Apartmány Karlštejn

Ubytování v Karlštejně, Karlštejn 30, 267 18 - Apartmán, Okolí Prahy

Apartmány Karlštejn - Karlštejn
Apartmány Karlštejn - KarlštejnApartmány Karlštejn - KarlštejnApartmány Karlštejn - KarlštejnApartmány Karlštejn - KarlštejnApartmány Karlštejn - KarlštejnApartmány Karlštejn - KarlštejnApartmány Karlštejn - KarlštejnApartmány Karlštejn - KarlštejnApartmány Karlštejn - KarlštejnApartmány Karlštejn - KarlštejnApartmány Karlštejn - KarlštejnApartmány Karlštejn - KarlštejnApartmány Karlštejn - KarlštejnApartmány Karlštejn - KarlštejnApartmány Karlštejn - KarlštejnApartmány Karlštejn - Karlštejn

Nabízíme kvalitní ubytování pod hradem Karlštejn. Jedná se o volně stojící rodinný dům s 5 apartmány blízko lesa, ale i v těsném sousedství hradu a centra obce Karlštejn. Maximální kapacita 24 osob.

Apartmány ocení nejen příznivci sportu či rodiny s dětmi, ale také firmy a pracovní týmy. Nabízíme prostor pro školení menších až středně velkých týmů. Součástí objektu je menší prostor se zrcadly pro školení a taneční výuku. Školící a taneční místnost má 24m², a je proto vhodná především pro aktivity typu výjezdní zasedání, strategické plánování týmů, přednášková činnost, promítání apod. Okolí apartmánu je zároveň ideální pro teambuildingové a zážitkové aktivity.

Kromě ubytování nabízíme občerstvení, kde si můžete vybrat z několika teplých i studených jídel.

Za nepříznivého počasí je k dispozici restaurace, v letních měsících mohou hosté využít také venkovního sezení s výhledem na hrad.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Ve všech apartmánech je k dispozici plně vybavený kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení. Standardem je jídelní stůl, židle, šatní skříň, topení, televizor. Ručníky, povlečení, mýdlo i toaletní potřeby jsou zajištěny zdarma. Wi - Fi připojení k internetu zdarma.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkováním přímo před domem zdarma, úschova kol v garáži, nabíjení elektrokol.
Ke každému apartmánu 1 parkovací stání zdarma před domem. Rezervace parkování nutná. Vjezd do obce na pěší zónu pro ubytované povolen.

Stravování

Ctíme domácí českou a moderní gastronomii - teplé a studené předkrmy, polévky, hotová jídla, minutky, dezerty. Nabízíme různé druhy dobré kávy, horké i studené nápoje. Čepujeme výbornou Bakalářskou desítku a dvanáctku za studena chmelenou.
V okolí se nachází mnoho restaurací, rychlé občerstvení, cukrárny a koloniál v dosahu 50m.

Ubytování - pokoje:

Všechny apartmány mají samostatné vstupy, vlastní sociální zařízení a plně vybavenou kuchyňku.

Výlety, sport a zábava v okolí

Turistika a sport: Okolí hradu Karlštejn nabízí ideální podmínky pro turistiku, cyklistiku, koupání, golf, tenis, nově upravené trasy pro online bruslení kolem řeky Berounky směrem od Prahy do Dobřichovic.
Český kras: Při nepřízni počasí můžete navštívit památky, aquapark v Berouně nebo Koněpruské jeskyně.
Můžeme Vám poradit kam na jarní, letní nebo podzimní výlety pěšky, na kole i s dětmi, Po domluvě můžeme zajistit odvoz na nedaleké turistické cíle.

Ceník ubytování v apartmánu

od 500,- kčza osobu a noc - LÉTO
od 500,- kčza osobu a noc - ZIMA
Ceník - Rodinný apartmán pro 2 - 8 osob se 2 ložnicemi
1 - 4 osoby/ noc 2600 Kč
5 osob/ noc 3000 Kč
6 osob/ noc 3300 Kč
7 osob/ noc 3500Kč
8 osob/ noc3840 Kč

Ceník - Studiový apartmán pro 2 - 4 osoby
1 osoba/noc 1200 Kč
2 osoba/noc 1200 Kč
3 osoby/noc 1800 Kč
4 osoby/noc 2200 Kč

Ceník - Rodinný apartmán pro 2 - 5 osob se 2 ložnicemi
1 osoba/noc 1600Kč
2 osoby/noc 1600Kč
3 osoby/noc 1800Kč
4 osoby/noc 2400Kč
5 osob/noc 2750Kč

Ceník - Velký studiový apartmán v 1. patře pro 2 - 5 osob
1 osoba/noc 1400Kč
2 osoby/noc 1400Kč
3 osoby/noc 1800Kč
4 osoby/noc 2400Kč
5 osob/noc 2750Kč

Ceník - Studiový apartmán pro 2 osoby
1 osoba/noc 800Kč
2 osoby/noc 1000Kč

Snídaně: 180,-Kč

Slevy:
Dítě do 2 let nebo bez nároku na lůžko: zdarma (v případě zájmu včetně nachystání dětské postýlky). Sleva je platná od dvou plně platících osob v apartmánu.

Pro aktivní seniory 65 let a více poskytujeme slevu 100Kč/osoba, noc od 1.dubna do 28.6. 2024 a od 1.9. do 3.11. 2024 ve dnech (neděle až pátek). Ceny jsou platné pro pobyty od tří nocí a od dvou platících osob v apartmánu.

V ceně je dále zahrnuto: spotřeba el. energie, závěrečný úklid, prostor na úschovu kol a motocyklů. V ceně apartmánu není zahrnuta rekreační poplatek ve výši 20,-Kč na osobu za noc. Rekreační poplatek neplatí osoby mladší 18 let, starší 70 let a majitele držitele průkazu ZTP.

Kontakty

Adresa apartmánu: Karlštejn 30, 267 18

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
724 657 020
Web:
www.apartmany-karlstejn.cz
Facebook:
www.facebook.com/apartmany.karlstejn

Apartmány Karlštejn - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmány Karlštejn.

Restaurace a penzion Na Růžku
Penzion Mořina, Mořina 93, 267 17Restaurace a penzion Na Růžku 1Restaurace a penzion Na Růžku 2Restaurace a penzion Na Růžku 3

Rodinný hostinec a penzion v okolí lomu Velká Amerika a hradu Karlštejn. Nabízíme celoroční příjemné ubytování v našem penzionu, který se nachází v Českém Krasu, kde... zobrazit detail

Penzión Mořina
Penzion Mořina, Mořina 65, 267 17Penzión Mořina 1Penzión Mořina 2Penzión Mořina 3

Rodinný penzion v tradičním stylu. Jsme v srdci Českého krasu v pěší dostupnosti lomů Amerika a hradu Karlštejn. Penzion nabízí tři dvoulůžkové pokoje, jeden čtyřlůžkový pokoj... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 67255)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání