Rošáda

Ubytování Kunžak, B. Němcové 434 - Apartmán

Rošáda - Kunžak
Rošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - KunžakRošáda - Kunžak

Objekt se nachází v turisticky zajímavé přírodní oblasti České Kanady bohaté na historické a kulturní památky.
Doporučená kapacita objektu je 16 až 25 osob. Pro hromadné akce je maximální kapacita 35 osob. V létě je v provozu 11 ložnic, v zimě 9.
Vítáme ubytování skupin a nabízíme jim mimořádně výhodné ceny.
Základní cena celého objektu na týden v hlavní sezóně je 22000,- Kč, mimo sezónu 12000,- Kč. Cena za víkend 9000,- Kč.

MAJITEL V OBJEKTU NEBYDLÍ A OBJEKT MÁ SKUPINA K DISPOZICI VŽDY CELÝ.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Každý ze tří apartmánů má svou kuchyňku se sporákem nebo vařičem, ledničkou, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a dostatkem nádobí. Samozřejmostí jsou lůžkoviny a povlečení. V přízemí objektu je jídelna a velká vybavená centrální kuchyně, která má i myčku nádobí a pračku. Vybavení kuchyní umožňuje samostatné vaření i pro větší skupinu.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování u penzionu minimálně 8 parkovacích míst. Kola se uskladňují v objektu.
Přilehlá zahrada je částečně oplocená s pískovištěm, ohništěm a zahradním nábytkem. V hlavní sezóně je k dispozici pětimetrový bazén.

GPS objektu: 49.1158N, 15.18773E

Stravování

Pokud si klienti chtějí vařit, jsou v objektu čtyři vybavené kuchyně nebo kuchyňské kouty. V Kunžaku najdete tři obchody s potravinami včetně večerky.
V Kunžaku se dále nachází čtyři restaurace, v některých je možné si i domluvit skupinové menu za výhodných cenových podmínek. To využíváme například pro skupinové akce.

Ubytování - pokoje:

Dům se třemi apartmány. Každý apartmán má obývací pokoj, ložnici, kuchyňský kout a sociální zařízení. Dále se v objektu nacházejí dva samostatné pokoje, v létě jsou v provozu další dva pokoje v suterénu s přistýlkami. Kromě apartmánů a pokojů se v domě nachází dvě prostorné společenské místnosti, velká kuchyně s jídelnou a místnost se stolním tenisem. Obě společenské místnosti v jsou velmi dobře využitelné i pro výuku, školení, turnaj, uspořádání oslavy a podobně.

Výlety, sport a zábava v okolí

Po domluvě může být pro naše klienty k dispozici soukromý pozemek s loďkou u rekreačního rybníka Komorníka (vzdáleného 2 km severně od penzionu). Penzion je umístěn na jižním kraji obce Kunžak, kterým začíná přírodní park Česká Kanada.
Celá tato oblast je velmi vhodná k houbaření i k cyklistickým výletům a oplývá mnohými přírodními i historickými památkami.

Česká Kanada je doslova protkána sítí jedinečných i lesních cyklostezek různé obtížnosti. Vyrazte na cyklovýlet a užijte si úžasnou přírodu a dech beroucí krajinu v okolí.

Mimo sporty u vody cyklistiku je možné hrát tenis na blízkých tenisových kurtech v Kunžaku, v Kunžaku je také sportovní hala.
V blízkosti penzionu máme nově vybudované dětské hřiště.
V Jindřichově Hradci je v sezóně otevřený akvapark. Mimo sezónu určitě doporučujeme návštěvu krytého plaveckého bazénu s několika bazény, vířivkami, párou a dalšími atrakcemi.
Golfová hřiště jsou v Nové Bystřici a Telči, hřiště na minigolf je ve Strmilově.

Typy na výlety:
Jindřichův Hradec 20 km - zámek, gobelínka, muzeum a Krýzovi jesličky, muzeum fotografie,
Telč 20 km památka UNESCO, náměstí s podloubím, zámek, galerie, v blízkosti rozhledna
Slavonice 20 km starobylé náměstí s podloubím a sgrafity, vysoká věž kostela s vyhlídkovým ochozem, podzemí, muzeum
Dačice 20 km empírový zámek s parkem a muzeum, kde byl vyroben první kostkový cukr na světě
hrad Landštejn 15 km, Jindřichohradecká úzkokolejka 2 km
V blízkosti zámek Červená Lhota, Žirovnice, Pelhřimov, Nová Bystřice

Ceník ubytování v apartmánu

195,- kčza osobu a noc - LÉTO
110,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
TÝDENNÍ PRONÁJEM:
Hlavní sezóna 22000,- Kč.
Vedlejší sezóna 17000,- Kč.
Mimo sezónu 12000,- Kč.
Jde o pronájem celého objektu pro 1 až 16 osob. Za každou další osobu se pronájem zvyšuje o 800,- Kč za týden. Stejná cena je i pro šestidenní pobyt.

KRATŠÍ PRONÁJEM /4-5 NOCÍ/:
Vedlejší sezóna 14000,- Kč.
Mimo sezónu 10000,- Kč.
Jde o pronájem celého objektu pro 1 až 16 osob. Za každou další osobu se pronájem zvyšuje o 600,- Kč za pobyt.

VÍKEND /1-3 NOCI/:
Vedlejší sezóna 13000,- Kč.
Mimo sezónu 9000,- Kč.
Jde o pronájem celého objektu pro 1 až 16 osob. Za každou další osobu se pronájem zvyšuje o 600,- Kč za pobyt.


Při pronájmu po jednotlivých apartmánech se cena kalkuluje z 390,- Kč za lůžko a noc pro dospělého a 290,- Kč za dítě.

Ceny jsou pouze orientační. Protože podporujeme slevami hromadné především dětské, studentské ale i sportovní a jiné akce, doporučujeme poslat konkrétní nezávaznou poptávku a obratem vám bude navržena cena i s případnými slevami.

Uvítáme i popis a složení skupiny. Pak vám můžeme poslat rozpis a umístění pokojů, případně i navrhnout optimální rozmístění klientů po objektu. Vše samozřejmě naprosto nezávazně.

Při počtu účastníků nad 16 osob má jedna osoba zpravidla pořadatel pobyt zdarma, při počtu nad 25 dvě osoby zdarma.

OSTATNÍ INFORMACE:
Platby za elektrickou energii a vodu, případně ztopené dřevo se platí zvlášť, dle skutečné spotřeby. V ceně není zahrnut rekreační poplatek obci.

Za velkého a středního psa se zvyšuje pronájem o 800,- Kč za týden, za malého psa nebo jiné zvíře o 500,- Kč.

Když nechcete nebo nemůžete provádět opravdu pečlivý závěrečný úklid, zvyšuje se cena pronájmu o 1500,- Kč za celý objekt.

Při převzetí objektu můžeme požadovat kauci ve výši 4000,- Kč, která je samozřejmě vratná.

Dospělý se počítá od 15 let, dítě je ve věku 4 až 14 let, za dítě do 4 let bez nároku na lůžko se zvyšuje pronájem o 400,- Kč za týden/ pobyt.

V objektu doporučujeme obsadit 16 lůžek a 9 přistýlek. Při větší skupině je možnost ještě dalších deseti přistýlek. Přistýlka je běžné lůžko, třeba u zkosené stěny, na rozkládacím gauči, na palandě nebo se přistýlka počítá i při vyšším počtu osob na pokoji, nejde o spartakiádní lehátko. Lůžkoviny a povlečení jsou samozřejmostí.

Pokud byste potřebovali větší objekt pro více lidí, podívejte se na prezentaci e -chalupy č. 5601 GAMBIT ve Strmilově.

TERMÍNY:
HLAVNÍ SEZÓNA je v termínu 1.7.- 20.8.
V hlavní sezóně dáváme přednost týdenním pobytům od soboty do soboty.

Termíny 25.- 30.6. a 20.- 30.8. a víkendy v červnu, září, okolo svátků a prázdnin, konkrétně 1.5., 8.5., 28.9., 28.10., 17.11, podzimních prázdnin, Vánoc a Velikonoc jsou VEDLEJŠÍ SEZÓNA. V době vedlejší sezóny preferuji pronájem v délce všech volných dnů – celé svátky.

U týdenních pobytů nástup v sobotu od 18.00 hodin, odjezd v sobotu do 12.00 hodin, individuální domluva je možná. Mimo sezónu, při kratších pobytech příjezd od rána, odjezd do večera dle dohody. Když je to možné, vždy se snažíme vyhovět individuálním požadavkům.

Objekt je v provozu celoročně. Možnost ubytování i na víkend, pro velkou skupinu výjimečně i na jednu noc. Silvestrovské pobyty. Vánoční a Velikonoční pobyty.
Hlavní sezóna 1.7.- 20.8.
Vedlejší sezóna 25.- 30.6. a 20.- 30.8. a víkendy v červnu, září, okolo svátků a prázdnin, konkrétně 1.5., 8.5., 28.9., 28.10., 17.11, podzimních prázdnin, Vánoc a Velikonoc

Kontakty

Adresa apartmánu: B. Němcové 434

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
384 392 389, 777 314 111
Web:
ubytovani.strmilov.cz/ubytovani/rosada/

Volné a obsazené termíny:

Rošáda - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Rošáda.

Chaty 11
Penzion Kunžak, Kunžak ev. č. 55Chaty 11 1Chaty 11 2Chaty 11 3

Dohromady je nás jedenáct chat, každá. Naše brankářka a kapitánka je LENKA. Je trochu rozložitá, nejstarší, a to je její výhoda. V obraně jsou čtyři sestry... zobrazit detail

Apartmán U vodníka
Apartmán Kaproun, Kaproun 5Apartmán U vodníka 1Apartmán U vodníka 2Apartmán U vodníka 3

Objekt je umístěn v blízkosti rybníka v malebné vesničce jménem Kaproun, která se nahází v centru chráněné oblasti Česká Kanada. Ubytování je pro 2 až 6... zobrazit detail

Studený pramen
Apartmán Kaproun, Kaproun 24Studený pramen 1Studený pramen 2Studený pramen 3

Vítáme Vás v jižních Čechách, v krásné vesničce Kaproun. Chalupa "Studený pramen" se nachází na křižovatce cyklistických cest v centru chráněné krajinné oblasti Česká Kanada. Chalupa... zobrazit detail

Chalupa Dajan
Apartmány Strmilov, Kunžatecká 292Chalupa Dajan 1Chalupa Dajan 2Chalupa Dajan 3

Rekreační domek na okraji malého městečka Strmilov v České Kanadě má 3 apartmány pro celkem 21 osob včetně 4.přistýlek. V přízemí se nachází 2 apartmány. Apartmán... zobrazit detail

Apartmány Strmilov - Leština
Apartmány Leština u Strmilova, Leština ev.č. 26Apartmány Strmilov - Leština 1Apartmány Strmilov - Leština 2Apartmány Strmilov - Leština 3

Jde o zařízenou vybavenou chatu v Obci Leština. Kapacita objektu je pro 8 osob v chatové rekreační oblasti v blízkosti lesa nedaleko rybníků Komorník a nově... zobrazit detail

Chalupa 245
Apartmán Strmilov, Pivovarská 245Chalupa 245 1Chalupa 245 2Chalupa 245 3

Chalupa Strmilov 245 se nachází v klidné části obce Strmilov 100m od Hamerského potoka. Obec Strmilov nedaleko navazuje na Českou Kanadu a Javořickou vrchovinu. Pro milovníky... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 55296)