Motýlí chalupa v blízkosti Ještědu

Ubytování v Dlouhém Mostě, Javorník 321 - Apartmán, Lužické hory

Motýlí chalupa v blízkosti Ještědu - Dlouhý Most
Motýlí chalupa v blízkosti Ještědu - Dlouhý MostMotýlí chalupa v blízkosti Ještědu - Dlouhý MostMotýlí chalupa v blízkosti Ještědu - Dlouhý MostMotýlí chalupa v blízkosti Ještědu - Dlouhý MostMotýlí chalupa v blízkosti Ještědu - Dlouhý MostMotýlí chalupa v blízkosti Ještědu - Dlouhý MostMotýlí chalupa v blízkosti Ještědu - Dlouhý MostMotýlí chalupa v blízkosti Ještědu - Dlouhý MostMotýlí chalupa v blízkosti Ještědu - Dlouhý MostMotýlí chalupa v blízkosti Ještědu - Dlouhý MostMotýlí chalupa v blízkosti Ještědu - Dlouhý MostMotýlí chalupa v blízkosti Ještědu - Dlouhý MostMotýlí chalupa v blízkosti Ještědu - Dlouhý MostMotýlí chalupa v blízkosti Ještědu - Dlouhý MostMotýlí chalupa v blízkosti Ještědu - Dlouhý MostMotýlí chalupa v blízkosti Ještědu - Dlouhý Most

MOTÝLÍ CHALUPA u lyžařského areálu

Motýlí chalupa je nový apartmánový dům, který nabízí ubytování v apartmánech
pro 1 - 4 osoby v bezprostřední blízkosti sjezdovky.

KDE NÁS NAJDETE?
Javorník je horský vrchol v blízkosti Ještědu, jen 8 km od Liberce. Motýlí chalupa se nachází ve střední části osady Javorník. Silnice je v zimě udržovaná posypem.

AUTEM OD PRAHY
Z dálnice od Prahy sjedete ještě před Libercem (exit Jeřmanice) a dále vás povede dopravní značení a tabule Motýlí chalupa. Cesta z Prahy vám nezabere ani hodinu!

UBYTOVÁNÍ NA MOTÝLÍ CHALUPĚ
Motýlí chalupa nabízí nadstandardní ubytování v apartmánech rodinného typu, každý z nich pro 2 - 3 osoby s možnou přistýlkou. Do jednotlivých apartmánů vejdete přes velkou zastřešenou terasu.

STRAVOVÁNÍ
Nová restaurace Obří sud na vrcholu Javorníku (800 m od Motýlí chalupy) nabízí kvalitní a výborná jídla, včetně porcí pro děti. V blízkosti najdete další možnosti kvalitního stravování.


LETNÍ DOVOLENÁ
V létě budete na Motýlí chalupě obklopeni divokou přírodou, tichem lesa a zpěvem ptáků. Javorník je křižovatkou turistických a cyklistických tras, včetně hřebenovky na Ještěd.

Co Javorník konkrétně nabízí?
- prolézačky a houpačky
- venkovní posezení
- zastřešenou terasu
- v blízkosti koupaliště s lavičkami
- velké dětské hřiště
- občerstvení v "Deštníku"
- bobovou dráhu
- letní provoz lanovky
- restauraci Obří sud s hřištěm pro děti
- oboru s vysokou zvěří
- jízdy na koních pro děti i dospělé
- grilování a opékání

VÝLETY
Strategická poloha Javorníku vám umožní navštívit: ZOO, botanickou zahradu, Ještěd, horské stezky Jizerských a Lužických hor, Český ráj - skalní města, sklářský Nový Bor, hrady a zámky, německý Oybín a mnoho dalších. Máme pro vás připraveny prospekty a propagační materiály k návštěvě zajímavých míst v okolí.

Pro hosty Motýlí chalupy máme připravený VÝLETNÍK - tipy na vaše výlety s obrazovou přílohou. U nás se rozhodně nudit nebudete.

ZÁBAVNÉ CENTRUM BABYLON
Když se obloha zatáhne, vyrazte do Babylonu /autem za 7 minut/. Najdete tam Aquapark, IQpark, IQlandii, Planetárium, Lunapark aj. U dětí si zaručeně šplhnete!

ZIMNÍ DOVOLENÁ
Areál Obří sud Javorník je nejmodernější středisko sjezdového lyžování v Libereckém kraji, přátelské k rodinám s dětmi, pro které jsou připraveny akce a atrakce, jako např. koňský povoz, který vás s lyžemi a v přaskáčích doveze na oběd na Obří sud.

Lyžařský areál je vzdálen od Motýlí chalupy cca 350 m. Překvapí vás přehledná sjezdovka s mírným sklonem v délce 900 metrů. Na vrchol se dostanete moderní čtyřsedačkovou lanovkou se zábranou proti vypadnutí. Sjezdovka je pravidelně upravovaná rolbami a v případně potřeby zasněžovaná. Pro dovádění na snowboardu je k dispozici snowpark s muldami. Instruktoři lyžařské školy se mohou věnovat vašim dětem v ohrazeném prostoru s malým vlekem. Na noční lyžování s kvalitním osvícením sjezdovky jen tak nezapomenete. I v zimním období je v provozu bobová dráha s časomírou.

OBTÍŽNĚJŠÍ SJEZDOVKY
Chcete zažít divokou jízdu na lyžích? Dojeďte si na nedaleký Ještěd, na Tanvaldský špičák nebo do Bedřichova. Najdete tam sjezdovky různé obtížnosti.

A CO POČASÍ?
Pokud bude dobrá zima, u nás se lyžuje od prosince do konce března. A pokud přece jen nebude na lyže, věřte, že vaše děti zajásají. Nabízí se možnost alternativního programu v Liberci s návštěvou Babylonu, plaveckého bazénu, Dinoparku, bruslařského stadionu, kina, divadla aj. Které další rekreační místo má pojistku na horší počasí jako Javorník? U nás neznáme pojem "zkažená dovolená kvůli počasí".

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Uvítáme, když si přivezete přezůvky! Čistota je jednou z deviz Motýlí chalupy.
Ve společné chodbě najdete odkladní plochy s věšáky a ramínky na odvěšení mokrého oděvu. Je zde nainstalován speciální žebřík k vysoušení lyžařské obuvi, ale i obuvi vycházkové.

Za poplatek můžete využít i pračku.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Autem po rychlostní silnici R35 sjezd na Jeřmanice EXIT 31.Zaparkujete přímo před Motýlí chalupou. Každý apartmán má rezervováno jedno parkovací místo.

Stravování

Nejbližší restaurace: Obří sud (800 m), občerstvení Deštník (350 m), hospoda Hastrmánek (2 000 m), Rašovka (2 000 m), Rádlo (5 000 m) a další.

Ubytování - pokoje:

Apartmány jsou vybaveny manželskou postelí nebo samostatnými postelemi s možností přistýlky na rozkládací pohovce, kuchyňskou linkou na ohřev jídel (lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice), jídelním stolem a židlemi a sociálním zařízením.

Výlety, sport a zábava v okolí

Blízkými výletními cíli jsou Ještěd, Babylon, Zoo, Botanická zahrada, jizerské planiny s osadou Jizerka, Kryštofovo údolí s unikátním viaduktem nejvyšším v ČR a osvíceným betlémem v přírodě, lázně Libverda s Obřím sudem, Hejnice s nádherným barokním kostelem a klášterním areálem. Krásný výlet nabízí také německé Zittau s romantickým hradem Oybín.
Cykloturistika je v tomto horském regionu velmi rozšířená, neboť je zde několik vleků, které přepravují spolu s cestujícími i jejich kola. Jízda z vrcholů kopců bezesporu představuje adrenalinový zážitek. Na Ještědu si můžete půjčit horské koloběžky a dojet až na Javorník, kde je vrátíte. Je to krásná jízda po hřebenovce.

U nás můžete jezdit na koni - nástupní místo je přímo na Motýlí chalupě. Instruktorka má velké zkušenosti z jezdeckých oddílů a s prací s dětmi. Každé letní prázdniny pořádá příměstský tábor na farmě pro malé děti s bonusem navíc - jízdou na koni.
Areál Obří sud Javorník skýtá možnost zábavy a zajímavých sezónních akcí, které najdete na webových stránkách - zveme vás k jejich shlédnutí.

Ceník ubytování v apartmánu

od 1300,- kčza apartmán a noc - ZIMA
Apartmán pro 2 osoby 1 300 Kč/noc
Apartmán pro 3 osoby 1 600 Kč/noc
Apartmán pro 4 osoby 1 880 Kč/noc
Apartmán pro 5 osob 2 080 Kč/noc (s přistýlkou)

Cena za víkend + 10%.

Příjezd nejdříve v 15 hod., ukončení pobytu do 10 hod.

Kontakty

Adresa apartmánu: Javorník 321

 
Neváhejte nás kontaktovat, jsme vám k dispozici nonstop.
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
+420 773 000 857
Web:
www.motylichalupa.cz

Motýlí chalupa v blízkosti Ještědu - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Motýlí chalupa v blízkosti Ještědu.

Motýlí chalupa v blízkosti Ještědu
Apartmán Dlouhý Most, Javorník 321Motýlí chalupa v blízkosti Ještědu 1Motýlí chalupa v blízkosti Ještědu 2Motýlí chalupa v blízkosti Ještědu 3

MOTÝLÍ CHALUPA u lyžařského areálu Motýlí chalupa je nový apartmánový dům, který nabízí ubytování v apartmánech pro 1 - 4 osoby v bezprostřední blízkosti sjezdovky. KDE... zobrazit detail

Apartmán Záskalí
Apartmán Záskalí, Záskalí 97, Hodkovice nad Mohelkou, 46342Apartmán Záskalí 1Apartmán Záskalí 2Apartmán Záskalí 3

Nabízíme k pronájmu apartmán na Záskalí v Přírodním parku Ještěd. Objekt se nachází v Horním Záskalí - části obce Hodkovice nad Mohelkou na jižním svahu Javorníku... zobrazit detail

Ubytování U Kapra
Apartmán Jeřmanice, Pastevní 453, 463 12 JeřmaniceUbytování U Kapra 1Ubytování U Kapra 2Ubytování U Kapra 3

Ubytovaní v samostatné části dvojdomu v 1 patře, podlahové topení, v přízemí klubovna s točeným pivem, venkovní posezení. Jeřmanice se nacházejí v severovýchodních Čechách na pomezí... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 55112)


... podrobné hledání