Apartmán u Adelky

Ubytování v Kravařích, Kravaře, Víska 21 - Apartmán, České středohoří

Apartmán u Adelky - Kravaře
Apartmán u Adelky - KravařeApartmán u Adelky - KravařeApartmán u Adelky - KravařeApartmán u Adelky - KravařeApartmán u Adelky - KravařeApartmán u Adelky - KravařeApartmán u Adelky - KravařeApartmán u Adelky - KravařeApartmán u Adelky - KravařeApartmán u Adelky - KravařeApartmán u Adelky - KravařeApartmán u Adelky - KravařeApartmán u Adelky - Kravaře

Nabízíme Vám plně vybavený apartmán pro 6 osob (2 x oddělené dvoulůžkové postele, 1 x přistýlka na pohodlné rozkládací pohovce), s kuchyní, jídelnou a koupelnou. Parkování pro hosty v uzavřeném areálu budovy. Apartmán se nachází v bývalém zemědělském stavení po započaté rekonstrukci a vybudování domácí cukrárničky v přízemí, se nám podařilo vybudovat tento útulný apartmán pro váš relax a odpočinek.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

K dispozici je plně vybavená kuchyňská linka včetně ledničky. V obývacím pokoji je k Vašemu pohodlí připravená televize. V areálu je pro Vás připraveno Ohniště s naštípaným dřevem, trampolína a pískoviště.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je ve dvoře přímo v areálu.

Stravování

Na Vaše přání Vám ochotně připravíme královskou snídani. Na oběd či večeři Vás rádi přivítají v hospůdce u Doušů, která je vyhlášená výbornou domácí kuchyní a českými specialitami.

Ubytování - pokoje:

V prostorném Apartmánu vás uvítají dvě oddělené ložnice, každá s manželskou postelí, nočními stolky a skříní. Jako přistýlka slouží velká pohodlná rozkládací pohovka v obývacím pokoji.

Výlety, sport a zábava v okolí

V blízkém sousedství se nachází Vísecká rychta - skanzen a cca 500 m od apartmánu místní koupaliště s rychlým občerstvením. V blízkosti Obce Kravaře se nachází, Bobří vodopády, zřícenina hradu Ronov, hrad Helfenburg, přírodní rezervace Peklo, Vodní hrad Lipý, Holanské rybníky, zámek Zahrádky, Zámek Zákupy a mnoho jiných přírodních či kulturních památek a atrakcí.

Ceník ubytování v apartmánu

10000,- kčza apartmán a týden - LÉTO
7000,- kčza apartmán a týden - ZIMA
7000,- kčza apartmán a týden - MIMO SEZÓNA
9000,- kčSILVESTR: V ceně dvě lahve šampaňského,obložené mísy,pečivo
Při rezervaci splatná záloha 50 %.
Při příjezdu doplatek ceny ubytování s + povinná vratná kauce 2500 Kč.
Možnost platby v EUR.

Kontakty

Adresa apartmánu: Kravaře, Víska 21

 
Volat možno 9:00 - 21:00
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
737 863 135, 724 941 409

Apartmán u Adelky - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmán u Adelky.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50843)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování