Penzion Stařa

Ubytování ve Svatobořicích-Mistříně, Hodonínská 1314 - Penzion, Jižní Morava

Penzion Stařa - Svatobořice-Mistřín
Penzion Stařa - Svatobořice-MistřínPenzion Stařa - Svatobořice-MistřínPenzion Stařa - Svatobořice-MistřínPenzion Stařa - Svatobořice-MistřínPenzion Stařa - Svatobořice-MistřínPenzion Stařa - Svatobořice-MistřínPenzion Stařa - Svatobořice-MistřínPenzion Stařa - Svatobořice-MistřínPenzion Stařa - Svatobořice-MistřínPenzion Stařa - Svatobořice-MistřínPenzion Stařa - Svatobořice-MistřínPenzion Stařa - Svatobořice-MistřínPenzion Stařa - Svatobořice-MistřínPenzion Stařa - Svatobořice-MistřínPenzion Stařa - Svatobořice-MistřínPenzion Stařa - Svatobořice-Mistřín

Penzion Stařa je nově postavený rodinný penzion, který se nachází na Jižní Moravě ve vinařské v obci Svatobořice - Mistřín. Krásná krajina „Moravského Toskánska“ je vhodná jak pro cykloturistiku tak pro rodiny s dětmi.
Nacházíme se mezi Kyjovem a Hodonínem. Na začátku Mistřína (směr od Hodonína).
Okolní příroda láká nejednoho turistu projít se lesními stezkami nebo převést se na kole po jedné z mnoha cyklostezek. Nesportujete? Vůbec nevadí. Lahodná chuť jihomoravského vína v některém z rodinných vinných sklepů upoutá nejednoho kolemjdoucího. V našem penzionu rádi uvítáme rodiny s dětmi, skupinky přátel, turisty, cyklisty ale i seniory hledající relax.
V exteriéru si posedíte v altánku u venkovního krbu a grilu. Děti se dosyta vyskáčou na trampolíně a po výletě po některé z okolních cyklostezek si svoje kolo odložíte v úschovně na kola. Cyklisté mají možnost využít venkovní solární sprchu.
Děti se potěší Sportlandu Babylon Strážovice, Koupališti Dubňany, ZOO Hodonín i Paintball parku Hodonín. Nadšence přírody jejich kroky zavedou k Přírodní památce Špidláky, Vodní nádrži Hliník, Přírodní Památce Bohuslavické Stráně i k Biotopu Bohuslavice.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Venkovní posezení, které se nachází vedle budovy. - Posezení u krbu s možností grilování. - Úschovna kol určená pro cyklisty s dílnou na případný servis kol.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Objekt má zdarma pro hosty uzavřené parkoviště přímo u penzionu.

Stravování

Po předchozí domluvě možnost snídaně. Cena 100 Kč.

Ubytování - pokoje:

Nabízíme pět pokojů a dva apartmány. Všechny naše pokoje jsou vybaveny: - velkou manželskou postelí - vlastní koupelnou (s WC a sprchovým koutem) - internetem a TV. Všem hostům je k dispozici společenská místnost, kde je jak možnost posezení tak i relaxace.
Pokoj č. 1 s manželskou postelí a samostatným lůžkem.
Pokoj č. 2 s manželskou postelí a samostatným lůžkem.
Pokoj č. 3 Apartmán s manželskou postelí, samostatnými lůžky a terasou.
Pokoj č. 4 s manželskou postelí a samostatným lůžkem.
Pokoj č. 5 s manželskou postelí a samostatným lůžkem.
Pokoj č. 6 Apartmán se dvěma manželskými postelemi a samostatným lůžkem.
Pokoj č. 7 s manželskou postelí a samostatným lůžkem.

Výlety, sport a zábava v okolí

Letní aktivity:

Koupaliště: Kyjov (7 km), Dubňany (7 km), Bohuslavice (biotop) (11 km), Vracov (14 km), Hodonín (15 km)

Cyklostezky: Celá krajina je doslova přeplněna cyklostezkami od našeho penzionu můžete přímo vyrazit na kole a napojit se na 900 m vzdálenou cyklostezku Kyjov - Mutěnice a z té se napojit na další trasy.

Celoroční aktivity:

Mnoho hostů z ČR a zahraničí k nám jezdí fotografovat takzvaně „Moravské Toskánsko“. Jedná se o specificky zvlněná pole, která tvoří jedny z nejhezčích míst pro focení krajiny v ČR.

Památky a zajímavá místa v okolí: Renesanční radnice a náměstí Kyjov (7 km), Zámek Milotice (7 km), Bukovanský mlýn (9 km), Ratíškovická železnice (11 km), Zoo Hodonín (14 km), Baťův kanál Hodonín (16 Km), Skanzen Strážnice (28 km), Farma Na Haldě (28 km), Lednicko - Valtický areál (34 km), Hrad Buchlov (35 km), Zámek Buchlovice 35 (km), Kovozoo Staré Město (34 km), Živá voda Modrá (37 km).

Zimní aktivity: V zimě je možnost využít okolních lyžařských areálů: Osvětimany (20 km), Stupava (27 km), Břestek (36 km). Aquaparky a kryté bazény: Hodonín (15 km), Uherské Hradiště (38 km), Pasohlávky (55 km), Uherský brod (54 km).

Ceník ubytování v penzionu

od 500,- kčza osobu a noc - LÉTO
od 500,- kčza osobu a noc - ZIMA
od 500,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
Ceny:
1 osoba/1 noc (1 osoba na dvou nebo třílůžkovém pokoji) 650,- Kč
2 osoby/1 noc(2 osoby na dvou nebo třílůžkovém pokoji) 1000,- Kč
3 osoby/1 noc (3 osoby na třílůžkovém pokoji) 1500,- Kč
Děti - od 0 do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA
Snídaně - Dle nabídky 120,- Kč

Kontakty

Adresa penzionu: Hodonínská 1314

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
+420 603 846 368
Web:
www.penzion-stara.cz

Penzion Stařa - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion Stařa.

Penzion Oříšek
Penzion Svatobořice-Mistřín, Mutěnská 1179Penzion Oříšek 1Penzion Oříšek 2Penzion Oříšek 3

Nabízíme vám klidné zázemí rodinného penzionu. Ať už do Svatobořic - Mistřína vyrazíte s přáteli, či s rodinou, na kolo, na pěší túry, za vínem, vinařskými... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 62228)