Ubytování v Bzenci, Revoluční, 696 81 Bzenec - Apartmán, Jižní Morava
Nabízíme nové ubytování ve vinařské obci Bzenec, která se nachází v srdci jižní Moravy, v okrese Hodonín. Naše ubytování se nachází přímo nad vinným sklepem, což vám umožní nasát atmosféru jedinečné vinařské tradice.
Bzenec a jeho okolí jsou rájem pro cykloturisty – region je protkán bohatou sítí cyklotras, které vás provedou krásnou krajinou, vinicemi a historickými památkami. Po celodenním výletu na kole si můžete odpočinout v klidném a pohodlném prostředí našeho ubytování, které je ideálním výchozím bodem pro objevování místní přírody a kultury. V objektu je možnost úschovy kol.
Pokud hledáte kombinaci relaxace, aktivního odpočinku a poznávání vinařské tradice, naše ubytování ve Bzenci je pro vás tou pravou volbou.
Vybavení a služby penzionu
Vnitřní vybavení: LED televize, klimatizace, Wi - Fi, stůl se židlemi, lednice, rychlovarná konvice a nádobí.
Venkovní vybavení: zastřešená terasa s posezením a letní kuchyně - indukční vařič, rychlovarná konvice, toustovač, nádobí.
Přehled vybavení a služeb apartmánu
- Sport: tenis
Příjezdová cesta a parkování
Parkování u objektu.
Stravování
Vlastní vybavená letní kuchyně. Možnost stravování v blízkých restauracích v docházkové vzdálenosti 1 km (Excalibur Bowling - pizzerie, Hotel Lidový dům, Restaurace Beta).
Ubytování - pokoje:
V objektu jsou dva samostatné, neprůchozí pokoje s celkovou kapacitou 7 osob.
Pokoj 1 má manželskou postel a jedno samostatné lůžko. Pokoj 2 má manželskou postel, jedno samostatné lůžko a jedno vysunovací lůžko. V každém pokoji je LED televize, klimatizace, stůl se židlemi, lednice a rychlovarná konvice. Společnými prostory jsou zastřešená venkovní terasa s posezením a vybavená letní kuchyně.
- 2 pokoje 3-lůžkové
- Sociální zařízení: sprchový kout
- Kuchyně a vaření: lednička
- Elektronika: tv
Výlety, sport a zábava v okolí
Ve Bzenci je možnost navštívit Kapli sv. Floriána a Šebestiána s vinným barem ŠIROKO DALEKO, zámek se zámeckým parkem, Zámecké vinařství Bzenec, Židovskou modlitebnu či národní přírodní památku Váté písky (Moravská Sahara). V okolí Bzence se nachází i mnoho vinařských cyklotras.
V okolí můžete navštívit Baťův kanál, skanzen a zámek ve Strážnici, zámek Milotice, Bukovanský mlýn, splavování meandrů řeky Moravy, větrný mlýn Kuželov, vinné sklepy PLŽE v Petrově, ZOO Hodonín, srdce Slovácka město Uherské Hradiště, zámek Buchlovice, hrad Buchlov, KOVOZOO Staré Město, Velehrad, Archeoskanzen Modrá.
V průběhu roku jsou v okolí pořádány následující akce:
Otevřené sklepy ve Bzenci 31.5.2025
Mezinárodní folklórní festival Strážnice 26.6.- 29.6.2025
Slovácké léto Uherské Hradiště 4.7.- 13.7.2025
Letní filmová škola Uherské Hradiště 25.7.- 31.7.2025
Bzenecká pouť 15.8.- 17.8.2025
Slovácké slavnosti vína v Uherském Hradišti 13.9.- 14.9.2025
Strážnické vinobraní 13.9.2025
Bzenecké krojované vinobraní 19.9.- 20.9.2025
Bzenecké sklepy při svíčkách 14.11.2025
Ceník ubytování v apartmánu
od 750,- kč | za osobu a noc - LÉTO |
od 750,- kč | za osobu a noc - MIMO SEZÓNA |
Provoz od dubna do října, jinak dle dohody. Třílůžkový pokoj: - obsazenost 1 osoba - 800 Kč/noc - obsazenost 2 osoby - 1 500 Kč/noc - obsazenost 3 osoby - 2 100 Kč/noc Čtyřlůžkový pokoj. - obsazenost 1 osoba - 800 Kč/noc - obsazenost 2 osoby - 1 500 Kč/noc - obsazenost 3 osoby - 2 100 Kč/noc - obsazenost 4 osoby - 2 600 Kč/noc |
Kontakty
Adresa apartmánu: Revoluční, 696 81 Bzenec
- Rezervace:
- poslat dotaz na ubytování
- Telefon:
- 773 737 679
Kam se podívat dál?
Penziony BzenecPenziony Jižní Morava
Ubytování Hodonínsko
Penziony Jižní Morava
Ubytování Hodonínsko
Ubytování Jihomoravský kraj
Ubytování pod vinohrady - okolí
Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Ubytování pod vinohrady.



Apartmány Olšovská Bzenec je rekreační dům nacházející se v regionu Slovácka. Můžete si zde užít cyklovýlety jak za kulturními památkami, tak rozsáhlými lesy či podél Baťova... zobrazit detail



Vítejte! Chtěli bychom Vás uvítat v našem apartmánu LauMar 2,který se nachází v apartmánovém domě LauMar v samém srdci jižní Moravy ve vínem proslaveném městě Bzenec.... zobrazit detail



Chtěli bychom Vás uvítat v našem nově zrekonstruovaném apartmánovem studiu, který se nachází v apartmánovém domě LauMar v samém srdci jižní Moravy ve vínem proslaveném městě... zobrazit detail



Vítejte v nově zrekonstruovaném apartmánu s vnitřní privátní vířivkou jen pro vás! Apartmán je určen max pro 4 osoby. Nachází se zde ložnice, plně vybavená kuchyňská... zobrazit detail



Vítejte! Chtěli bychom Vás uvítat v našem nově zrekonstruovaném apartmánu LauMar 3,který se nachází v apartmánovém domě LauMar v samém srdci jižní Moravy ve vínem proslaveném... zobrazit detail



Podkrovní dům se nachází na horní části ulice Nad Sklepy 1529.Dům je na pravé straně ulice a je v dané řadě poslední. Možnost parkování před domem... zobrazit detail



Nově zrekonstruovaný objekt najdete v těsné blízkosti Moravské vinné stezky, co by kolem popojel od Uherskohradišťské, v krásném klidném prostředí mimo obydlenou oblast, obklopen vinicemi a... zobrazit detail