Penzion Sáblíkův mlýn

Ubytování Lomnička, Lomnička 26 - Penzion, Jižní Morava

Penzion Sáblíkův mlýn - Lomnička
Penzion Sáblíkův mlýn - LomničkaPenzion Sáblíkův mlýn - LomničkaPenzion Sáblíkův mlýn - LomničkaPenzion Sáblíkův mlýn - LomničkaPenzion Sáblíkův mlýn - LomničkaPenzion Sáblíkův mlýn - LomničkaPenzion Sáblíkův mlýn - LomničkaPenzion Sáblíkův mlýn - LomničkaPenzion Sáblíkův mlýn - LomničkaPenzion Sáblíkův mlýn - LomničkaPenzion Sáblíkův mlýn - LomničkaPenzion Sáblíkův mlýn - LomničkaPenzion Sáblíkův mlýn - LomničkaPenzion Sáblíkův mlýn - LomničkaPenzion Sáblíkův mlýn - LomničkaPenzion Sáblíkův mlýn - Lomnička

Penzion Sáblíkův mlýn se nachází na klidném místě v centru obce Lomnička, přímo na hlavní cyklotrase č. 1 (Praha - Brno). Budova mlýna je po kompletní rekonstrukci, penzion zcela nově v provozu od 6/22.K dispozici je 5 (po domluvě 6 pokojů) s vlastním sociálním zařízením, velká společenská místnost a sál o velikosti 70m². Oplocený pozemek o celkové ploše 7 500m² zahrnuje sad, okrasnou zahradu a vydlážděný dvůr. Součástí pozemku jsou i hospodářské budovy - stodola, chlévy, stáj.
Obec Lomnička leží v malebné krajině v podhůří Českomoravské vrchoviny, jsou zde cyklistické i turistické trasy v rovinatém i kopcovitém terénu s krásnými výhledy. Město Tišnov s veškerou infrastrukturou je vzdáleno 2 km.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Podkrovní sál: 70 m² pro aktivity hostů - tanec, jóga, meditace, semináře....
Kuchyně v přízemí: velký plynový sporák s troubou o šířce 90 cm, plynová stolička, velký dřez, myčka, lednice s mrazákem o š. 70 cm, mikrovlnka, rychlovarná konvice, topinkovač, ruční mixér, veškeré nádobí na vaření i stolování.
Společenská místnost: stoly a židle až pro 30 osob, kamna na dřevo, klavír.
Kuchyně v podkroví: lednice, indukční deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice.
WiFi v celém objektu
Kolárna, ohniště, zahradní posezení

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování možné buď na veřejném prostranství před bránou nebo na dvoře. Doprava je možná též autobusem z Tišnova či Lomnice, bus č. 333,zastávka Lomnička obecní úřad, odtud pěšky cca 150m.

Stravování

2x kuchyně. Po domluvě možnost přípravy snídaní.

Ubytování - pokoje:

K dispozici je 5 pokojů (po domluvě při větším počtu hostů můžeme poskytnout 6.pokoj). Pokoje jsou pro 3 - 4 osoby a mají vlastní sociální zařízení.
V přízemí hostům k dispozici prostorná jídelna/společenská místnost s klavírem a kamny na dřevo, kompletně vybavená kuchyň, 2x WC (a 6.pokoj), ve 2.patře 5 pokojů, sál 70 m² pro aktivity hostů, 2x WC, kuchyňka s indukční deskou, mikrovlnkou, lednicí. Pokoj č. 3 má vlastní kuchyňský kout lednicí, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a dřezem, další dva pokoje mají lednici, ve všech pokojích závěsy.

Výlety, sport a zábava v okolí

Cyklostezka č. 1 vedoucí krásnou krajinou do historického městysu Lomnice (5km) [http: //lomnice. cz], z Lomnice nyní zcela nová křížová cesta do Veselí (další 3km)
po cyklostezce č. 1 na druhou stranu do Předklášteří (3,5km) [https: //www. predklasteri. cz] s vyhlášenými cukrárnami a zejména s historicky velmi významným cisterciáckým klášterem Porta coeli [www. portacoeli. cz], v jehož areálu v provozu stejnojmenný minipivovar s pivnicí, dále lze po cyklostezce pokračovat do Dolních Louček (další 3 km) s ikonickým 300 m dlouhým viaduktem.
Množství dalších cykloturistických tras v okolí, jak nenáročných rovinatých, tak pořádné kopcovité terény.
Mnoho turistických značených cest po okolí.
Pěšky přes Horu pokladů Květnici (naleziště drahých nerostů, jeskyně) do historického Tišnova (3km), dále na rozhlednu Klucanina na stejnojmenném vrchu
Hradisko u Železného (2,5km).
hrad Veveří a Brněnská přehrada s plavbami na parníku - 17 km
hrad Pernštejn - 19 km
Moravský kras - 30 km
Brno - 20 km

Ceník ubytování v penzionu

500,- kčza osobu a noc - LÉTO
500,- kčza osobu a noc - ZIMA
500,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
Celoroční provoz. V letní sezóně možnost ubytování po jednotlivých pokojích, dospělá osoba 500 Kč/noc při délce pobytu 3 a více nocí, 2 noci 600 Kč/noc, 1 noc 900Kč/noc Děti do 12ti let 300 Kč/noc, děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko. Ceny platí při alespoň 2 platících osobách na pokoji. Při obsazení pokoje jednou osobou, příplatek 50% ceny.

Mimo letní sezónu preferujeme skupinové pobyty, cena 600 Kč/os/noc při délce pobytu 2 – 3 noci. 4 a více nocí 500 Kč/os/noc. Ceny za 1 noc s příplatkem 50%. Pokoj obsazený 1 osobou s příplatkem 50%.
Za pronájem kuchyně pro skupinové pobyty účtujeme 50 Kč za strávníka/den. V případě vícedenních pobytů možno domluvit individuální cenu.
V topné sezóně ubytováváme pouze skupiny, k ceně za ubytování prosíme počítejte s příplatkem za topení dle aktuální spotřeby plynu.
Letní sezóna: 15. června - 15. září
Zimní sezóna: 1. prosinec - 15. březen

Kontakty

Adresa penzionu: Lomnička 26

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
604 801 737, 724 008 655
Web:
sablikuvmlyn.cz
Facebook:
www.facebook.com/PenzionSablikuvmlyn

Penzion Sáblíkův mlýn - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion Sáblíkův mlýn.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 65278)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování