Apartmán

Ubytování Vepřová, Vepřová 30 - Apartmán

Apartmán - Vepřová
Apartmán - VepřováApartmán - VepřováApartmán - VepřováApartmán - VepřováApartmán - VepřováApartmán - VepřováApartmán - VepřováApartmán - VepřováApartmán - VepřováApartmán - VepřováApartmán - VepřováApartmán - VepřováApartmán - VepřováApartmán - VepřováApartmán - VepřováApartmán - Vepřová

Soukromý apartmán uprostřed obce v oblasti lesů a krásné přírody s možností cyklistických a pěších výletů. Kompletně zrekonstruovaný objekt s dvěma ložnicemi, kuchyní a vlastním sociálním zařízením. Venkovní kryté posezení s grilem. Parkování u objektu. Domácí mazlíček vítaný. WIFI.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Kompletně vybavená kuchyně s mikrovlnou troubou, varnou konvicí a lednicí. Sporáková kamna, jídelní stůl se židlemi a lavicí. LCD televizor, úložné skříně. WIFI.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování na asfaltovém parkovišti přímo u objektu nebo možnost krytého parkování pod střechou. Možnost uložení jízdních kol, běžek, sportovního vybavení.

Stravování

Vlastní stravování, možnost nákupu v místním obchodě (50m). Restaurace bez nabídky jídel 200 m, restaurace s nabídkou jídel 3km.

Ubytování - pokoje:

Dvě ložnice, jedna s dvoulůžkem a druhá s palandou a jednolůžkem, kuchň s jídelním koutem a TV.

Výlety, sport a zábava v okolí

Možnost uložení jízdních kol, lyží a dalšího sportovního vybavení. Kryté venkovní posezení s grilem. V sousedství dětské hřiště s volným vstupem. V obci tenisové kurty s volným přístupem. Přírodní koupaliště 1km. V blízkosti vodní nádrž Velké Dářko, Pilská nádrž. V blízkosti také stezka na in - line brusle. V okolí množství značených cyklostezek a lesních asfaltových cest bez provozu motorových vozidel. Možnost návštěvy Zámku Přibyslav, hasičské muzeum; Zelená Hora (UNESCO); Havlíčkova Borová (rodiště K. H. Borovského), Soubor lidových staveb Veselý Kopec (skanzen), turistická stezka se sochami Michala Olšiaka.

[www. zelena - hora. eu]
[www. havlickovaborova. cz]
[www. vesely - kopec. eu]
[www. chh. cz]
[www. turistika. cz/mista/cyklostezka - pribyslav - sazava]
[www. zdarns. estranky. cz/clanky/sochy - michala - olsiaka. html]

Ceník ubytování v apartmánu

300,- kčza osobu a noc - LÉTO
350,- kčza osobu a noc - ZIMA
300,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
Jednodenní pobyt 330- Kč osoba. Vícedenní pobyt dle ceníku. Dítě do 2 let zdarma, dítě do 3 let 200- Kč a dítě do 4 let 250,- Kč den. Pes 60,- Kč. Jedna ložnice s dvoulůžkem, druhá ložnice s palandou a jednolůžkem. Provoz celoročně. V období červenec - srpen ubytování po celých týdnech (jiná délka ubytování pouze na dotaz). Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
Letní sezóna:
Zimní sezóna: dle nutnosti vytápění

Kontakty

Adresa apartmánu: Vepřová 30

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
605 171 232, 732102524

Apartmán - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmán.

Chalupa a apartmá na samotě Branty
Apartmán Malá Losenice, 52Chalupa a apartmá na samotě Branty 1Chalupa a apartmá na samotě Branty 2Chalupa a apartmá na samotě Branty 3

Bývalé selské stavení zrekonstruované pro potřeby ubytování se nachází na samotě Branty v nadmořské výšce 600 m. V hlavním objektu je k dispozici APARTMÁN se 6... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 56902)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování