Penzion Velké sedlo

Ubytování v Kružberku, Svatoňovice ev. č. 18 - Penzion, Severní Morava a Slezsko

Penzion Velké sedlo - Kružberk
Penzion Velké sedlo - KružberkPenzion Velké sedlo - KružberkPenzion Velké sedlo - KružberkPenzion Velké sedlo - KružberkPenzion Velké sedlo - KružberkPenzion Velké sedlo - KružberkPenzion Velké sedlo - KružberkPenzion Velké sedlo - KružberkPenzion Velké sedlo - KružberkPenzion Velké sedlo - Kružberk

Penzion Velké sedlo se nachází 300 metrů pod hrází Kružberské přehrady. Tato oblast je ekologicky nejčistší oblastí v České republice.

Na své si přijdou vodáci a rybáři – hranici areálu tvoří řeka Moravice. Pro příznivce horoletectví je v blízkosti cvičná skála.

Oblast proslula Dietelovým seriálem Velké sedlo. Navštivte i Vy tuto nádhernou krajinu a alespoň na chvíli se staňte její součástí!

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

TV, lednice, rychlovarná konvice, chlazení na pivo.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování u objektu, osvětlené parkoviště, plně dostatečná kapacita parkovacích míst.

Stravování

Snídaně, polopenze, plná penze, raut, obědy, švédské stoly.
Prostory naší restaurace jsou připraveny přijmout i větší počet návštěvníků. Nikdo se nemusí obávat, že by byl pro naplněné kapacity odkázán napospas přírodě. O své návštěvníky jsme schopni se postarat s maximální péčí. O tom Vás může přesvědčit také naše kuchyně.

Ubytování - pokoje:

8 pokojů dvou až pěti lůžkové (1x 2 lůžko, 4x 3 lůžko, 2x 4 lůžko + přistýlka, 1x 5 lůžko). Na všech pokojích penzionu je teplá a studená voda, na patře jsou k dispozici sprchy a WC. Kromě toho se naši hosté mohou ubytovat také ve čtyřech chatkách. V každé chatce je 5 lůžek a 1 přistýlka. Příslušenstvím každé chatky je topení a venkovní posezení. Chatky mají vlastní parkoviště a společné sociální zařízení.

Výlety, sport a zábava v okolí

V rámci pobytu Vám můžeme doporučit několik zajímavých vyjížděk a akcí. V bezprostřední blízkosti penzionu je chovná stranice ryb a lanové centrum.

V nedalekém okolí je pak možné navštívit Janské Lázně, zříceniny Vikštejn a Vildštejn, můžete podniknout výlet k hrázce Lobnik - Medlice, navštívit Weisshuhnovu jeskyni s vyhlídkou, rozhlednu Staré Těchanovice nebo se zastavit v břidlicovém muzeu v 5 kilometrů vzdáleném Budišově nad Budišovkou.

Ceník ubytování v penzionu

220,- kčza osobu a noc - LÉTO
220,- kčza osobu a noc - ZIMA
220,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
Areál penzionu provozujeme od března do října (včetně).
Zálohu ve výši ubytování platí zájemci s určitým předstihem, ostatní služby, jako např. stravu, pronájem sport zařízení aj., až na místě, dle skutečného stavu.
V případě neuskutečnění pobytu ze závažných důvodů, neúčtujeme žádné storno poplatky. Náš klient má celý rok na to, aby zálohu využil v plné výši kdykoliv jindy, jakoukoliv formou.

Kontakty

Adresa penzionu: Svatoňovice ev. č. 18

 
volat 09:00 - 21:00
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
602 668 068, 606 024 161
Web:
www.velkesedlo.cz

Penzion Velké sedlo - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion Velké sedlo.

Chata U Mlynáře u Kružberku
Apartmány Svatoňovice, Svatoňovice ev. č. 28Chata U Mlynáře u Kružberku 1Chata U Mlynáře u Kružberku 2Chata U Mlynáře u Kružberku 3

Nabízíme chatu na polosamotě, prakticky bez sousedů, 1 km od hlavní cesty, za chatou lesy a louky, v podhůří Jeseníků, obec Svatoňovice pod Kružberskou přehradou, na... zobrazit detail

Mobilní domy
Apartmán Kružberk, Kružberk 40Mobilní domy 1Mobilní domy 2Mobilní domy 3

Nabízíme pronájem plně vybavených mobilních domů se zastřešenými terasami a samostatné chatky v údolí řeky Moravice (cca 110 m) na delší či jen víkendové pobyty. 2x... zobrazit detail

Ubytování U Blažků
Apartmán Kružberk, Kružberk 37Ubytování U Blažků 1Ubytování U Blažků 2Ubytování U Blažků 3

Ubytování v přízemí soukromého domu v malé obci, v blízkosti autobusová zastávka, řeka Moravice, nedaleko přehrada Kružberk. Nad přehradou často pobývala známá spisovatelka a cestovatelka Joy... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 52322)