Apartmán u Plešnýho jezera

Ubytování Jelení, Jelení Vrchy čp.47p.Volary - Apartmán

Apartmán u Plešnýho jezera - Jelení
Apartmán u Plešnýho jezera - JeleníApartmán u Plešnýho jezera - JeleníApartmán u Plešnýho jezera - JeleníApartmán u Plešnýho jezera - JeleníApartmán u Plešnýho jezera - JeleníApartmán u Plešnýho jezera - JeleníApartmán u Plešnýho jezera - JeleníApartmán u Plešnýho jezera - JeleníApartmán u Plešnýho jezera - JeleníApartmán u Plešnýho jezera - JeleníApartmán u Plešnýho jezera - JeleníApartmán u Plešnýho jezera - JeleníApartmán u Plešnýho jezera - JeleníApartmán u Plešnýho jezera - JeleníApartmán u Plešnýho jezera - JeleníApartmán u Plešnýho jezera - Jelení

Apartmán u Plešnýho jezera se nachází v srdci Šumavského národního parku. Jedinečná poloha Apartmánu na Jeleních Vrších potěší snad každého milovníka přírody a historie. Moderně vybavené pokoje nabízí pohodlné a praktické ubytování. Nabízíme relaxaci a klid.
V blízkém okolí můžete vyrazit na trasy, které Vás zavedou k Jelenímu Jezírku, k pomníku posledního šumavského medvěda, po stopách medvědí stezky, na Boubínský prales a ke krásnému Plešnému Jezeru a k Schwarcenberskému kanálu na splouvání dřeva a jeho muzea a na mnohá další historická místa Šumavy.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

k dispozici v kuchyni - varná konvice, mikro. trouba, indukční deska, lednice, nádobí na vaření, ostatní porcelán.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování zdarma u objektu.

Stravování

v apartmánu je kuchyně s vybavením na vaření. Pečící trouba není součástí vybavení v případě zájmu možno domluvit menu v malé restauraci v sousedství.

Ubytování - pokoje:

Pokoj č. 1 je dvoulůžkový a pokoj č. 2 je třílůžkový s možností přidání postýlky. Možnost třetího pokoje je pouze když kapacita převýší 5 osob (obsazení pokoje je možné po předchozí domluvě) - pokoj je mezonetový.

Výlety, sport a zábava v okolí

Na své si příjdou vyznavačí zimních sportů - běžkaři, pro které jsou nástupní trasy poblíž apartmánu a několik sjezdovek(cca 10 - 25km) pro začátečníky i náročné lyžaře. Výlety do šumavských hvozdů, cyklotrasy na Vltavské cestě a kolem Lipna, koupání u přírodní vodní plochy Lipno. Areál lesních her pro děti ve Stožci a Boubínský prales. Cyklostezka – 50 m od apartmánu vede 36 km dlouhá stezka pro in - line bruslaře a cyklisty podél břehu Vltavy (Stožec - Nová Pec). Stezka byla označena jako nejkrásnější v ČR.

Vodáctví – z Lenory až do Nové Pece po Vltavě národním parkem - horní tok Vltavy.

Jachting, windsurfing, kiting – vše ideální podmínky na Lipně. Půjčovna a škola v Černé v Pošumaví.

V zimním období jsou perfektní podmínky pro lyžování v německém Mitterdorfu (cenově velmi výhodné rodinné jízdné) vhodné i pro nejmenší lyžaře, nejbližším střediskem jsou pak České Žleby (5 minut).

Po lyžování můžete navštívit blízké termální lázně ve Waldkirchenu (60 minut autem, koupání pro děti, slaný 35 stupňový termální bazén), nebo městský bazén ve Volarech (cca 20 km).

Ceník ubytování v apartmánu

450,- kčza osobu a noc - LÉTO
450,- kčza osobu a noc - ZIMA
450,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
V ceně je již zahrnut poplatek obci 21kč/osoba /den
V apartmánu po jeho rezervaci budete ubytováni sami i při obsazení 1 pokoje.!!!!
pokud objednaná kapacita překročí 3 osoby je k pronájnu i druhý pokoj.Pokud objednaná kapacita překročí 5 osob je k pronájmu i třetí pokoj - mezonetový
Kauce je 2000kč pokud je více jak 5 osob kauce je 3500kč.
Jde o velmi prostorný apartmán. Provoz je celoroční. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
Zvířata nejsou vítána.
Možnost obsazení větší kapacitou po domluvě. Příjezdy jsou od 16: 00hod a domluvě a odjezdy jsou do 10: 00hod. v zimním období je možné topit v krbových kamnech(vše po domluvě, dřevo za poplatek). Základní vybavení kuchyně, chladnička, mikrovlnka, varná konvice. bez pečící trouby. Povlečení v ceně.. objekt je bez Wifi.Nabízíme možnost objednat si masáže a fiziotrapeuta.

Kontakty

Adresa apartmánu: Jelení Vrchy čp.47p.Volary

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
731 530 379

Volné a obsazené termíny:

Apartmán u Plešnýho jezera - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmán u Plešnýho jezera.

Penzion Jelení
Penzion Jelení, Jelení 45Penzion Jelení 1Penzion Jelení 2Penzion Jelení 3

Náš penzion Jelení vrchy se nachází na jižní části Šumavského národního parku. Nadmořská výška penzionu je 900 nad mořem a jeho poloha je ideálním výchozím místem... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 57829)