Malovaný dvůr a Malovaný dvoreček

Ubytování Dolní Dunajovice, Poštovní 160 - Apartmány

Malovaný dvůr a Malovaný dvoreček - Dolní Dunajovice
Malovaný dvůr a Malovaný dvoreček - Dolní DunajoviceMalovaný dvůr a Malovaný dvoreček - Dolní DunajoviceMalovaný dvůr a Malovaný dvoreček - Dolní DunajoviceMalovaný dvůr a Malovaný dvoreček - Dolní DunajoviceMalovaný dvůr a Malovaný dvoreček - Dolní DunajoviceMalovaný dvůr a Malovaný dvoreček - Dolní DunajoviceMalovaný dvůr a Malovaný dvoreček - Dolní DunajoviceMalovaný dvůr a Malovaný dvoreček - Dolní DunajoviceMalovaný dvůr a Malovaný dvoreček - Dolní DunajoviceMalovaný dvůr a Malovaný dvoreček - Dolní DunajoviceMalovaný dvůr a Malovaný dvoreček - Dolní DunajoviceMalovaný dvůr a Malovaný dvoreček - Dolní Dunajovice

Ubytovací zařízení Malovaný dvůr je situováno v malebné krajině Mikulovska v obci Dolní Dunajovice přímo pod Pálavou. Obec je známá velkým počtem vinařů, kteří Vás velice rádi uvítají ve svých sklepech u skleničky dobrého vína. V okolí je spousta cyklistických tras jak pro začínající, tak i profesionální cyklisty. Na své si zde ale přijdou i pěší turisté, při procházkách po Pálavě nebo také milovníci památek, kteří mohou obdivovat četné zámky a zajímavé místa v okolí. V obci je veškerá občanská vybavenost. Objekt je rozdělen do dvou apartmánů, které jsou ve dvorním traktu rodinného domu. Máte možnost si pronajmout celý objekt a oba apartmány přes dvůr propojit.

Novinka sezóny 2020!! Oba apartmány mají přístup na prostorný dvůr s bazénem, trampolínou a dětským hřištěm. Oba apartmány mají stavebně oddělené posezení pro Vaše soukromí.

Vybavení a služby penzionu

"Malovaný dvůr"
V jídelně kromě velkého jídelního stolu také TV, pohovka, stolní fotbálek a sedací vak. V kuchyni varná konvice, mikrovlnná trouba, plynový sporák, elektrická trouba a lednice s mrazákem. V koupelně fén na vlasy.
Na zahradě zastřešené venkovní posezení s přenosným grilem.


"Malovaný dvoreček"
V obývacím pokoji je sedačka ve tvaru L, TV s možností připojení USB flash disku a barový jídelní stůl. V kuchyni varná konvice, mikrovlnná trouba, plynový 4 sporák, trouba na pečení a lednice s mrazákem. V koupelně je k dispozici fén na vlasy.

Na společné zahradě bazén o rozměru 5x3x1,4 metru, který je v provozu od půlky června do konce srpna. Dále trampolína o průměru 3,6 metru, houpačky a zahradní domek pro děti, badminton, petanque, deskové a další společenské hry.

WiFi síť v celém objektu zdarma.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Parkování před domem, popřípadě po domluvě ve dvoře.

Stravování

V obci se nachází obchod COOP, pekařství MAJA s čerstvým pečiem a dva vietnamské obchody s potravinami a smíšeným zbožím. 150 metrů od objektu se nachází pizzerie a o kousek dál restaurace Praha.

Ubytování - pokoje:

Celková kapacita ubytování je až pro 14 osob. Ubytování je rozděleno do dvou apartmánů, většího "Malovaný dvůr" a menšího "Malovaný dvoreček".
Kapacita apartmánu "Malovaný dvůr" je 9 osob. Lůžka jsou rozděleny do tří samostatných pokojů po třech postelích. Dále je v přízemí jídelna vybavena velkým jídelním stolem a TV. Na jídelnu navazuje velice prostorná a plně vybavená kuchyně. K apartmánu náleží také zastřešené venkovní posezením pouze pro Vás a přístřeškem pro uložení jízdních kol pro nadšené cyklisty.

K apartmánu "Malovaný dvoreček" náleží malý dvorek se samostatným vstupem, zastřešeným posezením, místem pro zavěšení kol a grilem. V podkroví se nachází dvě ložnice, jedna samostatná s dvojlůžkem a druhá průchozí se třemi samostatnými lůžky. Upozorňujeme Vás, že do podkroví vedou strmé točité schody. V přízemí je obývací pokoj propojený s kuchyní. V obývacím pokoji je pohovka, TV a jídelní stůl. Dále je v přízemí zádveří z kterého je vstup do koupelny s vanou a WC.

Výlety, sport a zábava v okolí

Pro cyklisty: velké množství cyklotras v oblasti Mikulovska a Lednicko - Valtickém areálu.
Pro pěší turisty: ideální startovací místo pro přechod Pálavy nebo objevení méně známé národní přírodní památky Dunajovické kopce s Velkou slunečnou ("Slunný vrch").
Koupání: v těsné blízkosti vodní nádrže Nové mlýny, Aqualand Moravia, zatopený lom u Mariánského mlýna v Mikulově.
Objevování okolí: Mikulov, Lednicko - Valtický areál, Pálava, atd....
Pouze 200 metrů od apartmánu se nachází workoutové a dětské hřiště s množstvím atrakcí.
V Dunajovicích se nachází také jezdecký a tenisový klub pro milovníky sportu a aktivní dovolené.

Ceník ubytování v apartmánech

od 12 250,- kčza apartmány a týden - LÉTO
od 8 900,- kčza apartmány a týden - MIMO SEZÓNA
Objekt je otevřen od začátku května do konce října.
Novinka sezóny 2020 - dvůr s bazénem, trampolínou a dětským hřištěm bude společný pro oba apartmány. Posezení jsou u obou apartmánů stavebně odděleny.
V době letních prázdnin možný pobyt pouze od So - So. Mimo letní prázdniny je možnost víkendových pobytů, při kolizi dvou požadavků na rezervaci bude upřednostněn týdenní pobyt.
Za větší apartmán "Malovaný dvůr", se samostatným posezením je cena za týden v hlavní sezóně 20 900,- Kč, mimo sezónu za 15 750,- Kč a za víkend mimo sezónu 6 300,- Kč.
Za menší apartmán "Malovaný dvoreček" s malým dvorkem s posezením je cena za týden v hlavní sezóně 12 250,- Kč, mimo sezónu za 8 900,- Kč a za víkend mimo sezónu 3 900,- Kč.
Oba apartmány mají přístup na společný dvůr na kterém se nachází velká travnatá plocha, bazén o objemu 20 m3, trampolína o průměru 3,5 metru a dětské hřiště s domečkem, skluzavkou, houpačkami a pískovištěm.
V případě zájmu je možné zarezervovat oba apartmány, tím pádem bude mít k dispozici celý objekt pouze pro sebe a budete se pouze občas potkávat s majiteli objektu a získáte tím plnou kapacitu ubytování až pro 14 osob. V tomto případě je cena za týden v hlavní sezóně 30 500,- Kč, mimo sezónu 22 500,- a za víkend 9 200,- Kč.
Cena je za apartmán/objekt bez ohledu na využití kapacity.
Hostům, kteří nás navštíví opakovaně a objednají si ubytování přímo od nás, nabízíme slevu 8 % na týdenní pobyty! (v případě, že Vám vznikne nárok na tuto slevu, přihlaste se o ni prosím :) )
Záloha (1/2 ceny) se platí při rezervaci, druhá půlka minimálně 30 dní před příjezdem.

Kontakty

Adresa apartmánů: Poštovní 160

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
724 075 744

Volné a obsazené termíny:

Malovaný dvůr a Malovaný dvoreček - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Malovaný dvůr a Malovaný dvoreček.

Penzion 1884
Penzion Dolní Dunajovice, Poštovní 164Penzion 1884 1Penzion 1884 2Penzion 1884 3

Poskytujeme ubytování v rekonstruovaných prostorách bývalého selského stavení s pekárnou, jehož základy byly položeny v roce 1884. Obytná část, jakož i... zobrazit detail

Pension u Rabatů
Penzion Dolní Dunajovice, Zahradní 492Pension u Rabatů 1Pension u Rabatů 2Pension u Rabatů 3

Nabízíme Vám ubytování v klidném rodinném pensionu ve 2,3,4,5 lůžkové apartmány s vlasní kuchyni, sprchou, WC, TV, přípojka k internetu + 2x4 lůžkové chaty. Po celou... zobrazit detail

Ubytování U Soudku
Penzion Dolní Dunajovice, Zahradní 619Ubytování U Soudku 1Ubytování U Soudku 2Ubytování U Soudku 3

Teprve první sezónu provozované malé Ubytování v soukromí „U soudku“ v prostorách novostavby. Vnitřní prostory jsou vybaveny v domácím stylu a venkovní terasa ve starém selském... zobrazit detail

Penzion U Zajíců
Penzion Dolní Dunajovice, Hlavní 114Penzion U Zajíců 1Penzion U Zajíců 2Penzion U Zajíců 3

Penzion se nachází v turisticky vyhledávané obci Dolní Dunajovice. Tato je situována na Mikulovsku ve vinařské oblasti pod Pálavskými vrchy (40 km jižně od Brna), leží... zobrazit detail

Ubytování U Zouharů
Apartmány Dolní Dunajovice, Zahradní 215Ubytování U Zouharů 1Ubytování U Zouharů 2Ubytování U Zouharů 3

Apartmány v klidné části obce s obyvatelnou částí, kuchyňským koutem, sociálním zařízením v podkroví ložnice. Kuchyňský kout vybaven základním kuchyňským... zobrazit detail

Apartmány
Apartmány Dolní Dunajovice, KostelníApartmány 1Apartmány 2Apartmány 3

Apartmány Dolní Dunajovice se nacházejí v klidné okrajové části obce, na samém jihu Moravy u hranic s Rakouskem, v prosluněném kraji  vína, památek a přírodních krás. Ať už... zobrazit detail

Apartmán Dunajky
Apartmán Dolní Dunajovice, Kostelní 681Apartmán Dunajky 1Apartmán Dunajky 2Apartmán Dunajky 3

Mezonetový apartmán 3+kk v Dolních Dunajovicích, je velmi velmi pečlivě a stylově vybaven. Nabízí luxusní pobyt na Jižní Moravě na okraji obce Dolní Dunajovice. V 1.NP... zobrazit detail

Ubytování Lipový květ
Penzion Dolní Dunajovice, ul. Rudé armády 27Ubytování Lipový květ 1Ubytování Lipový květ 2Ubytování Lipový květ 3

Rodinné ubytování LIPOVÝ KVĚT se nachází v malebné vinařské vesničce Jihomoravského kraje, Mikulovského regionu, s atraktivní polohou - obci Dolní Dunajovice. Rádi bychom Vám v rámci... zobrazit detail

Pension U Kališů
Penzion Dolní Dunajovice, Sklepní 551Pension U Kališů 1Pension U Kališů 2Pension U Kališů 3

Obec Dolní Dunajovice je situována na Mikulovsku ve vinařské oblasti pod Pálavskými vrchy (40 km jižně od Brna). Obec leží v údolí. které z východní strany... zobrazit detail

Ubytování U Zábojů
Apartmány Dolní Dunajovice, Polní 273Ubytování U Zábojů 1Ubytování U Zábojů 2Ubytování U Zábojů 3

Ubytování v soukromí se dvěma apartmány s celkovou kapacitou 10 lůžek (6+4) - ve známé vinařské obci Dolní Dunajovice. Ať už se vypravíte do Aqualandu Moravia,... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 53731)