Apartmán Borová Lada

Ubytování Borová Lada, Borová Lada 67 - Apartmán

Apartmán Borová Lada - Borová Lada
Apartmán Borová Lada - Borová LadaApartmán Borová Lada - Borová LadaApartmán Borová Lada - Borová LadaApartmán Borová Lada - Borová LadaApartmán Borová Lada - Borová LadaApartmán Borová Lada - Borová LadaApartmán Borová Lada - Borová LadaApartmán Borová Lada - Borová LadaApartmán Borová Lada - Borová LadaApartmán Borová Lada - Borová LadaApartmán Borová Lada - Borová LadaApartmán Borová Lada - Borová LadaApartmán Borová Lada - Borová Lada

Ubytování jen So - So. Postavený objekt stojí v Národním parku Šumava na okraji obce Borová Lada. K objektu patří travnatý pozemek, kde je k dispozici posezení. Ideální místo pro milovníky přírody a pro ty, kteří hledají naprostý klid. Vynikající podmínky pro pěší i cykloturistiku a objevování krás Národního parku Šumava. V zimě zas ideální místo pro běžkaře i milovníky sjezdového lyžování.
Podrobnější informace najdete na [www. ubytovani - sumava. xf. cz]

Vybavení a služby penzionu

Vybavená kuchyňská linka: el. vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí na vaření a servírování jídel, lednice s mrazákem. Pro zpříjemnění dlouhých chvil je zde rádio s CD, TV + DVD přehrávač a WiFi. Ubytovaným je také k dispozici komora na úschovu lyží, snowboardu a lyžařských bot, v létě pro uskladnění jízdních kol.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování u objektu. Parkoviště je dostupné i v zimě.

Stravování

Stravování vlastní - plně vybavený kuchyňský kout. V místě se nachází dvě restaurace s denním menu (100m) a obchod (100m).

Ubytování - pokoje:

Ložnice - dvě lůžka, obývací pokoj - dvě lůžka (jedno lůžko možno rozložit).

Výlety, sport a zábava v okolí

V létě jsou návštěvníkům k dispozici naučné stezky a to jak klasické pěší značené trasy, tak i novější pěší okruhy, např. přírodní poznávací okruhy „Nelesní krajina“ okolím Kvildy, „Les“ okolím Borových Lad. Nejvíce navštěvovaným turistickým cílem je pramen Vltavy a největší rašelinné jezírko v Čechách s názvem Chalupská slať. Na opačnou stranu míří kroky návštěvníků často k zaniklé osadě Knížecí Pláně při česko - německé hranici, ke znovu obnovenému hřbitovu a kříži v místech, kde stával kostel. Rozmanitost dobře značených pěších a cyklistických turistických tras vyzývá k výletům na vrcholy hor Poledník a Boubín. Na obou kopcích se nachází rozhledny z nichž je krásný výhled na celou Šumavu. Za příznivých podmínek jsou dobře viditelné i Alpy.
Když procházíte Šumavou, mimořádně na Vás zapůsobí krása panenského prostředí blízko horských jezer Laka, Prášilské, Plešné, které zde byly vytvářeny v době ledové.
Za zhlédnutí určitě stojí i technické památky Vchynicko - Tetovský plavební kanál a Schwarzenberský plavební kanál.
Na Německé straně můžete navštívit ledovcové Roklanské jezero nebo horské kopce Velký Roklan, který je svojí výškou 1453 m druhou nejvyšší horou celé Šumavy a Luzný (1373 m) zas poskytuje kruhový rozhled na naši i bavorskou stranu, včetně vzdálených Alp.
Díky poloze uprostřed Šumavy je Borová Lada ideálním výchozím místem pro zajímavé cyklistické i pěší túry.

V zimě si přijdou na své vyznavači běžeckého lyžování. Jsou zde sítě běžeckých tratí, které jsou strojově upravovány a uspokojí nejednoho náročného běžkaře.
Samozřejmě si také přijdou na své vyznavači sjezdového lyžování a to na Nových Hutích, Zadově a Churáňově. V blízkém Německém příhraničí můžete navštívit stále vyhledávanější ski centrum Mitterdorf. Kdo nebude brát zřetel na vzdálenost a ujeté kilometry, může vyzkoušet Rakouský lyžařský areál Hochficht ležící v srdci Šumavy. Je to největší rakouský alpínský lyžařský areál severně od Dunaje.

Ceník ubytování v apartmánu

275,- kčza osobu a noc - LÉTO
275,- kčza osobu a noc - ZIMA
od 250,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
Termíny pobytu jsou vždy od soboty do soboty.
Letní + zimní sezóna:
275,- Kč osoba/noc - 4osoby/apartmán (7700,- apartmán/týden)
Mimo sezónu:
250,- Kč osoba/noc - 4osoby/apartmán (7000,- apartmán/týden)
325,- Kč osoba/noc - 2osoby/apartmán (4550,- apartmán/týden)

Rezervační záloha činí 2.000 Kč. Storno poplatek ze zálohy - 50% při zrušení pobytu 6 - 10 týdnů předem - 100% při zrušení pobytu méně než 6 týdnů předem.
V ceně je zahrnuto parkovací stání a úschova kol.
V ceně není zahrnuta cena za el. energii.

Kontakty

Adresa apartmánu: Borová Lada 67

 
E-mail: ubytovani-sumava@email.cz
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
602 375 126
Web:
www.ubytovani-sumava.xf.cz

Volné a obsazené termíny:

Apartmán Borová Lada - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmán Borová Lada.

Apartmán u Hovorků
Apartmán Borová Lada, Borová Lada 111Apartmán u Hovorků 1Apartmán u Hovorků 2Apartmán u Hovorků 3

Apartmán se nachází v nově postaveném rodinném domě na okraji obce Borová Lada. Samostatný vchod, oddělený od obytné části domu. Klidné a příjemné prostředí vhodné pro... zobrazit detail

Ubytování U puštíka
Penzion Borová Lada, Borová Lada 110Ubytování U puštíka 1Ubytování U puštíka 2Ubytování U puštíka 3

Ubytování se nachází v novém rodinném domě, v klidné části obce Borová Lada (směrem na Horní Vltavici) s pěkným výhledem na kopce a lesy. Vhodné pro... zobrazit detail

Bokova chata
Apartmán Nové Hutě, Nové Hutě 16Bokova chata 1Bokova chata 2Bokova chata 3

Prostorná rekreační chata se nachází uprostřed malebné šumavské přírody na okraji obce Nové Hutě. Polosamotu, na které se Bokova chata nalézá, ocení zejména uzavřená společnost. Spřátelené... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 53900)