Apartmán s koňskými zážitky

Ubytování ve Veltěžích, Dvořákova 100, 440 01 Veltěže - Apartmán, České středohoří

Apartmán s koňskými zážitky - Veltěže
Apartmán s koňskými zážitky - VeltěžeApartmán s koňskými zážitky - VeltěžeApartmán s koňskými zážitky - VeltěžeApartmán s koňskými zážitky - VeltěžeApartmán s koňskými zážitky - VeltěžeApartmán s koňskými zážitky - VeltěžeApartmán s koňskými zážitky - VeltěžeApartmán s koňskými zážitky - VeltěžeApartmán s koňskými zážitky - VeltěžeApartmán s koňskými zážitky - VeltěžeApartmán s koňskými zážitky - VeltěžeApartmán s koňskými zážitky - VeltěžeApartmán s koňskými zážitky - VeltěžeApartmán s koňskými zážitky - VeltěžeApartmán s koňskými zážitky - VeltěžeApartmán s koňskými zážitky - Veltěže

Apartmán je součástí rodinného statku, kde jsou ustájeni koně. Před apartmánem je venkovní sezení s menším bazénem a absolutním soukromím.
V rámci pobytu je možné poskytnout dětem zážitek ve stáji (svezou se na poníkovi, vyčistí si ho a nakrmí, vyfotí se s ním). V blízkosti je aquapark Louny (krytý i venkovní). Pivovar Zichovec, zámek Peruc, zámek Louny, Vinařství Třebívlice, Jezero Most, autodrom Most, město Žatec - památka UNESCO). Pro turisty je v okolí několik nádherných kopců (Raná, Oblík, Milá, zřícenina hradu Hazmburk). V okolí vesnice je spousta lesů, které se budou líbit houbařům. Pro cyklistické fanoušky poskytneme tipy na nejlepší projížďky, zároveň vám můžeme zapůjčit kolo.
Disponujeme dětskou skládací postýlkou a jídelní židličkou.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

TV, rychlovarná konvice, toustovač, topinkovač, lednička, kávovar Tchibo, dětská postýlka, dětská vanička, jídelní židlička, společenské hry, knihy, fén, žehlička

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Vlastní příjezdová cesta. Venkovní parkování.

Stravování

V obci je malý obchod. Další obchody a restaurace jsou v dojezdu 4 km.

Ubytování - pokoje:

V apartmánu je jedna ložnice s manželskou postelí + jednou další postelí. V obýváku je gauč, křesla, lze zde rozložit postel pro 2 osoby. Dále objekt zahrnuje jídelnu, kuchyň, koupelnu, oddělený záchod. Je zde venkovní posezení s přenosným grilem, menším bazénem pro děti a výhledem na výběh s koňmi. Přímo u statku je dětské hřiště.

Výlety, sport a zábava v okolí

V rámci pobytu je možné poskytnout dětem zážitek ve stáji (svezou se na poníkovi, vyčistí si ho a nakrmí, vyfotí se s ním). V blízkosti je aquapark Louny (krytý i venkovní). Pivovar Zichovec, zámek Peruc, zámek Pátek. Vinařství Třebívlice, Jezero Most, autodrom Most. Pro turisty je v okolí několik nádherných kopců (Raná, Oblík, Milá, zřícenina hradu Hazmburku). V okolí vesnice je spousta lesů, které se budou líbit houbařům. Pro cyklistické fanoušky poskytneme tipy na nejlepší projížďky, zároveň vám můžeme zapůjčit kolo.

Ceník ubytování v apartmánu

1000,- kčza apartmán a noc - LÉTO
1000,- kčza apartmán a noc - ZIMA
1000,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
2000,- kčSILVESTR: apartmán/den
Čištění poníka a svezení na poníkovi 300 Kč/30 minut
Letní sezóna: od 1.6. do 31.9.
Zimní sezóna: od 1.10. do 31.5.

Kontakty

Adresa apartmánu: Dvořákova 100, 440 01 Veltěže

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
+420 601 545 888

Apartmán s koňskými zážitky - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmán s koňskými zážitky.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 60877)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání