Apartmán Borová Lada

Ubytování Borová Lada, Borová Lada 67 - Apartmán

Apartmán Borová Lada - Borová Lada
Apartmán Borová Lada - Borová LadaApartmán Borová Lada - Borová LadaApartmán Borová Lada - Borová LadaApartmán Borová Lada - Borová LadaApartmán Borová Lada - Borová LadaApartmán Borová Lada - Borová LadaApartmán Borová Lada - Borová LadaApartmán Borová Lada - Borová LadaApartmán Borová Lada - Borová LadaApartmán Borová Lada - Borová LadaApartmán Borová Lada - Borová LadaApartmán Borová Lada - Borová LadaApartmán Borová Lada - Borová LadaApartmán Borová Lada - Borová Lada

Ubytování jen So - So. Postavený objekt stojí v Národním parku Šumava na okraji obce Borová Lada. K objektu patří travnatý pozemek, kde je k dispozici posezení. Ideální místo pro milovníky přírody a pro ty, kteří hledají naprostý klid. Vynikající podmínky pro pěší i cykloturistiku a objevování krás Národního parku Šumava. V zimě zas ideální místo pro běžkaře i milovníky sjezdového lyžování.
Podrobnější informace najdete na [www. ubytovani - sumava. xf. cz]

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Vybavená kuchyňská linka: el. vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí na vaření a servírování jídel, lednice s mrazákem. Pro zpříjemnění dlouhých chvil je zde rádio s CD, TV + DVD přehrávač a WiFi. Ubytovaným je také k dispozici komora na úschovu lyží, snowboardu a lyžařských bot, v létě zas uzamykatelná kolna pro uskladnění jízdních kol.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování u objektu. Parkoviště je dostupné i v zimě.

Stravování

Stravování vlastní - plně vybavený kuchyňský kout. V místě se nachází dvě restaurace s denním menu (100m) a obchod (100m).

Ubytování - pokoje:

Ložnice - dvě lůžka, obývací pokoj - dvě lůžka (jedno lůžko možno rozložit).

Výlety, sport a zábava v okolí

V létě jsou návštěvníkům k dispozici naučné stezky a to jak klasické pěší značené trasy, tak i novější pěší okruhy, např. přírodní poznávací okruhy „Nelesní krajina“ okolím Kvildy, „Les“ okolím Borových Lad. Nejvíce navštěvovaným turistickým cílem je pramen Vltavy a největší rašelinné jezírko v Čechách s názvem Chalupská slať. Na opačnou stranu míří kroky návštěvníků často k zaniklé osadě Knížecí Pláně při česko - německé hranici, ke znovu obnovenému hřbitovu a kříži v místech, kde stával kostel. Rozmanitost dobře značených pěších a cyklistických turistických tras vyzývá k výletům na vrcholy hor Poledník a Boubín. Na obou kopcích se nachází rozhledny z nichž je krásný výhled na celou Šumavu. Za příznivých podmínek jsou dobře viditelné i Alpy.
Když procházíte Šumavou, mimořádně na Vás zapůsobí krása panenského prostředí blízko horských jezer Laka, Prášilské, Plešné, které zde byly vytvářeny v době ledové.
Za zhlédnutí určitě stojí i technické památky Vchynicko - Tetovský plavební kanál a Schwarzenberský plavební kanál.
Na Německé straně můžete navštívit ledovcové Roklanské jezero nebo horské kopce Velký Roklan, který je svojí výškou 1453 m druhou nejvyšší horou celé Šumavy a Luzný (1373 m) zas poskytuje kruhový rozhled na naši i bavorskou stranu, včetně vzdálených Alp.
Díky poloze uprostřed Šumavy je Borová Lada ideálním výchozím místem pro zajímavé cyklistické i pěší túry.

V zimě si přijdou na své vyznavači běžeckého lyžování. Jsou zde sítě běžeckých tratí, které jsou strojově upravovány a uspokojí nejednoho náročného běžkaře.
Samozřejmě si také přijdou na své vyznavači sjezdového lyžování a to na Nových Hutích, Zadově a Churáňově. V blízkém Německém příhraničí můžete navštívit stále vyhledávanější ski centrum Mitterdorf. Kdo nebude brát zřetel na vzdálenost a ujeté kilometry, může vyzkoušet Rakouský lyžařský areál Hochficht ležící v srdci Šumavy. Je to největší rakouský alpínský lyžařský areál severně od Dunaje.

Ceník ubytování v apartmánu

275,- kčza osobu a noc - LÉTO
275,- kčza osobu a noc - ZIMA
od 250,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
Termíny pobytu jsou vždy od soboty do soboty.
Úhrada přes benefity zaměstnavatelů není možná.
Letní + zimní sezóna:
275,- Kč osoba/noc - 4osoby/apartmán (7700,- apartmán/týden)
Mimo sezónu:
250,- Kč osoba/noc - 4osoby/apartmán (7000,- apartmán/týden)
325,- Kč osoba/noc - 2osoby/apartmán (4550,- apartmán/týden)

Rezervační záloha činí 2.000 Kč. Storno poplatek ze zálohy - 50% při zrušení pobytu 6 - 10 týdnů předem - 100% při zrušení pobytu méně než 6 týdnů předem.
V ceně je zahrnuto parkovací stání a úschova kol.
V ceně není zahrnuta cena za el. energii.

Kontakty

Adresa apartmánu: Borová Lada 67

 
E-mail: ubytovani-sumava@email.cz
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
602 375 126
Web:
www.ubytovani-sumava.xf.cz

Volné a obsazené termíny:

Apartmán Borová Lada - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmán Borová Lada.

Apartmány Šumava
Apartmány Borová Lada, Borová Lada 14Apartmány Šumava 1Apartmány Šumava 2Apartmány Šumava 3

Rekonstruovaný apartmánový dům sestávající z 5 samostatných apartmánů s celkovou kapacitou 20 osob. Objekt se nachází přímo v obci Borová Lada v blízkosti restaurací, obchodu, pošty,... zobrazit detail

Apartmán u Hovorků
Apartmán Borová Lada, Borová Lada 111Apartmán u Hovorků 1Apartmán u Hovorků 2Apartmán u Hovorků 3

Apartmán se nachází v nově postaveném rodinném domě na okraji obce Borová Lada. Samostatný vchod, oddělený od obytné části domu. Klidné a příjemné prostředí vhodné pro... zobrazit detail

Ubytování U puštíka
Penzion Borová Lada, Borová Lada 110Ubytování U puštíka 1Ubytování U puštíka 2Ubytování U puštíka 3

Ubytování se nachází v novém rodinném domě, v klidné části obce Borová Lada (směrem na Horní Vltavici) s pěkným výhledem na kopce a lesy. Vhodné pro... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 53900)