Elegantní apartmán na faře

Ubytování v Zubrnicích, Zubrnice 39 - Apartmán, České středohoří

Elegantní apartmán na faře - Zubrnice
Elegantní apartmán na faře - ZubrniceElegantní apartmán na faře - ZubrniceElegantní apartmán na faře - ZubrniceElegantní apartmán na faře - ZubrniceElegantní apartmán na faře - ZubrniceElegantní apartmán na faře - ZubrniceElegantní apartmán na faře - ZubrniceElegantní apartmán na faře - ZubrniceElegantní apartmán na faře - ZubrniceElegantní apartmán na faře - ZubrniceElegantní apartmán na faře - ZubrniceElegantní apartmán na faře - ZubrniceElegantní apartmán na faře - ZubrniceElegantní apartmán na faře - ZubrniceElegantní apartmán na faře - ZubrniceElegantní apartmán na faře - Zubrnice

Elegantní apartmán ve výjimečném domě, ve vsi považované za perlu Středohoří. Apartmán se nachází v památkově chráněné budově, někdejší faře postavené pro českého obrozence, filosofa a spisovatele Vincence Zahradníka (1790 - 1836).

Dům je mimořádně zachovalý a právě prošel velmi citlivou rekonstrukcí. V obci Zubrnice je skanzen a železniční muzeum, v bezprostřední blízkosti se nachází poetické městečko Levín, městská památková rezervace Úštěk, nebo rekreační rybník Chmelař. Nedaleko je do Litoměřic. Místo je ideální pro pěší výlety i cyklistiku.

Výtěžek z ubytování náleží spolku "Centrum Vincence Zahradníka", který vydává knihy a pořádá kulturní i sportovní akce. Propojujeme minulost s budoucností a řídíme se heslem z díla Vincence Zahradníka "Lidé jsou větším dílem daleko lepší a šlechetnější nežli si obyčejně představujeme".

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

K dispozici je WiFi, vybavená kuchyně včetně toustovače a rychlovarné konvice.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je u objektu fary.

Stravování

Nejbližší obchod se nachází ve vedlejší vesnici Lovečkovice. Je možno navštívit místní restauraci, kde se vaří. Snídani lze připravit v apartmánu.

Ubytování - pokoje:

Apartmán pro dvě osoby o rozloze 33 m², je rozdělen na obytný prostor a prostor koupelny, která se nachází v nejstarší části objektu a byla vystavěna v barokním stylu. Kombinuje současné pohodlí, šarm historických věcí a atmosféru klidu a pohody. Prostor má samostatný vchod, k dispozici je malá kuchyňka a je zajištěna možnost připojení na internet.

Výlety, sport a zábava v okolí

V obci Zubrnice je skanzen a železniční muzeum, v bezprostřední blízkosti se nachází poetické městečko Levín, městská památková rezervace Úštěk, nebo rekreační rybník Chmelař. Nedaleko je do Litoměřic. Místo je ideální pro pěší výlety i cyklistiku.

Ceník ubytování v apartmánu

1470,- kčza apartmán a noc - LÉTO
1600,- kčza apartmán a noc - ZIMA
1470,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
2500,- kčSILVESTR: za noc v apartmánu (max. 2 osoby)
Provoz celoročně. Min. 2 noci/3dny.
Letní sezóna: 16. 4. - 30. 9.
Zimní sezóna: 1. 10. - 15. 4.

Kontakty

Adresa apartmánu: Zubrnice 39

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
723 221 702
Web:
www.centrumvincencezahradnika.cz/cs/
Facebook:
www.facebook.com/Centrum-Vincence-Zahradníka-1850143705234799/

Elegantní apartmán na faře - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Elegantní apartmán na faře.

Na Bukovku
Apartmán Těchlovice, Těchlovice 199Na Bukovku 1Na Bukovku 2Na Bukovku 3

Stylový apartmán na půli cesty mezi Děčínem a Ústím nad Labem, u Labské cyklostezky, pod Bukovou Horou s nádhernou Humboldtovou vyhlídkou a pod zříceninou hradu Vrabinec,... zobrazit detail

Prázdninový dům
Apartmány Haslice, Haslice 11Prázdninový dům 1Prázdninový dům 2Prázdninový dům 3

Pronájem samostatné části domu (dům + zahrada) pro rodiny s dětmi, páry či skupiny osob, v soukromí, krásné přírodě CHKO Českého středohoří, poblíž Litoměřic, Ústí nad... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 54809)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování