Podřipská farma rodiny Šebkových

Ubytování v Kyškovicích, čp. 10 - Penzion, České středohoří

Podřipská farma rodiny Šebkových - Kyškovice
Podřipská farma rodiny Šebkových - KyškovicePodřipská farma rodiny Šebkových - KyškovicePodřipská farma rodiny Šebkových - KyškovicePodřipská farma rodiny Šebkových - KyškovicePodřipská farma rodiny Šebkových - KyškovicePodřipská farma rodiny Šebkových - KyškovicePodřipská farma rodiny Šebkových - KyškovicePodřipská farma rodiny Šebkových - KyškovicePodřipská farma rodiny Šebkových - KyškovicePodřipská farma rodiny Šebkových - KyškovicePodřipská farma rodiny Šebkových - KyškovicePodřipská farma rodiny Šebkových - KyškovicePodřipská farma rodiny Šebkových - KyškovicePodřipská farma rodiny Šebkových - KyškovicePodřipská farma rodiny Šebkových - KyškovicePodřipská farma rodiny Šebkových - Kyškovice

Vítejte na rodinné farmě jen pár kilometrů od hory Říp! Pokud k nám přijedete, strávíte pěkné dny na funkčním statku, který leží přímo u řeky Labe. Ubytujeme Vás v objektu z počátku 19.století, který sloužil jako tzv. výměnek pro starou generaci hospodářů a také jako stáj pro koně. Přes zub času a různé politické i přírodní peripetie se z větší části zachoval dodnes. Nyní je po velmi důkladné a citlivé rekonstrukci schopen sloužit pro netradiční víkendové ubytování v zajímavém objektu až pro 40 osob. Nabízíme také uspořádání společenských a firemních akcí až pro 60 osob. Máme k tomu přizpůsobené zázemí s různým posezením venku i uvnitř, ve stodole, apod. Bude o Vás pečovat rodina majitele farmy a občas i někdo z našich sousedů a přátel. Těšíme se na Vás! Tak přijeďte! I v severních Čechách je hezky... :-)

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

wifi - internet v celém areálu zdarma.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je možné v oploceném dvoře - zdarma.

Stravování

Na statku provozujeme obchůdek s občerstvením a domácími specialitami našich kolegů sedláků. Naše provozní doba? Od rána do večera, sedm dní v týdnu! Podle zájmu hostů třeba i déle!
Nabízíme také řadu rukodělných výrobků - vyrábíme sami (košíky, výšivky, pletené výrobky, atd. )

Ubytování - pokoje:

v objektu - tzv. výměnek
3 x Pokoj se 3 lůžky v přízemí
Pokoj s 4 lůžky v patře
Pokoj s 2 lůžky v patře
2 x Pokoj s 3 lůžky v patře

ve druhém objektu - tzv. špejchar:
dvoulůžkový pokoj
třílůžkový pokoj
čtyřlůžkový pokoj

Dále: 4 lůžkový pokoj, 3x2 - lůžkový pokoj

Výlety, sport a zábava v okolí

Posedět můžete v apartmánech, venku u stolků, nebo můžete navštívit naši vinárnu, případně posedět ve sklípku.
Pěkné je i posezení za domem nebo ve stodole, která je zařízena stylově. V klidném a přátelském domácím prostředí probíhají po celý rok svatby, rodinná setkání, firemní akce, školení, atd.
Pořádáme akce také pro psy a kočky a samozřejmě jejich chovatele :-).

Zajezdíte si na koních - v areálu nebo po okolí, půjčíme Vám kola, můžete rybařit přímo před statkem. Koupání v Labi je v poslední době vyhledávanou záležitostí - řeka je čistá. V létě se sami chodíme koupat několikrát denně, takže můžeme doporučit!

Podřipsko protíná červená turistická trasa vedoucí z Prahy (ZOO v Troje), přes Kralupy nad Vltavou, kolem Řípu do Roudnice nad Labem, která je v současné době zkrácena modrou trasou z obce Rovné přes Vesce, Kuffnerovou stezkou do Roudnice nad Labem, a pokračuje dále přes Kyškovice kolem Sovice do Hoštky.

Máme tu v oblasti historické motoráčky – Podřipský a Středohorský (s pojízdnými bary a muzeem), kterými se lze od června do září po okolí pohybovat.

Každoročně se 1.ledna na Podřipsku pořádá pravidelný Novoroční výstup na Říp, v druhé polovině dubna, ke svátku sv. Jiří, se pak váže v okolí velmi známá tradiční staročeská Řipská pouť. Poslední dobou se stává tradicí také vinobraní na roudnickém zámku. Podřipsko je i bohaté na hudební a sportovní akce (např. veslování).
Roudnický most: Spojení obou břehů Labe kamenným mostem bylo výrazným počinem pražského biskupa Jana IV. z Dražic v době, kdy počalo budování augustiniánské kanonie v Roudnici. Ze svého pobytu v tehdy papežském Avignonu přivedl sebou Mistra Viléma s pomocníky, kteří v roce 1333 – 1334 vystavěli dva kamenné pilíře a jeden mostní oblouk. Poté v práci pokračovaly české kamenické hutě a tak byl most, jeden z prvních čtyř kamenných v Čechách, roku 1340 dostavěn. Význam města tím zcela jistě výrazně stoupl.

Říp: Říp je jako málokterá hora v naší zemi opředena velkým množstvím pověstí a legend. Dá se říci, že u ní vše, co se týká českého národa, alespoň podle pověsti, vlastně začalo...

Ceník ubytování v penzionu

690,- kčza osobu a noc - LÉTO
690,- kčza osobu a noc - ZIMA
690,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
Cena za 1 noc (bez snídaně): 690,- Kč.
Možnost snídaně z domácích produktů v ceně 120,- Kč.
Při delších pobytech nebo při větších skupinách je možná sleva po domluvě.

Kontakty

Adresa penzionu: čp. 10

 
volejte kdykoli
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
777 032 332, 777 599 554
Web:
www.podripskafarma.cz
Facebook:
www.facebook.com/profile.php?id=100010908635076

Podřipská farma rodiny Šebkových - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Podřipská farma rodiny Šebkových.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 58246)


... podrobné hledání