Rošáda

Ubytování Kunžak, B. Němcové 434 - Apartmán

Rošáda - Kunžak
Rošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - Kunžak

Objekt se nachází v turisticky zajímavé oblasti České Kanady bohaté na historické a kulturní památky. Přírodní park Česká Kanada má jedinečný ráz krajiny, mnoho vodních ploch a rozsáhlé hluboké lesy. Krásná a nedotčená příroda v okolí objektu je proslulá jako houbařský, rybářský a cyklistický ráj. Doporučená kapacita objektu je 16 až 25 osob. Pro hromadné akce je maximální kapacita objektu 35 osob. Nabízíme mimořádně výhodné ceny pro větší skupiny a dětské akce. MAJITEL V OBJEKTU NEBYDLÍ A OBJEKT MÁ SKUPINA K DISPOZICI VŽDY CELÝ.

Vybavení a služby penzionu

Každý ze tří apartmánů má svou kuchyňku se sporákem nebo vařičem, ledničkou, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a dostatkem nádobí. Samozřejmostí jsou lůžkoviny a povlečení. V přízemí objektu je jídelna a velká vybavená centrální kuchyně, která má i myčku nádobí a pračku. Vybavení kuchyní umožňuje samostatné vaření i pro větší skupinu.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování u penzionu minimálně 8 parkovacích míst.
Přilehlá zahrada je částečně oplocená s pískovištěm, pergolou, ohništěm a zahradním nábytkem. V hlavní sezóně je k dispozici pětimetrový bazén.

GPS objektu: 49.1158N, 15.18773E

Stravování

Pokud si klienti chtějí vařit, je v objektu umístěno několik kuchyní a v Kunžaku několik obchodů s potravinami, většinou otevřených i o víkendu.
V Kunžaku se dále nachází čtyři restaurace, v některých je možné si i domluvit skupinové menu za výhodných cenových podmínek. To využíváme například pro dětské akce.

Ubytování - pokoje:

Dům se třemi apartmány. Každý apartmán má obývací pokoj, ložnici, kuchyňský kout a sociální zařízení. Mimo apartmány se v objektu nachází dva samostatné pokoje, v létě jsou v provozu další dva pokoje s přistýlkami. Kromě apartmánů a pokojů se v domě nachází dvě prostorné společenské místnosti, velká kuchyně s jídelnou a malá tělocvična se stolním tenisem, rotopedy a dalšími posilovacími stroji. Obě společenské místnosti v jsou velmi dobře využitelné i pro výuku, školení, turnaj, uspořádání oslavy a podobně.

Výlety, sport a zábava v okolí

Po domluvě může být pro naše klienty k dispozici soukromý pozemek s loďkou u rekreačního rybníka Komorníka (vzdáleného 2 km severně od penzionu). Penzion je umístěn na jižním kraji obce Kunžak, kterým začíná přírodní park Česká Kanada.
Celá tato oblast je velmi vhodná k houbaření i k cyklistickým výletům a oplývá mnohými přírodními i historickými památkami.

Celá oblast České Kanady je doslova protkána sítí jedinečných i lesních cyklozek různé obtížnosti. Vyrazte na cyklovýlet a užijte úžasnou přírodu a dech beroucí krajinu v okolí.

Mimo sporty u vody cyklistiku je možné hrát tenis na blízkých tenisových kurtech v Kunžaku.
V Kunžaku je také sportovní hala pro další.
V blízkosti penzionu je nově vybudované dětské hřiště.
V Jindřichově Hradci je v sezóně otevřený akvapark. Mimo sezónu určitě doporučujeme návštěvu krytého plaveckého bazénu s několika bazény, vířivkami, párou a dalšími atrakcemi.
Golfová hřiště jsou v Nové Bystřici a Telči.
Hřiště na minigolf je ve Strmilově.

Typy na výlety:
Jindřichův Hradec 20 km - zámek, gobelínka, muzeum a Krýzovi jesličky, muzeum fotografie,

Telč 20 km památka UNESCO, náměstí s podloubím, zámek, galerie, v blízkosti rozhledna

Slavonice 20 km starobylé náměstí s podloubím a sgrafity, vysoká věž kostela s vyhlídkovým ochozem, podzemí, muzeum

Dačice 20 km empírový zámek s parkem, muzeum, kde byl vyroben první kostkový cukr na světě

Rakousko 30 km

Landštejn 15 km

Jindřichohradecká úzkokolejka 2 km

V blízkosti zámek červená Lhota, Žirovnice, Pelhřimov, Nová Bystřece

Ceník ubytování v apartmánu

180,- kčza apartmán a týden - LÉTO
110,- kčza apartmán a týden - ZIMA
110,- kčza apartmán a týden - MIMO SEZÓNA
25000,- kčSILVESTR: Pro až šestnáct lidí a sedm dní pobytu. Při více lidech se cena zvyšuje o 250,- Kč za noc pro dospělého a 200,- Kč za dítě..
Objekt je v provozu celoročně. Možnost ubytování i na víkend, pro velkou skupinu výjimečně i na jednu noc. Silvestrovské pobyty. Vánoční a Velikonoční pobyty.

Hlavní sezóna je v termínu 1.7.- 20.8. Vedlejší sezóna v týdnech 25.- 30.6. a 20.- 30.8. Dále v termínech víkendů 1.5., 8.5., 28.9., 28.10., 17.11, podzimních prázdnin a Velikonoc. V hlavní sezóně dáváme přednost týdenním pobytům od soboty do soboty. V době vedlejší sezóny preferuji pronájem v délce všech volných dnů.

V objektu doporučujeme obsadit 16 lůžek a 9 přistýlek. Při větší skupině je možnost ještě dalších deseti přistýlek. Přistýlka je běžné lůžko, třeba u zkosené stěny, na rozkládacím gauči na palandě nebo se přistýlka počítá i při vyšším počtu osob na pokoji, nejde o spartakiádní lehátko.

CENY SEZÓNA: Základní cena TÝDENNÍHO PRONÁJMU celého objektu V HLAVNÍ SEZÓNĚ je 20 000,- Kč pro 1 až 16 osob, tj. 175,- Kč za lůžko a noc. Za každou další dospělou osobu do počtu 25 včetně se pronájem zvyšuje o 1000,- Kč za týden, za dítě ve věku 4 - 15 let o 700,- Kč za týden. Při velkých skupinách se od dvacáté šesté osoby pronájem zvyšuje jen o 600,- Kč za týden.

V době VEDLEJŠÍ SEZÓNY je sleva 30% na TÝDENNÍ PRONÁJEM, tj. pronájem objektu stojí 14000,- Kč pro až 16 osob. To vychází na 125,- Kč na lůžko a noc. Za každou další dospělou osobu se pronájem zvyšuje o 700,- Kč za týden a 500,-Kč za dítě.
Pronájem objektu VE VEDLEJŠÍ SEZÓNĚ NA 4 AŽ 5 DNÍ stojí 12000,- Kč za pobyt pro až šestnáct lidí, za každou další osobu se pronájem zvyšuje o 600,- Kč za dospělého a 400,- Kč za dítě.
Pronájem objektu VE VEDLEJŠÍ SEZÓNĚ NA 2 AŽ 3 DNY stojí 11000,- Kč za pobyt pro až šestnáct lidí, za každou další osobu se pronájem zvyšuje o 500,- Kč za dospělého a 300,- Kč za dítě.

CENY MIMO SEZÓNU: V době MIMO SEZÓNU je sleva 40% na TÝDENNÍ PRONÁJEM, tj. pronájem objektu stojí 12000,- Kč pro až 16 osob / 110,- Kč na lůžko a noc/. Stejná cena je i pro šestidenní pobyt.
Pronájem objektu MIMO SEZÓNU NA 4 AŽ 5 DNÍ stojí 10000,- Kč za pobyt pro až šestnáct lidí, za každou další osobu se pronájem zvyšuje o 600,- Kč za dospělého a 400,- Kč za dítě.
Pronájem objektu MIMO SEZÓNU NA 2 AŽ 3 DNY stojí 9000,- Kč za pobyt pro až šestnáct lidí, za každou další osobu se pronájem zvyšuje o 500,- Kč za dospělého a 300,- Kč za dítě.

Pronájem objektu NA JEDEN DEN vychází z ceny 500,- Kč za každého.
Při pronájmu PO JEDNOTLIVÝCH APARTMÁNECH je cena 290,- Kč za lůžko a noc, dítě má slevu 100,- Kč denně.

Při počtu účastníků nad 16 osob má jedna osoba zpravidla pořadatel pobyt zdarma, při počtu nad 25 dvě osoby zdarma.
Ceny jsou pouze orientační, nejvyšší možné. Protože podporujeme slevami hromadné především dětské ale i sportovní a jiné akce, doporučujeme poslat konkrétní nezávaznou poptávku a obratem vám bude navržena cena i s případnými slevami. Uvítáme i popis a složení skupiny. Pak vám mohu poslat rozpis a umístění pokojů, případně i navrhnout optimální ubytování klientů po objektu. Vše samozřejmě naprosto nezávazně.

Platby za elektrickou energii a vodu, případně ztopené dřevo se platí zvlášť, dle skutečné spotřeby.
Za velkého a středního psa se zvyšuje pronájem o 800,- Kč za týden, za malého psa nebo jiné zvíře o 500,- Kč. Za dítě do 4 let bez nároku na lůžko za 400,- Kč za týden.
Když nechcete nebo nemůžete provádět závěrečný úklid, zvyšuje se cena pronájmu o 900,- Kč.

Při převzetí objektu můžeme požadovat kauci ve výši 4000,- Kč, která je samozřejmě vratná.
Letní sezóna: 1.7.-20.8.
Vedlejší sezóna: 25.-30.6., 20.-30.8. Dále v termínech víkendů 1.5., 8.5., 28.9., 28.10., 17.11 a Velikonoc.

Kontakty

Adresa apartmánu: B. Němcové 434

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
384 392 389, 777 314 111
Web:
rekreace.strmilov.cz/rosada.php

Volné a obsazené termíny:

Rošáda - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Rošáda.

Adnev Bohemia
Apartmán Kunžak, Kunžak, Hradecká 183Adnev Bohemia 1Adnev Bohemia 2Adnev Bohemia 3

Máme pro Vás připravené LUXUSNÍ ubytování v krásném a zemitém stylu “PROVANCE„. Apartmán se nachází v malebné vesnici Kunžak, která spadá do ČESKÉ KANADY. Kunžak je... zobrazit detail

apartmán U vodníka
Apartmán Kaproun, Kaproun 5apartmán U vodníka 1apartmán U vodníka 2apartmán U vodníka 3

Objekt je umístěn v blízkosti rybníka v malebné vesničce jménem Kaproun, která se nahází v centru chráněné oblasti Česká Kanada. Ubytování je pro 2 až 6... zobrazit detail

Studený pramen
Apartmán Kaproun, Kaproun 24Studený pramen 1Studený pramen 2Studený pramen 3

Vítáme Vás v jižních Čechách, v krásné vesničce Kaproun. Chalupa "Studený pramen" se nachází na křižovatce cyklistických cest v centru chráněné krajinné oblasti Česká Kanada. Chalupa... zobrazit detail

Chalupa Dajan
Apartmány Strmilov, Kunžatecká 292Chalupa Dajan 1Chalupa Dajan 2Chalupa Dajan 3

Rekreační domek na okraji malého městečka Strmilov v České Kanadě má 3 apartmány pro celkem 21 osob včetně 4.přistýlek. V přízemí se nachází 2 apartmány. Apartmán... zobrazit detail

Apartmány Strmilov - Leština
Apartmány Leština u Strmilova, Leština ev.č. 26Apartmány Strmilov - Leština 1Apartmány Strmilov - Leština 2Apartmány Strmilov - Leština 3

Jde o zařízenou vybavenou chatu v Obci Leština. Kapacita objektu je pro 8 osob v chatové rekreační oblasti v blízkosti lesa nedaleko rybníků Komorník a nově... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 55296)