Pension a restaurace U Lidmanů

Ubytování v Machovské Lhotě, Machovská Lhota 40 - Penzion, Východní Čechy

Pension a restaurace U Lidmanů - Machovská Lhota
Pension a restaurace U Lidmanů - Machovská LhotaPension a restaurace U Lidmanů - Machovská LhotaPension a restaurace U Lidmanů - Machovská LhotaPension a restaurace U Lidmanů - Machovská LhotaPension a restaurace U Lidmanů - Machovská LhotaPension a restaurace U Lidmanů - Machovská LhotaPension a restaurace U Lidmanů - Machovská LhotaPension a restaurace U Lidmanů - Machovská LhotaPension a restaurace U Lidmanů - Machovská LhotaPension a restaurace U Lidmanů - Machovská LhotaPension a restaurace U Lidmanů - Machovská LhotaPension a restaurace U Lidmanů - Machovská LhotaPension a restaurace U Lidmanů - Machovská LhotaPension a restaurace U Lidmanů - Machovská LhotaPension a restaurace U Lidmanů - Machovská LhotaPension a restaurace U Lidmanů - Machovská Lhota

Slunné místo v atraktivní turistické oblasti mezi Broumovskými stěnami a Stolovými horami nedaleko Adršpachu. Klidná venkovská atmosféra. Stylové prostředí v budově starého hostince z roku 1884.Náš pension se nachází v Chráněné krajinné oblasti Broumovsko v romantické vísce Machovská Lhota, která je z jedné strany obklopena Národní parkem Stolové hory s věhlasnou Hejšovinou a z druhé strany Broumovskými stěnami, populární Adršpach je od nás vzdálen pouze 22km. Machovsko je rájem pěší turistiky, cykloturistiky, běžeckého lyžování a boulderingu. Na své si zde přijdou milovníci klidné venkovské atmosféry a rodinného prostředí.
V restauraci s letní zahrádkou a společenským sálem připravujeme klasická jídla české kuchyně, regionální speciality a domácí moučníky. K pití podáváme moravská vína, regionální pivo, nealkoholické, alkoholické a teplé nápoje.
Celý pension je vybaven starožitným selským nábytkem. Našim hostům je k dispozici 5 pokojů s vlastním sociálním zařízením s celkovou kapacitou 13 lůžek. Pokoje jsou vybaveny kvalitním povlečením, ručníky a bezplatným přístupem k bezdrátovému internetu.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Pension, restaurace, TV v salónku restaurace, internet, úschovna kol, parkoviště.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování u pensionu, hlavní příjezdová cesta.

Stravování

Snídaně, večeře, celodenní stravování o víkendech.

Ubytování - pokoje:

5 pokojů:

1 x dvoulůžkový,
2 x dvoulůžkový s možností přistýlky,
1 x třílůžkový,
1 x čtyřlůžkový.

Výlety, sport a zábava v okolí

Restaurace, stolní tenis, dětský koutek, dětské hřiště, knihovna.
Turistika, cykloturistika, zámky, církevní turistika - barokní kostely, pevnosti.
Broumovské stěny, Bor, Stolové hory - Hejšovina, Bludné skály, Ostaš, Adršpašské skály, Teplické skály, Broumovský klášter, zámky Nové Město nad Metují, Náchod, Vambeřice, Kudowa Zdrój, muzeum Merkuru a Papírových modelů v Polici nad Metují.

Ceník ubytování v penzionu

420,- kčza osobu a noc - LÉTO
420,- kčza osobu a noc - ZIMA
420,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
420,- kčSILVESTR:
Bufetová snídaně v ceně ubytování.

Kontakty

Adresa penzionu: Machovská Lhota 40

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
604 341 863
Web:
www.ulidmanu.cz
Facebook:
www.facebook.com/Pension-a-restaurace-U-Lidmanů-945259918825167/

Pension a restaurace U Lidmanů - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Pension a restaurace U Lidmanů.

Apartmán ve mlýně
Apartmán Nízká Srbská, Nízká Srbská 40Apartmán ve mlýně 1Apartmán ve mlýně 2Apartmán ve mlýně 3

Přijeďte k nám poznat krásy Kladského pomezí! Apartmán se nachází v původní budově starého mlýna jehož dohledatelná historie sahá do roku 1766.Mlýn je umístěn v údolí... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 60050)