Chalupa Na Špici

Ubytování v Oudoleňi, Oudoleň 104 - Apartmán, Vysočina

Chalupa Na Špici - Oudoleň
Chalupa Na Špici - OudoleňChalupa Na Špici - OudoleňChalupa Na Špici - OudoleňChalupa Na Špici - OudoleňChalupa Na Špici - OudoleňChalupa Na Špici - OudoleňChalupa Na Špici - OudoleňChalupa Na Špici - OudoleňChalupa Na Špici - OudoleňChalupa Na Špici - OudoleňChalupa Na Špici - OudoleňChalupa Na Špici - OudoleňChalupa Na Špici - OudoleňChalupa Na Špici - OudoleňChalupa Na Špici - OudoleňChalupa Na Špici - Oudoleň

Rekreační chalupa se nachází v klidné a malebné obci Oudoleň. Nadmořská výška je 580m. Leží na hranici chráněné krajinné oblasti Železné hory a Žďárské vrchy nedaleko Havlíčkovy Borové. V objektu můžete využít saunu, vířivku, venkovní vířivku, venkovní bazén, koupací sud, venkovní posezení s ohništěm a krbem, společenskou místnost s točeným pivem, dětský koutek a kuchyň. Lze také využít snídaně, večeře, či rovnou polopenzi (domácí česká kuchyně). V chalupě je 7 pokojů a apartmánů s vlastním sociálním zařízením, které mohou být pronajímány samostatně nebo jako celek, ubytování dále lze rozšířit o dalších 9 pokojů a apartmánů. V obci je obchod a hospůdka. V létě je k dispozici letní koupaliště, které je vzdáleno 500 metrů od chalupy. V letních měsících je vždy čisté a s kvalitní vodou. Ve vzdálenosti 200 metrů od chalupy je hřiště na veškeré míčové hry. Přibližně 15 km od objektu je golfové hřiště www. golfhb. cz, jízdárna, koupaliště a sjezdovky. V těsné blízkosti chalupy jsou rozsáhlé lesy, vhodné k romantickým procházkám, sběru lesních plodů a hub. Lesy jsou dále protkány turistickými a cyklistickými stezkami. V zimních měsících jsou tyto stezky vhodné k běžeckému lyžování. Jsou strojově upravované! V dosahu jsou městské lázně v Nové Městě na Moravě www. lazne. nmnm. cz, zimní stadión a krytý plavecký bazén v Havlíčkově Brodě www. tshb. cz nebo ve Žďáře nad Sázavou. Lyžařské vleky v blízkosti a to Hlinsko v Čechách www. skihlinsko. cz, Nové Město na Moravě www. skiharusak. cz či Šacberk v Jihlavě www. sacberk. cz. Objekt je vhodný jak k aktivnímu odpočinku tak k wellness pobytu nebo romantické dovolené. Rádi Vám splníme a zařídíme program dle Vašeho přání.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Ve všech apartmánech nebo pokojích naleznete vše co v dnešní době, moderní člověk potřebuje. V kuchyňském koutu je mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, v chalupě k dispozici několik lednice, TV v každém apartmánu či pokoji, WiFi připojení, bazén (venkovní v provozu v červenci a srpnu, společný pro druhý objekt), vířivka (vířivá vana), sauna (finská nebo infra), venkovní vířivka, koupací sud, malý kulečník, malý fotbálek a dětský koutek. Regenerační místnost(vířivá vana s sauna) si každý host obsluhuje sám dle instrukcí a pokynů. Vstup je na vlastní nebezpečí.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Vlastním automobilem do obce Oudoleň, parkování pro 6 aut na vlastním pozemku, autobusem, zastávka 20 m od objektu, vlakem cca 5 km od objektu.

Stravování

Vlastní vybavený kuchyňský kout v každém apartmánu. Kuchyňský kout je vybaven mikrovlnou troubou, varnou konvicí, nádobím pro osoby je v hlavní kuchyni, k zapůjčení je elektrická plotýnka. Pokoje mají 1 společnou kuchyň, která je vhodná k vaření pro početnější skupinu. Obchod a restarace je vzdálena 800 metrů od rekreačních objektů. Po domluvě lze využít snídaně, obědy a večeře (pouze pro 2 a více hostů). Rádi Vám nachystáme chutné snídaně, večeře či polopenzi. Vždy se jedná o domácí kuchyň.

Ubytování - pokoje:

Část objektu má 7 samostatných apartmánů s celkovou kapacitou až 20 osob a to 18 pevných lůžek a 2 přistýlky (rozkládací gauč v obývacím pokoji), několik přistýlek lze přidat i do pokojů (jedná se o matraci) s vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutem. V apartmánu je vždy manželská postel či samostatná postel, komoda, noční stolek, lampička, posezení se stolkem.

Apartmán č. 1 - manželské lůžko, noční stolek, komoda, posezení se stolečkem, vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout na chodbě společný s apartmánem č. 2.Vlastní vchod se vstupem na zahradu. Velikost apartmánu je 14m2.

Apartmán č. 2 - manželské lůžko, noční stolek, komoda, posezení se stolečkem, vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout na chodbě společný s apartmánem č. 1.Vlastní vchod se vstupem na zahradu. Velikost apartmánu je 14m2.

Apartmán č. 3 - manželské lůžko, noční stolek, lampička, komoda, posezení se stolečkem, kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení, přímý vstup do společenské místnosti a zahradu. Velikost apartmánu je 14m2.

Apartmán č. 4 - manželské lůžko, noční stolek, skříň, 2x postel, obývací pokoj s TV a posezením (možnost rozložení gauče - plnohodnotné lůžko pro další 2 osoby), kuchyň s posezením, sociální zařízení. Z apartmánu je přímý vstup do oplocené zahrady, kde je posezení, pergola s grilem. Velikost apartmánu je 48m2.

Apartmán č. 5 - manželské lůžko, noční stolek, lampička, komoda, posezení se stolečkem, kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení. Velikost apartmánu je 14m2.

Pokoj č. 6 - 2x manželské lůžko, noční stolek, lampička, komoda, posezení se stolečkem, stůl s židlemi, kuchyňský kout bez dřezu, vlastní sociální zařízení. Pokoj je umístěn v podkroví, vstup do pokoje je po mlynářských schodech. Velikost pokoje je 25m2.

Apartmán č. 7 - manželské lůžko, noční stolek, lampička, komoda, posezení se stolečkem, kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení. Velikost apartmánu je 14m2.

Většina apartmánů a pokojů má svůj vlastní vchod ze zahrady.

Další část (která je součásží chalupy, ale zcela samostatná a oddělená, jedná se o část depandance), 9x pokoj nebo s vlastním sociálním zařízením, společenskou místnosti a kuchyní (kuchyň je vhodná k vaření pro početnou skupinu až 20 hostů). Dále lze využít relaxační místnost s vířivou vanou a saunou, venkovní bazén či venkovní posezení s ohništěm a grilem. Tato část je zcela oddělená. V přízemní části je společenská místnost s kuchyní, relaxační místnost (vířivá vana s infra saunou, ochlazovací sud se sprchou), po schodech se vstupuje do prvního patra, kde jsou pokoje 8,9 a apartmán číslo 10 (tyto 3 pokoje lze oddělit od ostatních uzavřením dveří), po dalších schodech se vstupuje do druhého partra, kde jsou pokoje 11,12 a 13,k těmto pokojům náleží společná kuchyň (kuchyňská linka s dřezem, sporák s troubou, varná konvice, mikrovlnná trouba, lednice a posezení pro 4 osoby), po točitých schodech se vstupuje do podkrovní části, kde jsou apartmány 14 (apartmán má svůj kuchyňský kout s dřezem, mikrovlnnou troubu a varnou kovici), apartmány číslo 14 a 15 (apartmány mají svůj kuchyňský kout s dřezem, varnou kovnici, mikrovlnou troubu a varnou desku).

Výlety, sport a zábava v okolí

V létě je k dispozici letní koupaliště, které je vzdáleno 500 metrů a další ve vzdálenosti 1 500 metrů. V letních měsících je vždy čisté a s kvalitní vodou. Dále bazén s pískovou filtrací. Ve vzdálenosti 200 metrů od chalupy je hřiště na míčové hry (tenis, nohejbal, volejbal... ). Jedná se o hřiště obecní. Přibližně 15 km od objektu je golfové hřiště, kde lze dohodnout trenink nebo hru s trenérem. Hřiště je ve velice přijemném prostředí a lze dohodnout spoustu výhod o proti ostatním návštěvníkům. Po dohodě lze využít posilovnu, malý kulečník, šipky, saunu a vířivku (v objektu) či pronájem společenské místnosti. V blízkosti chalupy jsou rozsáhlé lesy s turistickými a cyklistickými stezkami (500 m). V podzimních měsících vhodné pro milovníky hub. V zimních měsících jsou tyto stezky vhodné k lyžování. Jsou zde udržované stopy! Ve vzdálenosti 15 km jsou 3 lyžařské vleky + 1 dětský vlek s příjemnou restaurací www. skihlinsko. cz dále www. skiharusak. cz nebo www. sacberk. cz, zimní stadión a krytý plavecký bazénv Havlíčkově Brodě nebo Ždáře nad Sázavou. V blízké okolí je spousta dalších sjezdovek a míst k lyžování.

Žďárské vrchy a Železé hory je krajina stvořena pro pěší i cykloturistiku. Ke koupání lze dále využít rybník`Řeka nebo 10km vzdálené Velké Dářko, jenž má díky své rozloze 206 ha přezdívku Moře Vysočiny.

Světová kulturní památka UNESCO - Kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře ve Žďáře nad Sázavou. Ve Žďáře nad Sázavou je rovněž přístupný zámecký areál Dr. Kinského, (bývalý cisterciácký klášter s bazilikou minor), kde se nachází muzeum knihy a stálá expozice barokního umění. Ve směru na Chotěboř se nachází romantické údolí říčky Doubravy. Nedaleko Hlinska určitě navštivte skanzen lidové architektury pod širým nebem Veselý kopec s ukázkami tradičních řemesel a jarmarků. V obci Krucemburk lze navštívit muzeum Jana Zrzavého. Další atrakcí je westernové městečko Šiklův mlýn nedaleko obce Zvole nad Pernštejnem nebo přímo gotický hrad Pernštejn. Milovníci koní se jistě zastaví ve Slatiňanech, kde je hřebčín a muzeum koní nabo v Sobiňově, kde najdete jízdárnu. Vyznavači horské turistiky naopak ocení výhled z množství skalních útvarů CHKO Žďárské vrchy a Železné hory, např. z masivu Devíti skal, Dráteniček, Perniček, Malinské skály, Čtyř palic. Dále stoí za zmíňku město Jihlava, kde naleznete Zoo, Vodní ráj, městské Katakomby atd. No a nesmíme zapomenout na další památku UNESCO na město Telč.

Ceník ubytování v apartmánu

800,- kčza apartmán a noc - LÉTO
800,- kčza apartmán a noc - ZIMA
800,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
750,- kčSILVESTR: Cena je pro každý objekt (pokoj nebo apartmán) zvlášť! ! !
Provoz chalupy je celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Relaxační pobyty s vířivkou a saunou. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty. Pobyty pro rodiny s dětmi. Pobty pro seniory. Sportovní soustředění. Firemní školení, večírky a další akce.

Nástup na týdenní pobyty v sezóně je vždy v sobotu mezi 15.00 - 17.00 na víkendový pobyt je nástup v pátek mezi 15.00 - 17.00 .Opuštění objektu je v den odjezdu do 09.30 hod.

Cena za pronájem pokoje či apartmánu pro 2 osoby je od 800,- Kč/noc. V ceně je ubytování, povlečení a ručníky, základní hygienické potřeby
Cena za pronájem celé chalupy pro cca 20 osob je od 7 200,- Kč/noc. V ceně je ubytování, povlečení a ručníky, základní hygienické potřeby, společenská místnost a vlastní kuchyň.
Pronájem společenské místnosti pro 20 osob je 1000,- Kč / den, pronájem společenské místnosti pro 10 osob je 500,- Kč / den.
Pronájem regenerační místnosti (vířivá vana s infrasaunou) je za cenu 1 000,- Kč/120 minut pro maximálně 4 osoby.
K cenám je nutné započítat spotřebu energií.

CENY JSOU SMLUVNÍ A KAŽDÉMU MUŽEME VYPRACOVAT INDIVUDUÁLNÍ NABÍDKU.

Kauce za apartmán je 2000,- Kč. Kauce na regenerační místnost (sauna s vířivkou) je 5 000,- Kč. Kauce na společenskou místnost je 5 000,- Kč. Z kauce se odečítají všechny poplatky a poškozené věci. Kauce jsou požadovány dle domluvy. Kauce na celý objekt je vybírána ve výši 10 000,- Kč, tato kauce je vrácena na bankovní účet.

Cena za vířivku a saunu je smluvní, na dotaz a pouze pro ubytované hosty.

Poplatky za energie: (pokud jsou pronajaty jednotlivé pokoje, tak se hradí paušální částka)
El. energie, plyn a voda za paušál 100,- Kč/ osoba /den (počítají se všechny dny pobytu)
Ložní prádlo 100,- Kč souprava / pobyt (ložní prádlo + ručník)
Rekreační poplatek 20,- Kč/osoba/den
Poplatek za psa či jiné domácí zvíře je 200,- Kč / den - do 10 kg
Poplatek za závěrečný úklid apartmánu 200,- Kč nebo za osobu v apartmánu.
Poplatek za závěrečný úklid při pronájmu celé chalupy je 2 000,- Kč (jedná se o poplatek spojeným s nachystáním a uklizením chalupy).

Odesláním poptávkového formuláře, emailu nebo telefonním kontaktem, souhlasím se všeobecnými podmínkami uvedenými na našich webových stránkách, na které se dostanete uvedeným odkazem (www.penzion-oudolen.cz). Tyto všeobecné podmínky budu respektovat a dodržovat. Veškeré platby jsou požadovány na bankovní účet.
Letní sezóna: 1.5. - 30.9.
Zimní sezóna: 15.12. - 30.3.
Ceny jsou uvedené od... jiná cena je v lednu v týdnu a jiná cena je v červenci o víkendu! Jedná se o cenu za pokoj či apartmán.

Kontakty

Adresa apartmánu: Oudoleň 104

 
www.penzion-oudolen.cz
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
737 999 310, 739 274 167
Web:
penzion-oudolen.cz

Chalupa Na Špici - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa Na Špici.

Chalupa Sofie
Penzion Oudoleň, Oudoleň 151Chalupa Sofie 1Chalupa Sofie 2Chalupa Sofie 3

Rekreační chalupa se nachází v klidné a malebné obci Oudoleň. Nadmořská výška je 580m. Leží na hranici chráněné krajinné oblasti Železné hory a Žďárské vrchy nedaleko... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 51463)


... podrobné hledání