Jirkův Apartmán

Ubytování v obci Bohuňovice, Na Zahrádkách 487, 783 14 Bohuňovice - Apartmán, Jeseníky

Jirkův Apartmán - Bohuňovice
Jirkův Apartmán - BohuňoviceJirkův Apartmán - BohuňoviceJirkův Apartmán - BohuňoviceJirkův Apartmán - BohuňoviceJirkův Apartmán - BohuňoviceJirkův Apartmán - BohuňoviceJirkův Apartmán - BohuňoviceJirkův Apartmán - BohuňoviceJirkův Apartmán - BohuňoviceJirkův Apartmán - BohuňoviceJirkův Apartmán - BohuňoviceJirkův Apartmán - BohuňoviceJirkův Apartmán - BohuňoviceJirkův Apartmán - BohuňoviceJirkův Apartmán - BohuňoviceJirkův Apartmán - Bohuňovice

Velký a Malý Apartmán se nachází v RD, v klidném prostředí vesnice Bohuňovice. Apartmán OSB je v zahradě rodinného domu. Celkově se jedná se o ideální místo pro cyklisty. Přímo před domem vedou upravené cyklostezky do Olomouce, Šternberka a Bělkovic. Můžete se také projet do Litovelského Pomoraví s upravenými cyklostezkami. Úschovna a dobíjení kol pod přístřeškem je samozřejmostí. K dispozici je upravená zahrada a zahradní přístřešek s kuchyňkou a záchodem. Na požádání je možné napustit dětský bazének 3 x 1m. Na koupání je v blízkosti 400m vzdálený krytý bazén s tobogánem, vířivkou v místním Centru zdraví. Venkovní bazén je ve 4km vzdálených Bělkovicích. V Okolí jsou nádherné hrady Šternberk 8km, Bouzov 35km, Úsov 30km, Sovinec 25km, zřícenina hradu Helfštýn 35km. Pro milovníky zahrad arboretum Makču Pikču. Pro návštěvníky jeskyní doporučuji Mladečské jeskyně a pro návštěvníky tur. zajímavostí Rešovské vodopády 30km. Děti jistě nepohrdnou ZOO či lanovým centrem na Svatém Kopečku. Dále do okru do 40 km je přehrada Slezská Harta a Kružberská přehrada. Pro milovníky zimních sportů jsou zde Skiareály do 20 km v Hlubočkách a Hrubé Vodě.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Všechny pokoje mají kromě lůžek také skříně na oblečení. Všechny kuchyně jsou vybaveny na maximální počet pronajatých osob. WIFI dosažitelná i na zahradě. Parkování přímo před objektem.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování před domem. V případě dohody s majitelem uvnitř objektu.

Stravování

Obchod Hruška 400m, restaurace sezonní Kamzík 100m, U borovice 300m.

Ubytování - pokoje:

Velký apartmán má tři ložnice s celkovou kapacitou 10 lůžek. Nachází se v prvním patře RD, kde v přízemí bydlí majitel. K dispozici je vybavená kuchyně s lednicí, mikrovlnkou, plynovým sporákem s elektrickou troubou, varnou konvicí, nádobím.
Malý apartmán se nachází v přízemí v jedné místnosti vybaven indukčním vařičem, lednicí s mrazícím boxem, mikrovlnkou, nádobím pro dvě osoby, sprchovým koutem a přes chodbu 3m vzdálené WC.
Apartmán OSB se nachází v zahradě a je vybaven dvěma ložnicemi, z toho jedna průchozí, vybavenou kuchyní s mikrovlnkou, indukční vař. deskou, varnou konvicí, lednicí, dřezem. Dále má prostorný sprchový kout, umyvadlo a záchod. Tento apartmán je vybaven klimatizací.
Ve všech apartmánech je WIFI. Všechny apartmány jsou nekuřácké. V případě ubytováním více osob je třeba se kontaktovat na majitele 730187769

Výlety, sport a zábava v okolí

Přímo v obci 400m krytý bazén, 600m kino, nádherné cyklotrasy v okolí. Výlety doporučuji na Svatý Kopeček, Hrady Šternberk, Sovinec, Bouzov, Úsov, zřícenina Helfštýn, arboretum Makču Pikču, Rešovské vodopády, rozhlednu na Kosíři, Mladečské jeskyně, Javoříčko.

Ceník ubytování v apartmánu

310,- kčza osobu a noc - LÉTO
450,- kčza osobu a noc - ZIMA
290,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
Provoz celoročně, vyjma Vánočních svátků a Silvestra. Za pronájem požaduji 50% zálohu uhrazenou do 5 dnů od podání žádosti na pronájem. Po zaplacení této zálohy bude provedena rezervace.
Objekt se předává ve stavu, v jakém jej zákazník dostal. Pokud se jedná o jednodenní pobyt, bude požadováno 20 % z ceny navíc. Za psa, či jiné domácí zvíře je požadováno 150 Kč na noc. V Apartmánu OSB nelze s domácím zvířetem. Na přezutí je vhodné si vzít přezůvky. Dítě do dvou roku zdarma bez nároku na lůžko! Zapůjčení lůžkovin, ručníku + 15 % k ceně. Při dlouhodobém pronájmu pro rodiny dle délky pobytu a počtu osob poskytnuta sleva.
Letní sezóna: 1.června až 30.září
Zimní sezóna: 1.prosinec až 31 březen

Kontakty

Adresa apartmánu: Na Zahrádkách 487, 783 14 Bohuňovice

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování

Jirkův Apartmán - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Jirkův Apartmán.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 60442)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání