Penzion Klášter

Ubytování Hraběšice, Hraběšice ev. č. 10 - Penzion

Penzion Klášter - Hraběšice
Penzion Klášter - HraběšicePenzion Klášter - HraběšicePenzion Klášter - HraběšicePenzion Klášter - HraběšicePenzion Klášter - HraběšicePenzion Klášter - HraběšicePenzion Klášter - HraběšicePenzion Klášter - HraběšicePenzion Klášter - HraběšicePenzion Klášter - HraběšicePenzion Klášter - Hraběšice

Objekt bývalého Kláštera, v majetku Obce Hraběšice, je z venkovního pohledu pěkně zrekonstruován, interiér je zatím před rekonstrukcí. Je umístěn uprostřed malebné vesničky jménem Hraběšice. V blízkém okolí je dětské hřiště, les, skipark - v zimě lyžování, v létě motokáry a koupání. Ideální místo jako základna pro pěší či cyklické výlety, v zimě pro výlety na běžkách.
PRO OBJEDNÁNÍ NÁS KONTAKTUJTE.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

V interiéru je fotbálek a WiFi.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování bez problémů pro cca deset aut. Zastávka ČSAD 200 m. Zastávka ČD 6,5 km - Vikýřovice.

Stravování

Stravování vlastní.

Ubytování - pokoje:

V objektu se nachází 7 pokojů s celkovou kapacitou 21 lůžek. V mezipatře je koupelna se sprchovým koutem, v přízemí pak dvě toalety s umyvadly. Dále je zde vybavená kuchyňka a společenská místnost. Objekt je možno si pronajmout jako celek, ale je možné si pronajmout i jednotlivé pokoje zvlášť.

Výlety, sport a zábava v okolí

Výlety do krásného okolí Jeseníků - vrchol Kamenec, lokalita kolem Rabštejna, Skřítek za ním výstup na hlavní hřeben Jeseníků; skipark i s letními atrakcemi (motokáry, koupání). V těsné blízkost je dětské hřiště s průlezkami, fotbalové branky a volejbalové tyče, možnost využít venkovní ohniště.

Tipy na letní výlety, sportovní a kulturní vyžití:
Přehrada Krásné s restaurací vzdálenost 5 km,
zřícenina hradu Rabštejn s restaurací se skalními stěnami – horolezecký terén vzdálenost 7 km lesem (přístupný rozhled na Nízký i Hrubý Jeseník).
Skalnatý vrcholek hory Kamenec s výhledem nad obcí Hraběšice rozhled na Nízký i Hrubý Jeseník vzdálenost 4 km lesem.
Dlouhé stráně – přečerpávací přehrada – možná exkurse – exklusivní výhled na Hrubý Jeseník a okolí vzdálenost 14 km.
Naučná stezka na Rešovských vodopádech. Lanovka z Koutů na Mravenečník. Velké množství dalších turistických a cyklotras.
Sportovní rybaření – přehrada Krásné, chovný rybníček v Rudolticích s rybářskou baštou 4 km.
Jízda na koni – jezdecké stáje Rudoltice, Rapotín.
V blízkosti lázeňské městečko Velké Losiny s termálními bazény, zámkem a parkem. Muzeum výroby ručního papíru – stará papírna.
V nedaleké obci Rapotín veterán muzeum a ZOO park, v obci Maršíkov celodřevěný kostel – národní kulturní památka, dále možnost prohlídek hradů a zámků Bouzov, Úsov, Branná, Sovinec, zřícenina hradu Brníčko, přístupné jeskyně Javoříčko a Mladeč.

Tipy na zimní výlety a sportovní vyžití:
Lyžařské vleky v místě ve vzdálenosti 300 m – noční lyžování, umělé zasněžování, svah upravený rolbou [www. skiparkhrabesice. cz]
Další lyžařské areály vzdálené kolem 10 km.: Kouty, Klepáčov, Přemyslov, Oáza.
Upravované běžecké tratě v blízkosti ubytování: trasa přímo z Hraběšic - traťovka směr Skřítek - Rabštějn, Ztracené kameny – Alfr édka - Praděd s mírnými sklony ve výšce od cca 550 m n. m. do 1250 m n. m.

Ceník ubytování v penzionu

3700,- kčza penzion a noc - LÉTO
4500,- kčza penzion a noc - ZIMA
4500,- kčSILVESTR:
Je možné pronajmout si celý objekt za 3700/noc v letním období a 4500/noc v zimním období, případně lze strpět možnost dalších případných ubytovaných na jiných pokojích a pronajmout si jednotlivé postele za 180/osobu/noc v letním období a 220/osobu/noc v zimním období.
Letní sezóna: 1. 5. – 30. 9.
Zimní sezóna: 1. 10 – 30. 4

Kontakty

Adresa penzionu: Hraběšice ev. č. 10

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
608 535 350
Web:
www.hrabesice.eu/index.php/ubytovani-klaster

Volné a obsazené termíny:

Penzion Klášter - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion Klášter.

Chaty Skipark
Apartmány Hraběšice, Hraběšice 61Chaty Skipark 1Chaty Skipark 2Chaty Skipark 3

Dvě nově vybudované chaty se nachází na okraji horské vesničky Hraběšice v Jeseníkách a jsou součástí Skiparku Hraběšice. NOVINKA: pro větší skupiny ubytovaných jsme schopni přímo... zobrazit detail

Penzion Eva
Penzion Sobotín, Sobotín 177Penzion Eva 1Penzion Eva 2Penzion Eva 3

Ubytování v soukromí Penzion Eva Sobotín: Objekt je postaven uprostřed malé obce Sobotín nedaleko známých lázní Velké Losiny. Toto lázeňské městečko... zobrazit detail

Penzion Svět
Penzion Sobotín, Sobotín 73Penzion Svět 1Penzion Svět 2Penzion Svět 3

Nabízíme ubytovací služby v rodinném penzionu v Sobotíně v okrese Šumperk. Náš penzion Vám může nabídnout pohodlné ubytování v samostatném rodinném domě v prostorných pokojích s... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 51817)