Vila Pohoda

Ubytování Hněvkovice, Hněvkovice 88 - Penzion

Vila Pohoda - Hněvkovice
Vila Pohoda - HněvkoviceVila Pohoda - HněvkoviceVila Pohoda - HněvkoviceVila Pohoda - HněvkoviceVila Pohoda - HněvkoviceVila Pohoda - HněvkoviceVila Pohoda - HněvkoviceVila Pohoda - HněvkoviceVila Pohoda - HněvkoviceVila Pohoda - HněvkoviceVila Pohoda - HněvkoviceVila Pohoda - HněvkoviceVila Pohoda - HněvkoviceVila Pohoda - HněvkoviceVila Pohoda - HněvkoviceVila Pohoda - Hněvkovice

Chalupa je po celkové renovaci vnitřních prostor. Je rozdělena na přízemí a patro. U objektu je dále krbová místnost a zamykatelná kolárna, před níž je umístěn nadzemní bazén pro svlažení v parném dni. Celý objekt je oplocený, ideální pro rodiny s malými dětmi. Psi menšího vzrůstu jsou zde vítáni. Vedle chalupy je pak ještě hřiště s kurtem pro tenis nebo nohejbal. Z chalupy je krásný výhled na všechny strany. V celé chalupě je zákaz kouření, to je dovoleno pouze na vyhrazených místech.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

V celé chalupě je možnost WiFi.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je možné na pozemku.

Stravování

U chalupy se nachází malá hospůdka s výborným pivem, bohužel zde nevaří. Na jídlo je to o kilometr dál do hospůdky U Petra. V obci je možno si nakoupit, je zde obchod cca 500m od chalupy a nebo pak v Ledči nad Sázavou je Penny, Albert a další.

Ubytování - pokoje:

Vstup a hlavní chodba jsou společné. Z hlavní chodby se jde do spojovací chodby přízemí a po schodech do patra.
V přízemí se nachází dvě ložnice, každá vybavená manželskou postelí, palandou a TV. Dále je zde plně vybavená kuchyně s jídelním koutem, odpočinkovou zónou, krbovými kamny a TV. Koupelna je prostorná s větším sprchovým koutem a je zde místě na infrasauna. WC je na na chodbě k přízemnímu bytu.
Do patra se jde po točitých schodech, kde jsou dva pokoje, v jednom pokoji je manželská postel a palanda, v druhém manželská a gauč. Oba pokoje jsou vybavené tv. Kuchyň je zde menší, ale též plně vybavená. Je zde i menší koupelna vybavená sprchovým koutem a samostatné WC. Jídelna je umístěna na chodbě mezi pokoji a kuchyní. Dále je zde možnost posezení na balkoně.

Výlety, sport a zábava v okolí

Z chalupy je cca. kilometr k přehradě Švihov pro krásné procházky. Dále pak cca. 3 km k řece Sázavě a ještě o 1 km dál je pak zastávka Chřenovice nacházející se na trase,, posázavského pacifiku " Praha - Ledeč nad Sázavou - Světlá nad Sázavou. V Ledči nad Sázavou stojí za zmínku hrad a v nedalekých Tasicích Jakubova huť.

Ceník ubytování v penzionu

20000,- kčza penzion a týden - LÉTO
16000,- kčza penzion a týden - MIMO SEZÓNA
Ceník mimosezoního ubytování za noc:
2D- 8000,-
3D- 10000,-
4D- 12000,-
5D- 14000,-
6D- 15000,-
7D- 16000,-
Letní sezóna:1.6.- 31.8.
mimo sezonu: 1.9. - 30.10., 1.4. - 30.5.

Kontakty

Adresa penzionu: Hněvkovice 88

 
Po potvrzení termínu prosím platbu zaslat na účet č. 123-1525670247/0100
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
776 708 510
Web:
vila-pohoda.webnode.cz

Volné a obsazené termíny:

Vila Pohoda - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Vila Pohoda.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 58354)