategoriích pro děti i dospělé, vždy v sobotu kolem svátku Anny). Je zde možnost několika laviček, procházka okolo Černovického potoka a Žabí stezka. Obory jsou krásným místem jak pro sportovce, kteří rádi běhají, tak pro rodiny s kočárkem.
Procházka na sv. Annu po zelené (tam a zpět 7662m), každý rok se zde běhá závod O kolo sv. Anny ( vždy neděle kolem svátku Anny).
Procházka do Kamenice nad Lipou přes lesy po červené (13km), zpět možnost jízdy "lokálkou" úzkokolejnou tratí.
Pro rybáře s povolenkou: 421077 Černovický potok 4 (Klínot), 421026 Kamenička 2A (zámecký rybník Kamenice nad Lipou, Podskalský rybník Rodínov, 421004 Bělá 2 (Stráž v Pelhřimově)
Pro milovníky koní je v obci Vlčeves(7.5km) možnost jízdy na koních (po telefonické domluvě).
Výlety po okolí:
Hrad Kámen
Zámek Červená Lhota
Zřícenina hradu Choustník
Zámek Kamenice nad Lipou (pověstná stará lípa v zámecké zahradě, muzeum hraček, Pohádková říše Fábula)
Chýnovské jeskyně
Pelhřimov - město rekordů a kuriozit, muzeum rekordů a kuriozit
Křemešník - poutní místo, rozhledna Pípalka, lanové centrum, zázračná a stříbrná studánka, v zimě udržovaná sjezdovka s kotvou (370m)
Úzkokolejná trať Obrataň - Jindřichův Hradec - Nová Bystřice
Jindřichův Hradec - hrad a zámek, vodní sloup (aquashow) v domě sv. Florián. Tábor - uličky Starého města, muzeum čokolády a marcipánu, hrad Kotnov, památník Jana Žižky, Žižkovo náměstí, rozhledna Hýlačka, Táborská Radnice.
Kina: Soběslav, Střelnice Jindřichův Hrade, Vesmír Pelhřimov, Svět Tábor
Divadla: Oskara Nedbala Tábor, Lubomíra Lipského Pelhřimov, Střelnice Jindřichův Hradec
Bowling: Pelhřimov - Bowling 999,Pizza a Bowling - Petr Čára, Tábor - Bar Slovan, Svíčka, Sojčák
Lasergame aréna v Táboře

Ceník ubytování v apartmánech

6000,- kčza apartmány a týden - LÉTO
6000,- kčza apartmány a týden - ZIMA
6000,- kčza apartmány a týden - MIMO SEZÓNA
Objekt je v provozu celoročně.
Na začátku pobytu složí rekreant kauci ve výši 1500,- Kč. Po převzetí objektu na konci pobytu je kauce vrácena. V případě zjištění škody na vile nebo jejím vybavení je výše škody odečtena z částky kauce. Pokud výše škody přesáhne výši kauce je rekreant povinen výši škody uhradit pronajímateli. Kauce je vybírána proti stvrzence.
Poplatek za domácí zvíře 300,- Kč/ks. Ceny za energie jsou účtovány zvlášť.

Kontakty

Adresa apartmánů: Tyršova 353

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
728 679 147

Apartmán ve vile k pronájmu - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmán ve vile k pronájmu.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 55839)