Ubytování v soukromí

Ubytování Osvětimany, Osvětimany 161 - Penzion

Ubytování v soukromí - Osvětimany
Ubytování v soukromí - OsvětimanyUbytování v soukromí - OsvětimanyUbytování v soukromí - OsvětimanyUbytování v soukromí - OsvětimanyUbytování v soukromí - OsvětimanyUbytování v soukromí - OsvětimanyUbytování v soukromí - OsvětimanyUbytování v soukromí - OsvětimanyUbytování v soukromí - OsvětimanyUbytování v soukromí - OsvětimanyUbytování v soukromí - OsvětimanyUbytování v soukromí - OsvětimanyUbytování v soukromí - OsvětimanyUbytování v soukromí - OsvětimanyUbytování v soukromí - OsvětimanyUbytování v soukromí - Osvětimany

Ubytování v soukromí najdete na Jižní Moravě v oblasti Chřibů v obci Osvětimany na Horních Pasekách. Svou polohou a vybavením je ubytování vhodné především pro rodiny s dětmi a skupinky lidí, kteří o dovolené vyhledávají klid, samotu, v bezprostřední blízkosti přírody a zvířat. Zvláště pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou mimo civilizaci, s výhledem do lesa, v okolí mnoha turistických i cyklistických tras. V zimě v blízkosti lyžařský vlek (více na www. skiosvetimany. cz) nebo možnost bruslení na zamrzlém biootopu v zahradě.

Ubytování má samostatný vchod a nachází se v 1.patře chalupy. Zajímavě je řešen interiér v obytných pokojích a společenské místnosti - použito pouze dřevo a hliněné omítky - velmi vhodné i pro alergiky. Maximální kapacita ubytování je 9 osob (včetně dětí).

Majitelé jsou přítomni.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Vnitřní vybavení: moderní kuchyňská linka se sklokeramickou deskou, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, lednicí, varnou konvicí a kuchyňským a jídelním příslušenstvím. Kuchyně je propojená se společenskou místností, kde jsou stoly a židle ke stravování, rozkládací sedací souprava, LCD televize, společenské hry, hračky, knížky a puzzle pro děti. WiFi v celém objektu.
Venkovní vybavení: oplocená zahrada s ohništěm, grilem a zahradním krytým posezením. V letních měsících k dispozici pískoviště, skluzavka, trampolína, pingpongový stůl, ruské kuželky, stolní fotbal, soft tenis, badminton aj. Nadzemní oválný bazén bude k dispozici pouze při dostatku vody k napuštění. Možnost úschovy kol nebo lyží v garáži. V sezoně červenec - srpen jsou během celého pobytu k dispozici zdarma dvě jízdní kola.
Možnost koupání v přírodním koupacím jezírku (biotopu), které se nachází na zahradě.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování u objektu.

Stravování

Moderní plně vybavená kuchyňská linka.

Ubytování - pokoje:

4x dvoulůžkový pokoj s manželskými postelemi, ve dvou z nich možnost přistýlky. V každém pokoji lůžkoviny, povlečení a ručníky pro daný počet osob.
K dispozici dětská dřevěná postýlka zdarma.

Výlety, sport a zábava v okolí

V nejbližším okolí se nachází skipark/srub Osvětimany, Osvětimanské skály, hradisko sv. Klimenta, zřícenina hradu Cimburk, lázně Smraďavka, hrad Buchlov, zámek Buchlovice se zámeckou zahradou, poutní místo Velehrad, archeoskanzen Modrá, Kovozoo Staré Město, rozhledna Brdo, aquapark v Uh. Hradišti aj. Pouze půl hodiny jízdy od nás se nachází např. zámek Milotice nebo ZOO Hodonín a hodinu jízdy od nás se nachází ZOO Zlín - Lešná nebo Lednicko - valtický areál.

Během pobytu si můžete objednat masáže, které se provádějí přímo v objektu.
K dispozici infrasauna za poplatek.
Možnost vození dětí na koni za poplatek.
Možnost zakoupení našich domácích produktů ze dvora dle sezonní nabídky.

Ceník ubytování v penzionu

26 900,- kčza penzion a týden - LÉTO
26 900,- kčza penzion a týden - ZIMA
20 900,- kčza penzion a týden - MIMO SEZÓNA
28000,- kčSILVESTR:
Provoz celoročně. Možnost ubytování na víkendy. Děti do 0,9 let zdarma.

Vybíráme 1.000,- Kč vratnou kauci za pobyt.
Rekreační poplatek 15 Kč/osoba/den (platí osoby 18 - 70 let).
V sezóně upřednostňujeme pronájem celého objektu od soboty do soboty (sezóna červenec - srpen, únor).
Sezóna 26 900,- Kč/týden.
Mimosezónu 20 900,- Kč/týden.
Silvestr, vánoce, velikonoce 28 000,- Kč/týden.

U kratších pobytů cena v sezonu 490 Kč/osoba/noc, v mimosezonu 450 Kč/osoba/noc, velikonoce, vánoce cena 650 Kč/osoba/noc.

Pro závaznou rezervaci ubytování je třeba předem uhradit zálohu převodem na účet ve výši 50% z celkové ceny ubytování. Doplatek ubytování potom těsně před příjezdem také převodem na účet. Platby v hotovosti nepřijímáme - nemáme EET.

Cena již zahrnuje spotřebu veškerých energií, vodu, dřevo, povlečení, ručníky, utěrky, jar a houbičky na nádobí, sáčky do košů, hygienické potřeby. Navíc u týdenních pobytů - pro dospělé welcome drink a pro děti sladkosti.

Úhradou zálohy klient vyjadřuje svůj souhlas se smluvní pokutou – stornopoplatkem.
Storno 30 - 21 dnů předem: smluvní pokuta ve výši 20 % objednaných ubytovacích služeb
Storno 20 – 7 dnů předem: smluvní pokuta ve výši 30 % objednaných ubytovacích služeb
Storno méně jak 7 dnů předem a nedojezd: smluvní pokuta ve výši 100 % uhrazené zálohy

Příjezd od 15 hodin, odjezd do 10 hodin, dohoda možná.

Zákaz pobytu se zvířaty! Domácí mazlíčky prosím nechejte doma, nemuseli by se snést s našimi zvířaty. Děkujeme!
Letní sezóna:červenec-srpen
Zimní sezóna:únor

Kontakty

Adresa penzionu: Osvětimany 161

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
608 869 098

Volné a obsazené termíny:

Ubytování v soukromí - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Ubytování v soukromí.

Penzion Malovaný
Penzion Osvětimany, Osvětimany ev. č. 202Penzion Malovaný 1Penzion Malovaný 2Penzion Malovaný 3

Kouzelnou přírodu, sportovní zážitky, relaxaci ve wellness. To všechno si můžete užít ve zcela novém penzionu v areálu Ski parku v Osvětimanech. Filozofií našeho penzionu... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 54876)