Rekreační dům k pronajmutí

Ubytování v obci Šonov u Nového Města nad Metují, Šonov u Nového Města nad Metují 7 - Penzion, Východní Čechy

Rekreační dům k pronajmutí - Šonov u Nového Města nad Metují
Rekreační dům k pronajmutí - Šonov u Nového Města nad MetujíRekreační dům k pronajmutí - Šonov u Nového Města nad MetujíRekreační dům k pronajmutí - Šonov u Nového Města nad MetujíRekreační dům k pronajmutí - Šonov u Nového Města nad MetujíRekreační dům k pronajmutí - Šonov u Nového Města nad MetujíRekreační dům k pronajmutí - Šonov u Nového Města nad MetujíRekreační dům k pronajmutí - Šonov u Nového Města nad MetujíRekreační dům k pronajmutí - Šonov u Nového Města nad MetujíRekreační dům k pronajmutí - Šonov u Nového Města nad MetujíRekreační dům k pronajmutí - Šonov u Nového Města nad MetujíRekreační dům k pronajmutí - Šonov u Nového Města nad MetujíRekreační dům k pronajmutí - Šonov u Nového Města nad MetujíRekreační dům k pronajmutí - Šonov u Nového Města nad MetujíRekreační dům k pronajmutí - Šonov u Nového Města nad MetujíRekreační dům k pronajmutí - Šonov u Nového Města nad MetujíRekreační dům k pronajmutí - Šonov u Nového Města nad Metují

Nabízíme ubytování maximálně pro 10 osob, 2km od nádrže Rozkoš. Dům se nachází v Šonově u Nového Města nad Metují obec Provodov - Šonov. Je ideální i pro dovolenou s dětmi. Možnost projížďky na koních, rybaření, pěší turistiky, cykloturistiky a různých sportů. U objektu je k dispozici kruhový nafukovací bazén, venkovní gril, venkovní posezení a malý domeček s hračkami pro děti. Mnohé zajímavosti a památky v okolí: Babiččino údolí, zámky Ratibořice, Náchod, Nové Město nad Metují, Opočno a Častolovice, skály v Teplicích a Adršpachu, ZOO Dvůr Králové nad Labem, lázeňský komplex Kudowa Zdroj, solné jeskyně, Kuks, Krkonoše či Orlické hory a mnohé další.
V případě zájmu nás kontaktujte na tel. číslo 724 134 075.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Kuchyňský kout je vybaven dostatečným množstvím nádobí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem, dvou plotýnkovým vařičem a elektrickou troubou. Jsou tu připravené hračky, hry, pohádky a knihy i pro dospělé.
K dispozici je venkovní sezení s možností grilování. Balkon je přístupný ze společenské místnosti. Nabízíme také využití infra sauny pro dvě osoby na půl hodiny za poplatek 50,- Kč za osobu. Dále je připraven malý domeček pro děti s hračkami a kruhový nafukovací bazén. Parkování na oploceném pozemku u objektu ZDARMA. V obci je možno využít projížďky na koních a nedaleké dětské hřiště s prolézačkami a skluzavkou.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Auto, autobus, vlak. Možnost parkování u domu ZDARMA.

Stravování

V chalupě je plně zařízený kuchyňský kout a jídelna - včetně nádobí. Hospůdka je vzdálená 300m, další nejbližší restaurace, obchod a pošta jsou v obci Šonov, cca 400m.

Ubytování - pokoje:

Dva čtyřlůžkové, útulně zařízené. Velká společenská místnost s balkonem s možností ubytování dalších 2 osob. Dále je možné zapůjčení dětské postýlky za cenu 100,- Kč na den.

Výlety, sport a zábava v okolí

Chalupa se nachází v kraji bohatém na památky i přírodní krásy. Můžete zde podnikat pěší túry, výlety autem nebo využít sítě cyklostezek. Dále je tu možnost využití nabídky kempu Rozkoš, diskotéky, živá hudba, dětské kolotoče, skákadla či autíčka, letní kino atd.
Doporučujeme např. navštívit v okolí: Babiččino údolí, zámky Ratibořice, Náchod, Nové Město nad Metují s chatou Peklo dále pak pevnost Dobrošov, zrekonstruovanou Jiráskovu chatu s příjemným posezením a vyhlídkou do širokého kraje, ZOO Dvůr Králové nad Labem, areál Kuks a Betlém v Kuksu, skály v Teplicích a Adršpachu, Jiráskův Hronov a v neposlední řadě Krkonoše a Orlické hory.
Dále také doporučujeme navštívit lázeňský komplex Kudowa Zdroj, aquapark, solné jeskyně nebo ochutnat smažené pstruhy.
Koupání: zejména přehrada Rozkoš 2km, rybníky Brodský a Špinka, koupaliště Náchod.
Blízká lyžařská střediska: Běloves, Olešnice v Orlických horách, Sedloňov, Deštné v Orlických horách.

Ceník ubytování v penzionu

300,- kčza osobu a noc - LÉTO
400,- kčza osobu a noc - ZIMA
300,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend.
Provoz chalupy: celoročně(v letní sezoně týdenní pobyt od soboty do soboty). Možnost ubytování na víkend(mimo letní sezony).
Dítě (do dvou let) 150Kč za osobu a noc.. V sezóně se platí rezervace předem 30% z celkové ceny. Zbytek částky se doplatí při příjezdu. V zimní sezóně a mimosezóně příplatek dle potřeby topení. Cena za ubytování za 1 - 2 noci je 400- Kč za osobu a den. K ceně přísluší poplatek podle stanovení Obce to je 15 Kc za osobu a noc od 18 let.
Letní sezóna: od 1. července do 1. září
Zimní sezóna: od 1. prosince do 15. března

Kontakty

Adresa penzionu: Šonov u Nového Města nad Metují 7

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
724134075,602172339

Rekreační dům k pronajmutí - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Rekreační dům k pronajmutí.

Chalupa k pronajmutí
Chalupa Václavice, Václavice 5, 549 08 Provodov-ŠonovChalupa k pronajmutí 1Chalupa k pronajmutí 2Chalupa k pronajmutí 3

Chalupa se nachází v malé vesničce nad nádrží Rozkoš, mezi městy Náchod a Nové Město nad Metují. Vhodné na oslavy a srazy. Václavice jsou místní částí... zobrazit detail

UBYTOVÁNÍ ROZKOŠ
Apartmán Doubravice, Doubravice 6UBYTOVÁNÍ ROZKOŠ 1UBYTOVÁNÍ ROZKOŠ 2UBYTOVÁNÍ ROZKOŠ 3

Přivítáme Vás v malé a velmi klidné vesničce Doubravice u Nahořan. Náš dům se nachází cca 100m od přehrady Rozkoš, kam si můžete přijet odpočinout či... zobrazit detail

Pension Siesta
Penzion Nové Město nad Metují, Vrchoviny 175Pension Siesta 1Pension Siesta 2Pension Siesta 3

Pension s rodinnou, pohodovou atmosférou stojí na kraji Nového Města nad Metují, v okrese Náchod. Z oken útulných stylových pokojů vidíte Sněžku i Černou horu, které... zobrazit detail

Penzion U Hanušů
Penzion Šeřeč, Šeřeč 26Penzion U Hanušů 1Penzion U Hanušů 2Penzion U Hanušů 3

Vítejte v rodinném penzionu u Hanušů. Vítejte v kraji Boženy Němcové, Aloise Jiráska a bratří Čapků. Penzion u Hanušů se nachází v malebném vesničce na břehu... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 54116)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání