Chalupa U ducha

Ubytování ve Vědlicích, Vědlice 10 - Apartmán, České středohoří

Chalupa U ducha - Vědlice
Chalupa U ducha - VědliceChalupa U ducha - VědliceChalupa U ducha - VědliceChalupa U ducha - VědliceChalupa U ducha - VědliceChalupa U ducha - VědliceChalupa U ducha - VědliceChalupa U ducha - VědliceChalupa U ducha - VědliceChalupa U ducha - VědliceChalupa U ducha - VědliceChalupa U ducha - VědliceChalupa U ducha - VědliceChalupa U ducha - VědliceChalupa U ducha - VědliceChalupa U ducha - Vědlice

Pokud hledáte netradiční a stylové ubytování v přírodě, kde na vás dýchne genius loci, určitě se Vám u nás bude líbit. Poskytneme Vám kvalitní a zároveň levné ubytování v nově zrekonstruované chalupě. Nechte na sebe dýchnout trošku tajemna a rezervujte si naši chalupu na příjemný pobyt s rodinou, přáteli nebo kolegy z práce. Těšíme se na Vaši návštěvu.
300 let stará nově zrekonstruovaná chalupa je rozdělena na dvě části, prostornou kamennou chalupu se třemi pokoji, halou, kuchyní a obývacím pokojem, samostatný apartmán je možné propojit s ostatními místnostmi terasou.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

TV, indukční varná deska, trouba, myčka, pračka, WiFi v celém objektu.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování u objektu.

Stravování

Echt sudetská vinárna, můžete se těšit na vydatné snídaně, luxusní kafe included. A večer ještě výživnější grilovačky, klobásy z udírny a plnou vinotéku.

Ubytování - pokoje:

Apartmán 10+2: 3 ložnice, 2 koupelny, kuchyně, obývací pokoj, hala, terasa.

Apartmán 2+1: ložnice/pokoj, jídelna/kuchyně, koupelna.

Výlety, sport a zábava v okolí

Město Úštěk vzniklo na úzkém ostrohu, kde byla nouze o každý čtvereční centimetr. Na skalní hraně tak dodnes balancují zvláštní domky, které připomínají ptačí hnízda. Z ulice 1.máje vypadají docela obyčejně, ale na opačné straně, nad údolím kolem Loubního potoka, mají i několik pater, místnosti zčásti vyhloubené v masivu a jsou nalepené na skále jako ptačí hnízda. Jako v pohádce si budete připadat na náměstí, lemovaném měšťanskými domy se štíty a gotickým podloubím. Dochovala se i unikátní věžovitá synagoga s židovským hřbitovem a části hradeb – a právě v Pikartské věži, která byla nejsilnější a nejmohutnější věží městského opevnění, objevíte Muzeum čertů a Pekelné sklepy. Poblíž Úštěku leží jezero Chmelař; ke koupání a odpočinku můžete využít písečné pláže, půjčit si lze lodičky i šlapadla. Až vás vodní radovánky omrzí, vydejte se do Trnobran; tamní malá farma nabízí vyjížďky na koních pro začínající i pokročilé a zkušené jezdce, podobné aktivity nabízí i ekofarma v bývalém zájezdním hostinci. K výletům do okolí láká hrádek Helfenburk; díky zachovalé obvodové hradbě s cimbuřím dodnes vypadá jako opravdový pohádkový hrad, který vás navíc překvapí svou rozlehlostí.

Ceník ubytování v apartmánu

od 1500,- kčza apartmán a noc - LÉTO
od 1500,- kčza apartmán a noc - ZIMA
od 1500,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
Chalupa má dva apartmány: větší 10+2 v ceně 5500,- Kč/noc a menší 2+1 v ceně 1500,- Kč/noc.
V letní sezóně preferuji týdenní pobyty od soboty do soboty. V mimosezóně jsou délky pobytu individuální, minimálně však 2 noci. K dispozici je sklepní vinárna s krbem na grilování, plná penze nebo polopenze, přírodní koupací jezírko, ohniště, terasy atd ..
Letní sezóna: 1. června do 30. září
Zimní sezóna: 1. října do 31. května

Kontakty

Adresa apartmánu: Vědlice 10

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
+420 731 610 004
Web:
www.monge.cz/chalupa
Facebook:
www.facebook.com/chajda.u.ducha

Chalupa U ducha - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa U ducha.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 65667)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání