Dvorek tety Madly

Ubytování v Chotěšově, Na výsluní 72 - Apartmán, České středohoří

Dvorek tety Madly - Chotěšov
Dvorek tety Madly - ChotěšovDvorek tety Madly - ChotěšovDvorek tety Madly - ChotěšovDvorek tety Madly - ChotěšovDvorek tety Madly - ChotěšovDvorek tety Madly - ChotěšovDvorek tety Madly - ChotěšovDvorek tety Madly - ChotěšovDvorek tety Madly - ChotěšovDvorek tety Madly - ChotěšovDvorek tety Madly - ChotěšovDvorek tety Madly - ChotěšovDvorek tety Madly - ChotěšovDvorek tety Madly - ChotěšovDvorek tety Madly - ChotěšovDvorek tety Madly - Chotěšov

Zrekonstruovaný zděný zahradní domek v zahradě rodinného domu. Domeček se nachází v malé obci Chotěšov, v samém srdci malebné "zahrady Čech". V okolí se nachází spousta cílů na výlety, především hrady a zámky (Libochovice, Litoměřice, Házmburk... ) Krajina láká rovněž k cykloturistice.
Ubytování se skládá z tří průchozích místností - kuchyňského koutu, obýváčku s posezením a krbovými kamny, ložničky s dvoulůžkem a druhé ložničky s menším dvoulůžkem. K dispozici je koupelna s WC a sprchovým koutem. Jeden koš dřeva je v ceně, další si musí host opatřit sám (nemáme bohužel momentálně kapacity, jak připravit další). TOPENÍ JE POVOLENO POUZE KRBOVÝMI KAMNY, PŘÍMOTOPY POUZE PO DOHODĚ!
V kuchyňce naleznete základní vybavení (lednička, vařič, mikrovlnka, varná konvice, toaster, topinkovač) a nádobí.
Všechna okna a dveře jsou opatřeny sítěmi proti hmyzu.
Místnosti mají nízké stropy.
Je možno využívat přilehlou malou zahradu s altánem, trampolínou, pískovištěm a nadzemním bazénem (pokud je zprovozněn). K použití je zde i malý nafukovací bazének pro malé děti, gril a ohniště. Děti si jistě rády pohrají v dětské chatičce Řádiště. Na návsi cca 300 m od domu bylo vybudováno zbrusu nové dětské hřiště s prolézačkami, skluzavkami, sítěmi apod.
Kolem domu se nachází chov hospodářských zvířat, proto je nutno počítat s "vůní venkova" a ranním kokrháním kohoutů. Ze stejného důvodu nedoporučujeme ubytování osobám s alergií na peří, srst, seno, slámu atd. Prohlídka zvířat a pomoc při jejich ošetřování jsou po dohodě možné a vítané v rámci programu Dobrodružství s vidlemi :-). Krmení zvířat je přísně zakázáno.
Kouření je povoleno v areálu zahrady (před domkem), nikoli v objektu.
WiFi k dispozici, TV signál rovněž.
Parkování je možno před domem na parkovacím místě nebo za branou pod uzavřením.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Kuchyně - mikrovlnka, vařič, lednička, rychlovarná konvice, toaster, topinkovač, základní nádobí (skleničky, hrnky, příbory, kuchyňské náčiní, hrnce, pánev... )
Obývák - dvoumístný nerozkládací gauč, dvě křesla, stolek, skříň, komoda. Televizor, krbová kamna.
Ložnička 1 - dvoulůžko 140x200 cm.
Ložnička 2 - dvoulůžko 140x200 cm. Možnost zapůjčení cestovní dětské postýlky včetně lůžkovin.
Koupelna - umyvadlo, sprchový kout, bojler 50 l, WC.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Rodinný dům, v jehož zahradě se objekt nachází, leží přímo u málo frekventované silnice. Velmi dobře dostupný z hlavní silnice, rovněž příjezd z dálnice je jednoduchý. Max. tři parkovací místa, z toho dvě pod uzavřením.

Stravování

Na návsi cca 300m se nachází malý obchod se základními potravinami a dalším základním zbožím (otevřeno denně). Na návsi lze rovněž navštívit malou hospůdku U Petry, pokud bude otevřena, t. č. po covidové pauze zase funguje); v hospůdce se nevaří. Nejbližší restaurace naleznete v Libochovicích.

Ubytování - pokoje:

Kuchyňský koutek je spojen s malým obýváčkem, kde naleznete dvoumístný gaučík, stolek a dvě křesílka. Idylické večery můžete trávit při posezení u krbových kamínek, na kterých se dá i vařit.. V malé ložničce se nachází dvojlůžko 140x200cm, v navazující další ložničce je další dvoulůžko. Můžeme zapůjčit i dětskou cestovní postýlku.

Výlety, sport a zábava v okolí

Pro děti je na návsi malé, ale pěkné dětské hřiště, otevřené v r. 2022.Vedle něj je vodní plocha ve formě přírodního koupaliště nebo spíše brouzdaliště včetně posezení pro rodiče.
Přímo na zahradě je k dispozici nadzemní bazén o průměru 3,05 m, bazének, pískoviště a dětská chatička. Před domem mezi stromy trampolína. Dále je možno využít ohniště, gril a zahradní altánek. Pro případ špatného počasí máme zásobu společenských her.
V případě zájmu je možno zúčastnit se péče o domácí zvířata, pohladit si je, vynést do výběhu, nakrmit apod.
V okolí se nachází spousta hradů a zámků (Házmburk, Libochovice, Budyně n. O., Litoměřice... ). Litoměřice jsou zároveň krásné historické město, které stojí za prohlídku.
Vlídná krajina vybízí k cyklovýletům. Nedaleko se vypíná i historicky významná hora Říp.

Ceník ubytování v apartmánu

1200,- kčza apartmán a noc - LÉTO
00,- kčza apartmán a noc - ZIMA
1200,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
Objekt je v provozu pouze v době letní sezóny, tj. od poloviny května do poloviny října.
Vybírá se vratná kauce 500.- za pobyt; kauce bude vrácena při vrácení klíčů v hotovosti.
Při stornu v době kratší než 48 hodin před plánovaným nástupem se účtuje stornopoplatek ve výši 100%, jinak se neúčtuje.
Letní sezóna: od 15. dubna do 10. října
Zimní sezóna: ubytování není v provozu

Kontakty

Adresa apartmánu: Na výsluní 72

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
775 628 276, 735 017 163
Web:
madlin-dvorek.webnode.cz

Dvorek tety Madly - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Dvorek tety Madly.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 58907)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání