Chalupa Sofie

Ubytování v Oudoleňi, Oudoleň 151 - Penzion, Vysočina

Chalupa Sofie - Oudoleň
Chalupa Sofie - OudoleňChalupa Sofie - OudoleňChalupa Sofie - OudoleňChalupa Sofie - OudoleňChalupa Sofie - OudoleňChalupa Sofie - OudoleňChalupa Sofie - OudoleňChalupa Sofie - OudoleňChalupa Sofie - OudoleňChalupa Sofie - OudoleňChalupa Sofie - OudoleňChalupa Sofie - OudoleňChalupa Sofie - OudoleňChalupa Sofie - OudoleňChalupa Sofie - OudoleňChalupa Sofie - Oudoleň

Rekreační chalupa se nachází v klidné a malebné obci Oudoleň. Nadmořská výška je 580m. Leží na hranici chráněné krajinné oblasti Železné hory a Žďárské vrchy nedaleko Havlíčkovy Borové. V objektu můžete využít posilovnu, mini kulečník, mini fotbálek, šipky, saunu, vířivku, venkovní bazén, koupací sud, venkovní posezení s ohništěm a krbem, společenskou místnost s točeným pivem, dětský koutek a kuchyň. Lze využít snídaně, večeře, či rovnou polopenzi (domácí česká kuchyně). V chalupě je 9 pokojů a apartmánů s vlastním sociálním zařízením, které mohou být pronajímány samostatně nebo jako celek, ubytování dále lze rozšířit o dalších 7 pokojů a apartmánů. V obci je obchod a hospůdka. V létě je k dispozici letní koupaliště, které je vzdáleno 500 metrů od chalupy. V letních měsících je vždy čisté a s kvalitní vodou. Ve vzdálenosti 200 metrů od chalupy je hřiště na veškeré míčové hry. Přibližně 15 km od objektu je golfové hřiště (www. golfhb. cz), jízdárna, koupaliště a sjezdovky. V těsné blízkosti chalupy jsou rozsáhlé lesy, vhodné k romantickým procházkám, sběru lesních plodů a hub. Lesy jsou dále protkány turistickými a cyklistickými stezkami. V zimních měsících jsou tyto stezky vhodné k běžeckému lyžování. Jsou strojově upravované! V dosahu jsou městské lázně v Nové Městě na Moravě [www. lazne. nmnm. cz], zimní stadión a krytý plavecký bazén v Havlíčkově Brodě [www. tshb. cz] nebo ve Žďáře nad Sázavou. Lyžařské vleky v blízkosti a to Hlinsko v Čechách [www. skihlinsko. cz], Nové Město na Moravě [www. skiharusak. cz] či Šacberk v Jihlavě [www. sacberk. cz]. Objekt je vhodný jak k aktivnímu odpočinku tak k wellness pobytu nebo romantické dovolené. Rádi Vám splníme a zařídíme program dle Vašeho přání.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Chalupa má k dispozici 9x pokojů s vlastním sociálním zařízením, TV a WiFi připojením, společenskou místnost, regenerační místnost (vířivá vana s infrasaunou), venkovní posezení s krbem a ohništěm, dětské hřiště a hřiště na míčové hry obecní (vzdáleno cca 200 metrů od chalupy), venkovní bazén bazén (v provozu v červenci a srpnu, společný pro druhý objekt), nebo obecní koupaliště (vzdáleno cca 500 metrů od chalupy). Dále je k dispozici koupací sud.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování u objektu nebo na soukromém parkovišti.

Stravování

V chalupě jsou ve 3 apartmánech kuchyňské kouty s varnou deskou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a lednicí, k pokojům je k dispozici kuchyň (kuchyňská linka s dřezem, sporák s troubou, varná konvice, mikrovlnná trouba, lednice a posezení), dále kuchyň vedle společenské místnosti (vhodná pro vaření pro celou skupinu). Stravování Vám dokážeme zajistit (snídaně, obědy, večeře),

Ubytování - pokoje:

V chalupě je k dispozici až 9 pokojů či apartmánů, každý pokoj nebo apartmán má svoje vlastní sociální zařízení, TV a WiFi připojení.

Pokoj číslo 8: Pokoj má svoje vlastní sociální zařízení (sprchový kout, umyvadlo a WC), TV a WiFi připojení, manželské lůžko, noční stolek s lampičkou, komoda, posezení pro 2 osoby, skříňka, možnost přidání přistýlky, velikost pokoje cca 15m²

Pokoj číslo 9: Pokoj má svoje vlastní sociální zařízení (sprchový kout, umyvadlo a WC), TV a WiFi připojení, manželské lůžko, 2x lůžko, noční stolky s lampičkami, komoda, posezení pro 2 osoby, skříň, velikost pokoje cca 18m².

Apartmán číslo 10: Apartmán má svoje vlastní sociální zařízení (sprchový kout, umyvadlo a WC), TV a WiFi připojení, manželské lůžko, 2x samostatné lůžko, noční stolky s lampičkami, komoda, posezení pro 2 osoby, skříň, kuchyň (kuchyňská linka s dřezem, varná deska, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice), posezení (stůl se 4 židlemi) rozkládací gauč (lze rozložit na plnohodnoutnou postel pro 2 osoby), velikost pokoje cca 25m².

Pokoj číslo 11: Pokoj má svoje vlastní sociální zařízení (sprchový kout, umyvadlo a WC), TV a WiFi připojení, manželské lůžko, noční stolek s lampičkou, komoda, posezení pro 2 osoby, skříň, možnost přidání přistýlky, velikost pokoje cca 15m2.Pokoje 11,12 a 13 mají společnou kuchyň.

Pokoj číslo 12: Pokoj má svoje vlastní sociální zařízení (sprchový kout, umyvadlo a WC), TV a WiFi připojení, manželské lůžko, noční stolek s lampičkou, komoda, posezení pro 2 osoby, skříňka, možnost přidání přistýlky, balkon s posezením, velikost pokoje cca 15m2.Pokoje 11,12 a 13 mají společnou kuchyň.

Pokoj číslo 13: Pokoj má svoje vlastní sociální zařízení (sprchový kout, umyvadlo a WC), TV a WiFi připojení, manželské lůžko, 2x lůžko, noční stoleky s lampičkami, komoda, posezení pro 2 osoby, skříň, velikost pokoje cca 18m2.Pokoje 11,12 a 13 mají společnou kuchyň.

Apartmán číslo 14: Apartmán má svoje vlastní sociální zařízení (sprchový kout, umyvadlo a WC), TV a WiFi připojení, manželské lůžko, noční stolky s lampičkami, komoda, Kuchyňský kout (kuchyňská linka s dřezem, varná konvice, mikrovlnná trouba), velikost pokoje cca 14m2.Lednice je na chodbě a společná pro apartmány 14,15 a 16.Apartmán se nachází v podkroví a vstupuje se do něj po točitých schodech.

Apartmán číslo 15: Apartmán má svoje vlastní sociální zařízení (sprchový kout, umyvadlo a WC), TV a WiFi připojení, manželské lůžko, samostatné lůžko, noční stolky s lampičkami, komoda a posezení, Kuchyňský kout (kuchyňská linka s dřezem, varná konvice, mikrovlnná trouba, varná deska), velikost pokoje cca 16m2.Lednice je na chodbě a společná pro apartmány 14,15 a 16.Apartmán se nachází v podkroví a vstupuje se do něj po točitých schodech.

Apartmán číslo 16: Apartmán má svoje vlastní sociální zařízení (sprchový kout, umyvadlo a WC), TV a WiFi připojení, manželské lůžko, noční stoleky s lampičkami, v obývací části je komoda a posezení (rozložením gauče se získá 2x plnohodnotné lůžko), Kuchyňský kout (kuchyňská linka s dřezem, varná konvice, mikrovlnná trouba, varná deska), velikost pokoje cca 20m2.Lednice je na chodbě a společná pro apartmány 14,15 a 16.Apartmán se nachází v podkroví a vstupuje se do něj po točitých schodech.

Další samostatná část (která je součásží chalupy, ale zcela samostatná a oddělená, jedná se o část depandance), 7x pokoj nebo s vlastním sociálním zařízením, společenskou místnosti a kuchyní (kuchyň je vhodná k vaření pro početnou skupinu - kuchyňská linka s dřezem, sporák s troubou, varná konvice, mikrovlnná trouba, myčka a lednice). Dále lze využít relaxační místnost s vířivou vanou a saunou, venkovní bazén a venkovní vířivku či venkovní posezení s ohništěm a grilem. Samozřejmostí je dětské hřiště. Všechny pokoje a apartmány jsou v přízemní části, pouze pokoj číslo 6 je v podkrovní částí.

Výlety, sport a zábava v okolí

V létě je k dispozici letní koupaliště, které je vzdáleno 500 metrů a další ve vzdálenosti 1 500 metrů. V letních měsících je vždy čisté a s kvalitní vodou. Dále bazén s pískovou filtrací. Ve vzdálenosti 200 metrů od chalupy je hřiště na míčové hry (tenis, nohejbal, volejbal... ). Jedná se o hřiště obecní. Přibližně 15 km od objektu je golfové hřiště, kde lze dohodnout trénink nebo hru s trenérem. Hřiště je ve velice příjemném prostředí a lze dohodnout spoustu výhod o proti ostatním návštěvníkům. Po dohodě lze využít posilovnu, malý kulečník, šipky, saunu a vířivku (v objektu) či pronájem společenské místnosti. V blízkosti chalupy jsou rozsáhlé lesy s turistickými a cyklistickými stezkami (500m). V podzimních měsících vhodné pro milovníky hub. V zimních měsících jsou tyto stezky vhodné k lyžování. Jsou zde udržované stopy! V těchto měsících lze také využít stadión s přírodním ledem s neomezeným přístupem. Ve vzdálenosti 15 km jsou 3 lyžařské vleky + 1 dětský vlek s příjemnou restaurací, zimní stadión a krytý plavecký bazén. V blízké okolí je spousta dalších sjezdovek a míst k lyžování.

Žďárské vrchy a Železné hory je krajina stvořena pro pěší i cykloturistiku. Ke koupání lze dále využít rybník`Řeka nebo 10km vzdálené Velké Dářko, jenž má díky své rozloze 206 ha přezdívku Moře Vysočiny.

Světová kulturní památka UNESCO - Kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře ve Žďáře nad Sázavou. Ve Žďáře nad Sázavou je rovněž přístupný zámecký areál Dr. Kinského, (bývalý cisterciácký klášter s bazilikou minor), kde se nachází muzeum knihy a stálá expozice barokního umění. Ve směru na Chotěboř se nachází romantické údolí říčky Doubravy. Nedaleko Hlinska určitě navštivte skanzen lidové architektury pod širým nebem Veselý kopec s ukázkami tradičních řemesel a jarmarků. V obci Krucemburk lze navštívit muzeum Jana Zrzavého. Další atrakcí je westernové městečko Šiklův mlýn nedaleko obce Zvole nad Pernštejnem nebo přímo gotický hrad Pernštejn. Milovníci koní se jistě zastaví ve Slatiňanech, kde je hřebčín a muzeum koní nebo v Sobiňově, kde najdete jízdárnu. Vyznavači horské turistiky naopak ocení výhled z množství skalních útvarů CHKO Žďárské vrchy a Železné hory, např. z masivu Devíti skal, Dráteniček, Perniček, Malinské skály, Čtyř palic. Dále stojí za zmínku město Jihlava, kde naleznete Zoo, Vodní ráj, městské Katakomby atd. No a nesmíme zapomenout na další památku UNESCO na město Telč.

Ceník ubytování v penzionu

od 800,- kčza pokoj a noc - LÉTO
od 800,- kčza pokoj a noc - ZIMA
od 800,- kčza pokoj a noc - MIMO SEZÓNA
750,- kčSILVESTR: Cena za lůžko či osobu, pobyt možný minimálně na 4 noci
Provoz chalupy je celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Relaxační pobyty s vířivkou a saunou. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty. Pobyty pro rodiny s dětmi. Pobty pro seniory. Sportovní soustředění. Firemní školení, večírky a další akce.

Nástup na týdenní pobyty v sezóně je vždy v sobotu mezi 15.00 - 17.00 na víkendový pobyt je nástup v pátek mezi 15.00 - 17.00 .Opuštění objektu je v den odjezdu do 09.30 hod.

Cena za pronájem pokoje či apartmánu pro 2 osoby je od 800,- Kč/noc. V ceně je ubytování, povlečení a ručníky, základní hygienické potřeby.
Cena za pronájem celé chalupy pro cca 30 osob je od 10 000,- Kč/noc. V ceně je ubytování, povlečení a ručníky, základní hygienické potřeby, společenská místnost a vlastní kuchyň.
Cena za pronájem celého areálu pro cca 50 osob je od 16 000,- Kč/noc. V ceně je ubytování, povlečení a ručníky, základní hygienické potřeby, společenská místnost a vlastní kuchyň.
Pronájem společenské místnosti pro 20 osob je 1000,- Kč / den, pronájem společenské místnosti pro 10 osob je 500,- Kč / den.
Pronájem regenerační místnosti (vířivá vana s infrasaunou) je za cenu 1 000,- Kč/120 minut pro maximálně 4 osoby.
K cenám je nutné započítat spotřebu energií.

CENY JSOU SMLUVNÍ A KAŽDÉMU MUŽEME VYPRACOVAT INDIVUDUÁLNÍ NABÍDKU.

Kauce za apartmán je 2000,- Kč. Kauce na regenerační místnost (sauna s vířivkou) je 5 000,- Kč. Kauce na společenskou místnost je 5 000,- Kč. Z kauce se odečítají všechny poplatky a poškozené věci. Kauce jsou požadovány dle domluvy. Kauce na celý objekt je vybírána ve výši 10 000,- Kč, tato kauce je vrácena na bankovní účet.

Cena za vířivku a saunu je smluvní, na dotaz a pouze pro ubytované hosty.

Poplatky za energie: (pokou jsou pronajaty jednotlivé pokoje, tak se hradí paušální částka)
El. energie, plyn a voda za paušál 100,- Kč/ osoba /den (počítají se všechny dny pobytu)
Ložní prádlo 100,- Kč souprava / pobyt (ložní prádlo + ručník)
Rekreační poplatek 20,- Kč/osoba/den
Poplatek za psa či jiné domácí zvíře je 200,- Kč / den - do 10 kg
Poplatek za závěrečný úklid apartmánu 100,- Kč nebo za osobu v apartmánu.
Poplatek za závěrečný úklid při pronájmu celé chalupy je 3 000,- Kč

Odesláním poptávkového formuláře, emailu nebo telefonním kontaktem, souhlasím se všeobecnými podmínkami uvedenými na našich webových stránkách, na které se dostanete uvedeným odkazem (www.chalupasofie.cz). Tyto všeobecné podmínky budu respektovat a dodržovat. Veškeré platby jsou požadovány na bankovní účet.
Letní sezóna: od 1.5. do 30.9.
Zimní sezóna: od 15.12. do 30.3.
Uvedené ceny jsou od... Tedy je jiná cena v lednu v týdnu a v červenci o víkendu! Jedná se o cenu za jeden apartmán či pokoj!

Kontakty

Adresa penzionu: Oudoleň 151

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
+420 737 999 310, +420 739 274 167
Web:
www.chalupa-sofie.cz

Chalupa Sofie - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa Sofie.

Chalupa Na Špici
Apartmán Oudoleň, Oudoleň 104Chalupa Na Špici 1Chalupa Na Špici 2Chalupa Na Špici 3

Rekreační chalupa se nachází v klidné a malebné obci Oudoleň. Nadmořská výška je 580m. Leží na hranici chráněné krajinné oblasti Železné hory a Žďárské vrchy nedaleko... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 66716)


... podrobné hledání