Penzion Čtrnáctka

Ubytování v Ratajích nad Sázavou, Náměstí míru 14 - Penzion, Střední Čechy

Penzion Čtrnáctka - Rataje nad Sázavou
Penzion Čtrnáctka - Rataje nad SázavouPenzion Čtrnáctka - Rataje nad SázavouPenzion Čtrnáctka - Rataje nad SázavouPenzion Čtrnáctka - Rataje nad SázavouPenzion Čtrnáctka - Rataje nad SázavouPenzion Čtrnáctka - Rataje nad SázavouPenzion Čtrnáctka - Rataje nad SázavouPenzion Čtrnáctka - Rataje nad SázavouPenzion Čtrnáctka - Rataje nad SázavouPenzion Čtrnáctka - Rataje nad SázavouPenzion Čtrnáctka - Rataje nad SázavouPenzion Čtrnáctka - Rataje nad SázavouPenzion Čtrnáctka - Rataje nad SázavouPenzion Čtrnáctka - Rataje nad SázavouPenzion Čtrnáctka - Rataje nad SázavouPenzion Čtrnáctka - Rataje nad Sázavou

Penzion je kompletně rekonstruovaný ve stylu 30.let minulého století, s možností ubytování 11 osob ve dvou apartmánech a jednom dvoulůžkovém pokoji. Pokoje se nachází v prvním patře domu. Apartmány i dvoulůžkový pokoj jsou vybaveny vlastní koupelnou. Pokoje na apartmánech nejsou sdíleny s jinými skupinami hostů. Vnitřek penzionu je kompletně nekuřácký. V celém objektu je možnost příjmu Wi - Fi.

V přízemí domu se nachází vybavená kuchyň, která je hostům volně k dispozici. Větší skupiny osob si také mohou pronajmout plně vybavený bar se společenskou místností. Bar je také možno po dohodě zavézt pivem a nápoji dle výběru. Zadní část penzionu ústí v prostornou zahradu, kde můžou hosté využít krb s grilem, v klidu posedět a užívat si výhled na zvonici hradu Pirkštejn. V letních měsících je také v provozu nekrytý venkovní bazén. Na penzionu se nenachází televize a je tak ideálním místem pro klidný relax a únik z pulzujícího města, což doplňuje i kolorit ospalého městečka ukrytého v lesích u řeky Sázavy.

Rataje nad Sázavou se v posledních letech proslavily po celém světě díky počítačové hře Kingdom Come: Deliverance, kterou vytvořilo české studio Warhorse. Vydejte se po stopách Jindřicha ze Skalice a prozkoumejte současnou podobu Rataj a okolí!

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

V přízemí se nachází kompletně vybavená kuchyň. Ve vybavení je lednička, sklokeramická deska s troubou, mikrovlnka, myčka, pračka, nádobí, příbory, hrnce a drobné spotřebiče. V objektu se nenachází TV.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Stravování

Hosté mají k dispozici plně vybavenou kuchyň na penzionu. V Ratajích se nachází hospůdka U Pinců, která vaří staročeskou kuchyni, nebo Zámecký šenk (není možnost stravování).

Ubytování - pokoje:

.
Apartmán 2: Apartmán disponuje dvěma oddělenými pokoji. První pokoj s výhledem na náměstí má kapacitu tří lůžek – manželská postel a jednolůžková postel. Na druhém pokoji, jehož okna jsou situována do zahrady, se nachází dvě oddělená lůžka. Na tomto pokoji je možnost sestavení dětské postýlky. Součástí apartmánu je koupelna s toaletou a předsíňka s ledničkou.

Pokoj 3: Pokoj má kapacitu pro dvě osoby – nachází se zde manželská postel, koupelna s toaletou, okna jsou situována do náměstí. Na pokoji je malá kuchyňská linka s rychlovarnou konvicí a lednička.

Apartmán 4: Apartmán má dva oddělené pokoje. První pokoj má výhled na náměstí a nachází se zde manželská postel a dětská postýlka (pro děti do 2,5 roku). Na druhém pokoji se nachází dvě oddělená lůžka, okna jsou situována do zahrady. Součástí apartmánu je koupelna s toaletou a předsíňka s ledničkou.

Výlety, sport a zábava v okolí

V horní části najdete venkovní kamenný gril (dřevo je k dispozici) a kryté posezení pod pergolou. V dolní části se můžete vykoupat ve venkovním bazénu, u kterého je možnost posezení.

V přízemí penzionu se nachází Galerie Chodba, která vznikla v roce 2006 a po celou dobu ji vede Ota Kmínek. Výstavy jsou tematicky zaměřené na kreslený humor. Od roku 2006 zde vystavovali např. Vladimír Jiránek, Igor Ševčík, Josef Kobra Kučera, Jiří Slíva, Pavel Major Vorel a mnoho dalších. Mnoho výstav proběhlo v úzké spolupráci s Českou unií karikaturistů. Celkem zde k roku 2020 proběhlo přes 60 výstav.

V Ratajích se nachází Zámek, kde je možné absolvovat prohlídku a hrad Pirkštejn.
Z Rataj se dají podnikat pěší i cyklistické túry do historických měst - Sázavy, Českého Šternberka. Vlakem můžete podniknout výlet do Kutné Hory, Čáslavi, Kolína

Ceník ubytování v penzionu

550,- kčza osobu a noc - LÉTO
550,- kčza osobu a noc - ZIMA
Pronájem celého penzionu je pro 10 osob 33.000 Kč / týden (7 nocí) v letní sezóně, mimo sezónu 30.000 Kč. Upřednostňujeme týdenní pobyty. Kauce pro týdenní pobyt je 5.000 Kč, která bude vyúčtována po vrácení objektu v řádném stavu, případně z kauce budou odečteny škody.
Cena za osobu je 550 Kč / den.
V domě jsou dva apartmány (každý se dvěma pokoji a s vlastní koupelnou) a dvoulůžkový pokoj (se soukromou koupelnou). V přízemí se nachází plně vybavená kuchyň, kterou poskytujeme zdarma. Na zahradě je kamenný gril a bazén.
Letní sezóna: 1. 5. - 30. 9.
Zimní sezóna:

Kontakty

Adresa penzionu: Náměstí míru 14

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
721 292 490
Web:
penzion-rataje.eu
Facebook:
www.facebook.com/klubctrnactka

Penzion Čtrnáctka - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion Čtrnáctka.

Chalupa Rataje
Apartmán Rataje nad Sázavou, Sadová 203Chalupa Rataje 1Chalupa Rataje 3

Jedná se o první patro v objektu po celkové rekonstrukci. Plně vybavená kuchyň včetně vestavných spotřebičů a samostatně stojící lednici s mrazákem. K dispozici je také... zobrazit detail

Chata k pronajmutí
Apartmán Přívlaky, Přívlaky 02Chata k pronajmutí 1Chata k pronajmutí 2Chata k pronajmutí 3

Chata je na konci vesnice Přívlaky přímo u řeky Sázavy. Vyjímečností této chaty je klid a soukromí. Chata má udržovanou zahradu a velkou předností je venkovní... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 62005)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování