Penzion Tarem

Ubytování Dolní Těrlicko, Chatová 98 - Penzion

Penzion Tarem - Dolní Těrlicko
Penzion Tarem - Dolní TěrlickoPenzion Tarem - Dolní TěrlickoPenzion Tarem - Dolní TěrlickoPenzion Tarem - Dolní TěrlickoPenzion Tarem - Dolní TěrlickoPenzion Tarem - Dolní TěrlickoPenzion Tarem - Dolní TěrlickoPenzion Tarem - Dolní TěrlickoPenzion Tarem - Dolní TěrlickoPenzion Tarem - Dolní TěrlickoPenzion Tarem - Dolní TěrlickoPenzion Tarem - Dolní TěrlickoPenzion Tarem - Dolní TěrlickoPenzion Tarem - Dolní TěrlickoPenzion Tarem - Dolní TěrlickoPenzion Tarem - Dolní Těrlicko

Srdečně Vás zveme k návštěvě rodinného Penzionu Tarem, který se nachází v Těrlicku, v těsné blízkosti Těrlické přehrady. Penzion a jeho okolí nabízí širokou možnost vyžití v letních i zimních měsících. Ubytovat se můžete ve 12 dvou, tří, čtyř i šestilůžkových pokojích s celkovou kapacitou 40 lůžek. Z nichž většina disponuje prostornou terasou.
Součástí penzionu je menší restaurace, kde zaženete hlad dobrým jídlem, uhasíte žízeň točenou kofolou, pivem nebo si pochutnáte na dobré kávě. K odpočinku, či aktivní relaxaci Vám dobře poslouží krásná rozlehlá pláž s přímým vstupem do vody, který je vhodný i pro malé děti. Na pláži se nachází plážový bar, ohniště s altánem, půjčovna šlapadel i loděk. V těsné blízkosti penzionu je možnost se aktivně účastnit vodního lyžování.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Vybavení penzionu je nadstandardní s veškerým komfortem, samozřejmostí je WIFI v celém objektu zdarma. Děláme vše proto, abyste se k nám vraceli.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

U Penzionu je velké parkoviště ZDARMA.

Stravování

Součástí penzionu je restaurace U Skokana, která nabízí bar s příjemnou obsluhou a posezení s kapacitou 45 míst. Nabízíme možnost celodenního stravování nejen pro hosty ubytované u nás. K ubytování je možno dokoupit snídaně, či polopenze. Možná domluva předem: švédské stoly, PŘÍPADNĚ SLEVA pro větší skupiny. Naši kuchaři uvaří i diety, také Vám dají možnost úpravy jídelníčku dle domluvy. Naše restaurace je známá i tím, že při ubytování větších skupin je možná domluva na individuálních cenách a úpravě jídelníčku - snažíme se plnit Vaše přání :-).

Ubytování - pokoje:

Penzion Tarem Vám nabízí ubytování v příjemně zařízených pokojích s celkovou kapacitou 36 pevných lůžek s možností 4 přistýlek. Ubytovat se můžete v přízemí, či v prvním patře penzionu.

P2 3lůžkový pokoj č. 2 (3+0)
P3 2lůžkový pokoj s terasou (2+0)
P4 2lůžkový pokoj s terasou (2+0)
P5 3lůžkový pokoj s terasou (3+1)
P6 3lůžkový pokoj s terasou (3+1)
P7 2lůžkový pokoj s vlastním soc. zař. a terasou (2+0)
P8 2lůžkový pokoj s vlastním soc. zař. a terasou (2+0)
P9 4lůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením (4+1)
P10 4lůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením (4+1)
P11 4lůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením (4+2)
P12 2lůžkový s vířivkou (2+0)

Výlety, sport a zábava v okolí

Okolí Těrlické přehrady i samotná přehrada nabízí širokou škálu rekreačních činností např.: cykloturistika, výlety do okolních lesů, houbaření, rybaření, krásné relaxační procházky v klidném prostředí a okolí, vodní lyžování, i klidný relaxační pobyt na pláži a jiné. Téměř vše můžete podniknout i se svým čtyřnohým miláčkem, který je u nás vítán. Přijďte se k nám přesvědčit.

Ceník ubytování v penzionu

od 450,- kčza osobu a noc - LÉTO
od 400,- kčza osobu a noc - ZIMA
Provoz celoročně. Vánoční pobyty.

400 kč za ubytování bez sociálního zařízení.
450 kč za ubytování se sociálním zařízením.

Ubytovací poplatek v ceně.
Rekreační poplatek v ceně.
Zvíře na pokoji 200 Kč /noc.

Kontakty

Adresa penzionu: Chatová 98

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
724 200 838
Web:
www.penziontarem.cz
Facebook:
www.facebook.com/Penzion-TAREM-115325578506488/

Penzion Tarem - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion Tarem.

Ubytování u Těrlické přehrady
Apartmány Těrlicko, Horní Těrlicko č.p. 201Ubytování u Těrlické přehrady 1Ubytování u Těrlické přehrady 2Ubytování u Těrlické přehrady 3

Apartmány se nachází 50m od Těrlické přehrady a 10km od Slezských Beskyd. jsou vhodné pro rodiny s dětma či skupinu přátel. Překrásná rekreační oblast umožňuje sportovní vyžití a ideální podmínky... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 52501)