Ubytování Žďár nad Sázavou

Ubytování ve Žďáru nad Sázavou, Hamry nad Sázavou 341, 591 01 - Apartmán, Vysočina

Ubytování Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou
Ubytování Žďár nad Sázavou - Žďár nad SázavouUbytování Žďár nad Sázavou - Žďár nad SázavouUbytování Žďár nad Sázavou - Žďár nad SázavouUbytování Žďár nad Sázavou - Žďár nad SázavouUbytování Žďár nad Sázavou - Žďár nad SázavouUbytování Žďár nad Sázavou - Žďár nad SázavouUbytování Žďár nad Sázavou - Žďár nad SázavouUbytování Žďár nad Sázavou - Žďár nad SázavouUbytování Žďár nad Sázavou - Žďár nad SázavouUbytování Žďár nad Sázavou - Žďár nad SázavouUbytování Žďár nad Sázavou - Žďár nad SázavouUbytování Žďár nad Sázavou - Žďár nad SázavouUbytování Žďár nad Sázavou - Žďár nad SázavouUbytování Žďár nad Sázavou - Žďár nad SázavouUbytování Žďár nad Sázavou - Žďár nad SázavouUbytování Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou

Nabízíme k pronájmu rodinný apartmán 4+1 o výměře 100m² v prvním patře rodinného domu se dvěma ložnicemi, velkým obývacím pokojem s balkonem, jídelnou, kuchyní, koupelnou a samostatným WC.
Samostatně stojící rodinný dům obklopený, ze všech stran, vzrostlou zahradou, s možností příjezdu i parkování u objektu nebo na přilehlém parkovišti před domem. Pozemek je celý oplocený a má úctyhodnou rozlohu více jak 1000m² s venkovním posezením a zahradním domkem.
Dům se nachází v jižní části Žďárských vrchů, 2km od centra města Žďár nad Sázavou, na západním předměstí, v obci Hamry nad Sázavou, která s městem už plně srostla novou výstavbou a je kompletně propojena osvětleným chodníkem i cyklostezkou. Město i obec se nachází v oblasti plné lesů, luk, rybníků a hájů i čisté přírody, v nadmořské výšce 550 metrů nad mořem.
Kromě nabízeného apartmánu je dům prázdný a určen jenom pro Váš klid a relaxaci, žádný otravný hluk nebo křik od sousedů nebo dalších hostí, proto nehrozí... :-) Tento apartmán je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i důchodce, sportovce nebo milovníky přírody a turistiky.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Dům i apartmán je vybaven převážně původním, ale zachovalým a funkčním nábytkem (viz. fotografie), elektronika, postele a matrace jsou však nové, aby se Vám spalo jako v bavlnce! :-)
Venkovní posezení: stůl, lavice, ohniště, zahradní domek, gril, venkovní sprcha.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Součástí objektu je vnitřní garáž, dále je možnost bezproblémového parkování přímo na oploceném pozemku vedle domu nebo na veřejném parkovišti hned před domem.

Stravování

V objektu jsou k dispozici dvě plně vybavené kuchyně. Ve Žďáře nad Sázavou jsou desítky restaurací, kaváren, barů i hospod, níže uvádíme pár tipů: Grand Poppet, Restaurant [http: //www. poppet - restaurant. cz], Restaurace a Pizzerie U Chalupy [http: //www. uchalupy. cz], Restaurace Rebel Na Farských [http: //www. rebelnafarskych. cz], Vesna lahůdky a mléčný bar [http: //www. vesnazr. cz], P Cafe - kavárna a cukrárna [https: //www. pcafe. cz], Pekařství Řečice [https: //www. pekarstvirecice. cz].

Ubytování - pokoje:

Obývací pokoj spojený s jídelnou: 40m², balkon do zahrady, sedací souprava + 2 křesla, rozkládací gauč, psací a jídelní stoly, židle, jídelní stěna, obývací stěna, komody, TV.
Kuchyně: 15m², kuchyňská linka, kombinovaný sporák, lednička, mikrovlnná trouba.
Ložnice A: 15m², manželská postel, komody, stůl, židle, skříň.
Ložnice B: 12m², dvě samostatné postele, komoda, skříň.
Koupelna: 5m², s vanou, pračka, poličky, skříňky, ručníky. WC: 2m².

Výlety, sport a zábava v okolí

V okolí lze, v letním období, využít rozsáhlou síť cyklotras a v zimě jsou, pro milovníky bílé stopy, udržovány desítky kilometrů běžeckých tratí všude po okolí. Po náročném dni pak můžete zajít na dobrou večeři do několika chutných žďárských restaurací a závěr večera zakončit v městských hospodách a barech nebo třeba i na diskotéce! :-)
Tipy na výlety a možnosti vyžití:
Město Žďár nad Sázavou: [www. zdarskypruvodce. cz], [www. zdarns. cz/turistika]
Obec Hamry nad Sázavou: [www. hamrynadsazavou. cz]
Hamerský vycházkový okruh / Peperek / Konec světa / Rozštípená skála / Sochy Michala Olšiaka [www. olsiak. cz] - Hamroň, Mamut, Povoz s koněm a další.
Naučná stezka Babín / Okolo Velkého Dářka / Okolo rybníka Medlov a Sykovec.
Chráněná krajinná oblast Žďárské vrchy: [www. zdarskevrchy. ochranaprirody. cz], viz základní údaje o CHKO, naučné stezky, zvláště chráněná území.
Za nejkrásnějšími skalami Žďárských vrchů, naučná stezka Žákova hora, Tisůvka.
Žďár nad Sázavou - Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře (památka UNESCO) / Naučná stezka kolem Zelené hory.
Zámek Žďár nad Sázavou - Muzeum knihy, Galerie Kinských, Santiniho expozice, Stálá výstava barokního umění ze sbírek NG v Praze.
Sportovní i kulturní vyžití v okolí naleznete na: [www. sportispo. cz], [www. sportgo. cz]
Pilská nádrž: [www. pilak. cz] - půjčovna kol, loděk, minigolf
Tenisové kurty: Ždár nad Sázavou, Velká Losenice, Jámy
Bazén a wellness Žďár nad Sázavou: [www. bazen - zdar. cz]
Jízda na koni: Hamry nad Sázavou, Žďár nad Sázavou [www. statek - vysoke. cz], [www. staj - claudie. cz], [www. jk - naranci. estranky. cz], [www. jo - hotelgrunt. estranky. cz]
Cyklostezky: [www. cyklotrasy. net]
Vodní sporty: [www. zdarskypruvodce. cz], [www. bazen - zdar. cz]
Houbaření v okolních lesích, které obklopují Žďár i Hamry ze všech světových stran :-)
Sázava - přírodní koupaliště, cyklostezka do Přibyslavi
Velké Dářko - loďky, windsurfing, kempy, občerstvení
Jihlava - aquapark Vodní ráj [www. vodniraj. cz], ZOO Jihlava [www. zoojihlava. cz], Multikino [www. cinestar. cz], nákupní centrum - City Park
Rybolov: Sázava, [www. pilak. cz] Pilská nádrž, soukromý rybník Hrázky
Bližší informace na webových stránkách MO Moravský rybářský svaz ZR. [www. mrszr. czweb. org], [www. kinsky - zdar. cz], [www. mrk. cz]
Rozhledna: Rosička, Karasín a další, více na: [www. rozhlednyunas. cz]
Zimní sporty a stránky kraje Vysočina: [www. kr - vysocina. cz]
Žďár na Sázavou: běžecký areál Martina Koukala a další běžkařek trasy v okolí Žďáru zde: [www. ski - zdarsko. cz]
Nové Město na Moravě - lyžování, běžkaření a biatlon: [www. lyzovani. nmnm. cz]
Ski areál Harusův kopec - umělé zasněžování, noční lyžování, sjezdové lyžování.
Vánoce: vánoční betlémy [www. trest. cz], [www. betlemytrest. wz. cz]
Další možnosti výletů na [www. vyletnik. cz] a [www. turistika. cz]
Hrad Pernštejn - gotický hrad cca 35km, [www. hrad - pernstejn. cz], Přehrada Vír (71 m vysoká hráz).
Nové Město na Moravě - Horácká galerie 12km, [www. horackagalerie. cz]
Veselý kopec - směr Chrudim a Železné hory - osada zemědělských usedlostí v původním krajinném prostředí, ukázky řemesel, cca 30km, [www. vesely - kopec. cz]
Skály, výhledy, výšlapy a turistika: [www. zdarskevrchy. ochranaprirody. cz]
Váši dovolenou může zpestřit nabídka informací na [www. region - vysocina. cz]
Letiště ve městě Přibyslav.

Ceník ubytování v apartmánu

1800,- kčza apartmán a noc - LÉTO
2500,- kčza apartmán a noc - ZIMA
1800,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
20000,- kčSILVESTR:
Při zahájení pronájmu vybíráme vratnou zálohu pro případ vzniku škod (kauce) ve výši 3000 Kč, která Vám bude po ukončení pronájmu (pokud je vše v pořádku) vrácena.
Pronájem apartmánu je podmíněn podepsáním smlouvy, zaplacením nevratné zálohy do stanoveného data, zaplacením doplatku pronájmu na účet uvedený ve smlouvě a zaplacením kauce v den příjezdu.
Nedodržením splatnosti zálohy za pronájem, doplatku pronájmu a vratné zálohy na krytí případných škod, není pronájem umožněn a smlouva ke dni nezaplacené splatnosti zanikne.
Po zaplacení zálohy, která je součástí ceny a je nevratná, Vám budeme termín pronájmu rezervovat do Vašeho příjezdu (v případě včasného doplacení doplatku pronájmu).

V ceně pronájmu je povlečení, hygienické potřeby (ručník v koupelně, utěrka v kuchyni, mýdlo, toaletní papír). Ručníky pro každou osobu jsou poskytovány.
Minimální délka pobytu dle domluvy.
Pro týdenní turnusy je nástupním dnem pátek/sobota/neděle po 14:00 a ukončení pronájmu ve stejný den do 11:00. V případě předání neuklizeného apartmánu bude stržena částka 800,- z kauce.
Letní sezóna: 1. června do 30. září
Zimní sezóna: 1. prosinec až 20. březen

Kontakty

Adresa apartmánu: Hamry nad Sázavou 341, 591 01

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
723 116 871

Ubytování Žďár nad Sázavou - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Ubytování Žďár nad Sázavou.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 67980)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání