Apartmány u Dlouhána

Ubytování v Nechranicích - Apartmán, České středohoří

Apartmány u Dlouhána - Nechranice
Apartmány u Dlouhána - NechraniceApartmány u Dlouhána - NechraniceApartmány u Dlouhána - NechraniceApartmány u Dlouhána - NechraniceApartmány u Dlouhána - NechraniceApartmány u Dlouhána - NechraniceApartmány u Dlouhána - NechraniceApartmány u Dlouhána - NechraniceApartmány u Dlouhána - NechraniceApartmány u Dlouhána - NechraniceApartmány u Dlouhána - NechraniceApartmány u Dlouhána - NechraniceApartmány u Dlouhána - NechraniceApartmány u Dlouhána - NechraniceApartmány u Dlouhána - NechraniceApartmány u Dlouhána - Nechranice

Chata se nachází na samém konci chatové oblasti, 20m od Nechranické přehrady s písečnou pláží. Objekt je ideální pro rybáře pro které je zde vybudováno komfortní zázemí (filetárna, úschovna prutů a náčiní, odkládací prostor pro rozložené pruty, pramice, nádrž na nástražní rybky a jiné. Pro rodiny s dětmi dětské hřiště.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

V obou apartmánech WiFi, TV, kuchyně zařízené běžným nádobím, příbory atd, MT, trouba, sporák, lednice, mrazák, myčka nádobí, varná konvice. Na pozemku se nachází zastřešená pergola s posezením pro 12 osob, udírna, gril, případně za poplatek výčepní zařízení, lednice, dřez s tekoucí vodou. Dětské hřiště, trampolína 3,6m, pingpong, houpačka, a jiné.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Příjezdová cesta hliněná lesní nebo polní za mokra hůře sjízdná. Parkoviště na vlastním pozemku pro 6 vozidel.

Stravování

Obchody a restaurace jsou vzdáleny cca 7 km tedy je výhodnější využít zařízené kuchyně nebo gril.

Ubytování - pokoje:

Samostatně jsou zde vybudovány 2 apartmány
Apartmán 1: dvě samostatné ložnice (dvoulůžková a třílůžková), obývací pokoj s kuchyní, koupelna se sprchovým koutem, toaleta.
Apartmán 2: dvě samostatné ložnice (2x dvoulůžko z toho jedna vhodná pro děti s přímým vstupem do podkrovních prostor kde se nachází množství hraček. Tento prostor je řešen tak, aby bylo možné mít děti pod dohledem. Obývací pokoj s kuchyní, koupelna s vanou, toaleta, balkón s výhledem na přehradu.

Výlety, sport a zábava v okolí

Možnost rybaření 20m od objektu, koupání s písečnou pláží, dále kamencové jezero Chomutov 17km, [https://cs.wikipedia.org/wiki/Kamencov%C3%A9_jezero], koupaliště Chomutov, koupaliště Kadaň.
Zajimavosti v okoli: [https://turistickyatlas.cz/vse/okres/chomutov.html]

Ceník ubytování v apartmánu

od 520,- kčza osobu a noc - LÉTO
od 350,- kčza osobu a noc - ZIMA
od 350,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
Apartmán/týden letni sezona 15.6 - 15.9, 22.000,- ostatni 15.000,-.

El. energie, Wi-Fi, provoz grilu a udírny (plyn, dřevěné uhlí, piliny), přikrývky, lůžkoviny, čistící prostředky (jar, tablety do myčky aj.), rybářská loďka pro každý apartmán.

Za příplatek: El. lodní motor 1000,- Kč / týden, výčepní zařízení 1000,- Kč / týden.

Začátek a konec pobytu neděle 11 – 15h, nebo dohodou.
Letní sezóna: 15.6 -15.9

Kontakty

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
775 853 730
Web:
www.u-dlouhana.cz
Facebook:
www.facebook.com/udlouhana/

Apartmány u Dlouhána - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmány u Dlouhána.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 53864)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání