U Tří Sluncí

Ubytování v Hroubovicích, Hroubovice 44 - Penzion, Východní Čechy

U Tří Sluncí - Hroubovice
U Tří Sluncí - HrouboviceU Tří Sluncí - HrouboviceU Tří Sluncí - HrouboviceU Tří Sluncí - HrouboviceU Tří Sluncí - HrouboviceU Tří Sluncí - HrouboviceU Tří Sluncí - HrouboviceU Tří Sluncí - HrouboviceU Tří Sluncí - HrouboviceU Tří Sluncí - HrouboviceU Tří Sluncí - HrouboviceU Tří Sluncí - HrouboviceU Tří Sluncí - HrouboviceU Tří Sluncí - HrouboviceU Tří Sluncí - HrouboviceU Tří Sluncí - Hroubovice

Nabízíme stylové ubytování ve venkovském nově zrekonstruovaném rodinném domě. Ubytovací zařízení náleží k nedaleké rodinné farmě. Při rekonstrukci byly použity přírodní materiály – hliněné omítky s vápenným nátěrem, dřevěné podlahy a stropy, dřevěné stěny v podkroví. Kapacita ubytování je 8 lůžek a 4 přistýlky.
Závěrečný úklid je prováděný ubytovatelem. Průběžný úklid, výměna ložního prádla a ručníků na požádání.

U objektu je malý dvorek pro odpolední posezení při kávě či grilování.
Domácí mazlíčci povoleni bez poplatku.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Apartmán - kuchyně vybavena pro časté vaření, horkovzdušnou i mikrovlnnou troubou, varnou deskou, lednicí, nádobím, obývací pokoj LCD televizí, v ložnici lampičky, v koupelně pračka.

Podkrovní pokoje - kuchyně pouze pro občasné vaření, menší dřez, menší varná deska, lednice, nádobí, pokoje vybaveny LCD televizí, lampičky.

Možnost zapůjčit košík na kolečkách pro miminko s matrací, peřinkou, povlečením za jednorázový poplatek 190,- Kč.
Dětská vanička, dětská židlička, nočník, redukce na wc k zapůjčení zdarma.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování u objektu, bez vlastních parkovacích míst.

Stravování

K dispozici vybavené kuchyně pro vlastní vaření.

Ubytování - pokoje:

V prvním patře je k dispozici apartmán 2+1 s vlastní koupelnou s prostorným sprchovým koutem. V ložnici jsou k dispozici 4 plnohodnotná lůžka, v obývacím pokoji rozkládací gauč pro dvě osoby a futon o šířce 140cm (pro 1 - 2 osoby). Kuchyň je plně vybavená, včetně lednice, horkovzdušné a mikrovlnné trouby. V koupelně je k využití pračka.
V podkroví je k dispozici apartmán o dispozici: jeden dvoulůžkový pokoj a jeden dvojlůžkový pokoj s přistýlkou, vybavený kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, indukční varná deska a lednice) a koupelna
Apartmán v prvním patře je spojen s podkrovními pokoji společnou jídelnou. Vchod do apartmánu a vchod do podkroví včetně jednotlivých podkrovních pokojů je samostatně uzamykatelný.
Apartmán i dvoulůžkové pokoje v podkroví jsou vybaveny LCD televizí. WiFi je k dispozici v celém objektu.

Výlety, sport a zábava v okolí

Hroubovice - Židovský hřbitov, pietní park obětem Šoa (holokaustu), moderní dětské hřiště a multifunkční sportoviště s umělým trávníkem. Návaznost na cyklotrasy Toulovcovy maštale a Orlické hory.

Podlažice - Benediktinský klášter - Ďáblova bible.

Luže - zřícenina hradu Košumberk, Poutní kostel Panny Marie pomocné na Chlumku, Hamzův park a arboretum, rozhledna Jahůdka,

Poklona - vyhlídkové místo, soukromé muzeum dráhy v Radimi.

Skuteč - koupaliště, krytý bazén, sportovní hala, muzeum kamene, malé letiště (možnost vyhlídkových letů), přírodní lomy ke koupání, zimní stadion.

Slatiňany - Státní zámek, hřebčín, Kočičí hrádek, Švýcárna - muzeum starokladrubského vraníka, muzeum zbraní, pískovcové skály Škrovád, rozhledna Bára a lanový park.

Ležáky - je osada Ležáky, v roce 1942 vypálena nacisty. Na místech vypálených domů jsou dnes žulové pomníky s vytesanými kříži.

Hlinsko - SKI areál, Peklo Čertovina, krytý bazén, zimní stadion, 17 turistických tras, skanzen Veselý kopec, nákupní centra, golfový klub Svobodné Hamry.


Nové Hrady - zrekonstruovaný rokokový zámek se zámeckou zahradou, labyrintem, je zde muzeum kol a klobouků. [www.nove-hrady.cz]

Proseč - Toulovcovy a Městské maštale - pískovcové skály, cykotrasy, paintball, muzeum dýmek, Pískovcové obydlí, Pivnická rokle, Rozhledna Terezka, Borůka, Toulovcova rozhledna, Kostel sv. Mikuláše, Záchranná stanice Pasíčka s expozicí zvířat.

Sečská přehrada.

Litomyšl - zámek (UNESCO), krytá hala pro motokáry, aquapark, Zámecký areál, Dům U Rytířů, Piaristický chrám, Kostel s proboštstvím, Smetanovo náměstí, Litomyšlský orloj, Klášterní zahrady, Portmoneum - muzeum Josefa Váchala, Muzeum domečků, panenek a hraček.

Ceník ubytování v penzionu

1400,- kčza apartmán a noc - LÉTO
1400,- kčza apartmán a noc - ZIMA
1400,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
Objekt je v provozu celoročně.
Podkrovní apartmán pro max. 5 osob 1400,- apartmán/noc.
Rodinný apartmán pro max. 8 osob:
1 až 6 osob 2100,- apartmán/noc
7 osob 2400,- apartmán/noc
8 osob 2700,- apartmán/noc.


Rezervace celého objektu (max. 13 lůžek) 4000,- /noc. Domácí mazlíčci dovoleni, 1 pes zdarma, každý další za poplatek 50,- Kč (za celý pobyt).
Letní sezóna:
Zimní sezóna:

Kontakty

Adresa penzionu: Hroubovice 44

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
725 700 603, 774 820 641
Web:
utrislunci.cz
Facebook:
www.facebook.com/utrislunci/

U Tří Sluncí - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od U Tří Sluncí.

Poloroubenka
Penzion Skuteč, Tomáškova 509Poloroubenka 1Poloroubenka 2Poloroubenka 3

Poloroubenka na adrese "Tomáškova 509,Skuteč", nabízí možnost strávit čas v objektu, jež je zachycen již na nejstarší dohledané katastrální mapě z roku 1731 a stojí naproti... zobrazit detail

Wellness - Apartmán Granit
Apartmán Skuteč, Heydukova 1037Wellness - Apartmán Granit 1Wellness - Apartmán Granit 2Wellness - Apartmán Granit 3

Hledáte místo k rekreaci i aktivnímu odpočinku? Wellness - Apartmán Granit Vám tuto možnost nabízí na okraji malebného městečka Skuteč, vzdáleného 15 km od Hlinska v Čechách... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 52913)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování