Apartmán Pajrovna

Ubytování ve Vlčkovicích, Vlčkovice 11 - Apartmán, Střední Čechy

Apartmán Pajrovna - Vlčkovice
Apartmán Pajrovna - VlčkoviceApartmán Pajrovna - VlčkoviceApartmán Pajrovna - VlčkoviceApartmán Pajrovna - VlčkoviceApartmán Pajrovna - VlčkoviceApartmán Pajrovna - VlčkoviceApartmán Pajrovna - VlčkoviceApartmán Pajrovna - VlčkoviceApartmán Pajrovna - VlčkoviceApartmán Pajrovna - VlčkoviceApartmán Pajrovna - VlčkoviceApartmán Pajrovna - VlčkoviceApartmán Pajrovna - VlčkoviceApartmán Pajrovna - VlčkoviceApartmán Pajrovna - VlčkoviceApartmán Pajrovna - Vlčkovice

Apartmán Pajrovna, cca 70 km jižně od PH, polosamota u lesa.

Ideální pro skupinu, 2 rodiny, partu aktivních kamarádů či na rodinné oslavy, loučení se svobodou apod. Objekt se pronajímá samostatně bez přítomnosti majitele, nikdo Vás nebude rušit a ani vy nikoho v okolí.

K zapůjčení máme pro deskoherní nadšence velké množství DESKOVÝCH HER z naší rozrůstající se sbírky (na vyžádání zašleme soupis). Dáme Vám k dispozici letáky a MAPY přímo v objektu a TIPY NA VÝLETY - pěšky, NA KOLE, autem.

Po domluvě může být i vychovaný domácí mazlíček / mazlíčci.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Objekt je standardně vybaven. Kuchyň je plně vybavená k běžnému vaření / pečení včetně dostatečného množství skleniček a půllitrů pro využití v rámci oslav.
Vybavení neustále doplňujeme. V případě zájmu Vám zašleme podrobný soupis.

U objektu je uzavřená uzamykatelná zahrada - travnatá plocha s možností posezení (terasa + zahradní nábytek, ohniště s kotlíkem a opékáky na buřty, gril na dřevěné uhlí, trampolína, míče, dětské pískoviště, petanque, venkovní hry). Možnost postavení stanů.

V sezóně 2024 nově pergola a dětská klouzačka s vysokými postranicemi.

Kola / kočárky je možné uskladnit v uzamykatelném vestibulu přímo uvnitř objektu.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

4 parkovací místa přímo před objektem. Případně je možné dále parkovat na louce u objektu. Objekt je bezproblémově dostupný po asfaltové silnici.

Stravování

Objekt je vybaven kuchyní s dostatečným množstvím nádobí a skla pro běžné vaření, ale i pečení. Kuchyňský sporák se sklokeramickou deskou, trouba, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, velká lednice s mrazákem, toustovač, topinkovač, mixér, možno zapůjčit sušičku na ovoce / houby.

V případě přebytků vám nabídneme naše domácí bio vajíčka a sousedův med, přímo ve vesnici je možné zakoupit bio hovězí, jehněčí a drůbeží, v Jiřeticích (7 km) je dostupný mlékomat.

Nákupy:
LIDL, PENNY, FLOP a drobné obchody s potravinami + specializované obchody (Votice 7 km). Nakoupit základní potraviny a potřeby je možné i v Jankově (3 km).
Výborně vybavený je obchod v 6 km vzdálených Jiřeticících místními nazývaný "jiřetické MAKRO", dostupný veškerý sortiment včetně lokálních rančerských uzenin.

Restaurace:
Jankov (3 km), Ratměřice (4 km), Votice (7 km)

Kavárna a cukrárna
Odlochovice - Integrované centrum sociálních služeb - dostupné procházkou cca 4 km po červené turistické značce.

Ubytování - pokoje:

4 ložnice po 2 lůžkách. K zapůjčení dětská postýlka. Možnost přistýlek dle potřeby na matracích nebo rozkládacích gaučích ve společenské místnosti dle požadavků na Vaše pohodlí (obývací pokoj - 75 m2).

Ubytování se nachází v 2.NP, tj. není bezbariérové, přístup po vnitřním klasickém schodišti. Ve vstupním vestibulu možnost uskladnění kol, kočárků apod. V přízemí objektu se nachází skladovací prostor (s odděleným vchodem v opačné části budovy), který není využíván, nebudete nijak rušeni.

Výlety, sport a zábava v okolí

Apartmán se nachází v klidném regionu Podblanicka. Tipy na výlety jsou dostupné v turistické aplikaci Kraje blanických rytířů [www. blanik. net] a na webu [www. toulava. cz] a [www. posazavi. com]

Přímo v ubytování vás čekají mapy a letáky a tipy na výlety.


DOPORUČUJEME:
- Turistické trasy - Běhej bojiště Jankov (0 m)
- Naučná stezka "Po stopách bitvy u Jankova" (100 m)
- Jankov (3 km) - památník bitvy u Jankova, naučná stezka Sedláka Oneše
- Odlochovice (4 km) – zámecký park a lipová alej, kavárna s cukrárnou
- Zámek a park Ratměřice (5 km) – NEJVĚTŠÍ STROMY v ČR – sekvojovce obrovské
- Votice (7 km) – MOTÝLÁRIUM, klášter Votice (expozice panenek, vlastivědné sbírky, pohádkové léto každou prázdninovou neděli, promítání letního kina, výstavy a přednášky), vyhlídková věž Václavka, PŘÍRODNÍ KOUPALIŠTĚ Pilař, in - line dráha a workoutové hřiště na fotbalovém stadionu, bowling (T - sport), kaple sv. Vojtěcha na Větrově, Naučná stezka Za tajemnými pověstmi Voticka, kamenná vyhlídka
- Naučná stezka ZLATODŮL Roudný – těžba zlata (10 km)
- ROZHLEDNA Kovářka + kovářské muzeum (12 km)
- Kamenný LEV a Kalvárie – strážce blanických rytířů, zatopený lom – Miličín (12 km)
- Resort Čapí hnízdo – Olbramovice (13 km) – lanové hřiště, zoopark, naučná stezka – biotopy, hospodářská zvířata, restaurace, wellness, golf
- Zámek Vrchotovy Janovice (14 km), Naučná stezka Po stopách Sidonie Nádherné
- Zřícenina hradu Šelmberk (15 km)
- RetroAUTOMuzeum Strnadice (16 km)
- Paintball Perlot – Nové Dvory u Červeného Újezdu (17 km)
- Rozhledna Velký BLANÍK (20 km) + Dům přírody Velký Blaník + naučná stezka S rytířem na Blaník - přírodní rezervace, rotunda sv. Václava v Libouni, Farní muzeum v Kondraci
- Sedlec Prčice (20 km) – lyžařský areál MONÍNEC s lanovkou, letní aktivity park, lanový lezecký park, golf, bikepark, koupání, cílové místo tradičního pochodu Praha - Prčice
- Zámek Jemniště (20 km)
- Zřícenina kaple Máří Magdaleny na Malém Blaníku (21 km)
- Chovná stanice koně převalského pro ZOO Praha – Dolní Dobřejov – vyhlídková trasa Střezimíř (23 km)
- Město Benešov (24 km) – zámek a park Konopiště, turistický vláček, muzeum designu, koupání na Sladovce, zimní stadion, plavecký bazén, workoutové hřiště, pumptrack, muzeum motocyklů JAWA – Konopiště, letiště Nesvačily
- Město Vlašim (25 km) – zámek a rozsáhlý zámecký park, paraZOO – expozice volně žijících živočichů, hvězdárna, cyklostezka Vlašimské aleje
- Motomuzeum Janecký Chotoviny (27 km)
- Farmapark Soběhrdy (31 km)
- Chýnovské JESKYNĚ (32 km)
- SKANZEN Vysoký Chlumec (32 km)
- Město Tábor (35 km) – husitské muzeum s podzemím, Muzeum Lega, Muzeum čokolády, vnitřní parkour - Jump aréna, historické město, divadlo, vyhlídková věž na náměstí, rozhledna Hýlačka, ZOO Větrovy, zimní stadion, plavecký stadion
- Hrad Český Šternberk, řeka Sázava (40 km)
- Vodní dům Hulice, Včelí svět Hulice (42 km), vodní nádrž Želivka
- Zážitkový rodinný park Zeměráj Kovářov (45 km)

PRAHA (70 km), Benešov (25 km), Tábor (40 km)

Ceník ubytování v apartmánu

3000,- kčza apartmán a noc - LÉTO
3000,- kčza apartmán a noc - ZIMA
3000,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
5000,- kčSILVESTR: Na dotaz, nepronajímáme.
Objekt je v provozu od června 2022. Cena v případě 2 nocí je 3 500 Kč / noc (víkend). V případě pobytu 3 a více nocí je cena 3 000 Kč / noc za celé ubytování. V případě jedné noci je cena za celý apartmán 4 000 Kč. Pronajímá se vždy samostatně pouze jedné skupině.

Příplatek za domácího mazlíčka 200 Kč.

V případě nutnosti individuální domluvy nás neváhejte kontaktovat.
Záloha dle individuální domluvy při rezervaci ubytování na účet, doplatek nejpozději při zahájení pobytu.

Možná individuální domluva ohledně ceny.

Cena zahrnuje veškeré poplatky související s pobytem včetně spotřebované energie (voda, elektřina, topení), utěrky, ručníky a ložní prádlo, toaletní papír, mýdlo, jar, úklidové prostředky.

Preferujeme vícedenní pobyty, v případě volné kapacity dle individuální domluvy.
Letní sezóna červen - září, v červenci a srpnu preferujeme vícedenní pobyty. Při vícedenním či týdenním pobytu sleva z ceny. Individuální domluva možná.

Kontakty

Adresa apartmánu: Vlčkovice 11

 
pajrovna@seznam.cz
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
604 451 815
Web:
pajrovna.webnode.cz/

Apartmán Pajrovna - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmán Pajrovna.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 64217)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání