Penzion Závada

Ubytování Závada, Závada 38 - Penzion

Penzion Závada - Závada
Penzion Závada - ZávadaPenzion Závada - ZávadaPenzion Závada - ZávadaPenzion Závada - ZávadaPenzion Závada - ZávadaPenzion Závada - ZávadaPenzion Závada - ZávadaPenzion Závada - ZávadaPenzion Závada - ZávadaPenzion Závada - ZávadaPenzion Závada - ZávadaPenzion Závada - ZávadaPenzion Závada - ZávadaPenzion Závada - ZávadaPenzion Závada - ZávadaPenzion Závada - Závada

Penzion v Závadě se nachází v oblasti Hlučínska. Region nabízí mnoho sportovních, oddechových a relaxačních činností zajímavé jak pro skupiny, jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi. Milovníkům golfu se bude určitě zamlouvat umístění mezi clubem Silesia Golf Resort Kravaře a Golf Course Šilheřovice.

Avšak, penzion s jeho krásnou zahradou o velké rozloze nemusíte opouštět. Čeká na vás louka, u lesa velké ohniště, altán s posezením a grilem. Pro sezonu 2021,venkovní kuchyň, terasa s výhledem na les. Až budete čerpat energii na dřevěných lehátcích s polstrem a bělostnými ručníky u slaného bazénu, ochrání vás slunečník. Kávu z kávovaru či čaj z čerstvé máty si vychutnáte pod hrozny vína. V lesíku plných květin usnete na houpačce u sklenice vína. Utrhnete si borůvku, malinu, ostružinu, rybíz.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Vybavení kuchyně: trouba (gril, horký vzduch, pára, pečení), kávovar, dvoukřídlá americká lednice s výrobníkem ledu + fresh zóna + wine zóna, myčka nádobí, indukční deska, plněné vybavení inventářem.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je na oploceném pozemku. Máme k dispozici 5 parkovacích, ale vleze se i šesté auto.

Stravování

Pokud si nebudete chtít uvařit sami v krásné kuchyni (k vaření jen při rezervaci celého penzionu) připravíme vám snídaní formou bufet a teplou snídani si volíte sami, vajíčka na všechny způsoby, krupicová kaše, palačinky, nebo vafle....... Pro skupiny lze domluvit večeře i oběd. Jinak tady funguje dovoz pizzy, restaurace ve vedlejší vesnici, nebo si něco ugrilujte.

Ubytování - pokoje:

Budova A: V 1NP se nachází jeden jednolůžkový pokoj a tři dvoulůžkové pokoje. V 0NP jeden velký dvoulůžkový s rozkládací pohovkou a jeden dvoulůžkový apartmán s kuchyňkou. Součástí každého pokoje je TV, lednička, WiFi.
Budova B: V 1 NP dva hotelově vybavené pokoje 2 – 3 lůžkové včetně sociálního zázemí přímo na pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny plochou TV a WiFi je v celé části komplexu.

Výlety, sport a zábava v okolí

Závada a okolní obce jsou rovinaté plné lesů, přijdou si na své cyklisti, pohodáři na procházkách, běžci, severští chodci (nordic walking).
Závada je malá obec s jedním ochodem a jednou hospodou, ale má fotbalový oddíl.
Tenisové hřiště - přímo v obci Závada.
Rybaření - obec Dolní Benešov, rybník Nezmar.
Pstruží farma - obec Bělá (otevřena sezóně).
Priessnitzové koupele, Léčivý pramen Žito, Labyrint - obec Bělá, netradičně a krásně přírodně pojato.
Zámek, restaurace, kavárny, bazén - obec Kravaře.
Jezero, nebo taky Hlučínská štěrkovna.
Celá oblast Hlučínska je v rozkvětu a nabízí spousta sportovních a kulturních akcí.

Ceník ubytování v penzionu

60000,- kčza penzion a týden - LÉTO
50000,- kčza penzion a týden - MIMO SEZÓNA
40000,- kčSILVESTR: celý objekt/noc
Záloha 10000,- Kč (podepisujete rezervace)
Ubytování je splatné nejpozději v den nástupu na ubytování.


Po celý pobyt je k dispozici personál penzionu, který Vám zajistí výměnu ručníků, úklid pokojů a venkovních prostor, čištění bazénu, přípravu ohniště, přípravu snídaně atd....
Letní sezóna: od 1. Července do 31. Srpna
Mimo sezónu: od 1. Září do 30. Června

Kontakty

Adresa penzionu: Závada 38

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
605 186 586, 603 162 108
Web:
www.penzionzavada.cz
Facebook:
www.facebook.com/penzionzavada.cz

Penzion Závada - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion Závada.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 61033)