Vila Antik

Ubytování v Nových Hradech, Nové Hrady 42 - Apartmány, Východní Čechy

Vila Antik - Nové Hrady
Vila Antik - Nové HradyVila Antik - Nové HradyVila Antik - Nové HradyVila Antik - Nové HradyVila Antik - Nové HradyVila Antik - Nové HradyVila Antik - Nové HradyVila Antik - Nové HradyVila Antik - Nové HradyVila Antik - Nové HradyVila Antik - Nové HradyVila Antik - Nové HradyVila Antik - Nové HradyVila Antik - Nové HradyVila Antik - Nové HradyVila Antik - Nové Hrady

Nabízíme Vám ubytování ve zrekonstruované historické secesní vilce s krásným výhledem na zámek Nové Hrady.
Apartmány jsou velmi dobře vybavené a nabízí komfortní ubytování.
Kromě krásného zámku najdete v okolí mnoho turistických i kulturních atrakcí, které vám zajistí bohatý program na mnoho dní. Mezi nejvýznamnější patří přírodní rezervace Toulovcovy maštale, Pivnická rokle, město a zámek Litomyšl, hrad Košumberk, pískovcová skalní obydlí ve Zderazi a další.

Věříme, že budete v našem ubytování spokojeni a užijete si celý pobyt.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Plynový gril
Venkovní posezení
Klimatizace... pouze v podkrovním apartmánu.
Myčka (pouze v podkrovním apartmánu), kávovar na kapsle Dolce Gusto, kompletní vybavení kuchyně, lednice, varná konvice, atd.
WIFI, TV (vč. NETFLIX)

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Nemovitost se nachází přímo na hlavním náměstí v obci Nové Hrady (rohový dům). Parkovat je možné přímo u brány domu (místo pro 2 auta) nebo na protějším obecním parkovišti. V nejrušnější denní době může být parkoviště plně obsazeno, potom můžete využít vzdálenější parkoviště u kostela.

Stravování

V sousedství objektu jsou dva obchody s potravinami. Nejbližší restaurace je asi 50m od ubytování, nebo v areálu zámku Nové Hrady. Necelé 2km od domu je známá chata Polanka.

Ubytování - pokoje:

V historickém domě jsou umístěny dva obytné apartmány, herna v dřevěném přístavku, krásný klidný dvůr s posezením a grilem. V přízemí je volný sál bez vybavení s možností využití na workshopy, cvičení, promítání, atd.

V prvním patře se nachází zámecký apartmán se čtyřmi ložnicemi, velkým obývacím pokojem s výhledem na zámek, kuchyní, koupelnou a záchodem. Ve třech ložnicích jsou manželské postele a v jedné jsou dvě samostatné postele. Maximální kapacita je 8 osob.
Vybavení apartmánu je koncipováno do zámeckého stylu pro maximální zážitek z ubytování.

Nový podkrovní apartmán je zařízen pohodlným nábytkem i moderními kuchyňskými spotřebiči (myčka, indukční varná deska, atd. ). Ve větší ložnici je umístěna manželská postel a dvě samostatné postele. V menší ložnici je manželská postel a rozkládací pohovka.
Obývací pokoj je spojen s jídelnou a kuchyní a tvoří obrovský prostor pro společně strávený čas u jídla nebo odpočinku.

Výlety, sport a zábava v okolí

V bezprostředním okolí se nachází mnoho turistických i kulturních atrakcí, které vám zajistí bohatý program na mnoho dní. Mezi nejvýznamnější patří:

Přímo naproti naší Vile Antik
1.Rokokový zámek Nové Hrady s rozhlehlými kvetoucími zahradami (italská, francouzská, bílá, jezírko s pergolou, rozárium, parkánová zahrada, zelené divadlo, anglický park s křížovou cestou, zeleninová zahrada, muzeum motokol, venkovní labyrint (bludiště), galerie klobouků, kavárna, restaurace

2.Přírodní rezervace Toulovcovy maštale (5km) - skalní město v malebném lese, pískovcové útvary. Tato lokalita je ideální jak pro pěší tůry, tak pro cyklovýlety.

3.Pivnická rokle - nejlépě pěšky z obce Dolany (parkování za mostkem za Dolanským mlýnem u louky), pro fyzicky zdatnější turisty, dvě koryta rokle, překonávání tůní, kamenů, žebříku, protahování se mezi pískovcovými stěnami, rokle je malebná, plná mechů a kapradin s výskytem mloka skvrtnitého, zvládnou i šikovné menší i větší děti (5km)

4.Historické město a zámek v UNESCO Litomyšl (14km) - zámecké sklepení se sochami Olbrama Zoubka, se srdcem pro Václava Havla, unikátní divadlo v zámecké prohlídce, rodný byt Bedřicha Smetany naproti zámku v bývalém pivovaru, tajemné muzeum umělce, výtvarníka, knihtiskaře, dřevorytce J. Váchala zvané PORTMONEUM, historické náměstí s podloubími a pralinkárnou Choco café, Piaristický chrám, krásné Klášterní zahrady, regionální muzeum a další...

5.Hrady Košumberk se zříceninou, vyhlídkou i vnitřní prohlídkou, lapidáriem, letním kinem, kulturní program Košumberské léto

6.Hrad Rychmburk - prohlídka věže, epozic, sklepení, pod hradem v údolí je kamený mostek - turistická značka Vás zavede do přírodní rezervace v malebném údolí řeky Krounky a Novohradky

7.Historické město Polička, nedaleko hrad Svojanov

8.Pískovcová skalní obydlí ve Zderazi (otevřené volně, vstupné dobrovolné)

9.Kozlův kopec, chata Maxe Švabinského s restaurací, rozhledna

10.Chaloupka Maxe Švabinského (10km z LITOMYŠLE), Kozlov čp. 50,malebná roubená chalupa z roku 1851,provozuje Městské muzeum Česká Třebová,
Nedaleko Litomyšle na konci vesničky Kozlov stojí nenápadná chaloupka s umělecky pravděpodobně nejcennějším malovaným štítem u nás. Výjev „Sv. Václav přijímá dary“ vymaloval totiž jeden z nejvýznamnějších českých umělců, Max Švabinský, společně se svými novopečenými švagry, v roce své svatby s Elou Vejrychovou, která se stala na dlouhá léta jeho múzou.

11.Žulová stezka mezi horkami - start u koupaliště Skuteč.

Ceník ubytování v apartmánech

2500,- kčza apartmán a noc - LÉTO
2500,- kčza apartmán a noc - ZIMA
2500,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
3200,- kčSILVESTR: Cena za apartmán a noc (min. 3 noci)
Zvýhodněná cena 15.000Kč / týden za pronájem apartmánu (max. 8 osob).
Zvýhodněná cena 28.000Kč / týden za pronájem celého objektu (max. 16 osob).

Rekreační poplatek za osobu na den 15,- Kč.
Poplatek za psa na den 100,- Kč
Provoz celoročně.

Podmínky platby upřesněny v e-mailu.

V ceně pronájmu:
pronájem apartmánu (pro max. 8 osob)
spotřeba vody
spotřeba elektřiny
ložní prádlo
utěrky
internet
čistící a mycí prostředky
Letní sezóna: 1.července až 31.srpna
Zimní sezóna: 15.prosince až 5.ledna

Kontakty

Adresa apartmánů: Nové Hrady 42

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
+420 731 635 153, +420 739 471 154

Vila Antik - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Vila Antik.

Ubytování Miluše
Apartmán Bor u Skutče, Bor u Skutče 94Ubytování Miluše 1Ubytování Miluše 2Ubytování Miluše 3

Ubytování se nachází v prvním patře rodinného domu. Bor u Skutče je rozložen na náhorní rovině, chráněn je lesem, který přiléhá až k vesnici ze tří... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 65195)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování