Chumecký mlýn

Ubytování v Přetíně, Přetín 21 - Penzion, Západní Čechy

Chumecký mlýn - Přetín
Chumecký mlýn - PřetínChumecký mlýn - PřetínChumecký mlýn - PřetínChumecký mlýn - PřetínChumecký mlýn - PřetínChumecký mlýn - PřetínChumecký mlýn - PřetínChumecký mlýn - PřetínChumecký mlýn - PřetínChumecký mlýn - PřetínChumecký mlýn - PřetínChumecký mlýn - PřetínChumecký mlýn - PřetínChumecký mlýn - PřetínChumecký mlýn - PřetínChumecký mlýn - Přetín

Chumecký mlýn je malý zemědělský statek a rodinný penzion ležící uprostřed luk, polí a lesů. Díky své poloze je ideálním místem k odpočinku od městského shonu. Ubytovat se lze ve 3 apartmánech s vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutem, z nichž 2 jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Ubytování s domácími mazlíčky je rovněž možné (dokonce můžete přijet i s koněm, i pro něj se najde ubytování). Je však potřeba počítat s tím, že je to fungující farma, tudíž občas uslyšíte nějaký ten zemědělský stroj či zabučení krav :) Kromě krav a telátek máme mini poníky, koně a psa. Majitelé (část rodiny) žijí ve stejné budově, tudíž jsou v případě potřeby k ruce i během pobytu.

Penzion je vhodný pro rodiny s dětmi, páry, skupinu přátel či seniory. K apartmánům se jde po schodech. Ubytovat se mohou i jednotlivci toužící po odpočinku a klidu. Po domluvě lze využít i společenskou místnost k různým oslavám. Platí ale zákaz kouření uvnitř budovy, pořádání ohňostrojů a používání zábavní pyrotechniky! V případě zájmu je možné i dlouhodobější ubytování.

Penzion se nachází v dojezdové vzdálenosti od Šumavy a různých kulturních památek.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

U penzionu je zastřešená pergola s posezením a travnatá plocha s ohništěm, posezením, dětským bazénem, dětským hřištěm, houpací lavicí a trampolínou.

Apartmán 1 - ložní prádlo, osušky, ručník, TV s plochou obrazovkou, plně vybavený kuchyňský kout se sklokeramickou dvouplotýnkou, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, utěrka.
Apartmán 2 - ložní prádlo, osušky, ručník, TV s plochou obrazovkou, plně vybavený kuchyňský kout se sklokeramickou dvouplotýnkou, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, utěrka.
Apartmán 4 - ložní prádlo, osušky, ručník, TV s plochou obrazovkou, plně vybavený kuchyňský kout se sklokeramickou sporákem vč. trouby, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, utěrka.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Penzion Chumecký mlýn je snadno přístupný, vede k němu asfaltová cesta. Parkovat lze zdarma přímo u budovy.

Stravování

Součástí každého apartmánu je vybavený kuchyňský kout vhodný pro přípravu vlastního jídla. Na požádání a za příplatek je možné zajistit snídaně.

Ubytování - pokoje:

.
Apartmán 1 (30 m²) - vhodný pro 2 osoby. Jedná se o spojenou lůžkovou část s obývacím prostorem a kuchyňským koutem. Součástí apartmánu je koupelna. Postele lze spojit v manželskou postel či oddělit. Gauč je možné rozložit jako přistýlku.

Apartmán 2 (55 m²) - vhodný pro 4 osoby (max 6). V jedné části je kuchyňský kout a obývací prostor s rozkládacím gaučem a manželskou postelí. Součástí apartmánu je samostatná místnost, kde jsou 2 oddělené postele. Apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem.

Mezonetový apartmán 4 (85 m²) - vhodný pro 6 osob (max 7). Obývací prostor je spojen s kuchyňským koutem a vybaven rozkládacím gaučem, který může sloužit jako přistýlka. Součástí apartmánu je samostatná ložnice s manželskou postelí a mezonet, kde jsou 3 samostatné postele. Apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem.

Výlety, sport a zábava v okolí

Hosté mají k dispozici trampolínu, pískoviště, dětský bazének, dětské hřiště, ohniště, gril a bývalý mlýnský náhon.

V blízkém okolí najdete koupaliště, dětský skákací hrad, bowling a je možné domluvit i projížďky koňským spřežením. Pokud máte rádi kulturu, můžete navštívit nedaleký vodní hrad Švihov, zámek Horšovský Týn, rozhlednu Bolfánek, katakomby v Klatovech a další.

V okolí penzionu si na své přijdou milovníci turistiky a cyklistiky. Pokud jezdíte na koni, můžete si svého miláčka přivézt s sebou, i pro něj zde najdeme ubytování. Okolní louky a lesy přímo vybízí k jízdě na koni.

Ceník ubytování v penzionu

600,- kčza osobu a noc - LÉTO
500,- kčza osobu a noc - ZIMA
500,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
Jednotlivé apartmány jsou dostupné dle obsazenosti. Cena za ubytování dětí do 12 let činí při ubytování na více než 2 noci 450 Kč v letní sezóně a 350 Kč v zimní sezóně/mimosezóně. V případě ubytování na 1 noc se k výše uvedeným cenám účtuje příplatek 50 Kč. Ceny jsou bez snídaní. Děti do 2 let mají pobyt zdarma bez nároku na vlastní lůžko. Ložní prádlo a ručníky jsou zahrnuty v ceně. K dispozici je 1 dětská postýlka. V penzionu se lze ubytovat s domácími mazlíčky za poplatek 150 Kč/noc (platí se v hotovosti na místě).

Při příjezdu se v hotovosti vybírá bezpečnostní záloha 1500 Kč/apartmán pro případ poškození či nepřiměřeného znečištění apartmánu. Záloha se vrací při odjezdu. 50 % z celkové ceny za ubytování se platí předem na účet (zasíláme elektronicky zálohovou fakturu), zbytek se hradí v hotovosti při příjezdu. V případě rezervace v den příjezdu je ubytování možné po telefonické domluvě. Platba pak probíhá pouze v hotovosti. Platební karty bohužel zatím nepřijímáme.

Obvyklá doba pro uhrazení zálohy jsou 2 pracovní dny od odeslání faktury. Během této doby termín garantujeme, později rezervaci nelze držet z kapacitních důvodů.

Pobyt lze stornovat bezplatně 14 dní před plánovaným příjezdem, poté propadá záloha. Při nedojezdu se rovněž záloha nevrací. Při zkrácení pobytu ze strany klienta nevzniká nárok na vrácení peněz a je nutné uhradit celou částku původně rezervovaného pobytu.

Uhrazením zálohy na pobyt klient souhlasí s výše uvedenými rezervačními a stornovacími podmínkami, včetně stornovacích poplatků.

Příjezd a odjezd:

Check-in probíhá v době od 15:00 do 18:00 a check-out do 10 hod. Dřívější/pozdější příjezd a odjezd je možný jen na základě dohody dle aktuální obsazenosti.
Letní sezóna: od 1.5. do 30.9.
Zimní sezóna/mimosezóna: od 1.1. do 30.4. a od 1.10. do 31.12.

Kontakty

Adresa penzionu: Přetín 21

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
728 931 133
Web:
www.chumeckymlyn.cz

Chumecký mlýn - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chumecký mlýn.

Ubytování v penzionu
Penzion Strýčkovice, Strýčkovice 34, 345 43 KolovečUbytování v penzionu 1Ubytování v penzionu 2Ubytování v penzionu 3

Moderně vybavený rekreační dům v klidné oblasti Západních Čech. Ideální pro rodiny s dětmi, či skupiny přátel. Možnosti poznat krásy Českého Lesa a Šumavy. Turistické cíle:... zobrazit detail

U Vacíků
Apartmán Ptenín, Újezdec 33U Vacíků 1U Vacíků 2U Vacíků 3

Prostorný dům, položený na kraji malé obce na hranici okresů Plzeň - jih, Klatovy a Domažlice, s velkou ohrazenou okrasnou zahradou, dvorem s možností parkování, uzamykatelnou... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 58573)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání